Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.01.2006., 22:07   #31
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Na to tko je trance dj ja cu ti reci ovako: Tiesto, Van Dyk, Tomcraft, Van Buren, Marco V, Ferry Corsten... ... ...

Mjesati FT kompilacije sa ovim gore ljudima je ono blago humor.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2006., 23:21   #32
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Citiraj:
Originally posted by Raja Ram
Odrasti, ako nisi nis skuzio nema ti pomoci....

Ti si trance master :clap:
Ja sam za tebe Dr.Trance:clap: :clap:
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2006., 23:47   #33
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Hehehehhe.....a evo i par podataka za Hycode-a:
DJ TIESTO-U r (junky xl mix edit)--future trance vol.34
Adagio for strings----future trance vol.32
Just Be-future trance vol.30

PAUL VAN DYK-Tell Me Why (The Riddle)(Radio Mix)--ft vol.12
For An Angel---future trance vol.12
The Other Side (Martin Roth Rmx)--Future Trance vol.33---i još njegovih remixeva na drugim ft-ovima

TOMCRAFT-Mind---future trance vol.3
-Sureshot--future trance vol.32
-All i Got---future trance vol.17
-Versus (Niel Van Gogh Rmx)---future trance vol.12

ARMIN VAN BUUREN-Zocalo---dream dance vol.37
-Shivers---Trance Voices Vol.15
-Serenity---Club Rotation vol.31
-Intruder---dream dance vol.33

MARCO V.---Stimulated---future trance vol.22

FERRY CORSTEN-Punk---future trance limited edition & vol.20
-Holding On--dream dance vol.35

Evo, ja dajem nešt konkretno za razliku od nekih.....



JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2006., 23:55   #34
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Jao deca necemo se jos sad pocet is svdati! Znao sam da nesmijem spominjat komercijalu, ljudi se odmah naljute !

Rekli smo vec da svako ima svoj ukus.

@JVC
ti brij svoje i pusti ostale, ali isto tako nemoj se toliklo grcevito branit jer i oni imaju pravo. to sto si nabrojo da se na nekim FT cdeima nalze renomirani izvodati neznaci nista vec smo apslovirali da im to donosi dodatnu zaradu. Kompilacije koje gore navodis za nas koji to ipak slusamo malo duze neg ti su komercijalnog usmjerenja, mozda ces i ti tako misliti za koju godinu, mozda i ne.

NEMOJ pisat velikim slovima, ovdje se nedere.

__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2006., 00:15   #35
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Citiraj:
Originally posted by Darth Vader
Jao deca necemo se jos sad pocet is svdati! Znao sam da nesmijem spominjat komercijalu, ljudi se odmah naljute !

Rekli smo vec da svako ima svoj ukus.

@JVC
ti brij svoje i pusti ostale, ali isto tako nemoj se toliklo grcevito branit jer i oni imaju pravo. to sto si nabrojo da se na nekim FT cdeima nalze renomirani izvodati neznaci nista vec smo apslovirali da im to donosi dodatnu zaradu. Kompilacije koje gore navodis za nas koji to ipak slusamo malo duze neg ti su komercijalnog usmjerenja, mozda ces i ti tako misliti za koju godinu, mozda i ne.

NEMOJ pisat velikim slovima, ovdje se nedere.

