Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2013., 22:03   #1
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
The Incredible Adventures of Van Helsing

Dolaskom Diabla 3, koji je pokrenuo lavinu raznih Hack'n'Slash igara (što je super, od Titan Questa je bila dugotrajna suša istih) stiže nam još jedan koji dosta obećava.
Evo informacija o igri, a ispod i gameplay trailer...




Budući da sam veliki fan tog žanra, bez razmišljanja sam preorderao isti za 15$ i sad se skida beta sa Steama (3,6GB), javim dojmove o igri tu
Sad se bome ima što igrati uz Diablo 3, Torchlight 2, Titan Quest i Path of Exile...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2013., 22:54   #2
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Super post. Javi kakva je igra
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.04.2013., 23:42   #3
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Evo ekskluzivno za PCekspert, masa skrinšota svega i svačega, uživajte
Igrao kojih pola sata, combat se čini dosta dobar otpočetka, tek sam levelao i još nemam ništa od geara, ali prvi dojmovi su super, dosta kompleksna se čini igra.
Napomena - u beti je samo singleplayer, multiplayer dolazi sa izlaskom igre. Ako netko misli ovo sad uzeti da odma oplete sa prijateljima, ništa od toga.

>> SLIKE <<
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 22.04.2013. u 23:48.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 00:06   #4
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Sviđa mi se
Mogao bi i ja ubosti.

Daj mi reci kakva su ograničenja u beti osim singleplayer only?

Jel ima neki level cap ili samo jedan nivo (mapa)?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 08:50   #5
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Stvarno si se potrudio Ja sam isto sucker za h&s, ali so....little....time

Prvo šta mi je upalo u oko je da se selo zove Markovna. Markovina, ali po vlaški

Par stvari koje nisu baš plus:

The Incredible Adventures of Van Helsing will have about 8-10 hours of gameplay. But don't forget that it's the first part of a trilogy!

It won't be moddable.
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 09:11   #6
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Hvala na trudu

Mogel bi ju i ja puknuti.. Ili da čekam? Hmmm...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 09:22   #7
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Par stvari koje nisu baš plus:

The Incredible Adventures of Van Helsing will have about 8-10 hours of gameplay. But don't forget that it's the first part of a trilogy!

It won't be moddable.
Vidjet ću ovih dana kako je riješena igra dok ju prođeš, piše developer na službenim forumima da ima repeatable instanci. Prva igra (da, igra će biti trilogija) će imati 3 chaptera, a level cap bude 30 (dići će ga u kasnijim igrama).
Igra će imati 4-player coop kampanju, uz dodatne game modove (deathmatch, CTF...). 10 sati contenta je definitivno premalo bez nekakvog dobrog contenta i random map generatora, barem za instance/dungeone.

To što igra nije modabilna joj jest minus, ali niti D3 nije modabilan, pa je ispao dobar poslije X patcheva. Titan Quest isto službeno nije bio moddabilan, pa su napravili sve živo za njega, treba pričekati pa vidjeti što će modderi na kraju napraviti iz toga.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 13:51   #8
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Probao igru. Inace preskacem uvode da odm vidim gameplay, al sam ovaj odlucio pogledat. Uvod i prica je u stilu hellsinga, Katarina kao dodatak je super.

Ingame njihovo prepiranje i podjebancije su zakon. Em se Kat moze stavit kao ranged/melee setup, moze kupit sa poda gold, iteme po filteru kvalitete, potove. Ima opcija za customizat njezino ponasanje, to mi se svidja.

Skill tree ima stvari za birat, moze se svasta kombinirat, combo sistem radit. Ima enchantanja itema, reset skillpoint sheme itd. Nifty.

Graficki, ima opcija za namjestit, al iako mi ide 60-80 fps, izgleda mi da ide puno sporije i da ima neki micro stutter, nije na blizz kvaliteti optimizacije i enginea, al koliko para toliko muzike.

Overall, fino iznenadjenje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 14:57   #9
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
isprobao i ja betu, i mogu reci da je igra iznenadjujuce dobra.. jedva sam se odvojio od klanja... fino izgleda, zarazno u vrazju mater
sad malo krenuo po gallowsbogu .. reko bjez, dosta .. ode vrijeme

