Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.06.2006., 18:16   #1
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
problem sa AutoPlayom

Kad ubacim bilo koji cd ili dvd ne pokrece autoplay a prije ga je bilo. Imao sam jos nekih problema sa win pa sa formatirao disk i nanovo snimio xp. Sad opet nema autoplaya, ubacim SCCT i neocita ga. Cak ni ne pokaze ikonicu od autoplaya My Computeru gdje je dwd citac. A na AutoPlay opciji na dwdu je odabrano Prompt me each time to do action...blabla
Sta da napravim?

EDIT: Sad mi sa desilo nesro jako cudno. Instalirao sam original SCCT i trazio me na kraju restart. Ja restartiram kad se nakon one plave crtice sto ide, pojavio plavi ekran i samo stoji. Na ekranu samo strjelica koju mogu micati. Stisnem ja ctrl+alt+del i poajvi mi se taskmanager. Ima neki cudni proces ie4unit.exe koji kad ugasim ponovo se upali. Reastirao sam komp kad opet isto. Otisao sam bio na kratko iz sobr i kad sam se vratio on normalno u winu sa pokrenutim Zone Alarmom, ali sve mi je bilo na defaultu. Desktop screen, mozilla bez bookmarksa i stranica, start meni, sve uglavnom. Pa koji je to ku***. Win sam stavio prije nekih 4 sata nove.

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 27.06.2006. u 18:38.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2006., 18:53   #2
Defcon.OS
Contra bonos mores
 
Defcon.OS's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 159
Što se tice autoplay-a, imas reg file OVDJE ( line 10 ! ili probaj sa repair-om line 234 - desno), nisam siguran da li ce pomoci obzirom da si ponovo bacio nove windowse ali kreni od registrija.

c:\windows\system32\ie4uinit.exe je internet explorer repir tool, pretpostavljam da si krivo napisao.
__________________

Defcon.OS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.06.2006., 18:57   #3
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Defcon.OS
c:\windows\system32\ie4uinit.exe je internet explorer repir tool, pretpostavljam da si krivo napisao.
Sta ce mi ie repair tool, pa ni ne koristim ie, nego mozillu. Mrzim ove windowse. Samo da mi opet nepocmu srat. Ali nekuzim kako me mogu bacit na default, nemam pola ikonica na ekranu koje sam stavio, sad moram pravit shortcutove.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2006., 23:17   #4
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Ajde pomozite molim vas. Sad sam maloprije upalio komp i nije mi se htio bootati, samo je stojao dok je ona crtica prolazila. Onda sam ga restartao i sve je uredu. Komp mi je na default postavkama jer ga nisam uspio clockati otkad sam win rusio (tad sam ga stavio na default). Ajde, u cemu je problem? Jel mozda maticna ili hdd, premda prije hdd. Danas sam stavljao drivere za čipset i stavio sam i IDE drivere a disk mi je SATA, pa da nije u tome problem? Kako obrisati taj IDE driver, gdje se nalazi?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na