Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.06.2007., 13:55   #31
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
A fak, ja mislio da se priča o maturalnoj večeri.

Koliko se sječam, mislim da sam imao kratke hlače ispod dugih, tako da ih odmah skinem nakon mature
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2007., 02:38   #32
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
ja na maturu ode u odjelu kravati i kiltu...ou jea...kilt je svečana odjeća tako da ko mi nešto bude reko,dobije po nosu radi neznanja yeah xD
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2007., 12:34   #33
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Moderatori - ako mislite da je ovaj post "pobunjenički", varate se, ovo je samo osobno mišljenje koje nikome ne preporučam


jedan od razloga da nisam išao na maturalu večeru je bio i taj - obući odjelo itd - pa nisam ništ posebno napravio da treba za to napraviti neku posebnu zabavu, završio sam srednju i gotovo

osobno mi je to glupo da se treba obući posebno
ako već kupujem odjeću onda ju kupujem da ju nosim a ne da ju imam 1 dan svakih 5 god


Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Ali zato smo se svi skockali za maturalnu većeru i samo je jedan Hipi došao obučen ko konj... sve potrapano, izlizano... ko da ide na koncert od Nirvane
ako si već poznao čovjeka 3-4 god, onda si mogao to očekivati
a osim toga zašto suditi čovjeka po tome kako se obuće ?
najvažnije je da je čovjek došao a ne kako je obućen (izuzetak extremi)

Citiraj:
Autor solefighter Pregled postova
kad već pričate o odijevanju, onda čujte ovo. moj dobar frend je na 3. god glazbe došao u bermudama i japankama odgovarati kod neke aždaje od profesorice i izletio s faksa zbog toga. prvo se snjom posvađao oko odgovaranja, pa su nastavili oko toga kako je on došao neprikladno obučen. no, profa se zainatila maksimalno da pokaže njemu i ostalima tko je tu glavni te ošla do dekana i nije odustala dok on nije bio ispisan s faksa. sad je na 1. god. sasvim različitog faksa. bacio je 3 godine studiranja zobg neozbiljnosti i neprikladnog odijevanja.
mogao je pisati pismo ministarstvu ili dati to u novine pa da profa dobije otkaz, bar bi ja to napravio
(makar bi ja ipak imao normalne hlaće i patike)

Citiraj:
Autor mat Pregled postova
nije glupo i nije zakon, to se zove kultura. potrazi u rijecniku. mozes ti doci kako hoces obucen, pa ces ispast seljak.
ja i jesam seljak i nije me briga što drugi misle o meni

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
otkud ta pravila neznam,ali znam da su me stjerali sa suda kad sam dosao u kratkim hlacama po +40 po ljeti.
znaći da bi sud kupio odjelo nekome tko ga nema i nema novaca da si to priušti ili taj čovjek nikad nebi došao na suđenje ?
čovjek je na sudu a ne njegovo odijelo

__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2007., 01:20   #34
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
ljudi su zatucana gamad,ja recimo planiram otić u zelenu boju kose,malo je onih koji su rekli nemoj zbog valjanog razloga,svi su rekli nemoj izgledat ćeš ko čudak...

živimo u navodno tolerantnom svjetu gdje se manjina učestalo osuđuje,i hrabri su oni koji se usude bit drukčiji,nesmatram se hrabrim ali ne želim biti umjetno biće i marširati u redu od 1000 istih modela,možda sam ekstreman,ali razlikujem se,jer to želi...

da na kraju napomenem idem u zeleno jer se to meni sviđa,a to što malo ljudi to ima,je samo bonus..
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2007., 11:03   #35
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
@Angelus
tako je, samo naprijed ako je to ono što želiš

moj jedan frend je obojao kosu u ljubičasto, bio je malo smješan ali to je htio i tko sam ja da mu kažem da to nije dobro za njega
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2007., 13:04   #36
Igsy
user na kvadrat
 
Igsy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Split
Postovi: 267
Evo je sam prije par dana potiran s pismenog ispita obrane mature jer sam bio u košulji i rabatinkama, a ne u cipelama, svecanim hlacama od odijela i košulji.. i tako smo nas 10 morali sutra doc pisat to...iako je u "komisiji" bio samo razrednik kojeg sam gledo svaki dan ovih godina + on je taj 2. dan bio u rabatinkama, a mi smo svi morali bit u odijelima.... ah ironije... koja je to ***ena svecanost pisati završni ispit?? Ok je za maturalnu vecer i eventualno podijelu diploma, al za ovaj pismeni stvarno glupo.... po tome zakljucujem da je školi važnije kako sam ja obucen nego koliko znam...
__________________

