Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.11.2009., 20:47   #151
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
kad smo već o "zločinu i kazni" ..jel netko primjetio , da se uredno tolerira u ZG , subotom i petkom navečer kretenska jurnjava pod punim gasom nekolicine idiote na motorima , koje prate dva tri auta od smjera Dubca-Dubrava- pa do Vlaške , koji ne jebu ni semafor ni živu silu? Mislim , žalosno je , samo je pitanje dana kad će netko stradat , a ovo su sigurno djeca "zaslužnih građana" pa su im dozvoljena ovakva sranja
takvima bi najradije malo šljunka prosul po cesti...uz neki zavoj naravno
domis je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 01:02   #152
tgecek
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Ivanec
Postovi: 9
evo meni su prije jedan sat napisali kaznu zato jer mi auto ima 77 kw a dozvoljeno je 75 posto sam ja mladi vozac sa 19 godina.dobio sam "obavezni prekršajni nalog" i uplatnicu na 1000 kn koju moram platiti u roku od 8 dana.
ma nalogu pise da se prigovor podnosi "putem ove PU/PP u dva istovjetna primjerka" a ja imam samo taj jedan primjerak.
ja bi se zalil posto nemam nikakva primanja student sam,nikad kaznjavan ni nista i jos bi neke namljel da sam ja vozil auto jer sam moral nekam iti a starci su pili pa nisu mogli.kaj mislite a bi moglo proci?
i molim nekoga ko se kuzi da mi pomogne kak da napisem zalbu i kaj sve jos trebam napraviti


unaprijed hvala
tgecek je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 09:00   #153
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Sudac ce oderati kao mladog majmuna, kao prvo pitat ce te kako to mladi gospodine nemate novaca a vozite auto od 77Kw.Vidim ti si neki pametni student, a ne kuzis sta je prigovor a sta obavezni prekrsajni nalog.Ajde lijepo sa tom uplatnicom u najblizu postu i lijepo plati kaznu.

Prigovor pises sam i to u dva primjerka, jer jedan ostaje u PU, a drugi sa pecatom da je zaprimljen ostaje tebi, nema nikakve veze sa prekrsajnim nalogom.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 10:03   #154
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor tgecek Pregled postova
evo meni su prije jedan sat napisali kaznu zato jer mi auto ima 77 kw a dozvoljeno je 75 posto sam ja mladi vozac sa 19 godina.dobio sam "obavezni prekršajni nalog" i uplatnicu na 1000 kn koju moram platiti u roku od 8 dana.
ma nalogu pise da se prigovor podnosi "putem ove PU/PP u dva istovjetna primjerka" a ja imam samo taj jedan primjerak.
ja bi se zalil posto nemam nikakva primanja student sam,nikad kaznjavan ni nista i jos bi neke namljel da sam ja vozil auto jer sam moral nekam iti a starci su pili pa nisu mogli.kaj mislite a bi moglo proci?
i molim nekoga ko se kuzi da mi pomogne kak da napisem zalbu i kaj sve jos trebam napraviti


unaprijed hvala
Sve da si polagao i dozvolu dobio po starom zakonu koji je propisivao 2g probe bio bi u prekršaju jer sa 19g nisi nikako već mogao probu odradit i dobit trajnu dozvolu bez ograničenja, jbga smola iskreno ti je najpametnije (i najjeftinije) platiti i budi sretan da samo na tome završi jer neznam kojem ćeš to sucu prodat da si u 00:00 h išao nekam radi staraca...

Uglavnom znao si zakon i svejedno si vozio i jbga, ako imaš moguć nosti možda možeš za ubuduće ta 2kw izgubit iz prometne...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 11:30   #155
tgecek
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Ivanec
Postovi: 9
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Sve da si polagao i dozvolu dobio po starom zakonu koji je propisivao 2g probe bio bi u prekršaju jer sa 19g nisi nikako već mogao probu odradit i dobit trajnu dozvolu bez ograničenja, jbga smola iskreno ti je najpametnije (i najjeftinije) platiti i budi sretan da samo na tome završi jer neznam kojem ćeš to sucu prodat da si u 00:00 h išao nekam radi staraca...

