Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.12.2008., 13:11   #1
Doms
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Kod kuce, a di dalje?
Postovi: 58
Runes of Magic

Ne zelim ponovno ozivljavati stari topic pa otvaram ovaj novi.
Tko got zeli isprobati ovaj mmo sad moze.
Upravo je u Open Beta fazi.

http://www.runesofmagic.com/en/index.html

Ako budete pocinjali molim vas pocnite na serveru EN(PVP) Smacht,
tamo sam ja.
__________________
Quid Quid latine dictum est altum viditur!
Bilo što rečeno na latinskom zvuči pametno!
Doms je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 16:05   #2
DevNull
Spam Witch
 
DevNull's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Belišće
Postovi: 94
Igrah je nekoliko dana, i uglavnom dodje se do zakljucka da ako je zelis iole normalno igrati na nekom vecem lvlu da ces morat placati osim ako nisi neki sadomazo lik. Instance su lose napravljene, bossovi extremno teski ili zbugani, inventorji je katastrofalno mal trenutno sam lvl15 rog / lvl10 prist i sve sam nakrcao jer mi treba (trebalo) za craftanje alkemija/weaponsmiting/carp, naravno moze ti bit lakse ako kupis extra bags prostor sto kosta, 75€ kosta 2000 diamanata od cega te godisnje kostaju full baggsi i full banka oko 1500, koliko jos stvari ima za placati neznam, znam da mos kupit perma mount ali dakako opet za pare. Koncept nije los, ali atm je igra losa, prelosa cak i za betu.
DevNull je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2009., 22:25   #3
ipavli19
Premium
 
ipavli19's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagorje
Postovi: 185
Citiraj:
Autor DevNull Pregled postova
Igrah je nekoliko dana, i uglavnom dodje se do zakljucka da ako je zelis iole normalno igrati na nekom vecem lvlu da ces morat placati osim ako nisi neki sadomazo lik.
zašto?

Citiraj:
Autor DevNull Pregled postova
Instance su lose napravljene, bossovi extremno teski ili zbugani
pa bossovi i jesu tak teški da bi bilo zanimljivije -.- najbolje da dođe jedan tip isti lvl i premlati bossa na mrtvo ime bez da ga je ovaj jednom udaril... pa u instance se ide u partyu gdje svaki čovjek zna šta radi...
Citiraj:
Autor DevNull Pregled postova
inventorji je katastrofalno mal trenutno sam lvl15 rog / lvl10 prist i sve sam nakrcao jer mi treba (trebalo) za craftanje alkemija/weaponsmiting/carp, naravno moze ti bit lakse ako kupis extra bags prostor sto kosta, 75€ kosta 2000 diamanata od cega te godisnje kostaju full baggsi i full banka oko 1500, koliko jos stvari ima za placati neznam, znam da mos kupit perma mount ali dakako opet za pare.
inventory nije "katastrofalno" mal, al nije baš ni prevelik :P dobro bi mi došao onaj III tab ^^

Citiraj:
Autor DevNull Pregled postova
Koncept nije los, ali atm je igra losa, prelosa cak i za betu.
neznam, meni je igra predobra, samo ima previše debila koji dolaze i pljuju ingame po igri jer je bolja od wowa pa su malo ljubomorni
__________________
ipavli19 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2009., 15:33   #4
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
ljudi pa kaj se nemre iskljućit window mode u igri,i nemrem namjestit niti jednu rezoluciju,mislim kad je promjenim on mi automatski vraća na 800x600
Markos je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na