moram priznat da sam bio skeptican kad sam, prije jos, vidio najavu za igru, al me stvarno ugodno iznenadila .. igrat ce se ugl
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 16:18   #10
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Ovi ogromni šareni brojevi što iskaču (što je to? XP, hit points, nešto treće?), jel se to može isključiti? Pretpostavljam da može jer ih negdje ima, negdje ne, ali čisto da provjerim. Mrzim takve stvari.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.04.2013., 20:21   #11
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Ovi ogromni šareni brojevi što iskaču (što je to? XP, hit points, nešto treće?), jel se to može isključiti? Pretpostavljam da može jer ih negdje ima, negdje ne, ali čisto da provjerim. Mrzim takve stvari.
Gledao jučer u opcijama, i ima baš za te brojke da se ugasi, uz monster health barove i svašta.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 20:28   #12
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ma normalno je to, interface i floating text.. Svaka takva igra ima opciju
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2013., 21:27   #13
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Gledao jučer u opcijama, i ima baš za te brojke da se ugasi, uz monster health barove i svašta.
Hvala!
Pretpostavio sam da ima, jel, no nije zgorega provjeriti. Svašta suvremenim developerima pada na pamet.

Prodano
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2013., 20:16   #14
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Danas došao patch preko Steama, dosta toga pofixali

Known issues:
  • Older saves are not supported. They may load up but proper working is not guaranteed. Please, start a new character for every new version!
  • Balance changes:
  • Dexterity no longer gives you a Defense bonus, Body does instead. Dexterity now gives a bonus to Dodge.
  • Skill Expertise now requires the same number of Skill Points as the Skill it is associated with.
  • The number of Lesovik Shamblers was reduced in the Gallowsbog.
  • Gathering 10 points in Ranged skills now grants +5% of Movement Speed instead of an Attack Rate bonus.
  • Skill Expertise now bonuses through five stages instead of only two.
  • Elemental and Poison damage from items now affects spells as well.
  • Lady Katarina no longer recieves a second Inventory Page from the Collector Perk.
  • Van Helsing now starts with some basic equipment.
  • Elite and Champion groups can no longer have more than 4 skills.
  • The Value Limit on Lady Katarina's Behaviour page now means that she will pick up items BELOW that value. Thus you can order her to gather items you wouldn't bother picking up.

Fixed bugs:
  • You can no longer enhance Essences over the Essence Capacity limit, creating an Essence you couldn't use.
  • Fixed an issue with random item enchantment generation. Enchantments should now be consistently stronger as you level up.
  • Fixed a rather weird issue with the music volume. Now it should scale properly.
  • Quest markers on the minimap should stay on the edge of the map when they move out of range, to indicate their general direction. This didn't work properly but it should be fixed now.
  • The "Enemy Hit Point Numbers" option now affects the HP Bar shown by the "Enemy HP Bars" option as well.
  • You can no scale the size of the floating texts in the game from the Options menu.
  • There's a new option to turn off all blood effects.
  • Really long item and skill tooltips had a gap in their background. This has been fixed.
  • Items are no longer dropped over cliffs and such.
  • Fixed a few issues with the Artifact Forge.
  • Fixed a potential CTD when you pressed Esc while on the loading screen.
  • Lady Katarina will turn into a passive form when you die until you are able to fight again. (She had a tendency to get massacred while you were in a ghost form.)
  • Fixed an issue that could cause quests to duplicate in your Journal.
  • Fixed a bunch of Powerup and Skill tooltips.
  • Reversed the mouse scroll zooming.
  • Fixed an issue with Journal with item rewards.
  • In some situations, Lady Katarina could get stuck in her Bless form after returning from shopping. This has been fixed.
  • Previously you could eliminiate individual enemies in groups without alerting the rest of the group. This was not intended and has been fixed.
  • Fixed an issue with the stash being randomly open.
  • In the Orichalcum Mines, the attack of the Kikimora's was bugged: the damage of the spell came later than the effect. It should work properly now.
  • The totem pole in Croakwood didn't work properly sometimes. This has been fixed.
  • After the fight with the Scarecrow, the Harpies sometimes got stuck in mid-air. They will disintegrate now.
  • The name of Lady Katarina didn't show properly in some cases in the chat log. This has been fixed.
  • If you got the same effect multiple times, the counter in the lower left didn't uptade properly. This has been fixed.
  • A lot of item duplication bugs were fixed.
  • On certain maps the teleportation effect didn't work properly. It should now.
  • In the Werewolf Den, magic effects disappeared when the map changed to the Ink version. This has been fixed.
  • The Iron Man Perk's tooltip was reversed. It should give you +50 Resistance at max HP and less as you go down. This has been fixed.