Uglavnom znao si zakon i svejedno si vozio i jbga, ako imaš moguć nosti možda možeš za ubuduće ta 2kw izgubit iz prometne...
pa po novom zakonu svi smiju voziti po noci,jedino zbog snage auta,ali 2 kw pa to je presmijesno,mogu tolerirati 10% kad neko prkoraci brzinu ali 2 kw na autu od tonu i pol je ko da pljunes na njega.jebiga budem platil

Citiraj:
ako imaš moguć nosti možda možeš za ubuduće ta 2kw izgubit iz prometne.
na kaj mislis s tim? na nabavku drugog auta?


@raul auto nije moj nego od staroga, znam kaj je prigovor a kaj prekrsajni nalog sam kaj je bilo kasno i tak pa sam se smotal,nisam ni dobro skuzil kaj sam procital,a i ne morate me odmah napadati tu,pa nikom nije sam tak 1000 kuna dati,mislim barem meni nije,ne znam kak vama

Zadnje izmijenjeno od: tgecek. 08.11.2009. u 12:21.
tgecek je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 13:45   #156
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
Citiraj:
Autor tgecek Pregled postova
na kaj mislis s tim? na nabavku drugog auta?
Ne, neg potplatiš na registraciji tete na šalteru i mehaničare da izmjere manje kilovataže To ljudi rade da manje plaćaju regu ak upadnu u niži platežni razred. Pitaj tatu, ziher zna
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:02   #157
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
@tgecek ako je auto od oca neka ti on da tih tisucu kuna.Moj savjet je da kaznu platis jer ako ides kod suca platiti ces jos i sudske troskove.Lijepo ti plati kaznu i pamet u glave, auto pusti doma i koristi javni gradski prijevoz.Ustedices nesto novaca, i manje ce biti co2 u zraku, tj, biti ces ekoloski osvjescen a to je sada IN.Ustalom i oni koji primaju placu iz drzavnog proracuna biti ce ti zahvalni
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:13   #158
tgecek
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Ivanec
Postovi: 9
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
@tgecek ako je auto od oca neka ti on da tih tisucu kuna.Moj savjet je da kaznu platis jer ako ides kod suca platiti ces jos i sudske troskove.Lijepo ti plati kaznu i pamet u glave, auto pusti doma i koristi javni gradski prijevoz.Ustedices nesto novaca, i manje ce biti co2 u zraku, tj, biti ces ekoloski osvjescen a to je sada IN.Ustalom i oni koji primaju placu iz drzavnog proracuna biti ce ti zahvalni
pa ubuduce idem pjeske ili s tomosom a nebi ni jucer isel s autom da nisam isel curu doma otpeljati.platil budem kaznu.a i policajac je isto gad:bilo je 11:55 tak nekak i on mi nije mogel staviti datum 08.11. nego 07.11. kojega je ostalo jos 5 minuta,znaci zakinul me za jedan dan a rok da se plati je 8 dana tak da to pada na 15. a to je nedjelja znaci joj jedan dan manje
i policajac mi je prvo htio uzeti vozacku i dati 1 kazneni bod a za taj prekrsaj je samo kazna od 1000 kn.i jos se neka dva lika prepeljaju sa skuterom pijani po cesti cik cak su se vozili i policajci su se samo nasmijali ,covjece lik je pisal kaznu barem 15 minuta i jos je stalno moral prek stanice nest ispitivati a nije bil neki novi policajac jer je bil neki stariji,a ne kuzim zast mi nije htio napisati opomenu jer nisam nikad kaznjavan a mom frendu su za isti takav prekrsaj dali opomenu

