Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.01.2009., 21:17   #61
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Cuj kad mi cajger dojde do 100km/h ne zelim ni pomisljat sto bi bilo da lupim u asfalt i pocnem strugat po njemu. Kad ovak pricas o 100km/h ne cini se puno ali kad na motoru potegnes stotku i pomislis na pad..... ovo o 180 uopce nije vrijedno komentara.
Mali OT: malcice sam se brze provozao prije par dana i opalio me radar (onaj koji ostave pored ceste i vrebaju iz busja) jel zna netko od vas na motorima jel to cudo slika samo od naprijed ili okine i s guza?
Chuby je offline  
Staro 30.01.2009., 23:32   #62
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Znam da stvarno bizarnih situacija ima..ali nemogu si baš zamisliti cestu na kojoj bi klizao na 180kmh..možda recimo autoput..ima prostora..ali vjerovatno bi ga onda pogazio auto pošto je promet na autoputu znate i sami kakav..a baš da jelena ima..e to ne..znači nije autoput..već lokalna cesta..
..e sad, na lokalnoj cesti..morao bi pasti da kliže striktno ravno..jer svaki dodir s drvetom ili onim branicima uz cestu..smrt..
..onda..180kmh i jelen..uf mislim da bi se dalo izračunat koliki je to udar..jest da nije kao frontalni s recimo zidom..ali jelen ima dobru kilažu..
..bez kacige..udarac glavom je neizbježan..
..pretpostavljam traperice (jer je bila samo jakna)..nemoguće..današnje traperice bi se izgreble na 40kmh..a ne na 180kmh ..da je ful racing oprema..nema bada..no traperice..nikako.
..lomovi: definitivno pri toj brzini
Brown Acid je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2009., 23:36   #63
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Brown,pila je super,nemoj je stedit ,kawa ne radi dobro ako je stedis ,odmah se zastopa
Ma moram ju štedit do 6000 okretaja dok mi ne prođe prvi servis jer je unutra ono ulje za razradu..
Brown Acid je offline  
Staro 31.01.2009., 00:20   #64
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
@Bruno, Brown Acid (tata ), Chuby:

To i kazem. Mislim struganje po asfaltu, dakle IDEALNA SITACIJA koja je prakticki nemoguca pri 180 jer ti LETIS i ono nemas kontrole. Nije to ko u filmu da padas ravno kad padas iz helikoptera. Okreces se dakle od trzaja i kotrljas po asfaltu. Pa pri 180 udaru u asfalt tebi bi se ruka otrgla ko šibica. Vrat puca.

I opet da struzes ostavio bi parsto metara krvavog traga po cesti u kojem bi bilo mozdine, bubrega, jetre, testisa i ostalog.

Mislim pazi autu od 100-0 treba cca 40ak metara po suhom. Daj si zamisli da te neko stuze po asfaltu 40 metara, a tebi treba pun q vise da se zaustavis.

Dakle ovi padovi svakog drugog prijatelja motoriste su vise manje lovacke, jer je rulji valjda bad reci da se sasuo sa 40 na pod i rasuo ko picka (sto JE realno).

Poznam previse motorista (makar nisam i sam) i imam ih stvarno puno u svom drustvu, cak mi je od starog najbolji prijatelj jedan jako poznati biker starog kova sa HR scene i upoznat sam kolko tolko sa scenom htio nehtio i jos sam ko za vraga proveo na patologiji/traumi proveo radnih i radnih sati i nagledao se svega i svacega i znam dobro kako sto izgleda i sto je lovacka prica pricana klincima, a sto je realnost.
Fleks je offline  
Staro 31.01.2009., 13:53   #65
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Fleks 99% su lovacke a 1 % istina. Ljudi su padali s 20 kata di je sansa da prezive nikakva pa su prezivili
AiM je offline  
Staro 31.01.2009., 14:17   #66
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
Fleks 99% su lovacke a 1 % istina. Ljudi su padali s 20 kata di je sansa da prezive nikakva pa su prezivili
to sam i mislio i napisao.
Uglavnom,do 150 na sat na motoru dodjes u roku od par sekundi,i ne trebas biti na autocesti mozes i u zavoju izgubit kontrolu i odletit u grmlje. Ima ih par koji su to dozivjeli ,zavrsili u bolnici,slomili se ali nisu poginuli. Jebga,malo ih je ali ih ima.
spawn je offline  
Staro 31.01.2009., 19:59   #67
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
apsolutno je sve moguće,možeš se spotaknut po stepenicama i udarit glavom i poginut,a možeš se i zabit s autom u naseljenoj ulici s 180kmh gdje je ogranicenje 40 i ostat živ (imam živi primjer),isto tako past s motora s 180kmh i preživjet,opet isti primjer i ista osoba...jebiga,budale bog čuva,to je stvarno istina...jer taj "isti" primjer je imao više od 4-5 takvih nesreća...poznajem tipa osobno,opijao se s njim u drustvu duže vremena...sad iima nekih 38 godina sad,tip je propali slučaj od droge,cuge i svega ostalo,a živ nakon svega.