New features:
  • There's a new map past the Orichalcum Mines where you will face the game's first real bossfight! (Keep in mind that you need to start a new character to enjoy the new content!)
  • The new loading screens will reflect where you are in the story.
  • The "Deal with the Priest" quest was removed from the game.
  • Available interactions are now included in the tooltip of NPCs.
  • An intro video is now included at the beginning of the story.
  • Essences are now stackable to 10 and Potions are stackable to 100.
  • You can now rellocate Lady Katarina's Skill and Ability points for the hefty price of 5000 Gold.
  • When you place an Essence on the Combine Essences tab in the Laboratory, any Essences in your Inventory that can be combined with it will be highlighted.
  • The compare tooltips for rings now appear in the same order as the rings themselves in your Inventory.
  • You can now drag and drop items onto the extra inventory tab from the regular one and back. The same goes for the Storage window.
  • Positive and negative effects are now separated into two lines in the lower left part of the screen: hurtful effects will be displayed above beneficial ones.
  • You can now unlearn Perks with a few notable exceptions, namely those that give you or Lady Katarina Skill Points, Ability Points or an additional Inventory page.
  • Auras and Tricks no longer have a set order in which they appear on your Skills window. They will appear in the order you aquired them instead.
  • Your stash is now shared among all your characters!
  • Texture Detail and High Shaders no longer need restarting.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2013., 14:32   #15
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Igra izlazi 22. ovaj mjesec, pripremite miševe za silovanje
Možda nabacimo i malo MP ako bude tko za...

__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2013., 20:12   #16
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Evo, stvar je izašla na Steamu, možete ju kupit za malo manje od 10€, a ako ste ju preorderali si pogledajte mail inboxe, dobili ste Steam key za igru.
Download je veliki 8,3 GB, a navodno se raspakira na skoro 20 GB!
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2013., 15:48   #17
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
*BUMP* malo da dignemo temu ;D Jel igra ko , dojmovi?


Meni se zasad svidja ima neki neoghotic, diablo 2 feeling (jbga stari blizz fan, pa sve usporedjujem s diablom, kaj ces) ...Dosuse jedini mi je flow da nema monster respawna u solo kampanji znaci replay 0 ,ali imaju kao ideje to ispravit u nekom DLC-u. Skillovi su prilicno jednostavni a opet daju dovoljno tweak-a. Doduse igram solo ali ako je netko za co-op tu sam ;D


__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2013., 22:33   #18
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786



našao sam u Act I sva 3 dragulja te dobio ključ kod kipa - i što s njim?
Baš sve sam temeljito pretražio, ne znam gdje bih ga upotrijebio, a ako odem u Act II nema nazad.
Nemojte mi spojlati što treba s njim, samo me zanima jel se možda iskoristi negdje kasnije


-->
Vidiš, meni je to baš sjajno, što nema respawna u story modu. Strašno mi je išlo na živce kad sam u npr. Diablu igrao pojedini nivo (prvi put, farmanje ne računam) pa morao prekinuti taman pred kraj - i onda opet sve ponovo. No dobro, to očigledno ovisi od osobe do osobe.

Što se igre tiče - zadovoljan sam, jako. Ima nekih nedostataka, no to je sve sitno i ne umanjuje doživljaj.

Pitanje za ove što su došli malo dalje:




našao sam u Act I sva 3 dragulja te dobio ključ kod kipa - i što s njim?
Baš sve sam temeljito pretražio, ne znam gdje bih ga upotrijebio, a ako odem u Act II nema nazad.
Nemojte mi spojlati što treba s njim, samo me zanima jel se možda iskoristi negdje kasnije


__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 14:06   #19
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Evo uzeo sam i ja igru na Steamu.
Nakon smeća kakvo je Diablo III, ovo je pravo osvježenje. Jako dobra igra.

Jedino što je FPS katastrofalan. GTX680 i na very high @ 1920x1200 imam 27 FPSa.
Moraju to optimizirati.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 14:12   #20
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ja zaglavio u Act 3. Kaze nadji mrtvog werewolfa, ok, nasao. Sad nadji notes, nasao i njih. Igra ne triggera stanje da sam rijesio quest. Kako trigger ne radi, tako se ne otvara mogucnost da odem sa mape.
Teleport ne radi, portal ne radi, town port ne radi, nema nikoga na mapi da me ubije da se spawnam u bazi. Pisao na official forum i rekli da prijavim bug i posaljem svoj save, ucinio, rekli hvala.
Kako resetirat quest? Kako poginit? Kako napredovat? Rekli mi da igram ispocetka i stavim si iteme u stash da mi drugi lik to moze uzet....osim sta nemogu do stasha jer nemogu izac sa mape. Genijalci.

