Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.07.2013., 12:03   #1
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Iskustva sa servisima mobilnih uređaja

na brkinu inicijativu otvoren ovaj thread, makar je mogao i on, ali dobro razumijem koje su to komplikacije logističke te fizičke

pa tu postajte sve vezano za servise mobitela.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2013., 12:26   #2
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
na brkinu inicijativu otvoren ovaj thread, makar je mogao i on, ali dobro razumijem koje su to komplikacije logističke te fizičke
Lijen sam

Eto, početi ću sa pohvalom MESC-a i Agrama.

24.06.2013 (PON) - u poslijepodnevnim satima, mobitel odnešen u T-Centar.

(UTO - neradni dan)

26.06.2013 (SRI) - MESC zaprimio mobitel i poslao ga u MMM Agram.

27.06.2013 (ČET) - MMM Agram ga službeno zaprimio.

28.06.2013 (PET) - Mobitel došao na red i popravljen.

01.07.2013 (PON) - MMM Agram otpremio mob u MESC.

02.07.2013 (UTO) - MESC predao mob T-Comu

03.07.2013 (SRI) - Pokupio mob u T-Centru

U servisu je mobitel flešan na 4.2.2 Global unbranded FW. Bez ikakvih dodatnih problema ili oštećenja. Sustav praćenja radnog naloga preko weba lijepo funkcionira i relativno je ažurno (2-3 sata kasnije što je OK)

Dakle, iz priloženog se vidi da ne mogu imati nikakve primjedbe na bilo koju firmu u ovom procesu. Ne kažem da nebi imao problema da je riknulo nekaj drugo, ali eto, zbilja za svaku pohvalu.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.07.2013., 12:34   #3
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ajde i moje... agram.

zvao da imam očiti problem neispravnog usb kabela od adaptera, a pošto je to sony sa malom baterijom ima neko turbo boost punjenje koje radi samo sa orginalnim sony kabelom naravno na tom adapteru i čovjek na telefonu potvrdio da zna za tu caku i da dođem sa mobom i računom do njih.

došao negdje 10 minuta prije kraja radnog vremena sa svime i veli čovjek na zaprimanju kao sad je već gotovo pa eto samo da testiraju sutra i daju mi kabel, reko oke nema problema i uto će djelatnik iz servisa "jel to sony kablo?"

veli nadalje - evo ti kabel odmah, daj čovjeku znamo za te kabele da znaju otić i eto rešeno u 5 minuta.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2013., 12:40   #4
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Orginal SONY EC801 data/charge kabel

Kupio već 3 komada, zbilja jesu orginal, nikakvih problema sa njima nemam. Identični kao i ovaj oriđiđi koji sam dobio sa mobitelom.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2013., 12:52   #5
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
AGRAM

Problemi sa HTC Legendom, dvaput, ali puno puta noseno na reklamaciju jer nisu popravili kak spada. Uvijek noseno u VIP.

1. situacija
Mobitel se nakon updatea na Froyo povremeno restartao, oko dvaput dnevno. Nakon prvog slanja na servis, reinstalirali su softver, nije pomoglo, i dalje se restartao. Nakon drugog slanja promjena maticne ploce.


2. situacija
Uzasno cudan problem, kad je mobitel bio na svijetlu (tj. light senzor kad je javljao da je svijetlo), tipke su se blesirale. Volime up je ujedno radio kao da sam stisnuo trackpad, home button je znao "zaglaviti" pa bi mi home screen divljao.
Tu sam se nazivcirao jer sam morao 4 puta nositi na reklamaciju. Prvi puta promjena softvera, drugi puta promjena tipki, treci puta promjena svjetlosnog senzora i cetvrti puta tek promjena maticne.



Sve u svemu, nisam bas zadovoljan, ali s obzirom na probleme drugih vidim da sam dobro prosao. Po mojem iskustvu testiranje mobitela nakon servisa im nije bas jaca strana.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2013., 15:46   #6
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Lijen sam

Eto, početi ću sa pohvalom MESC-a i Agrama.

24.06.2013 (PON) - u poslijepodnevnim satima, mobitel odnešen u T-Centar.

(UTO - neradni dan)

26.06.2013 (SRI) - MESC zaprimio mobitel i poslao ga u MMM Agram.