Tako da,sve je moguće...

No,ono po čemu sam ja siguran da ovaj s 180kmh nije pao je po slici motora,taj motor bi bio neprepoznatljiv!
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 31.01.2009., 20:29   #68
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Tako da,sve je moguće...

No,ono po čemu sam ja siguran da ovaj s 180kmh nije pao je po slici motora,taj motor bi bio neprepoznatljiv!
Ne mora biti.
Eto od mog starog ta onda (neka enduro, starija 750ccm) je bila "skoro" pa u voznom stanju, tj. stari ju popravio za neku sitnu lovu. Jedino sto je na njoj bilo je slomljen prednji blatobran, savinuta vilica i izgreban po cijeloj desnoj strani.


Ma o svemu tomu
Crash009 je offline  
Staro 31.01.2009., 22:03   #69
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Crash009 Pregled postova
Ne mora biti.
Eto od mog starog ta onda (neka enduro, starija 750ccm) je bila "skoro" pa u voznom stanju, tj. stari ju popravio za neku sitnu lovu. Jedino sto je na njoj bilo je slomljen prednji blatobran, savinuta vilica i izgreban po cijeloj desnoj strani.


Ma o svemu tomu
ak je pao i klizo nije se moglo sta pretjerano desiti osim ju pogrebati i odvaliti malo plastike.

http://www.youtube.com/watch?v=PEEcaiburYg
Fleks molimo komentar. Doduse lik je retard i nebi se cudio da su ga već špahtlom skidali s nekog kamiona...

Zadnje izmijenjeno od: AiM. 31.01.2009. u 22:19.
AiM je offline  
Staro 31.01.2009., 22:25   #70
VuKi-Kuki
Registered User
Moj komp
 
VuKi-Kuki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Ma moram ju štedit do 6000 okretaja dok mi ne prođe prvi servis jer je unutra ono ulje za razradu..
Hmmm.....
Vidim postao tata HAHAHAHAHA!!

Ali po ovome zadnjem komentaru vidim da nikada od tebe djede neće biti
(jer nećeš te godine doživjet-možda surovo zvuči ali je takav i )

http://members.fortunecity.com/mmm00...cle_reaper.jpg
__________________
WORM
VuKi-Kuki je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2009., 22:27   #71
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
ak je pao i klizo nije se moglo sta pretjerano desiti osim ju pogrebati i odvaliti malo plastike.

http://www.youtube.com/watch?v=PEEcaiburYg
Fleks molimo komentar. Doduse lik je retard i nebi se cudio da su ga već špahtlom skidali s nekog kamiona...
nemoguce je pretpostavit niti ista zakljucit,no,motor zna i malo letit!a to vrlo često i radi pri tim brzinama,negdje udari,zapne,okrene se...ma,nema smisla o ovom raspravljat.
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 31.01.2009., 23:00   #72
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor VuKi-Kuki Pregled postova
Hmmm.....
Vidim postao tata HAHAHAHAHA!!

Ali po ovome zadnjem komentaru vidim da nikada od tebe djede neće biti
(jer nećeš te godine doživjet-možda surovo zvuči ali je takav i )

http://members.fortunecity.com/mmm00...cle_reaper.jpg
Možda će te sutra sačekat netko ispred kuće i razvalit ti glavu pred roditeljima..možda surovo zvuči ali je takav i )

http://members.fortunecity.com/mmm00...cle_reaper.jpg

..oprostite na izrazu, al jebote koji si ti kreten
Brown Acid je offline  
Staro 01.02.2009., 16:17   #73
VuKi-Kuki
Registered User
Moj komp
 
VuKi-Kuki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Možda će te sutra sačekat netko ispred kuće i razvalit ti glavu pred roditeljima..možda surovo zvuči ali je takav i )

http://members.fortunecity.com/mmm00...cle_reaper.jpg

..oprostite na izrazu, al jebote koji si ti kreten
Ne kreten prijatelju nego čovjek koji je ostao bez dosta dobrih prijatelja zbog JEBENIH MOTORČINA , a toliko njih invalida do kraja života!