Krenio ispocetka, start->games->van helsing-> deisntall. Neka srede tonu bugova i neoptimiziranost da ekipi sa Titanima igra trokaje pa se mozda nekada i vratim.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 16:25   #21
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Probao. Igra koja je pokušala dosegnuti DIABLO 3. I nije uspjela.
Da ima NEW GAME+ moda, ajde..ali ovako.
  Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 18:18   #22
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Probao. Igra koja je pokušala dosegnuti DIABLO 3. I nije uspjela.
Da ima NEW GAME+ moda, ajde..ali ovako.
Daj mi objasni kak to mala Indie firma pokuša doseći giganta poput Blizzarda i Diablo 3? Likovi su vidjeli da se lagano žanr hack&slash igara ponovo popluarizirao i pokušavaju otrgnuti svoj dio kolača, a vjerojatno im nije namjera zasjesti na tron žanra. Što više ovakvih igara, to bolje, jer će natjerati velike firme na bolju kvalitetu igara, a ne na samo mužnju novaca, što je zapravo i slučaj sa Diablom 3.
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 18:21   #23
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Ma ali fali NG+ i to očajno fali.
  Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 20:03   #24
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Danas sam naletio na jedan ozbiljan bug - ubojit ako netko igra sa hardcore likom.
Dok se dođe u area sa endbossom, tijekom cinematica playera odma počnu mlatiti minioni, tijekom čega se ne može ništa raditi, samo čim brže skippati cinematic (slika).
Tko ne odreagira dosta brzo ga bez pardona ubiju summoni, tako ako netko igra hardcore zasad izbjegavati end bossa dok ne dođe patch za to.

I da, zadnji fajt je bezobrazno teški, čak i na normalu (barem za moj ranged build)...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2013., 23:17   #25
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Što više igram to mi je više maestralna igra.

D3 i slični ispljuvci se mogu sakriti.

Optimizacija je veliki problem igre. Ja sam spustio sve na medium i opet u fajtovima pogotovo većim znaju pasti frejmovi na neigrivu razinu (~13-15 FPSa).

Također bi volio dodatnih opcija kontrola, npr pumpanje rage-a u određeni spell/ability on-the-fly, dok bježim od horde i u sličnim situacijama (oni "predodređeni komboi mi se ne sviđaju baš).

Također, bindano switch-anje između spellova bi moralo postojati, da si kao u Diablu 2 bindam spellove na određene tipke i brzo prebacim.

Osim toga, priča odlična, Katarina odlična, gameplay odličan. 10/10
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2013., 09:24   #26
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
Odlična i vrlo zabavna igra. Preporuka ako i niste fan h&s igara.
Bugova ima, ali neka vas to ne obeshrabri jer zakrpe izlaze konstantno i brzo.

@hammer - radeon 7850 na 1680x1050 i very high postavkama vozi igru u 70+ fpsa. Ajde da barem neka igra ide bolje na triput jeftinijem atiju
Probaj uklj./isklj. opcije Sync CPU to GPU i Affect GUI resolution. Ako imaš forsan AA/AF u CP-u, probaj ih isključiti.
Predodređeni combo možeš podesiti kako želiš i onda ga aktivirati jednom tipkom (po defaultu SPACE), a možeš i manualno pumpati rage u pojedini powerup (po defaultu tipke 1-3).
Bindanje spellova postoji i radi identično kao u D2 (po defaultu F tipke) plus Torchlight opcija s prebacivanjem između dva sekundarna spella (po defaultu TAB tipka)
The Satara je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2013., 16:44   #27
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Hvala , ali za frejmove gotovo ništa ne pomaže. igra jednostavno nije dobro optimizirana.
Čitam okolo da nisam jedini sa GTX680 koji ima vrlo mali framerate u većim fajtovima.

Također za ove tipove, da vidiš, tek sam sad probao i stvarno radi. Odlično
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 10:34   #28
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Evo jutros poceo igrati, na gtx 560 na medium detaljima sve leti,nema problema nikakvih, zasada sam zadovoljan, igrivost zadovoljavajuca, mislim da cu do kraja igru dotjerati.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 16:11   #29
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Eto, ja sam bio uvjereni da neću imati problema, ali imam problema na svojoj konfi. Jest da je procesor bottleneck, ali na medium od početka imam srednji-loši frame rate.

Hammer, nisi kupio ti nedugo neku gtx-icu, zvjerku neku? Ili sam ja to krivo vidio?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2013., 19:39   #30
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Šteta šta je igra prekratka, taman sam se uživija - odigrano na Hardcore.

Nije bilo puno bugova (par vizualnih i jedan crash to desktop prilikom teleportacije), dobar gameplay, puno opcija, upgradeova, raznovrsni AI, dobra grafika, odlična atmosfera i mjuza, hrpa itema, ali ovako malo gameplaya za 20GB prostora

Jedva čekam nastavke. Definitivno preporuka.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na