27.06.2013 (ČET) - MMM Agram ga službeno zaprimio.

28.06.2013 (PET) - Mobitel došao na red i popravljen.

01.07.2013 (PON) - MMM Agram otpremio mob u MESC.

02.07.2013 (UTO) - MESC predao mob T-Comu

03.07.2013 (SRI) - Pokupio mob u T-Centru

U servisu je mobitel flešan na 4.2.2 Global unbranded FW. Bez ikakvih dodatnih problema ili oštećenja. Sustav praćenja radnog naloga preko weba lijepo funkcionira i relativno je ažurno (2-3 sata kasnije što je OK)

Dakle, iz priloženog se vidi da ne mogu imati nikakve primjedbe na bilo koju firmu u ovom procesu. Ne kažem da nebi imao problema da je riknulo nekaj drugo, ali eto, zbilja za svaku pohvalu.

Kak si ti vidio putopis svoga moba?
Tekomove stranice ili?
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2013., 17:17   #7
Thorax
Doomster
Moj komp
 
Thorax's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Kraj Donji
Postovi: 396
@ warlock25
Status moba možeš vidjeti preko Agramovih stranica.

Moja iskustva s Agram servisom: Curin Evo 3D je imao problema s tihom slušalicom, a nakon toga sa duhovima tj. touchscreen je random sam od sebe tipkao po mobu. U oba slučaja mob nošen direktno u Agram i sve je uredno popravljeno u roku par dana. U prvom slučaju je zamjenjena slušalica, a u drugom ekran.
__________________


CPU: AMD Athlon 640 under TX3
MBO: Asrock 870 Extreme3
RAM: 8 GB DDR3 Mushkin @ 1333, CL8
VGA: XFX HD4830
HDD: WD 6400AAKS
Monitor: Samsung 2470H
PSU: Fortron PNF 400W
OS: Win 7 Enterprise x64 SP1
Net: 12 Mbit/1,25 Mbit
Sound: Logitech X-530




CPU: Intel Celeron T3100
MBO: HP 1526
RAM: 2 GB DDR3
VGA: GMA 4500MHD
HDD: WD3200BEVT
Monitor: 15,6“ LCD
PSU: HP 65 W
OS: Win 7 Enterprise x86 SP1
Sound: Arctic Sound P281




CPU: AMD Athlon M320 undervolt @ 0.975 V
MBO: AMD 785
RAM: 2 GB DDR2 800
VGA: Integrated HD4200
HDD: Hitachi 250 GB
Monitor: LCD 15,6“
PSU: Delta Electronics 65 W
OS: Win 7 Ultimate x86
Net: 8 Mbit/768 kbit
Sound: integrated
Thorax je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2013., 18:47   #8
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Kak si ti vidio putopis svoga moba?
Tekomove stranice ili?
Ne, putopis sam skužio na kraju na otpremicama. Inače, na MESC stranici pratiš razvoj situacije.
Upišeš CaseID koji ti je dao T-kobile i svoj IMEI i tamo sve piše. Relativno je ažurno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2013., 15:19   #9
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Dobio danas poruku da me mob ceka u t-comu.
Dosao po mob i pise na nalogu od agram servisa zamijenjen zvucnik i ja reko super.
Dodem doma stavim mjuzu a ono krci li ga krci.Nisu ni pipnuli mobitel.Vratio se tamo i sad su napisali hitan popravak u t-comu.Valjda nebum ceko 10 dana opet

Isprobao istu pjesmu na svom i na izlozbenom primjerku i razlika je nebo i zemlja.Na mom zvuk krci ako ima imalo basa dok su visoki tonovi kolko tolko ok,izlozbeni primjerak kristalno cist zvuk i na basu i visokotoncu.Najvise se cuje na maidenima kad opale po distorziji.

Ima li jos netko losa iskustva sa agram servisom?
Evo nema druge nego da od sonya trazim novi uredaj jer u servisu neznaju popravit ili ne zele

Mesc:Na uređaju nije pronađen kvar.Testiran sa servisnom SIM karticom u pozivu,standbyu i preslušavanjem medijskog sadržaja i radi ispravno.Napravljena usproedba sa par novih telefona

Prvo su kao zamijenili zvucnik a sad napisu da nije pronaden kvar.pa kog oni hebu u zdrav mozak?

