Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2016., 19:45   #1321
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ja mislim da sam jucer dozivio prvi put da me neko roka sa AIMBOTOM.
Frend i ja igrali u diviziji i lik na obojicu iz Pljeskavice gadjao, koliko god mi mijenjali brzinu, pravac. Svaka salva nas je pogodila.
Meni je tako svaki puta kad sam u duelu s Pljeskom na manje od 7-8 km.

EDIT: Od kad je ovaj Project R, ako sam danas 2 partije bez CV-a odigrao... Najednom se namnožili CV-i ko gliste poslije kiše.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 25.01.2016. u 23:58.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 00:25   #1322
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
COLLECT 260 PEARLS AND GET KAMIKAZE R GUARANTEED!
By going above and beyond the original goal of collecting 260 Pearls, you will receive your free Kamikaze R Premium destroyer, once Project R is successfully over - and all without having to rely on pure chance!
http://worldofwarships.eu/en/project_r/about

Izgleda da ce dat svima koji sakupe 260 komada
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2016., 00:58   #1323
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Konacno malo odigrao veceras. Zadnja partija, reko idem malo probat s Isokazeom (najdrazi mi DD).

U protivnickoj ekipi 5 DD-a, u nasoj 3, reko wtf?!

Krenula partija, first blood, srokam Wakatakea

Krenem dalje, naredam jos jednog Wakatakea i Isokazea

Sam sam im rijesio 3 DD-a prakticki na pocetku partije, osmijeh od uha do uha.

Nakon tog jos naleti Myogi, popio je 4 il 5 komada (torpeda), dodao i njega na listu.

Ispred nosa mi nas Isokaze oteo CV-a, mislim da je Langley bio.

Brza partija, i vesela nadasve

Prije ove partije krenuo s Minokazeom, al su me izrostiljali brzo. Taj brod mi nekako ne lezi. Nije mi bas za ofenzivu kao Isokaze.

Odoh zadovoljan na spavanac
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 08:26   #1324
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Dobar je Isokaze, i Minekaze isto (skoro pa su isti, s time da je Minekaze brži i okretniji). Sad kad sam malo proveo vremena sa Isokazeom nakon Mutsukija veća brzina torpeda je super, ali mi fali udarac / 16200 dmga Mutsukijevih torpeda.

Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
COLLECT 260 PEARLS AND GET KAMIKAZE R GUARANTEED!
By going above and beyond the original goal of collecting 260 Pearls, you will receive your free Kamikaze R Premium destroyer, once Project R is successfully over - and all without having to rely on pure chance!
http://worldofwarships.eu/en/project_r/about

Izgleda da ce dat svima koji sakupe 260 komada
Je, to je pred par dana stavljeno. Ja sam na 169 komada, još mi 5 killova sa T-2 i 5 pobjeda sa CA fali do trenutno maksimalnih 179. Za sad idem u bubanj sigurno.

Nagrade su isto dobre, kako skupljaš nakon određenog broja dobiješ X zastavica, X camo i dan premiuma. Plus lova.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 09:41   #1325
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ja sam na 154 zasad, neke misije mi se apsolutno ne igra. Tipa pobjedi toliko i toliko sa DDom i CVom. DD imam T5, carriera sam prodao jer mi je dosadan gameplay. I 3 misije sa T2-3-4 da potopim brodove, ni to mi se igra. To vidim hoce mi falit na kraju pa odrusham to u najgorem slucaju.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 10:27   #1326
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
T8 više ne igram u random..pogotovo ne sa stock brodom i kapetanom na retrainingu (btw, uopće nije na 50% skilla jer neki skilovi uopće ne rade, kao npr. upozorenje da ide salva)...čim sam prešao u ranked preporodio sam se...
Random samo u diviziji...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 10:41   #1327
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja sam na 154 zasad, neke misije mi se apsolutno ne igra. Tipa pobjedi toliko i toliko sa DDom i CVom. DD imam T5, carriera sam prodao jer mi je dosadan gameplay. I 3 misije sa T2-3-4 da potopim brodove, ni to mi se igra. To vidim hoce mi falit na kraju pa odrusham to u najgorem slucaju.
Ja idem all in, jer hoću daj DD. Što se tiče CV gameplay-a, konačno sam "prokljuvio" Ryuja, imam solidni 55% WR na njemu i mogu presudit partiju. Još mi soma XP-a fali do Hiryua za koji čujem da je ogromno poboljšanje sa 6 eskadrila u zraku. Tako da mi ove misije 10 pobjeda sa CV-om nisu teško pale. Ni meni se ne igra T2 i T3 ali su one barem zabavne. Kako Lun veli, obavezno uzet neki brod s torpedima. Tu ekipa ne izbjegava i plovi ravno ko po tračnicama.

