Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.06.2005., 19:54   #1
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Molim ponosnog vlasnika PlayStationa 1...

...da mi u krupnom planu uslika četvrtasti konektor koji ide u konzolu (na drugom kraju toga kabela su chinchevi).

Hvala!
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2005., 20:06   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Re: Molim ponosnog vlasnika PlayStationa 1...

Citiraj:
Originally posted by Emissary
...da mi u krupnom planu uslika četvrtasti konektor koji ide u konzolu (na drugom kraju toga kabela su chinchevi).

Hvala!
Konverter Scart/chinc?
tor je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 30.06.2005., 20:37   #3
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Nisam baš neki stručnjak, ali mislim da nije to, već najobičniji kabel koji dovodi zvuk i sliku od PS-a do televizije.

Dakle, na jednom kraju tog kabela su oni crven-bijeli-žuti kurchichi, a na drugom kraju je taj konektor koji me zanima.

Detaljnije od ovog ne mogu, naposljetku sa PS1 koliko ja znam dolaze samo 2 kabela, onaj za struju i onaj koji nije za struju.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2005., 21:08   #4
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2005., 21:18   #5
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Hvala.
Kad si tako pametan još mi reci di mogu kupit novi jer mi na ovom fali pola pinova a opako me vata nostalgija za igranjem Gran Turisma.

Radi to i s ovim, ali ne daje zvuk i nema boje.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2005., 21:57   #6
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Emissary
Kad si tako pametan još mi reci di mogu kupit novi jer mi na ovom fali pola pinova a opako me vata nostalgija za igranjem Gran Turisma.
Srecom, pametan sam. Da razmislim... Kabel za Playstation... Hmm, Diona i Prehrana sigurno nisu. Konzum i Kerum isto tesko. Ziher nema ni u Kemoboji, a sumnjam da ima i u Ferimportu.

Mozda da pokusas s Playstation specijaliziranim ducanima?

www.play.com.hr
www.silnica.hr
www.sophoslab.hr
www.tigerbite.tk
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2005., 22:06   #7
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
@ Emissary
Mozes ga kupit u bilo kojoj trgovini koja prodaje elektroniku.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2005., 22:07   #8
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Ma znam to i sam, ali samo su me zanimali tvoji ingeniozni izljevi cinizma. Ko zna, zna.

Hvala ti još jednom na uloženom trudu.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2005., 23:23   #9
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
A da jednostavno skines emulator ePSXe i lijepo igras na kompu ko car.
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2005., 10:05   #10
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking daa?

i kolko mu se bude igrica pokrenulo? 1 ili cak 2? a o Gran Turismu...huum.....stari moj,dok najdes Rom, dog ga spucas da (pro)radi,dok podesis opcije da ti digne Sony loga ,pa da se zbrejka....mislim da bi svakog prosla volja..... mislim da nekaj ipak treba ostati u izvornom obliku, ma koliko bila losija grafika i zvuk i ostalo...

to me odsjetilo na Djuku Nuklearca..High Resolution Pack,ma sve 5, samo kaj su Gore-ovi tak grdiiiii,mam mi pesa spoplase .... ono dok smo prije deset i vise kuki prali po Atomicu i Plutoniumu nis nam nije smetala zrnata grafika i zblesana mjuza.....samo peri i ....
Shake it ,baby!



btw, kaj se kabela tice, imam blagi osjecaj da ti treba Onaj rgb il tak nekak sa par pinova vise od starog jel s tim mozes i Ntsc gameve haklat u boji , u Zagrebu dodje oko 40 kuna u PSX shopu u Petrovoj i u Sony centru u Vlaskoj..
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 01.07.2005., 11:13   #11
Ivan_1
Premium
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 823
Re: daa?