Kako se obratit sonyu?
Poziv ili mail?
Što rec tocno tj. kako se postavit jer hocu ono sto sam platio a ne neki poluproizvod.
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2013., 16:38   #10
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Evo nema druge nego da od sonya trazim novi uredaj jer u servisu neznaju popravit ili ne zele

Mesc:Na uređaju nije pronađen kvar.Testiran sa servisnom SIM karticom u pozivu,standbyu i preslušavanjem medijskog sadržaja i radi ispravno.Napravljena usproedba sa par novih telefona

Prvo su kao zamijenili zvucnik a sad napisu da nije pronaden kvar.pa kog oni hebu u zdrav mozak?

Kako se obratit sonyu?
Poziv ili mail?
Što rec tocno tj. kako se postavit jer hocu ono sto sam platio a ne neki poluproizvod.
Deja vu, ili sam ovaj post negdje već vidio?
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.07.2013., 20:49   #11
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Evo svaka pohvala od sony mobile HR.Nakon sat vremena dobio odgovor da proslijedim dokumentaciju na mail da oni mogu poslat sluzbi za kor.

jel ja mogu njima dat link od mesc-a di pise da mob nema kvar i servisnu primku od t-coma ili kaj da posaljem tocno?

Ako je netko vec slao nesto slicno pa da napise kaj je tocno sve poslao
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2013., 20:57   #12
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
možeš naravno daj im podatke za login i tako vide sve što se radilo s mobom bar sam ja tako radio uvjek
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 11:38   #13
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Evo i moje "pohvale" za MESC

Preko t-centra samsung galaxy mini upučen u MESC radi problema sa gašenjem,izlaska iz app,uređaj je bio star mjesec dana i pod garancijom.
-Uređaj vračen,sofver ažuriran,provjereni svi parametri po samsungovim speckama,kao popravljen.
nakon par dana uređaj ponovno ima iste simptome kao i prvi puta i ponovno preko t-centra poslan u MESC.
uređaj vračen uz obrazloženje da je ovaj puta promjenjen jedan od čipova(ovo mi je bilo sumnjivo jer se u servisima ne zamaraju koji je dio neispravan nego se mjenja cijeli sklop,u ovom slučaju bi to bila matična)
uređaj vračen kao ispravan
dva mjeseca iza toga nemogu upaliti uređaj pa ga ponovo preko t-centra šaljem u MESC da bi nakon par dana od njih dobio odgovor da je uređaj uništen i to naravno vlagom a taj dio priče nije pokriven jamstvom i ako želim doplatiti 800 kn da mi promjene matičnu.
Inače to sa vlagom im je omiljena priča kada nešto nemogu popraviti sjebu ti mob i nemožeš im ništa.Vjerovao bi možda u to da mi se to desilo na kojem drugom mobu u kuči a ima ih 5 u upotrebi.
Prije su servisirali samo nokie a sad vidim da su univerzalni za sve a od takvih treba bježati samo svi imaju njih za službene sevisere,što i ne čudi s obzirom na količinu korupcije u ovoj slučajnoj državi.
Za AGRAM imam samo pozitivna iskustva,bio doduše samo jednom ali su bili ok,
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2013., 19:42   #14
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,428
Servis - odljepljivanje stakla i ekrana

Trazim neki servis sposoban da mi odlijepi ekran od stakla i promijeni ekran. Bez da staklo pukne. Kineski mob u pitanju
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 10:12   #15
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Imaš na Štrangi, prekoputa osnovne škole Gelsi solidan mobitel servis.
A možeš pokušati i kod RTV servisa na Pećinama, u prvom bloku zgrada na glavnoj cesti (Šet. XIII divizije) s desne strane poslije škole (praktički prekoputa teniskih terena).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 18:19   #16
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,428
@coconut - mobitel je trenutno u servisu tom na vukovarskoj 50b, on mi je rekao da je 50:50 da mi polomi staklo u postupku...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 19:50   #17
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Imaš jedan servis na Korzu, odmah poslije Erste banke u pravcu RK Ri i na G. Vežici - ideš iz pravca bolnice, pređeš most Sv. Ane, skreneš desno prema Podvežici i nakon 20m s lijeve strane imaš servis. Napisano je na zidu prema cesti tako da ne možeš faliti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2013., 17:16   #18
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,428
OK, u Rijeci nema niti jedan servis koji se s time zamara. Ima netko u ZG servis koji je kvalitetan i da se bave odljepljivanjem ekrana i stakla?
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 19:11   #19
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
HTC One i muke po Agram(ovlaštenome)servisu