Život je i ovako surov, zašto zvati vraga na zabavu?

Govorim iz iskustva ovih moji 33 godine a ne naklapanja nekoga balavca koji kopira sve sa Googla!

Želim mu svu sreču u životu a i trebat će mu jer "čeka" da se mašina ulaufa pa da krene na svoj put brzine!!!

Za upozorenja je kasno jer .................. ma nema veze; zašto se ja uopče zamaram nekome poručiti nešto........
__________________
WORM
VuKi-Kuki je offline  
Staro 01.02.2009., 18:34   #74
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor VuKi-Kuki Pregled postova
Ne kreten prijatelju nego čovjek koji je ostao bez dosta dobrih prijatelja zbog JEBENIH MOTORČINA , a toliko njih invalida do kraja života!

Život je i ovako surov, zašto zvati vraga na zabavu?

Govorim iz iskustva ovih moji 33 godine a ne naklapanja nekoga balavca koji kopira sve sa Googla!

Želim mu svu sreču u životu a i trebat će mu jer "čeka" da se mašina ulaufa pa da krene na svoj put brzine!!!

Za upozorenja je kasno jer .................. ma nema veze; zašto se ja uopče zamaram nekome poručiti nešto........
Ne bi se reklo da imaš 33 nego 12..samo bi maloumnik nekoga proglašavao mrtvim.
Kao što rekoh..kreten.
Brown Acid je offline  
Staro 01.02.2009., 20:32   #75
VuKi-Kuki
Registered User
Moj komp
 
VuKi-Kuki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Ne bi se reklo da imaš 33 nego 12..samo bi maloumnik nekoga proglašavao mrtvim.
Kao što rekoh..kreten.
Onda si ti samodopadni narcisoidni šupak! (pogledaj u google značenja pojmova da ti bude jasnije)

Ako se već slatko vrijeđamo
__________________
WORM
VuKi-Kuki je offline  
Staro 01.02.2009., 23:12   #76
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Citiraj:
Autor
[url
http://www.youtube.com/watch?v=PEEcaiburYg[/url]
Fleks molimo komentar. Doduse lik je retard i nebi se cudio da su ga već špahtlom skidali s nekog kamiona...
Sto bi se tocno moglo komentirat na tom linku?
Lik je totalni debil, svojom voznjom nije pokazao nikakvo umjece nego samo nedostatak sivih stanica.
Tako se gurat izmedu vozila moze svaki nabrijani debil koji je savladao osnovnu tehniku voznje na motoru
@ Vuki-Kuki
Nisu opasni motori nego ljudi koji ih voze, i da nema motora tvoji bi frendovi nasli nacina za ubit se necim ako im je mentalni sklop takav
@ Brown Acid
Sto se tice razrade motora, jesi li naletio na clanak koji govori da je malo agresivniji pristup ustvari puno bolji?
Uglavnom ako te zanima proguglaj "breaking in engine"
evo i link http://www.mototuneusa.com/break_in_secrets.htm
Ja osobno nisam imao hrabrosti napravit neke stvari s novim motorom ali doduse neke nisam ni tehnicki mogao jer me variomat ogranicava (Nexus 250)
E da i ne obaziri se na trolove samo nedaj da te prejako ponese
Chuby je offline  
Staro 01.02.2009., 23:32   #77
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Chuby Pregled postova
Ja osobno nisam imao hrabrosti napravit neke stvari s novim motorom ali doduse neke nisam ni tehnicki mogao jer me variomat ogranicava (Nexus 250)
A ono, poštedit ću ga tih 1000km do prvog servisa dok ne dođe u njega pravo ulje..ionako ovih 6000 i nije veliko ograničenje..nekih 115-120kmh..a to je sasvim dovoljno za prestići i normalno voziti, tako da nije neki bad suzdržati se.
Brown Acid je offline  
Staro 01.02.2009., 23:35   #78
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor VuKi-Kuki Pregled postova
Onda si ti samodopadni narcisoidni šupak! (pogledaj u google značenja pojmova da ti bude jasnije)

Ako se već slatko vrijeđamo
A šta ti diraš šupke Ciganoviću?
Brown Acid je offline  
Staro 02.02.2009., 11:29   #79
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Čestitam sretnim dobitnicima.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na