Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.07.2017., 23:27   #241
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Meni je fascinantno kad netko priča o supportu. Ljudi moji gledao sam kako se wall od 3000 btca "pojede" u 2 min, kad ljudi krenu ozbiljno paničariti (čitaj 26-27.7) nema tog supporta koji će to zaustaviti

Evo da quatam sam sebe još jednom za one koji su propustili:
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Evo za svu ekipu koja misli trgovati.

https://www.xbtce.com/en/news/countd...dates-to-keep/

Ako ste početnici, preporučio bi da ne trgujete barem do 15.8. kada bi se situacija MOGLA (a ne mora) stabilizirati.

Postoji mogućnost da kroz mjesec dana vidimo 4 bitcoina.

Inače za one optimistične, ovakvi padovi daju mogućnost dobre zarade, samo treba biti sposoban procijeniti do koje će najniže cijene određena valuta ići, i prodati što je prije moguće za profit. (Ja sam recimo s skoro svim BTC-om izašao na 2510$ prije par dana, jer je bilo očigledno da ovo dolazi.)
Evo još malo mojih trejdova:





Danas 2 sata trejdanja, 1.44BTC. Da ne bi bilo da sam prošli put imao sreće
__________________
---



Zadnje izmijenjeno od: bloodthorn. 15.07.2017. u 01:57.
bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 07:19   #242
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Kak odabereš valutu s kojom ćeš taj dan trgovati?
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.07.2017., 09:08   #243
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Kak odabereš valutu s kojom ćeš taj dan trgovati?
Valute kojeg se tog dana "pumpaju" i imaju najveći volumen. Dok drugi paničare ja kupujem
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 09:16   #244
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Sve je to super kad ti tako kažeš, ali da ja to pokušam vjerovatno bih popušio sve
Kako prepoznaš pump? Znam kad počme ići uzlazno da bi to mogao biti pump, a još mi je veći upitnik kako prepoznat moment kada treba prodat dok nije dump počeo.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 09:19   #245
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ne znam jel ovo ima smisla, ali... Prodao sam pola BTC, nadam se da ce roknut cijena do negdje 27, a onda opet kupujem btc i prebacujem u wallet tako da imam mogucnosti importati kljuceve u stogod se pojavi kao fork. jer btc ako kupim po niskoj cijeni i ostane mi na bitstampu, tko garantira da ce mi oni zduplati valute...znaci ili ovo ili cekati s parama skroz iza august 1st-a ali onda moze vec biti kasno i napumpan winning btc chain...

sto vam se cini bolje opcija

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 09:40   #246
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Koliko je realan scenarij da će ekipa početi prebacivati / čuvati BTC u ETH dok ne prođe USAF shitstorm, pa time uzrokovati rast ETH-a ili ako ništa druga barem staganciju za vrijeme tog potencijalnog pada BTC-a?
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 09:53   #247
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Sve je to super kad ti tako kažeš, ali da ja to pokušam vjerovatno bih popušio sve
Kako prepoznaš pump? Znam kad počme ići uzlazno da bi to mogao biti pump, a još mi je veći upitnik kako prepoznat moment kada treba prodat dok nije dump počeo.
Već sam poprilično grafova ovdje ostavljo i pojašnjavo "pumpove". Pa samo pogledaš graf i sve ti je jasno. Ne kupujem prije pumpa jer ne mogu znati koji će se coin "pumpat". Ja trgujem s valutama koje su već prempumpane i hvatam paniku / dumpove od ostalih ljudi.
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 09:56   #248
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Već sam poprilično grafova ovdje ostavljo i pojašnjavo "pumpove". Pa samo pogledaš graf i sve ti je jasno. Ne kupujem prije pumpa jer ne mogu znati koji će se coin "pumpat". Ja trgujem s valutama koje su već prempumpane i hvatam paniku / dumpove od ostalih ljudi.
Aha, kužim
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 10:16   #249
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Već sam poprilično grafova ovdje ostavljo i pojašnjavo "pumpove". Pa samo pogledaš graf i sve ti je jasno. Ne kupujem prije pumpa jer ne mogu znati koji će se coin "pumpat". Ja trgujem s valutama koje su već prempumpane i hvatam paniku / dumpove od ostalih ljudi.
Što ti "garantira" da poslije nekog dipa neće to ići još dolje? Pretpostavljam sam volumen u kombinaciji s ljudskim faktorom, u smislu toga da će biti još ljudi koji će kupiti na taj dip, zbog kojeg će onda cijena ići gore? Koji je tu thought proces?