Srdačan pozdrav!
Novi sam na ovome forumu,te se iskreno nadam kako moja reputacija neće imati za svrhu umanjiti vjerodostojnost dotične priče,a samim time i vaše pomoći koja mi je prijeko potrebna,objektivnoga mišljenja.

Oduvijek sam bio pobornik kupovine novih predmeta pa tako i mobitela;za cijenu koju sam "plaćao"očekivao sam točnije očekujem maksimalnu uslugu,pa tako i pokrivenost sa svih strana,od kupovine najbanalnijih stvari pa tako i onih prijeko potrebnih.Svi znamo koliko je "Povjerenje"na relaciji pružatelja dotične usluge i potrošaća bitno,upravo iz razloga kako se ne bi narušilo povjerenje samoga kupca (konzumera) u određeni proizvod te se samim time njegovov povjerenje odvelo u kušnju;kupac je uvijek u pravu zar ne?

Iskreno sam mislio kako mi se ovakvo nešto nikada neće desitit jer sam kupnjom proizvoda takve klase "zaštićen";no upravo se desilo ono suprotno i najmanje očekivano.
Kako sam oduvijek bio pobornik IOS sustava i Appelovih proizvoda,nakon 5 godina drilla po istome;odlučujem se na promjenu...
Kupujem HTC ONe poradi kvalitete i završne obrade,barem kako se navodi u testovima raznoraznih portala i stranica.No privlači me atraktivan dizajn i samim time funkcionalnost,koja je sa obzirom na IOS sustav mnogo pojednostaljena;pogađate;radi se o androidu.
Oduvijek sam vjerovao i bio uvjeren kako bi telefon(mobilni)trebao biti taj(pogotovo današnji pametni) koji će mi život učiniti lagodnijim,pojednostaviti mi funkcije u poslovanju te me činiti ispunjenijim;pružati mi jednim djelom i razonodu....Nikada pa ni u onome najgoremu bunilu nisam očekivao niti mislio kako će mi predstavljati tjeskobu i probleme.

Ok;da krenem.
Vjerujem kako nisam jedini;točnije dolazi mi slabo.Onaj istinski nagon za povraćanjem iz dubine želudca,što više istražujem "druge"slučajeve po internetu i ostalim stranicama..Da li je moguće da si jedan ovlašteni servis;"ovlašteni servis"dopusti takvo nešto?

Telefon početkom 8 mjeseca ove(2013.)godine kupujem kod ovlaštenom Tele 2 partner dućana i uzimam ga na dvogodišnju pretplatu kako bi sebi olakšao a i poradi financijskoga stanja mi nije lagodno dati određeni iznos u komadu;idem linijom manjega otpora kako se kaže.Ne pada mi na pamet uzimanje polovnoga uređaja ili uređaja preko oglasnika upravo poradi nepovjerenja u samo "crno"tržište iako u globalu kada razmislim,uopće nema razlike.
Garancija je prilikom kupnje uredno "ovjerena",te u njoj stoji kako je službeni i ovlašteni serviser "AGRAM servis"iz Zagreba koji na sebe preuzima svu odgovornost ukoliko se telefon pravilno rukuje u slučaju tehničkih kvarova ili poteškoća...
Mislim ja u sebi;u redu...picajzlast sam i jako,ali zbilja jako pazim na stvari te neću dopustiti da mi se desi da mobitel ode na popravak osim u slučaju nužnosti;iako u mome 8 godišnjem stažiranju telefonima sa niti jednim nisam imao nikakvih problema a kamo li ih nosio na servis...
Kako za sve postoji prvi puta,tako je i meni očito došao na "naplatu"taj prvi puta...
Jedna stvar koja mi je prilikom "podizanja"telefona u Tele 2 za početak upala u oko jeste ta što je moj mobitel,točnije ovaj koji sam kupio bio očito zadnji koji je ostao u skladištu i prodavač se namučio da ga pronađe,no to je sada manje bitno,pa mi samim time i priča o ispravnosti moga telefona ne drži vodu,u startu.