A čuješ, svako se bori za svoje ,pa tak i ja za svoje,kužiš?Malo me živcira to kaj se svi vrte oko teme, a nedaju ništa konkretno već neke mutave komentare tipa:Odrasti, Shvatit ćeš---to su za mene gluposti....Istinu kažeš kad kažeš da nisi smio spominjat komercijalu jer to je fakat....al OK-bilo pa prošlo...
Nisam imo namjeru izazvat nekakvu svađu ovdje al kad mi se nameću ovakve gluposti pop...dim!!!
Možda stvarno promijenim mišljenje, al sumnjam jer su mi takve stvari već pričali prije 3-4 godine, al ja sam osto pri svome i uopće ne žalim jer je za mene takva produkcija iz dana u dan sve bolja....Za mene je to to šta je i GOTOVO...!!!Ipak mi je drago čut da ima ovdje poklonika bilo kojeg elektronskog smjera usprkos dominaciji narodnjaka..........
Sad nek se javi još neko ko obožava narodnjake i to će bit vrh svega
POZDRAV
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2006., 08:41   #36
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Mene bash briga jer nesto komercijala il nije, jel se nekome svidja to sto slusam ili ne svidja... briga me samo jel se meni to svidja ili ne. Ako ja necu slusat nesto sto mi se svidja samo zato jer je komercijala il samo zato jer nije...

Inace slusam Trance al priznajem da ne znam tocno tko tu sve spada.
Ta podjela mi jos nije jasna tko je u House tko u Trance tko u Techno ... itd... :confused:
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2006., 08:42   #37
Raja Ram
Premium
Moj komp
 
Raja Ram's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zg Wonderland
Postovi: 21
Niko se tu ne bori za nis. Ja sam ti pokusao pokazati da postoji jos masa glazbe pod imenom trance uz te tvoje NRG euro pizdarije kuruzetine.

Mislim gle nebi se ja ni javljao ali svako tko poznaje malo bolje elektronsku glazbu vidi da lupetas teske gluposti, specijalno glede trance ili tvog poimanja iste glazbe i meni je to simpa i pripisujem to tvojim godinama Barem ne slusas narodnjake

Live long and prosper, trance master
Raja Ram je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2006., 10:08   #38
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
@ hehe, jebiga, sve je to na kraju Trance, za nekog više, za nekog manje.Za tebe ja pričam gluposti a za mene ti pričaš gluposti i takva prepirka može ić u beskonačnost tak da se više ne isplati oko toga zaje...Ja kad bi čuo to kaj ti slušaš i smatraš tranceom vjerojatno ne bi to pripisao tranceu, ista stvar se događa i s tvoje strane.....al ajd OK,svako ima svoje "mušice".....
.....meet me on the club....meet me on the floor...it's gonna be a night like never before....
EAST CLUBBERS-More More More
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2006., 10:25   #39
Raja Ram
Premium
Moj komp
 
Raja Ram's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zg Wonderland
Postovi: 21
E a imas i forum hrvatski glede trance tematike, preporucam ti da tam pokazes svoje znanje

www.trancepleme.com/forum/

Pokazi nam kako smo u zabludi
Raja Ram je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2006., 20:57   #40
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Talking Iskreno,jebeš ti sve to

Drum n Bass i HC (Hard Core) su zakon,i to preporučujem svakome,i da pitam
DALI NETKO OD VAS IMA STVAR NEOPHYTE(mislim da je tako) - Rotterdam Hooligans:confused: :confused:
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 17.01.2006., 21:02   #41
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Nemojte kritizirat narodnjake jer to nisu narodnjaci nego TURBO-FOLK . Komercijalni naravno .

A ovo u vezi trance glazbe. Dosad jos nisam naisao na NEKOMERCIJALNU glazbu jer to ne postoji. Ustvari postoji...to je stara indijanska glazba i ona koju sviraju aboridzini u australiji a nije komercijalna jer je nisu imali kome prodati. A vi kupujete NEKOMERCIJALNE cd-e NEKOMERCIJALNIH DJ-a koji masno naplacuju ulaznice za svoje NEKOMERCIJALNE party-je.Sta vam ti DJ-i ne daju CD-e za DZABE kad vec nisu komercijalni? Uh uh. Moram ocitat bukvicu Paul-u Oakenfoldu da nas sve pusti za kikiriki na svoj party jer ipak pusta NEKOMERCIJALNU glazbu. Na kraju krajeva ,boli jednog DJ-a racku za komercijalu/nekomercijalu as long as all is sold out.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 17.01.2006. u 21:15.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2006., 23:17   #42
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870