Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2015., 00:23   #1
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Lightbulb Bluetooth handsfree uređaji

-->
Nekim čudom je prošla tema nestala pa otvaram ponovno istu i započinjem recenzijom kojom sam započeo i nestalu temu. Radi se o bluetooth handsfree slušalici Jabra Classic.


Općenito:
Slušalica dolazi u zgodnoj kutiji dimenzija cca 18 x 9 x 3 cm u kojoj se nalazi još jedna mala kutijica u kojoj su priručnik, jamstveni uvjeti, micro USB kabel za povezivanje/punjenje slušalice, dodatni earhook (za manje uho) i još jedan eargel koji ide na slušalicu (jedan dođe već stavljen na slušalicu). Garancija je 12 mjeseci.

Dizajn:
Prvi dojmovi kad sam primio slušalicu u ruke su odmah pozitivni. Slušalica je mala i izuzetno lagana, a istovremeno jako lijepog dizajna. S gornje strane nalazi se micro USB utor, s lijeve strane on/off prekidač, a s desne tipke za podešavanje glasnoće. Sami vrh prednje maskice je „klikabilan“ i to je gumb za javljanje/prekidanje poziva koji, za razliku od nekih bluetooth slušalica, nije preosjetljiv na dodir nego je malo „tvrđi“, ali taman onoliko koliko treba biti da nebi dolazilo do slučajnog pritiskanja, a također ne može ga se pritisnuti nigdje na području maskice osim pri samom vrhu, što daje „slobodu“ da se tokom razgovora eventualno podešava slušalica u uhu, malo pritišće, itd. bez da se slučajno ne prekine poziv.
Slušalica u uho sjeda izvrsno. Prije svega nevjerojatno je udobna i odmah imam osjećaj da ju mogu nositi cijeli dan u uhu bez da ju osjetim ili da me žulja. Ne klima se, ne ispada i ne dobivam nikakav dojam da bi mogla ispasti, a nisam uspio pri tome čak niti skakanjem, trčanjem, pa ni cimanjem glave u stranu (kao da želite izbaciti vodu iz uha).
Čim se upali slušalica ženski glas vas navodi kako upariti uređaje.

Zvuk:
Kvaliteta zvuka:
Zvuk iz slušalice je izvrstan. Čist, potpuno jasan, skroz prirodan, bez ikakvih šumova i pucketanja. S druge strane linije, kad je sugovornik sa slušalicom u zatvorenom prostoru, zvuk čujem kristalno čisto i bez ikakvih smetnji. Kada je sugovornik vani zvuk je također izvrstan. Testirao sam slušalicu i vani uz prometnu buku i jak vjetar te mogu reći da filtar pozadinske buke radi jako dobro, tek nešto malo smetnji bude kada vjetar puše direktno u slušalicu ili ako je prometna buka izrazito velika, no ništa što bi smetalo normalnoj konverzaciji. I dalje čujem sugovornika razgovjetno i dovoljno glasno. Sve to upućuje da je mikrofon vrlo kvalitetan.
Glasnoća zvuka:
Kod razgovora tvornički postavljena srednja glasnoća je sasvim dovoljna da se jasno čuje sugovornik, isto kao i kod navigacije, ne treba pojačavati, dok kod slušanja muzike ipak treba pojačati slušalicu jer srednja glasnoća nije dovoljna ako se želite baš uživjeti u pjesmu . Ali ako vam je cilj čuti muziku u uhu, a istovremeno razgovarati sa ostalim putnicima u autu onda je srednja glasnoća uredu.

Signal/domet:
Na otvorenom slušalica ostaje uparena s uređajem sve do jedno 30-tak metara, kao što je i deklarirano od strane proizvođača. U kući je domet jedno 6-7 metara kroz par zidova, te do jedan kat ispod/iznad ukoliko ste vertikalno blizu uređaja. Mislim da je to i više nego dovoljno za nekakvu mobilnost, iako bi u kući mogao biti malo bolji domet.