Iako su ljetni mjeseci žarili,telefon se dobro držao na mome maksimumu od korištenja,osim laganoga pregrijavanja(za što sam pročitao da je normalno)i povremenoga gubitka signala nisam primjetio neki veći problem.
Početkom 10 mjeseca mi telefon sam "automatskim"updateom skida novu verziju softwarea i tu nastaju problemi....
Nakon korištenja nepunih sat vremena i igranja "malo zahtjevnije"igrice,telefon se gasi sam od sebe iako je baterija na nepunih 70% funkcionalnosti koje joj je ostalo...
Ok kažem sebi;stavljam telefon na punjač,kada ono čudno nešto...Naime,punjač puni bateriju i nakon što ja upalim telefon za sat i pol,stanje baterije je 2% i nakon par minuta mi javlja kako u telefonu ne postoji dovoljno snage za obavljanje radnje te kako će se dotični aparat zagasiti,nema upozorenja lampicom da je baterija prazna;napominjem da je telefon na punjaču...
Ok kažem sebi;puštam telefon i dalje na punjaču;dižem se ujutro palim ga,kada opet ista stvar;baterija na 2%??!?Ok,iskopčavam mobitel sa punjača,ponovno ga stavljam kada ono svjetli na moje opće čuđenje zelena lampica kako se baterija napunila-uplim telefon kada baterija na 100%..Ok kažem sebi,greška u softwareu,mobitel instalira neke zakrpe,kada ono opet...
Igram igricu i telefon se gasi,proceduru već znate;osim što je sada baterija bila na 97% i praznila se luđački,da bi za sat vremena normalnoga korištenja telefona došla do 56% i zagasila se...Mislim si baterija je otišla;no da budem siguran,radim HARD RESET sustava da nije nešto u samome sustavu.Palim telefon sa "osnovno"instaliranim programima,nadajući se najboljemu;kada ono.....opet ista stvar...

Došavši u stanje pred frustriranost,telefon šaljem na servis u ovlašteni Tele 2 dućan i lijepo napominjem do čega je problem...Nisam stručnjak ali očito jeste da je problem u bateriji...
Ono što je bitno napomenuti jeste to,da je prilikom zaprimanja telefona čovjek koji ga je zaprimio detaljno pogledao i napisao kako na njemu nema nikakvih oštećenja,a to je jedna od bitnijih stavki....Dobivam zamjensku "sirotinju"od telefona koja mi uopće ne dopušta normalan način funkcioniranja i korištenja potencija telefona takvoga kalibra,pa sam u narednih 10 dana,točnije 12 paraliziran.
Moram napomenuti kako bi ova priča možda imala i brži epilog,no nalazim se 200 km udaljen od servisnoga centra,točnije sjedišta u Zagrebu pa mi nije do lokacije doći u dvije minute,već bi mi sam put u Zagreb trenutno stvarao komplikacije,iz toga razloga prepuštam nadležnima da obave svoje...

