Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2007., 00:12   #1
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
HP LaserJet 5L - Premalo memorije

Imam LaserJet 5L i kada pokusam printati neki veci PDF tipa knjiga..i printa par stranica i stane. Kad idem čisto text printati nema bada..a kad slike..ista stvar..nakon 1-2 slike..stane i pocne treperit narancasto svjetlo..
Frend mi kaze da kao ima malo memorije..kako to sredit..?
Skuzio sam da ok printa kad se ide printat rucno jedna po jedna stranica..al kad bi tako trebao printat pdf od 200 stranica..to bi bilo ubitačno...
Postoji li kakvo rjesenje?
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2007., 08:03   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Imam doma nešto mlađu verziju 6L. Jedino rješenje je da ne štampaš sve stranice odjednom, već po nekoliko (npr. 5 po 5). Dodatna memorija za istog je očajno skupa (ako kupuješ od HP-a) i ne isplati se ulagati. Drugo rješenje je kupnja novog printera npr. 1018 ili 1020. Imam u firmi 1020 i mogu reći da je ok. Jedino što mi se sviđa kod starog modela je što se sam palio kad je trebalo nešto napraviti i sam gasio nakon 15 minuta neaktivnosti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2007., 08:08   #3
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
Frend je u pravu.Iako mislim da ti je u taj printer neisplativo bilo kakvo ulaganje,jer imaš HP 1018 za nekih 900kn a Brother i jeftinije,Megatrend ima XEROX oko 500kn su bili neki.
imaš ovo al ne znam jel ima di u nas za kupit 8MB HP LaserJet 5L/6L DRAM Memory Card (p/n C3149A).
http://computers.search.ebay.com/mem...0QQsacatZ11195
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na