Who's Your Daddy?
Igsy je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2007., 14:23   #37
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
mog je brata sjecam se isto tako potralo doma jer je dosa u trikvartacama , kad je meni bila matura svi smo bili u urednim hlacama i kosulji, totalna scenografija, a nakon mature nas 15 na srid trga i udri po alkoholu , ljudi pogotovo turisti nas gledali ko da samo vanzemaljci
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2007., 14:28   #38
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
ma kretenizam totalni,jeste da smo mi tinejdžeri budale do bola i izvodimo stvari za kakve treba stvarno imat šupjlu glavu al isuse nedaju nam da živimo

ne mislim da nemamo dovoljno slobode al neke stvari poput ove su stvarno glupe,kontam si da nebi neko trebo doć gol,al ako je nečiji stil drukčiji pa čovječe pusti ga,šprdam šminkere ali samo prijatejlski i nikad zajedljivo,al opet svejedno ih prihvaćam jer je to njihov stil...
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2007., 14:34   #39
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
...ajde probajte doci na sud u kratkim hlacama...ili npr u firmu u kojoj je dress code odijelo i kravata...

joooj, kako volim ove "svi ste vi konformisti, ja idem protiv sistema, ja ZNAM sto je zivot, nece mene nitko maltretirat etc"...da vidis kad pocnu raditi kako se naglo mijenja stav prema "sistemu"

__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2007., 15:23   #40
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
...ajde probajte doci na sud u kratkim hlacama...ili npr u firmu u kojoj je dress code odijelo i kravata...

joooj, kako volim ove "svi ste vi konformisti, ja idem protiv sistema, ja ZNAM sto je zivot, nece mene nitko maltretirat etc"...da vidis kad pocnu raditi kako se naglo mijenja stav prema "sistemu"

sud je puno veća vlast od nekog napuhanog profesora i to treba poštivati a isto tako i znati sva svoja prava u slučaju da se treba pozvati na njih ako ih "slučajno" sud zaboravi

ako se zapošljavaš u firmi s dress codeom onda ti se takav posao očito sviđa i ne smeta ili ti je lijepo biti obućen/a u odijelo i kravatu
a ako si multimiljuaš ili milijarder koji je najveća stranka te firme onda te nitko neće ništa pitati ako ne dođeš u odjelu

većini se mijenja stav, to je istina jer je to lakše napraviti nego riskirati otkaz ili neke sankcije na poslu
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2007., 01:09   #41
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
nije tolko da se ljudima mjenja stav kolko je ono

"stisni zube i budi muško,neke stvari se moraju napravit"
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 13:18   #42
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
...pozdrav ljudi, poprilično se osjećam nekomotno radi otvaranja nove teme (ne bih baš za to ) pa dopustite da dignem ovu prastaru temu (a ne bih ni na forum.hr pitao, ako me razumijete )... nije vezano za maturu ali za oblačenje jeste...

kako i neki znaju, iz teme satova, a pošto imam brzo obranu / promociju, odlučio sam sebi prvi put u životu kupiti odijelo i iskombinirati si jedan "komplet", koji će me služiti u (dalekoj, nadam se, pošto je sve skupo u PM ) budućnosti - i ne samo za ovo što sada nadolazi, već maturalne večeri, promocija, sprovoda, vjenčanja, svečanijih fešta i feštica di se traži takva obleka i to je to... od istih, koji redovito pišu u temi satova, volio bih da se jave i ovdje, jer vidim da su ljudi "stariji" - odnosno da se kuže u modu, šta / kako / zbog čega bi trebalo ovako ili onako izgledati na muškarcu.

odijelo (sako, hlače) sam nabavio, hvala bogu da je bilo na popustu, 170€, inače je 230€ - giovanni galli, u sloveniji, hlače su 100% vuna (one superbrojeve stvarno još nisam skužio, niti ne mogu pronaći - koliko je vuna "fina" - ako sam dobro skužio članak s neta dok je gornji dio, sako vanjski dio 100% vuna a unutrašnjoj lining 100% viskoza, no to je sada sve manje važno - kada se ukompletiram totalno, onda ću se poslikati s malo boljim, kvalitetnijim slikama, jer ovo sa mog huaweija ne bi imalo smisla i objesiti slike ovdje, za sve komentare - kako bi iz ovog odjela izvukao maksimum i želio bih da izgleda da je skrojen baš za mene jer mi je budućnost još važnija, i trebalo mi je odijelo (a nisam ga imao pa se sramotio), sad kad ga imam želim savršenstvo i da traje i daje