Baterija:
Prije svega, ova slušalica podržava jednu zgodnu opciju, a to je da kada je uparena s mobitelom pokazuje status baterije odmah pokraj ikone bluetooth povezanosti. Što se tiče trajanja baterije, mogu jedino reći da mi je u zadnja 24 sata slušalica bila upaljena i povezana s mobitelom otprilike 20 sati, a od toga sam pričao na njoj oko 2-3 sata i trenutno mi je status baterije na oko 70%. S te strane idu pohvale i za bateriju od mene. Prema podacima proizvođača baterija bi trebala trajati 9 sati neprekidnog razgovora i do 216 sati upaljena u standby modu.

Aplikacija:
Jabra ima i aplikacije za svoje uređaje, to su: Jabra CONNECT, Jabra ASSIST, Jabra Sound i Jabra Sport Life (samo za Jabra Sport Pulse Wireless earbuds). Istaknuo bih Jabra CONNECT i Jabra ASSIST koje nude razne opcije poput pronalaženja slušalice ukoliko ju zagubite, pronalaženja vašeg auta ukoliko je slušalica uparena s bluetooth-om u autu, biranje profila zvuka (office, outdoors, in car), aktivacija/deaktivacija filtra pozadinske buke, te snimač audio zapisa. Aplikacije su veličine 12-18 MB.

Zaključak:
Sve u svemu, ovo je jedna jako dobra slušalica izvrsne kvalitete zvuka, jako dobrog mikrofona, odlične baterije i s dosta opcija. Mislim da u ovom rangu cijene teško da ćete naći bolju slušalicu i jako sam zadovoljan s onime što ova slušalica nudi za te novce. Svakako preporuka za kupovinu.

Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 00:27   #2
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2015., 00:39   #3
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Istina, očito je netko od moderatora to spajao. No nebi trebalo biti tu pošto sam razgovarao sa torom prije otvaranja nove teme tada, vidjet ću s njim za dalje
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 08:29   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Mda, ko zna - možda sam i ja u afektu
Šalim se - ovdje dakle možete o sluškama i ostalom, evo i stiknem je na vrh
tor je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2015., 10:09   #5
izbojan
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 81
Kako to izgleda slušati glazbu na jedno uho... Malo mi je to 'teško da bih koristio'... Nužde radi ili za radio, mada i to sumnjam jer većinu radija možeš pokrenuti tek uz prikljucene žičane slusalice...
Dosta razmišljam o kupovini bluetooth slušalica, ali prvenstveno zbog glazbe, manje zbog razgovora jer sam cesto na bicikli, a tad kabeli samo mogu smetati... I vidim da ima BT slušalica kojima se moze, preko tog micro USB priključka, dodati extra obična slušalica, to mi se čini kao idealan spoj ta 'dva' svijeta slušalica :-) ... Da li je i kod ove to moguće?
izbojan je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2015., 11:15   #6
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227
Citiraj:
Autor izbojan Pregled postova
Kako to izgleda slušati glazbu na jedno uho... Malo mi je to 'teško da bih koristio'... Nužde radi ili za radio, mada i to sumnjam jer većinu radija možeš pokrenuti tek uz prikljucene žičane slusalice...
Dosta razmišljam o kupovini bluetooth slušalica, ali prvenstveno zbog glazbe, manje zbog razgovora jer sam cesto na bicikli, a tad kabeli samo mogu smetati... I vidim da ima BT slušalica kojima se moze, preko tog micro USB priključka, dodati extra obična slušalica, to mi se čini kao idealan spoj ta 'dva' svijeta slušalica :-) ... Da li je i kod ove to moguće?
ja imam ove
http://www.plantronics.com/us/product/backbeat-fit

a frend je naručio s amazona neke "bestseller", sasvim solidne; ne znam jesu li ove prve:
link
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2015., 11:42   #7
izbojan
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 81
Hvala, cine mi se te sa žicom praktičnije zbog kacige... Kako ste vi zadovoljni s vasima? Nosite li kacigu i da li taj obruč smeta? Kvaliteta zvuka? Trajanje baterije?
izbojan je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2015., 12:17   #8
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227
Citiraj:
Autor izbojan Pregled postova
Hvala, cine mi se te sa žicom praktičnije zbog kacige... Kako ste vi zadovoljni s vasima? Nosite li kacigu i da li taj obruč smeta? Kvaliteta zvuka? Trajanje baterije?
Ove moje imaju nešto deblju "žicu" koja ide oko glave, ali ide dosta nisko ispod potiljka. No taj dio oko ušiju bi mogao smetati s kacigom.