Iznimka je jedino što ima strašno puno CV-a najednom, i ako uletiš u partiju sa iskusnim CV igračima kao ja jučer onda si cannon fodder jer USN manual drop radi masakr nižim BB-ima koji defakto nemaju AA zaštitu.

Mogu samo reći da se jako osjeti ako je na drugoj strani loš CV igrač. Već samo to može presuditi partiju. A najveća glupost je Air Superiority loadout na CV-ima. To bi trebalo zabraniti i maknuti iz igre kompletno. Ekipa koja to igra ne zna ili jednostavno farma killove na avionima. U početku me to jako iritiralo kao IJN CV jer je tu USN strašno OP sa em više lovaca i em jačim lovcima - ali kad sam skužio taktike mamljenja da mu pojedem cijelu eskradrillu sa strafe napadom. 2 takva napada i on više nema rezervnih aviona.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
T8 više ne igram u random..pogotovo ne sa stock brodom i kapetanom na retrainingu (btw, uopće nije na 50% skilla jer neki skilovi uopće ne rade, kao npr. upozorenje da ide salva)...čim sam prešao u ranked preporodio sam se...
Random samo u diviziji...
Potpuno poznat osjećaj. CA u T8 partijama je strašna stvar i velika promjena naprema T7. Nema zajebancije jer je tu ekipa koja većinom zna što radi, a i oni koji ne znaju imaju oružje za sjebat te. Život CA u T8+ partijama je kratak ako nisi oprezan 110% vremena.

Sa pozicije T8 BB-a, nekako mi se čini da sam više najviši tier nego sa T8 CA. T8 BB puno lakše preživljava u T10 partiji, kako god se okrene...

That said, mislim da ću probat Nope Orlana opet uskoro (nakon što odradim ove misije i Hiryu se usidri u luci potpuno otključan) jer nisam imao dobar pristup T-8 partijama. Carolina je to promijenila.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 11:05   #1328
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Gledaj Hipper je super brod ali nema neki oklop. A ja još uz to na stocku pa imam i manje HPa...a baca me s t9 i t10 ekipom često, pogotovo jel igram kasno...dakle sad mi je bar kapetan na 100% pa će radit skillovi a budem i zaradio pare za range mod (otključan je ali ne kupljen). Međutim, dok se skroz ne otključa i dok se ne udomaćim s njim nema smisla ulazit u te partije jer me samelju kad tad (moram prići bliže jer nemam range mod)....OK večer prije sam igrao bolje i imao više sreće ali uglavnom je taj t8+ fukfest za BB i japanske i ruske DD...U ranked se bar tučem sa t7 i t8 brodovima. Mislim i ovako sam zveknuo Baltimorea, prodao citadelu Tirpitzu..ali fora je kaj sam onda blizu i u fajtu i ako me pinpointaju gotov sam..nemam repair i nemam HP...jedina mi šansa (u random) rokat AP s daljine (kad konačno kupim range mod) i to kao potpora BBima....To je rokni i briši brod a to funkcionira samo kad se otključa sve...Dakle moram se stripiti hehe
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 13:06   #1329
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa da, neznam za Hippera, al T8 Mogami je odlican brod AKO imas 155mm i AFT. Onda mozes diktirat borbe i imas vremena okrenit brod kad pise incoming, al ako moram pric na 15km za opalit sa 203mm onda te svak tuce sa svime.
Sad imam istrazenu Ibuki, koju cu rijesit kad zavrsim Yamata, zasad Amagi na 120k expa, onda Izumo a ako za ijedan brod platim za free exp da ga preskocim, to ce bit Izumo.
Nazad na CA liniju, problem na T8+ je sta svi imaju topove da te unakaze prvim hitom, nebrojeno puta sam sa Amagijem na startu runde opalio na 18-20km cruiser pa sta bude-bude i roknem mu 1-2 citadele, vise se ja cudim od njega, defakto mu je cijela runda unistena. Tako da je stvarno tesko i mukotrpno sa krstaricama na T8+, il te BB spici da ti se smrkne il te 2 shime pocaste sa 30 torpeda pa se misli.