Rekao sam nadležnima da obave svoje?
Nakon 12 dana me zovu u tele 2 dućan gdje imam što za vidjeti..Cura koja radi za pultom mi govori da pregledam telefon kada ono telefon sva sreća,po foliji sav izguljen kacavidom..No mojoj sreći tu nije bilo kraja kada sam ekran upalio i vidio crticu napravljenu po samome ekrana(nakon što sam došao doma)...rekao,jebo li vam pas milu m...Kakvi imbecili rade u tome "ovlaštenome" sevisu?Pa da slonove zaposliš ne bi to napravili...Napominjem da jako pazim na stvari i ne bih si dopustio nešto poput ogrebotine na staklu ekrana dotičnoga aparata,iako je staklo u teoriji nemoguće izgrebati...
Kome da se žalim i što?Zovem ženu u Agram servis u Zagreb,javlja mi se dotična gospođica na recepciji i govori kako je mobitel već bio oštećen pri dolasku u Zagreb iako na papiru piše kako nema oštećenja;gledam što ću sada....nemam nikakav dokaz da je telefon odnešen u takvome stanju osim onoga na papiru a ovi imaju iskustva očito sa grebanjem i igranjem nogometa aparatima..(što sam kasnije skužio)..
No dobro prelazim nekako preko te crtice na ekranu i folije,palim telefon kada ono opet ista stvar!!!!!!!!!!!!!!
Telefon se na opet istim stvarima gasi,došlo mi je da plačem...Odgovorni serviser Denis Č. navodi kako je dotični kvar "uočen,te kako je napravljeno programsko ažuriranje sustava i da aplikacija koja je kupljena(batery doctor) prazni bateriju...
Toga momenta nisam znao da li da plačem ili da se smijem,no jedno sam znao,mojoj agoniji je tu tek bio početak... Dakle i neuko djete bi skužilo da je problem u bateriji a ne u nekakvome programu koji prazni bateriju,no čito je taj licencirani serviser stručan...
Mislim u sebi,mobitel je na garanciji,šaljem ga ja ponovno u servis,nema se smisla natezati,telefon mi i poradi posla i korištenja maila treba,nemogu si dopustiti paralizu...

Zovem "uljudnu"ženu koja se javlja na odjelu informacija dotičnoga servisa,kažem joj koji je problem i koliko mi je telefon bitan...Ona na to odgovara kako je najbolje da neidem u tele 2 i šaljem preko njih već da će mi ona poslati poštara koji će paket pokupitiit i HP expressom poslati u Zagreb kako bi ja svoj telefon što prije imao u roku od 4-6 dana.Zamjenski mi telefon toga momenta nije ponuđen niti je bilo govora o njemu jer će moj telefon biti riješen dok kažeš keks.
Idući dan snimam telefon iz svih kuteva i šaljem ga u kuverti Hp expressom...Ispostaviti će se kasnije da prilikom slanja radim grešku nehotično i stavljam garanciju sa računom,točnije prilažem garancijski list uz račun.
Koliko saznajem,to nisam trebao napraviti jer oni po IMEIu znaju čiji je telefon i garancija je vidljiva.
Nakon što se tjedan dana dotični iz servisa ne javljaju,zovem ja njih...Javlja mi se ista ona susretljiva ženska nadrkanoga tona glasa i bahato odgovara kako ona nezna u kakvome je stanju telefon i gdje je,no da je zaprimjljen...Rekoh sebi ok,iako sam sa živcima pri kraju-paraliziran...
Nakon nepuna dva tjedna zovem ponovo servis i na kulturan način ih po prvi puta izvrijeđam kako hoću svoj telefon ili zamjenski koji mi nisu niti ponudili jer sam palariziran.Ženska nakon određenoga vremena dok me sluša,upaljuje nekakav alarm(čuo sam bip)što očito aktivira snimanje razgovovra jer se boji vrijeđanja i na kulturan me način odj.... ,kako je moja greška što telefon nisam poslao u tele 2 poslovnicu te kako mi ona tu sa zamjenskim a niti sa mojim telefonom nemože još pomoći....

Sa živcima pred uzavrenje,zovem odjel HTC Hrvatske na telefon,gdje se javlja ljubazan mladić,sluša moj problem i i pokreće nekakvu ekskalaciju....Iako srbin pa samim time koristi nerazumjetan razgovor(slang) uspijemo se razumjeti,dečko shvača moj problem i govori kako će sve učiniti da HTC Hrvatska pomogne...
Par dana nakon malo agresivnijega postupanja prema ženi iz dotičnoga AGRAM SERVISA saznajem da je nakon 15 dana čekanja ustanovljeno da na mobitelu ne radi-točnije,da matična ploča nije u funkciji te kako je upravo u procesu čekanja nove....

Danas je 20 dan...od matične ploče i mobitela nema niti A niti B...paraliziram sam;osjećam užasnu tjeskobu jer mi je potrebna funkcionalnost jednoga jakoga smartphona...
Mobitel je drugi puta na popravku,a zadnjih 30 dana ga uopće nisam niti imao u rukama iako je nepuna 2 dana u tome periodu bio kod mene u rukama...