Ne nosim kacigu pa ne mogu reći, nažalost.
Prvenstveno ih koristim za teretanu.

Ostale s linka imaju dosta tanju žicu pa je vjerojatno manja mogućnost smetnje.

Što se tiče ostalog - meni je zvuk sasvim dobar, no nisam neki audiofil da mogu dati detaljniji review.
Handsfree razgovori su isto prolazili bez problema dosad.
Baterija drži cca tako kako su napisali, jedno 8 sati - meni dosta za treninge tijekom tjedna + malo po doma kad slušam neke lekcije na tabletu.
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2015., 17:35   #9
izbojan
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 81
Super, hvala..
izbojan je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2015., 22:23   #10
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Kupio Jabru Classic pa evo pluseva i minusa nasprav druge 2 slušalice što su mi ostale u friškom sjećanju (Plantronics ML-20 i Samsung HM-1700).

Do neki dan sam koristio HM1700, ali odlučio sam ga prodati jer mi je konstantno ispadala iz uha pa bi večinu vremena samo visila na onoj kuki što ide oko uha.

Dakle od sve 3 Samsung po mom uhu ima debelo najlošiju ergonomiju, Jabra je jako udobna (danas mi je neprestano bila u uhu od 9-18h i tek oko 17h me počela lagano iritirati), dok je Plantronics mrvicu udobniji.
Kvaliteta mikrofona je tu negdje kod svih, nisam nikada bio na drugoj strani razgovora, ali kod svih mi je brat rekao da se primjeti da ne pričam na mobitel, no ništa strašno.

Kvaliteta slušalice je najbolja na Jabri, stvarno sam ostao iznenađen kako se lijepo čuje sugovornik, glas mu je dobio na dubini i definitivno je bolja i od one na mobitelu. Razlike između Plantronicsa i Samsunga se ne sjećam, ali znam da nisu bili ovako dobri.

Veza je najbolja na Jabri - Na Plantronicsu sam imao pucketanje (samo doma i samo sam ga ja čuo), dok bi mi na Samsungu sugovornici znali reči da prekidam, da imam loš signal, a kada bi se sa slušalice prebacio na mobitel sve bi bilo OK.

Baterija je na Jabri najlošija. Trebala bi durati do 9h razogova ili 9 dana stand by-a, no izdržala mi je 2 dana (preko noći je bila ugašena) s ukupno mrvicu iznad 3,5h razgovora i 15min navigiranja. Nisam točno mjerio, no imam osjećaj da je Samsung u istim uvjetima izdurao 1 dan više, dok je Plantronics bio još bolji. Plantronics bi pri upozorenju za slabu bateriju izdržao skoro cijeli radni dan, Samsung oko 2h, Jabra oko 4. Jabra jedina u notification bar-u pored BT ikone ima i malu ikonicu sa statusom baterije.

Samsung i Jabra imaju A2DP, Plantronics nema.

Samsung vas obavjesti o prekidu poziva, Jabra ne pa moram dobro paziti što pričam nakon "prekinutog" razgovora. Za Plantronicsa se ne sjećam, mislim da niti on nije davao obavijest.

To bi bilo to, za sada ću zadržati Jabru pošto mi se čini kao sveukupno dobar paket.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance


Zadnje izmijenjeno od: Srdan. 01.10.2015. u 22:37.
Srdan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2015., 22:29   #11
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Jel u tih 9h sta je imas u uhu i pricas skoro 9h? Jer meni puno duze traje baterija od ovoga sta si napisao.
A za prekid poziva ti jabra isto "obavijesti" signalnim tonom.
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2015., 22:33   #12
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Ne, jučer sam pričao 1,5h, danas nešto iznad 2. Ovo je bilo nakon 1. punjenja s tim da sam prije njega potrošio ono struje s kojom je došla. Vidjet ću, možda nakon 2. bude trajala duže. Isto tako većinu vremena provede u istoj prostoriji s mobitelom do 2m udaljenosti.