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 15.07.2017. u 10:58.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 10:45   #250
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Koliko je realan scenarij da će ekipa početi prebacivati / čuvati BTC u ETH dok ne prođe USAF shitstorm, pa time uzrokovati rast ETH-a ili ako ništa druga barem staganciju za vrijeme tog potencijalnog pada BTC-a?
Dovoljno je samo prostetati grafovima XTB ostale cryptovalute i vrlo je ajsno gdje ide XBT, neki u FIAT, a hrabri u ETH.

@bloodthorn
Jel mozes malo napisati koje indicatore koristis ako ih uopce koristis? Ovakva short trejdanja su jako rizicna.

Ja sam na totalno drugoj strani trejdanja, kupio prije 2 dana ETH da bi eto tek sada mi se priblizio prvoj liniji za uzimanje profita. No kupio sam i EOS ali tu cu izgleda morat izaci jer neide tamo kamo sam zelio da ide... hahaha
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.07.2017., 10:53   #251
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Zar ne bi bilo najbolje u trenutnoj situaciji sa puno nepoznanica i pitanja izaći iz crypta i prebaciti sve u cash.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 10:55   #252
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Zar ne bi bilo najbolje u trenutnoj situaciji sa puno nepoznanica i pitanja izaći iz crypta i prebaciti sve u cash.
http://forum.pcekspert.com/showthrea...19#post3079819

Ovakve situacije su najbolje za dobru zaradu...i propast.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 11:20   #253
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
@bloodthorn
Jel mozes malo napisati koje indicatore koristis ako ih uopce koristis? Ovakva short trejdanja su jako rizicna.
Osjećaj i iskustvo

Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Što ti "garantira" da poslije nekog dipa neće to ići još dolje? Pretpostavljam sam volumen u kombinaciji s ljudskim faktorom, u smislu toga da će biti još ljudi koji će kupiti na taj dip, zbog kojeg će onda cijena ići gore? Koji je tu thought proces?
Na mom prethodnom postu možeš vidjeti da je konstanto ulazim (kupujem) jer ne mogu točno procijeniti dno. Isto tako možeš vidjeti da sam za većinu kapitala kupio baš na dnu i taj dio je donio ovaj lijepi profit. Ovakvo trgovanje je dinamično, moraš biti pred ekranom i pratit situaciju jer sekundi ovise da li ćeš profitirati ili ne.
Ništa mi ne garantira. Tko ne riskira, ne profitira, zar ne?

Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Zar ne bi bilo najbolje u trenutnoj situaciji sa puno nepoznanica i pitanja izaći iz crypta i prebaciti sve u cash.
Da.

P.S. Dobivam stalno PM-ove "kako trejdati?". Proučite materiju, gledajte youtube video, istraživajte, trgujte, pogledajete moje postove na ovoj temi. Ne mogu i neću pojedinačno nikome servirati nešto što se godinama uči.
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 11:28   #254
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
i ja sam se opet igrao sa trejdanjem (iskušavao sreću) te vidim da me ide iako su mali iznosi u pitanju

1. 71.48$
2. eth 0.36507100
3. btc 0.03285637
4. eth 0.38159700
5. 75.62$
6. ?(btc 0.03522818)?

ovo zadnje pod 6. sam imao priliku ali sam se bojao jer btc dosta varira pa da ne bi pao, trenutno držim u dolarima, ne stignem uvijek pratiti i trejdati zbog posla pa sam ovako sigurniji jer su neki najavljivali pad btc-a

EDIT:

ovo mi je više hobi kojim se bavim u slobodno vrijeme, nisam ništa ulagao od hardvera iako sam mislio da pojačam rudarenje
nekako me sve više vuče da umjesto da kupim još jednu grafu, da uložim te novce i trejdam, više ću zaraditi
naravno ako budem pazio
arrow je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 11:47   #255
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Da, trejdanjem sigurno možeš više zaraditi.
Ponekad mi je žao što nisam opet student sa viškom vremena.
Al tada vjerojatno ne bi imao para ) nikako da se poklope novci i vrijeme

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 11:50   #256
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Osjećaj i iskustvo

P.S. Dobivam stalno PM-ove "kako trejdati?". Proučite materiju, gledajte youtube video, istraživajte, trgujte, pogledajete moje postove na ovoj temi. Ne mogu i neću pojedinačno nikome servirati nešto što se godinama uči.
Osjecaj i iskustvo i gledanje Youtube videa neide zajedno. na YouTube video nema nijedan trejder koji kaze sad imam osjecaj da je dobro ici u trejd. uvijek koriste vise indicatora i uvijek odrede stop loss i target traffic.