a dobro,na greskama se uci,bogme ja sam se naucio sad

@Ladybug sumnjam da bi to proslo posto auto vec ima prometnu i knjizicu vozila u kojima pise 77kw,a na tehnickom imaju katalog vozila u kojem isto tako sve pise i zbilja ne vjerujem da se to moze
tgecek je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:19   #159
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
@Ladybug sumnjam da bi to proslo posto auto vec ima prometnu i knjizicu vozila u kojima pise 77kw,a na tehnickom imaju katalog vozila u kojem isto tako sve pise i zbilja ne vjerujem da se to moze
uz novcanu stimulaciju sve se moze
kako misilis onda da skuteri idu 80kmh,a zakonski su ograniceni na 50kmh,i trebali mi imati blokade
nije isti slucaj kao ovdje,ali samo kazem
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:23   #160
tgecek
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Ivanec
Postovi: 9
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
uz novcanu stimulaciju sve se moze
kako misilis onda da skuteri idu 80kmh,a zakonski su ograniceni na 50kmh,i trebali mi imati blokade
nije isti slucaj kao ovdje,ali samo kazem
ma ok,znam da se u RH s parama sve moze ali dosta je to zajebancije da se sad idu dokumenti vozila mijenjat
tgecek je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:33   #161
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
uz novcanu stimulaciju sve se moze
kako misilis onda da skuteri idu 80kmh,a zakonski su ograniceni na 50kmh,i trebali mi imati blokade
nije isti slucaj kao ovdje,ali samo kazem
Blokada se skida nakon tehnickog i stavlja prije tehnickog.

Bez blokade nece proc tehnicki, a trenutno sumnjam da ce vam neko sa tehnickog "propustiti" ili izmjeniti podatke jer ih je MUP stisnuo dosta oko pregleda vozila. Em rade stalne kontrole, em se uvodi videonadzor i slikanje svakog vozila. Tako je lako izgubiti posao.

Druga stvar me ljuti. Sto se sa jedne strane pokusava suzbit mito i korupcija u drustvu, a svjesno/nesvjesno je sami poticemo. (Hint: Boldano gore)
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:40   #162
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
nisi skuzio bit moga posta
nije da ja potenciram to,niti se kojim slucajem sluzim mitom,korupcijom,ali samo kazem kako se radi u Lijepoj Nasoj
a sto se tice blokada,nova je fora da se otpusti ili zategne nisam siguran sajla gasa,te skuter ne moze prijeci odredenu brzinu
ili ako te murja uhvati kojim slucajem,ima tipka za ukljucivanje blokade,nisam siguran kako se to izvodi ali cuo sam
no,da vise ne razglabamo o tome,vratimo se na temu...
jesam ja kojim slucajem rekao da nije u pravu...?!
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:45   #163
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
nisi skuzio bit moga posta
nije da ja potenciram to,niti se kojim slucajem sluzim mitom,korupcijom,ali samo kazem
a sto se tice blokada,nova je fora da se otpusti ili zategne nisam siguran sajla gasa,te skuter ne moze prijeci odredenu brzinu
ili ako te murja uhvati kojim slucajem,ima tipka za ukljucivanje blokade,nisam siguran kako se to izvodi ali cuo sam
stoga...
lupas bez veze, nino je potpuno u pravu...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:47   #164
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
nisi skuzio bit moga posta
nije da ja potenciram to,niti se kojim slucajem sluzim mitom,korupcijom,ali samo kazem kako se radi u Lijepoj Nasoj
a sto se tice blokada,nova je fora da se otpusti ili zategne nisam siguran sajla gasa,te skuter ne moze prijeci odredenu brzinu
ili ako te murja uhvati kojim slucajem,ima tipka za ukljucivanje blokade,nisam siguran kako se to izvodi ali cuo sam
no,da vise ne razglabamo o tome,vratimo se na temu...
jesam ja kojim slucajem rekao da nije u pravu...?!
mora se imati blokada,ali kak velis uz novcanu stimulaciju konkretno 50kn koliko sam ja platio sam prosao i bez.
za tu blokadu imate doslovno dvije faknig zice i kondenzator i na tehnickom ti skuter vozi 35 ako zelis
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:59   #165
tgecek
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Ivanec
Postovi: 9
ja bih isto zelio da ova drzava funkcionira bez mita i korupcije i da bude sve kako treba i rado bih platio kaznu(za koju priznajem da sam je svojom krivnjom zasluzio) da policija naplati kaznu svakome ko ju je zasluzio i da su policajci malo vise savjesni i odgovorni da se ne dogodi kao meni jucer da on ne zna koja je kazna za prekrsaj koji sam ja napravil
tgecek je offline   Reply With Quote