Nisam primjetio ton, obratim pozornost na njega sutra - na Samsungu je ženska baš rekla glasno i jasno "call disconnected".
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 01:40   #13
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Vidis meni je jabra uzasno neudobna i ispada, valjda takva skoljka priviknuta na male inear silikone, sto se tice kvalitete razgovora se slazem a za bateriju hmm, meni je 2 tjedba bila standby i od toga se mozda dva sata pricalo jer zaboravim na nju u autu
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 01:56   #14
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Meni baterija na jabri classic isto po jedno 2 tjedna traje i to da je upaljena sluska cijelo vrijeme, znaci u standbyu i ajmo rec da prosjecno dnevno na njoj cistog razgovora ima oko 45min
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 12:00   #15
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Baš ću vidjeti koliko će naklon 2. punjenja.

Da drži 2 tjedna cijelo vrijeme upaljena s 45min dnevno razgovora je znanstvena fantastika. To je 5 dana stand by-a iznad navedenog maksimuma bez razgovora.
14 x 45min je isto tako sat i pol razgovora iznad navedenog maksimuma bez stand by-a.
E sada ako to još zbrojiš ispada da tvoja slušalica ima gotovo 3x veći kapacitet od navedenog po specifikacijama :s

Citiraj:
Talk Time: Up to 9 hours
Talk Time is the maximum time you can talk before a device runs out of power
Standby Time: Up to 216 hours
Standby Time is the maximum time a device can remain powered on
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance


Zadnje izmijenjeno od: Srdan. 02.10.2015. u 13:01.
Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 14:01   #16
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Bluetooth handsfree uređaji

Ma nisam nikad tocno u dan pratio, zato sam i napisao jedno 2 tjedna, znaci okvirno tu negdje ako ce ti opet sad kratko trajat tvoja mogu svoju napunit pa ti tocno izmjerit kolko ce trajat cisto da znas dal da reklamiras svoju ili ne
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 14:17   #17
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Citiraj:
Autor Laszlo Pregled postova
A za prekid poziva ti jabra isto "obavijesti" signalnim tonom.
Baš sam sada isprobavao i obavjesti jedino ako ja prekinem dugmićem na slušalici. Ako prekinem na mobitelu ili pak prekine sugovornik, nema nikakve obavjesti.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 16:54   #18
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Tako je. Ja sam mislio da govoris da ti uopce nema nikakvog zvuka za prekid
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2015., 21:20   #19
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Ako se uzme u obzir da ja i to na slušalicu prekinem max 30% razgovora, ispada da gotovo i nema.
Evo od danas sam počeo opet mjeriti bateriju - slušalica će biti upaljena od 9 - 21h, više manje je cijelo vrijeme uz mobitel i ako se izbaci trening, između razgovora nema veće pauze od 1h tako da nema nikakvog deep sleepa ili kako to već nazivaju. Od 9h pa do sada je na nju pričano 1:21 i po onoj ikoni u status baru baterija je na pola.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2015., 10:40   #20
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Evo kratak osvrt na slušalicu koju koristim već skoro 2 godine.

Plantronics M55

Kupljena je nakon određivanja buđeta i nekih pozitivnih review-ova.

Slušalica je iznimno lagana, u razgovoru baterija traje oko 7-8h dok je nova bila i nakon 2 godine je to samo neznatno smanjeno (6-7h razgovora).
Kvaliteta zvuka nije baš bajna, ali je dostatna i ako želite oglušiti možete ju poglasniti da je neugodno za imati ju u uhu.
Izrada je ok, sjajna plastika koja brzo bude ogrebana, ali kako je iznimno lagana i malena nema nekih oštećenja od padova (pala mi je nekoliko puta iz ruke dok sam ju vadio sa uha).

E sada, dolazi sa standardnim gumenim/silikonskim dijelom za u uho i onim produžetkom plastičnim za oko uha (koji je nepotreban jer bez problema ostaje u uhu samo sa gumom/silikonom)

Ali ja sam imao problema sa dugim držanjem u uhu (razgovaram dnevno i preko 4h u komadu) pa mi je nakon samo 30min počelo raditi preveliki pritisak na hrskavicu tako da sam morao napraviti malu preinaku i od onda je to savršeno.