započeo bih s cipelama, znači, molim znalce u "stvar" da mi prokomentiraju sliku (mada je nezgodno uhvaćena), cipele su nove novcate, nicola benson, talijanske, ja nikada osobno čuo, stari bi mi ih dao (65 god.) a ja sam u srednjim 20-tim - konkretno šta me zanima, pošto ne želim biti "starac" - jesu li ove cipele moderne i jesu li ok za mlađe ljude? drage volje bi si kupio ali jednostavno nemam sada 100€ i više za baciti na cipele, ove su nove novcate, nenošene, ali me to malo muči - jesu li i za mlađe ljude i jesu li još uvijek "in", u modi? pod modom, mislim i na klasiku, koja je stalno u modi, odnosno košulja i krava su mi tamnijih boja, ništa nije na meni crveno/roskasto/zeleno/žuto i to mi je sasvim OK. meni je malo recimo bed šta malo više ne idu u "špic", po slici ne vidim jesu li lakirane (a nikad ih nisam vidio uživo, trebao bih po njih kod starog), te ovaj okolni "izbočeni" rub mi se nekako čini prevelikim? nemam pojma, molim za komentar!

P.S. meni su sve cipele (za odijela) ružne u principu i ne mogu se nikako "naviknuti" da baš tako, ružno, izgledaju
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 13:35   #43
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
ne vidim ništa ružno u tom cipelama

u odijelima ne postoje premladi ili prestari ljudi

ps. ukoliko netko kupuje i želi domaće, u Krapini ima lijepih odijela. Čak imaju dobar lager gotovih u dućanu, za razliku od ovog propalog Varteksa.

http://www.kotka.hr/

btw. dajte nabacite u temu te hrvatske krojače da imam listu dok bum kupoval slijedeće odijelo
domis je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 14:15   #44
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Nedavno sam i ja kupovao odijelo zbog posla, a i nekoliko nadolazećih vjenčanja koja (nažalost) ne mogu izbjeći, a pošto se radi o bližim rođacima, niti doći u trapericama i nekakvoj kariranoj košulji kao što sam dosad radio

Baci pogled u Peek&Cloppenburg

Imaju ogroman izbor, toliki da ako tamo ne nađeš odijelo, nećeš ga nigdje nać. Koštalo me smiješnih 900 kn. Pogledao sam i ostale dućane i odijela takve kvalitete ne idu ispod 1500-2000. Galileo slobodno zaobiđi.
Uz odijelo, dobiješ i vreću/torbu za odijelo i unutra stane još i košulja ako se ne varam.

Ne volim cipele nit znam hodati u njima, no morao sam probat odijelo s cipelama kad sam kupovao
U City Centru One West ovdje u Zagrebu imaju nekakve Bata cipele koje sam stavio tek toliko da probam odijelo, no sjele su ko budali šamar.
Na kraju prošao pola grada da nađem takve ili slične i našao u Svijetu Obuće za smiješnih 200-250 kn.

Ovakve

Pašu uz baš svako odijelo. Ima i smeđih, ako je baš takvo odijelo, no ja se držim nekih crno-sivo kombinacija.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 14:56   #45
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ove tvoje cipele su meni daleko bolje od 1v@n-ovih.
Ja sam također pred 2 tjedna kupovao svečanu oblekicu za vjenčanje, pa ti samo mogu reć da su svugdje sniženja, našo sam si cipele u deichmanu za 250kn. Bio sam i u skupljim dućanima, al jednostavno mi ništa nije sjelo.
Jedino ti mogu reć da ne pretjeruješ s bojama, max 3 boje i to je to.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 15:12   #46
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
da, prepoznajem sebe u prvoj rečenici, šta je najgore - u kariranoj košulji i trapericama sam išao na vjenčanje čak skroz bliskom rodu e pa dosta je bilo više! slično je bilo i sa maturalom večeri jednog klinca iz obitelji...

ali daj malo opširnije, mislim da nisi sve uzeo u obzir; šta znači odijela "takve" kvalitete? od kojeg je materijala? može kakva slika? dugo sam surfao netom, prije nego se odlučio na kupovinu, a kupovao sam odijelo u dućanu koji se bavi isključivo time i savjetovala me ženska koja, koliko sam vidio, dosta se kužila u to (ma da, više bih volio da me savjetovao neki muškarac, ne znam zašto, mislim da su "stručniji" ipak nekako...), redovna cijena tog odijela je bila cca. 1800kn. ako si napisao galileo da se zaobiđe - napiši i zašto?