Iako susretljivi,dečki iz HTC HRvatske mi i nisu pretjerana pomoć,više je to nekako na priči,nego na djelu...Zvao sam ponovno servis i zaprijetio im inspektoratom i osobnim pojavljivanjem u servisu..No njih to kao da nije dirnulo,žena je rekla dođite,slobodno to učinite...osjeti se ISKUSTVO u njenome glasu,premazani su sa svim mastima,osjetim to...

Očito jeste i djetetu jastno da tu nešto ne štima.....da sam sam uzeo stvari u svoje ruke i išao kupovati preko ebaya matiču ploču i odlučio je sam zamjeniti,trebalo bi mi sa malo bržom "dostavom"matične ploče iz Taiwana 10 dana...a što rade gospoda iz dotičnoga AGRAM SERVISA? ....očito jeste da na moju garanciju sada naručuju sebi djelove za druge telefone i time pokiazuju i dokazuju još jednom njihovu netransparentnost prilikom popravka telefona i poslovnja...Ok nemogu još suditi,možda je prerano za suditi,ali sve mi smrdi na prevaru....
Mobitel se popravlja u intervalu od skoro 30 dana i ja tu nemogu ništa...

Tražio sam i novi telefon,no "ljubazna"žena sa informacija mi govori kako u zakonskoj osnovi sa HTC garantnoga lista mogu dobiti novi telefon tek nakon i ukoliko se on ne popravi nakon 45 dana otkada je predan...
Mislim u sebi krasno,45 dana ču čekati na telefon koji moža i neće biti poravljen i koji više nikada neće biti isti jer su ga veoma vjerovatno cijeloga raskopali....Kako da nakon svega negativnoga pročitanoga imam povjerenja u sam servis?

Pišem ovo ponukan tjeskobom i paralizom....neznam koji bi idući potez mogao napraviti.
..bez telefona sam i navikao na njega;teško mi je.Kako mi se čini,ovi u servisu rade sve samo da ga ne dobijem,očito jeste da se kalkulira...Sa kime god da zaprijetim u servisu imaju odgovor što me dovodi do zaključka da su premazani svim mastima..
Žalostno jeste ovakvo poslovanje,točnije funkcioniranje poslovanja na ovakvim temeljima.
Iskreno mi je žao što sam kupio HTC i uvalio se u ovakve probleme,takvo nešto netransparentno se može desiti samo u našoj državi.

Epilog cijele priče: Spremam se ukoliko mi uvijeti i vrijeme dopusti otići direktno u Zagreb u servis;te im pred klijentima očitati bukvicu...U svakome im slučaju dati negativnu reklamu...
Što mi je činiti,kakve mi opcije preostaju,kao da ih i nemam više..Imam li pravo tužiti se itkome za ove dane koje čekam kao magarac?Nemam niti zamjenski telefon,a bojim se da i ovaj trenutni ne dobijem izšaran ili u djelovima;kada ga dobijem...


Moj savjet na kraju svega jeste da dobro pregledate tko je ovlašteni serviser prije kupnje bilo kakvoga mobitela i da se klonite onih prodavača koji nude,točnije koje pokriva AGRAM SERVIS u Zagrebu....U blagu ruku mogu reći da im je pristup šarlatanski...A tu ni kriv ni dužan strada potošać-konzumer,dok si netko lijepo puni džep.
MOže li si u krajnosti jedan "ovlašteni servis"dopustiti ovako lošu reputaciju?
Imam osjećaj kao da sam telefon poslao u cirkus a ne na popravak stručnim ljudima..


LP i do skorog čitanja.
anion_4Princ
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 19:19   #20
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Slično natezanje sam imao s Galaxy s4 i Mobisom. Da nisam pravnik teško bi nešto izvukao, a i dok nisam kontaktirao direktno Samsung stvari se nisu nicali s mrtve tičko. Nakon kontakta Samsunga za pola ure odobrena zamjena za novi uređaj.

Naši servisi su jedno rječju - katastrofa. Ne smijem ni pomisliti koliko ljudi koji ne znaju svoja prava iz garancije i zakona su sjebali.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 19:20   #21
Vian
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Ja imam super iskustva s tim servisom.