Citiraj:
Originally posted by mitzek
i kolko mu se bude igrica pokrenulo? 1 ili cak 2? a o Gran Turismu...huum.....stari moj,dok najdes Rom, dog ga spucas da (pro)radi,dok podesis opcije da ti digne Sony loga ,pa da se zbrejka....mislim da bi svakog prosla volja..... mislim da nekaj ipak treba ostati u izvornom obliku, ma koliko bila losija grafika i zvuk i ostalo...

to me odsjetilo na Djuku Nuklearca..High Resolution Pack,ma sve 5, samo kaj su Gore-ovi tak grdiiiii,mam mi pesa spoplase .... ono dok smo prije deset i vise kuki prali po Atomicu i Plutoniumu nis nam nije smetala zrnata grafika i zblesana mjuza.....samo peri i ....
Shake it ,baby!



btw, kaj se kabela tice, imam blagi osjecaj da ti treba Onaj rgb il tak nekak sa par pinova vise od starog jel s tim mozes i Ntsc gameve haklat u boji , u Zagrebu dodje oko 40 kuna u PSX shopu u Petrovoj i u Sony centru u Vlaskoj..

čuj...emulator za PS1 pokreće sve igrice (bar meni), a i trebalo bi svima jer je doveden do savršenstva, stvar radi kao luda tako da pokretanje igrica nije nikakav problem, još se treba u opcijama emulatora srediti da ne radi prebrzo... a bios leti da ga ni nevidiš....
Ivan_1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2005., 11:57   #12
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking

da,da.....:burn:

nakon 13-14 sati posla mi se bash jaaaakoooo prtlja po opcijama emulatora da si podesim nekaj,aha...

ko i nekom drugom..pa nismo svi nazalost genijalci pa da nam Sve sljaka, pogotovo emulacije....btw, MENI SVE sljaka izjava je super, a mi drugi smo jadnici kaj nemremo posteliti 1533 postafke u emulatoru zgubimo 22 sata za podesavanje, da bi se igrali 10-15 minuta i onda pod prijetnjom valjka za tijesto isli u krevet....

velim, sve ima svoje,tak da ostajem pri tome da je ps igrica za PS ,a ne za PC/PS emulator.....,ak veseli tebe, ne znaci nuzno da bude veselilo sve ostale, barem kad cujem jambranje starih raga poput mene...
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2005., 21:42   #13
Ivan_1
Premium
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by mitzek
da,da.....:burn:

nakon 13-14 sati posla mi se bash jaaaakoooo prtlja po opcijama emulatora da si podesim nekaj,aha...

ko i nekom drugom..pa nismo svi nazalost genijalci pa da nam Sve sljaka, pogotovo emulacije....btw, MENI SVE sljaka izjava je super, a mi drugi smo jadnici kaj nemremo posteliti 1533 postafke u emulatoru zgubimo 22 sata za podesavanje, da bi se igrali 10-15 minuta i onda pod prijetnjom valjka za tijesto isli u krevet....

velim, sve ima svoje,tak da ostajem pri tome da je ps igrica za PS ,a ne za PC/PS emulator.....,ak veseli tebe, ne znaci nuzno da bude veselilo sve ostale, barem kad cujem jambranje starih raga poput mene...
....
pa nema tu baš tako puuuno opcija, sve ti je već sređeno...to bi ti sredio i tvoj "valjak za tijesto"

...ja sam dipl. ing. emumaniac koji je polako otisao iz tih voda, da bi me sad tim izjavama "kako se to nikako neda srediti da šljaka" natjerali da ponovno moram i sebe samoga uvjeravati dali je to stvarno tako teško, srećom oprema je u arhivi koju bi trebalo malo obnoviti...
Ivan_1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2005., 22:03   #14
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Ej ivan sad sam se sjetio... Capitain America !!!! za sega genesis !!! To je prava stvar.
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2005., 09:41   #15
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Mitzek, ne budi ljencina

Nije nista komplicirano, sve se podesi u 3 minute i mozes igrat skoro sve igre bez problema. Pa sta mislis na cem ja igram (igro) Grand Turismo 2 non-stop? Emulator je super, mozes cak i grafiku postelat da bude bolja nego na Sony-ju i milina prema tome ko god je nostalgican prema PS igrama slobodno emulator u ruke i peri deri
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na