da se ne izgubim previše u pisanju, pisali su ljudi (ili su to ipak možda djeca ) da se super odijelo nađe u C&A za 100€ (50€ gore, hlače od 30-40€) - pogledao sam i zaista se nađe, međutim, koliko to odvratno izgleda da ne pišem - ko lijepo skrojena debela vreća od smeća - plastikaner živi, čak i tako zvuči, nažalost... obišao sam i H&M (Slovenija i Italija ako se ne varam) i onaj Conbipel (Italija), u H&M prodaju sako-e za 120-160€ koji se sastoje od 50% poliestera i 50% viskoze! ni na dodir ni na izgled (okom) nisu slična ovom mom... u S.Oliveru Selection u Sloveniji naišao sam super sako-e, broja mog nije bilo, bila su dva komada po cca. 160€, predivni, oba od vune, vjerovatno bi još 100€ koštale hlače na to. U Varteks i Rio nisam htio... vjerujem da ti shopovi, poput C&A, H&M, New Yorker i slično, zaista nisu mjesto gdje bi se odijelo trebalo gledati / kupiti...

P.S. da čujem još koji komentar za cipele ove tvoje (da nemaju ove šare po sebi) bi bile savršene, ne djeluju glomazno ko moje, otmjenije djeluju i idu više "u špic"!
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 15:17   #47
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Proveo sam zadnjih 8 godina u odijelima, pa nešto znam o njima.

Odijelo: preporuka bi bila Kotka, imaju tvornički dućan u Krapini, odijelo mogu prilagoditi na licu mjesta ako im tvornica preko puta radi, prodavačice su uslužne i zbilja za 5. Za početak, neko Classic odijelo, tamnoplavo, tamnosivo ili crno. Izbjegavaj smeđa, kričavih boja, sa uzorcima i slično ako zbilja ne znaš što radiš. Boju čarapa prilagodi boji odijela.

Cipele: ove na slici su dobre. Sa crnim cipelama koje su malo na "pačji kljun" nećeš pogriješiti praktično ni u kojem slučaju.

Košulja: Ovdje je izbor velik. Osobno preferiram normalni kroj i košulje Orljava. Bijela košulja je klasika s kojom ne možeš pogriješiti. Ne zaboravi decentnu kravatu (recimo neka crvena na crno odijelo, plava na plavo odijelo). Ako imaš košulju na okomite pruge, zaboravi na kravate sa dijagonalnim uzorkom. Veličina košulje je zapravo opseg kragne. Uzimaš košulju kod koje kada zakopčaš gornji gumb možeš staviti kažiprst i srednji prst između kragne i vrata, a da se ne ugušiš. Slim krojeve zaboravi ako nisi slim, napeta košulja do točke raspuknuća je ružna.

Toliko zasada i na brzinu, ako imaš pitanja, pucaj.

PS: Galileo odijela: imao tri odijela, nikada više. Jedno se raspalo nakon 6 mjeseci (odnosno podstava), nisu mi ga mogli popraviti.
Sastav odijela: Što je veća brojka, to je odijelo finije. Ali vjeruj mi, od te brojke je važniji kroj. I nemoj da te zbunjuje što je vanjski dio od vune, a unutrašnji od viskoze. To je normalno jer odijelo mora "kliziti" po košulji.

Evo malo slikica, pa proučavaj:
http://www.index.hr/lajk/poster/2972...normalno-obuci
http://www.index.hr/lajk/poster/1706...vljak-u-krpama

Eh, da, i na kaputu se, ako imaš tri gumba, donji uvijek ostavlja nezakopčan.

Zadnje izmijenjeno od: Garro. 31.07.2014. u 15:23.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 15:39   #48
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Eh, da, i na kaputu se, ako imaš tri gumba, donji uvijek ostavlja nezakopčan.
ja sam mislil da to vrijedi i za dva gumba, al dobro...nisam se još susretal s takvim odijelima
domis je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 15:43   #49
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Matura i oblacenje?

Alergičan sam na muške cipele za odijela. Ma općenito muške cipele jer 10% muškaraca zna izabrat cipele za određenu odjeću i prigodu. Ovo što ti tata nudi nije za tebe niti paše na moderno odijelo koje si kupio. Da, cipela ne smije bit "odrezana" napred, mora ić malo u "špic".