Evo što sam napravio
https://goo.gl/photos/6eDAe3ySMQY9ZVN5A

Slika govori 1000 riječi, ali ukratko, odrezao sam taj višak od silikona i preko ostatka samo stavio spužvicu za slušalice (nemoguće ih je pronaći za kupiti pa sam moljakao frendove da prekopaju svoje kolekcije starih sluški).

Eto, tako ju stavim u uho i nema mrdanja, nema ispadanja i smatram da je higijenski prihvatljivije od golog uha na silikon!

Pozz.

P.S.
prva slušalica je nakon godinu i 9 mjeseci konstantnog korištenja po cca 4+h dnevnog razgovora počela nešto kenjkati pa sam ju reklamirao i evo nedavno dobio novu u zamjenu i dakako i novu dvogodišnju garanciju!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 14:31   #21
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Bluetooth slušalica sa NFC-om

Jel zna koji handsfree sa NFC-om za galaxy s6, da se ne triba mucit sa uparivanjem i sl., ako to uopce tako radi da upalis headset, priblizis ga mobu i odmah se sve prebaci na njega
iznos, do nekih 300 kn
vidio sam samsung HM3300 samo ga nema na nabavi, cini mi se ok, pa jel zna neko jel ima tako nesto

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 07.08.2016. u 14:53.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 17:46   #22
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,699
Uparis jednom, slusalica pamti nekoliko uredjaja (najcesce), pa mozes upariti bakin, sestrin i frendov mob i to je to. Kasnije upalis BT, upalis slusku i voila. Sve je spojeno. NFC je valjda isto "kompliciran" kao i vulgaris BT uparivanje. Savjet, nemoj trositi pare iskljucivo da bi dobio NFC uparivanje jer ces vjerojatnije propustiti neki dobar headset od Jabre ili Panasonica
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 19:29   #23
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
ahaaa, u tome je shema, ja sam mislio da svaki put treba izričito ulazit u bluetooth, cekat da se otkrije uređaj pa kliknuti spajanje itd... , ajde super znaci prakticki samo da gledam trajanje baterije i to je to
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 20:13   #24
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,699
Jup, mob ti zapamti kad uparis slusalicu, a slusalica nekada (a mozda je to danas i pravilo?) moze memorirati nekoliko mobitela pa kad ih jednom sve uparis, miran si.

Za preporuke tih handsfree slusalica ti ne mogu pomoci, nemam iskustva. Imam iskustva samo sa Jaybird X2 ako ti to ulazi u tip sluski koji te zanima..
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 20:31   #25
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
ma samo za auto mi treba tako da samo jedno uvo i to je to, jeftinije dat 300tinjak kn za to, nego jednom kaznu platit
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 22:03   #26
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,083
Plantronics M55, imam svaki dan u vuhu, cca 11 sati razgovora i radi mi s dva moba istovremeno.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 14:22   #27
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
PLANTRONICS Explorer 50 svaka preporuka. Sluška može biti istovremeno uparena sa dva telefona ukoliko ne koristite dual sim telefon. Isto kao i kolegin M55 drži 11 sati, svaki put kada je upalite lijepo vam na engleskom kaže koliko imate baterije za normalnu upotrebu, lijepo vas obavijesti kada je upalite, kada ste je odlučili ugasiti, mala možda malo previše komunicira sa vama
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2018., 00:38   #28
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
A jel ima ko iskustva sa ovim handsfree uređajima kaj se spajaju na audio od auta?
Cijene idu od 1300 kn sa ugradnjom pa jel se to isplati ili je bolje samo imati slušku i to je to
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2018., 08:59   #29
deltamind
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2018
Lokacija: united states
Postovi: 12
Slažem se da je PLANTRONICS Explorer 5 doista pristojan, iako nisam provjerio recenzije prije kupnje, ali uopće mi ne žalim!
deltamind je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2019., 22:53   #30
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Zna netko koje su dobre off-brand airpod sluške? Taj tip slušalica mi odgovara a s obzirom da moj Kšajomi nema jack za sluške onda moram ili dongle (kao do sada) ili bluetooth kao što sada gledam.


Valja li ovo šta? SWZYOR i12 TWS Mini Air pod Bluetooth 5.0 Earphone Sports Sweatproof True Wireless Touch Earbuds Ear pod Binaural call Earphones-in Bluetooth Earphones & Headphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
nickross je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na