Zato sam i pitao koje indicatore koristis, pa da bi onda ja (mi) mogli te iste koristiti, ili ako ih enznamo, prouciti i pokusati primjeniti.

Vjerujem da se moze na osjecaj i iskustvo trejdati, mnogi ti trejderi dovoljno da samo pogledaju chart i linije im se u glavi same crtaju, to dolazi s godinama trejdanja i kako kazes iskustvom.

No mi laici ipak trebamo neke te indicatore.

Ja koristim Fibonacci Retrecements Lines, MACD i Stochasic i Bolinger Bands.
No za uci u trejd mi je najbitniji MACD pa onda Stochasic.
Fibonacci Retrecements lines koristim za utvrdjivanje supprta i resitanca, a Bolinger Bands mi je vise za konfirmaciju trenda.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 13:09   #257
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Ništa mi ne garantira. Tko ne riskira, ne profitira, zar ne
Jasno, zato sam i napisao "garantirati". Pod time više mislim da se pokriju svi faktori na koje, idemo to reći, može utjecati u kontekstu povećanju šansi prema pozitivnom ishodu.

Razumijem sad donekle. Znači, samo kupuješ dipove kako ide prema dolje, s time da bi u teoriji svaki sljedeći dip (ako je uzastopni) trebalo u trade ući s barem jednakim ili većim iznosom? Kroz taj jedinični (i uzastopni) pad cijene ćeš inherently uvijek kupiti više udjela s istim iznosom nego trade prije, jer je vrijednost sharea manja, pa zapravo niti ne moraš povećavati ulaganje da bi pokrio potencijalni gubitak na inicijalnom dipu. Uvijek onaj zadnji buy trade dip može nadoknaditi praktički sve one prethodne, u neku ruku, pogotovo ako konačna sell cijena dođe blizu tvog 1.-2. buy dipa, a imao si recimo ukupno 3-4-5 buy dip tradea.

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 15.07.2017. u 17:34.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 13:31   #258
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Osjecaj i iskustvo i gledanje Youtube videa neide zajedno. na YouTube video nema nijedan trejder koji kaze sad imam osjecaj da je dobro ici u trejd.
Moram priznati da za tebe imam respect jer si dosta puta napisao u ovoj temi stvari koje imaju smisla. Je li stvarno moguće da si pogledao baš sve video zapise na youtubu pa možeš takvu izjavu davati?

Sada smatram da krivo tumačiš moj prethodni post. Treba se upoznati s osnovama, to željeti naučiti i onda provesti vremena na youtubu i gledati kako drugi trguju. Nakon toga i sam krenuti s trgovinom da dobiješ osjećaj što ti silni video zapisi govore.

Ja sam išao ovom istom procedurom. Nisam tražio savjete od drugih (jer nisam nikoga ni imao) već sam učio na svojim greškama. U početku sam dosta gubio, ali kroz svaku grešku sam nešto naučio. Svaka greška me novčano koštala. Smatram da su te greške bile ulaganje u budućnost. I sada nekad pogriješim, ali se to svelo na minimum.

@Matth€w - Tako je! Dobro is shvatio!
__________________
---



Zadnje izmijenjeno od: bloodthorn. 15.07.2017. u 18:29.
bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 17:29   #259
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
@Matth€w - Tako je! Dobro is shvatio!
Super, hvala ti na feedbacku!
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 10:17   #260
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Zaključili smo da je ponedjeljak načelno loš za trejdanje jer ljudi nakon vikenda prodaju jer im treba para.
Strah me i pomisliti na što će sutra sličiti burza.

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 13:40   #261
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Jos je 2 tjedna do 1.8 i mislim da se svim cryptovalutama lose pise. Prosetao sma grafovima i sve kryptovalute idu dolje ko da je potop neki. Zar je moguce da sve idu dolje jer je buducnost BTCa upitan?

Kako su to sve te ostale cryptovalute vezane za BTC. Drzao sam u ETH, no izasao sam, popusio sam jer sam mislio da cemo preci svi u ETH, ali izgleda da nista od toga, ljudi idu u FIAT pa tako i ja. I sad cekam da kupim BTC i nista drugo necu kupovat, oce li BTC se bouncnuti back da se ispalti trejdati? Jels e isplati trejdati odnosno kupovati BTC kada smo u downtrendu znajuci da necemo daleko gore ici?

Pa do kud ce ovo potonuti? Ako ovako nastavi pa ovo ide ispod 1000$ i to prije 1.8.