Ono što tebi treba je ovako nešto:

Borovo: klik
Deichman: klik
Zara: klik
Zara: klik

...pogledaj jos na zarinoj stranici ostale...

Ove trenutne cijene u Zari su nevjerojatno dobre. Pokušaj nać i drugdje nešto jeftinije/na popustu jer znam da ne zelis dat ne znam koliko novaca za nešto što ne koristiš često.

Ugl, ne kažem da moraš nešto od ovoga kupit ali nešto toga stila jer kvragu nisi djed.
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 15:53   #50
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
da, prepoznajem sebe u prvoj rečenici, šta je najgore - u kariranoj košulji i trapericama sam išao na vjenčanje čak skroz bliskom rodu e pa dosta je bilo više! slično je bilo i sa maturalom večeri jednog klinca iz obitelji...

ali daj malo opširnije, mislim da nisi sve uzeo u obzir; šta znači odijela "takve" kvalitete? od kojeg je materijala? može kakva slika? dugo sam surfao netom, prije nego se odlučio na kupovinu, a kupovao sam odijelo u dućanu koji se bavi isključivo time i savjetovala me ženska koja, koliko sam vidio, dosta se kužila u to (ma da, više bih volio da me savjetovao neki muškarac, ne znam zašto, mislim da su "stručniji" ipak nekako...), redovna cijena tog odijela je bila cca. 1800kn. ako si napisao galileo da se zaobiđe - napiši i zašto?

da se ne izgubim previše u pisanju, pisali su ljudi (ili su to ipak možda djeca ) da se super odijelo nađe u C&A za 100€ (50€ gore, hlače od 30-40€) - pogledao sam i zaista se nađe, međutim, koliko to odvratno izgleda da ne pišem - ko lijepo skrojena debela vreća od smeća - plastikaner živi, čak i tako zvuči, nažalost... obišao sam i H&M (Slovenija i Italija ako se ne varam) i onaj Conbipel (Italija), u H&M prodaju sako-e za 120-160€ koji se sastoje od 50% poliestera i 50% viskoze! ni na dodir ni na izgled (okom) nisu slična ovom mom... u S.Oliveru Selection u Sloveniji naišao sam super sako-e, broja mog nije bilo, bila su dva komada po cca. 160€, predivni, oba od vune, vjerovatno bi još 100€ koštale hlače na to. U Varteks i Rio nisam htio... vjerujem da ti shopovi, poput C&A, H&M, New Yorker i slično, zaista nisu mjesto gdje bi se odijelo trebalo gledati / kupiti...

P.S. da čujem još koji komentar za cipele ove tvoje (da nemaju ove šare po sebi) bi bile savršene, ne djeluju glomazno ko moje, otmjenije djeluju i idu više "u špic"!
Kužimo se, haha.

Uglavnom, ovo moje ti je 70% vuna, a 30% poliester. Ima Woolmark Blend oznake po sebi unutra, pa očito nije kajgod
Christian Berg je brand, tko god on bio...
Fotka: http://1drv.ms/1komHM0 (zanemari ovaj ljubičasti odsjaj, vjerojatno se odbilo od vješalice gore, sivo je odijelo.
Vidi i ovdje: Odijelo + te probne cipele
http://postimg.org/image/k1zfwae6d/

Prvo što sam gledao je kako je sašiveno. Materijal sam gledao kasnije. Gledaj koje ti se sviđa pa onda fino prodavačicu za ruku i nek ti kaže što misli. Kad izabereš nekoliko, onda fino neku dobru frendicu/curu sa sobom da ti može otvoreno reć što misli o tome.
Srećom, frendica mi radi u P&C, a cura ima stila, pa smo uspjeli nešto odabrati na kraju

Vjeruj curama, ionak ne želiš muške impresionirati izgledom u odijelu
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 16:14   #51
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

Vjeruj curama, ionak ne želiš muške impresionirati izgledom u odijelu
Potpis, ili onom liku u Zari u avenue mall-u. Skužit će se na kog mislim, jer ne želim nikog imenovati, bez brige .
domina je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 17:56   #52
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Alergičan sam na muške cipele za odijela. Ma općenito muške cipele jer 10% muškaraca zna izabrat cipele za određenu odjeću i prigodu. Ovo što ti tata nudi nije za tebe niti paše na moderno odijelo koje si kupio. Da, cipela ne smije bit "odrezana" napred, mora ić malo u "špic".