Zamjenili mi vise stvari za 0 kuna makar nisu trebali unutar i izvan garancije - isto HTC samo One X (bez podmazivanja ikakve vrate).

Brzi, smireni i svaki dan slusaju nadrkane ljude koji se uglavnom ljute na greske proizvodjaca ( a u ovom slucaju uopce nije spomenuto da bi i dostavljac Tele 2 -> servis mogao biti kriv za grebanje moba, a ne iskljucivo servis).
Vian je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 19:27   #22
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,604
Danas je neki specijalan dan. Maloprije se registrira netko iz onog RedFoxa, sad netko iz Agrama. Već imam grickalice u pripremi...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 19:29   #23
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Nažalost, većina 'jačih' marki mobitela ima Agram kao službeni servis i tu nema neke pomoći. Ista stvar je i sa nekim drugim serivsima (npr. Mobisom na Nokie).
Čitajući tvoje i ostale postove, dobijam neopisivu želju da mobitel kupim u nekoj susjednoj državi pa ga tamo nosim u slučaju kvara bez obzira na troškove puta jer sam duboko uvjeren da bi me tamo tretirali kao čovjeka, a ne maloumnika.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 19:31   #24
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,157
ma ti nasi servisi su koma, ima jos jedan thread o iphone5 i agramu
ako mozes, bjez cim dalje od nasih ovlastenih servisa

Citiraj:
Čitajući tvoje i ostale postove, dobijam neopisivu želju da mobitel kupim u nekoj susjednoj državi
imaš extreme digital koji ima svoje dobavljače, al nisu nit sami prebajni s reklamacijama u nekim slucajevima
domis je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 19:50   #25
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Iz mog iskustva, oni ti pričaju neku svoju priču i bahati su do bola. Al kad pokažeš da znaš o čemu pričaš i skuže da ti ne mogu prodavati fore onda se stanje naglo mijenja.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 19:55   #26
RaZ0R911
Premium
Moj komp
 
RaZ0R911's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Šemovci
Postovi: 83
Slično iskustvo sam i ja imao sa Agram servisom.
Problemi sa LG OPTIMUS 2X.
Slao sam im paket o njihovom trošku(naravno najskuplja moguća varijanta)
Nakon 4 puta u servisu uređaj zamjenjen HTC One X uz doplatu od 400kn.

Gdje trgovina Dradar ima servis?
__________________
Pošteni trgovac:
1 2 3

Zadnje izmijenjeno od: RaZ0R911. 11.11.2013. u 20:06.
RaZ0R911 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 20:11   #27
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
znači ne kupujemo više HTC, lg i samsunge .... koliko znam jedini ovlašteni za htc je agram... ili se varam? mesc je ovlašteni za lg i samy ,a tim servisom sam i ja osobno imao lošeg iskustva...
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 20:15   #28
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
To svi servisi rade. Meni nije jasno kako uvijek prvi puta idu okrivit softver (i naprave azuriranje) i samo vrate musteriji. Sta misle da je netko glup pa nece slat telefon od 4-5 soma kuna ponovno na servis?

Sto se tice roka, 45 dana je jos i dobro jer po zakonu ne postoje rokovi (razuman rok ne znaci nista). Povrh toga, One je jako tesko popravljiv mobitel pa i to ne olaksava...
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 20:59   #29
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Nevezano za sam servis(a imao sam dobra iskustva sa njima prije,isključivo) al ovo nemogu igrati igrice paraliziran sam....to strašno zvuči tak sam se ja izražavao kad sam imao 13 godina i kad mi je 486ica bila na servisu 2 tjedna....a svi znamo da djeca znaju svašta izmišljat
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:14   #30
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
@Još si dobro i prosao...ja sam svog Sonya Neo prije par god slao 3 puta zbog iste stvari.
Salu na stranu ali najjaci su mi bili sa tim azuriranjem.....pa to je prva stvar koju napravis a ako ne znas uvijek ima nekog ko ce ti napravit (ako se netko doslovno ne razumije).
Na kraju tek kad sam izinstirao na razgovor sa serviserom, nakon vise prijetnji itd, mob mi je bio popravljen.
Uf kad se samo sjetim....vec sam zivcan
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na