Jel jos tko ceka napet da kupi BTC? Ocete kupovat prije 1.8?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 13:49   #262
popo1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 216
Evo, sad će ti vidoviti milan odgovoriti.
popo1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 13:51   #263
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Nazalost netreba nam vidoviti milan jer i slijepi joza vidi kamo stvari idu...

pa eto reko mozda netko zeli nesto podjeliti s drugima, eto naprimjer ja sam podjelio informaciju da sve kryptovalute padaju ko da je potop. Sad nek netko drugi podjeli informaciju do koliko ce padati, cccCCCc

EDIT:
Izasao mi news tu na jednom trejderu da je neka webstranica napravila analizu i analizirala da se BTC vraca na 2000$, ali izgleda da su malo uranili i vrlo vjerojatno udarili u stop loss.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 14:00   #264
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Nekako mi se čini da će to na stare vrijednosti nakon 9. mjeseca. To sam pretpostavio analizirajući apsolutno ništa.
Ako to bude tako, onda nema boljeg vremena za kupnju od sada.


__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 14:05   #265
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Pogledajte par strana nazad pa ćete vidjeti da sam već prognozirao scenarij koji se sada događa. Sutra ćemo vjerovatno vidjeti pravi potop. Datum koji ja smatram kritičnim je 27.7. tada bi mogli vidjeti najžešće korekcije do sada. Ja sam sve prodao i nemam namjeru trgovati do tada. Tada možda kupim u slučaju da bounca

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Nekako mi se čini da će to na stare vrijednosti nakon 9. mjeseca. To sam pretpostavio analizirajući apsolutno ništa.
Kralju Potpuno se slažem, ali samo u slučaju da ne dođe do podjele blockchaina.
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 14:11   #266
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Jos je 2 tjedna do 1.8 i mislim da se svim cryptovalutama lose pise. Prosetao sma grafovima i sve kryptovalute idu dolje ko da je potop neki. Zar je moguce da sve idu dolje jer je buducnost BTCa upitan?

Kako su to sve te ostale cryptovalute vezane za BTC. Drzao sam u ETH, no izasao sam, popusio sam jer sam mislio da cemo preci svi u ETH, ali izgleda da nista od toga, ljudi idu u FIAT pa tako i ja. I

Jel jos tko ceka napet da kupi BTC? Ocete kupovat prije 1.8?
Nema smisla kupovati, mislim da ide ovo još poprilično dolje.
Ovim tempom ETH će do prekosutra najkasnije biti na 100 $.



Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 14:22   #267
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Ja sam sve prodao i nemam namjeru trgovati do tada. Tada možda kupim u slučaju da bounca
Blago ti se, ja zaglavio sa Pay-em na Bittrexu i sad mi nema druge nego holdat.
Taj Pay stvarno zvuči dobro ako jednog dana bude ono šta najavljuju. Možda bi ga trebalo još kupit sada
Maštam o scenariju da skoči sa $0.5 na $100-200

Žao mi je jedino šta Cryptopia ne nudi direktnu kupnju BTC-a sa fiatima, ovaj CHC coin stalno varira samo treba bit attento 24/7 za njega.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 14:38   #268
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Jos je 2 tjedna do 1.8 i mislim da se svim cryptovalutama lose pise. Prosetao sma grafovima i sve kryptovalute idu dolje ko da je potop neki. Zar je moguce da sve idu dolje jer je buducnost BTCa upitan?

Kako su to sve te ostale cryptovalute vezane za BTC. Drzao sam u ETH, no izasao sam, popusio sam jer sam mislio da cemo preci svi u ETH, ali izgleda da nista od toga, ljudi idu u FIAT pa tako i ja. I sad cekam da kupim BTC i nista drugo necu kupovat, oce li BTC se bouncnuti back da se ispalti trejdati? Jels e isplati trejdati odnosno kupovati BTC kada smo u downtrendu znajuci da necemo daleko gore ici?

Pa do kud ce ovo potonuti? Ako ovako nastavi pa ovo ide ispod 1000$ i to prije 1.8.

Jel jos tko ceka napet da kupi BTC? Ocete kupovat prije 1.8?
Ne znam koga si slusao, ali jedina vrijednost ti je prebacit u eure ili dolare i drzat do kad mislis da je valuta dovoljno nisko i ponovo kupit. prebacivanjem u druge valute dok btc pada, vjerojatno nisi nis napravio.


Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 14:50   #269
Uzi84
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 170
Sve bi trebalo padat do kraja mjeseca. Ja planiram kupit btc ako se spusti do nekih 1000-1200$ i ako onda nastavi padat do recimo nekih 500-600$, kupio bi ga za sve sta imam.
Uzi84 je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 17:07   #270
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
slazem se....tako i ja isto mislim i napraviti
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na