Ono što tebi treba je ovako nešto:

Borovo: klik
Deichman: klik
Zara: klik
Zara: klik

...pogledaj jos na zarinoj stranici ostale...

Ove trenutne cijene u Zari su nevjerojatno dobre. Pokušaj nać i drugdje nešto jeftinije/na popustu jer znam da ne zelis dat ne znam koliko novaca za nešto što ne koristiš često.

Ugl, ne kažem da moraš nešto od ovoga kupit ali nešto toga stila jer kvragu nisi djed.
Čovjek zna. Ove gore cipele iz 1v@n-ovog posta neću ni komentirat, jer su mi, bez uvrede, grozne. I još jedna molba: samo nemojte nosit smeđe cipele na siva ili crna odijela. Šaka u oko. Nije mi se jednom desilo da vidim stvarno zgodnog, sređenog muškarca u odijelu i taman se okrenem za njim i vidim smeđe cipele na crno odijelo. Totalni turn off. So, yeah, bez toga.

Ugledajte se na Harveya iz Suits-a.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 18:07   #53
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 18:14   #54
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
HOLY SHIT! 160 funti za ove druge?!
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 18:18   #55
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
da se mogu vratit xx godina unatrag majke mi ako se ne bi pojavio u tako nečemu
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 18:21   #56
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164


još ima vremena
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 18:23   #57
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
znaci ipak ne te cipele... izgledao bih kao starac u njima ha? ...sta je najgore, kosulja mi uopce nije zivih boja, nisam htio takvu, vec je nekako sivkasta sa slicnom bojom kravate, a zenska koja je radila tamo je inzistirala da uzmem izu kravatu, bez obzira na to sta sam htio onu soru, sta je najgore, ni te skroz siroke mi se ne svidaju, a ona mi je rekla da su te uze, premda kao da ima jos uzih od ove moje, u modi vise nego siroke, i rekla je da deblji ljudi nose siroke a visi i tanji uze kravate... ?

negdje sam procitao i da kravata mora biti cirka siroka ko sta je i siroka ona kragna od sakoa, ako sam dobro shvatio?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 18:27   #58
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
kupi si one zmijske čizme i miran si.

i ovo: http://www.ebay.co.uk/itm/BLUES-BROT...item43ccbfe345

kao dodatak nebi bilo loše.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 18:40   #59
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Već ti je rečeno, povedi curu sa sobom, a ako nemas curu povedi neku frendicu. A i (mlađa) teta u ducanu zna biti od pomoci Tamo vamo, nemamo broj, bit ce za par dana. Aj zovi... Khm

Uzimas za vise stvari pa je OK odmah sad sve kupiti. Sto se tice obrane, nije to nesto ekstra. Kad branis doktorat onda je lijepo doci u odijelu. Ja sam nedavno branio diplomski rad i dosao sam u tamno plavim hlacama, takvim cipelama i kariranoj kosulji. Kolega sa smjera se razlikovao samo po tome sto je imao i plavu kosulju.

Kodeks odijevanja je bitan za ostavljanje dojma ozbiljnosti za ono cime se bavis. Da imam tvrtku i da trazim informaticara da mi izradi web i da mi dođe neki u odijelu, poslao bi ga u krasni k! Di mu je kreativnost?
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 18:44   #60
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
znaci ipak ne te cipele... izgledao bih kao starac u njima ha? ...sta je najgore, kosulja mi uopce nije zivih boja, nisam htio takvu, vec je nekako sivkasta sa slicnom bojom kravate, a zenska koja je radila tamo je inzistirala da uzmem izu kravatu, bez obzira na to sta sam htio onu soru, sta je najgore, ni te skroz siroke mi se ne svidaju, a ona mi je rekla da su te uze, premda kao da ima jos uzih od ove moje, u modi vise nego siroke, i rekla je da deblji ljudi nose siroke a visi i tanji uze kravate... ?

negdje sam procitao i da kravata mora biti cirka siroka ko sta je i siroka ona kragna od sakoa, ako sam dobro shvatio?
Bože dragi. Kaj si kupil tu kravatu ak ti se ne sviđa? Okej, nekakva pravila, odnosno bolje rečeno smjernice, postoje, al nitko te ne tjera da nosiš kaj ne želiš. I nemoj da boja košulje bude jako slična boji kravate, jer bude ju utopila. Ja sam uvijek za Hitman style. Klasika... To je ko little black dress u muškoj varijanti.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na