Sad je stvar malo bolja jer T9+ imaju i repair, a Ibuki ima i range mod upgrade, tako da roka sa 18+km, neznam tocno. Al nekako zazirem od toga grinda.

Bas sad bacio racunicu. Best case scenario pretvaranje free expa za zlatnike bi me ispalo 12.500 dubloona, znaci cca 300kn da preskocim Izuma. Il da uzmem premium 7 dana da odradim taj grind.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 26.01.2016. u 13:13.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 14:18   #1330
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Bas sad bacio racunicu. Best case scenario pretvaranje free expa za zlatnike bi me ispalo 12.500 dubloona, znaci cca 300kn da preskocim Izuma. Il da uzmem premium 7 dana da odradim taj grind.
Ja sam na 10k XPa od izuma, jedino šta ću free XPat su moduli, nema šanse da platim 300 kn i preskočit tier. A i dobro će mi doć za trainanje kapetana.

Btw, Novi patch i premium brodovi
Lun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2016., 14:42   #1331
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Kineski Gremy i Benson...hehe...ha čuj, trebaju im kineski novci...
Nego ja se nedam u te 79 i t10 partije...jebeš ti Yamata kad su partije takve kakve jesu (uglavnom dosadne) a ekonomija koma...pa nedam te pare....Ovo freeXP za 300kn....ma dajte hehe
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 14:44   #1332
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ma Izumo, radije uzmem premium a free exp bacim na hull B. Sta se tice kapetana, i gledajuc koji je Yamato trosak, sa Atagom zaradim pare i skillam kapetana.

Koliko citam, ekipa jednostavno mrzi taj brod, ogroman, spor, glavna si meta torpeda jer nemozes dodgeat nista, da bi ista tankao, moras zaboravit trecu turetu. Vec vidim koja ce to bit komedija.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 15:08   #1333
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Kineski Gremy i Benson...hehe...ha čuj, trebaju im kineski novci...
Nego ja se nedam u te 79 i t10 partije...jebeš ti Yamata kad su partije takve kakve jesu (uglavnom dosadne) a ekonomija koma...pa nedam te pare....Ovo freeXP za 300kn....ma dajte hehe
Vjeruj mi, T8+ život je puno lagodniji kao BB. Ne plivaš nakon jedne greške. A Yamato je OP brod po dizajnu, tako da ako se išta gore isplati voziti to je Yamato, zajedno sa Midwayem i Shimakazeom, te eventualno Zao koji ima perfomanse skoro kao BB.

Druga strana što su partije dosadne, IMHO primarno radi ekonomije.


A za ove kineske brodove, well played WG, well played: prvo naprave Bensona najboljim T8 DD i sad ga prefarbaju u Kineske boje te stave kao premium. Sreća što je nova zemlja pa ekipa neće moć prebacivat kapetane na njega nego moraju od nule krenuti. Tako da neće bit Last Stand situacija gdje mu onesposobiš motor a on i dalje vozi...

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma Izumo, radije uzmem premium a free exp bacim na hull B. Sta se tice kapetana, i gledajuc koji je Yamato trosak, sa Atagom zaradim pare i skillam kapetana.

Koliko citam, ekipa jednostavno mrzi taj brod, ogroman, spor, glavna si meta torpeda jer nemozes dodgeat nista, da bi ista tankao, moras zaboravit trecu turetu. Vec vidim koja ce to bit komedija.
Jesi igrao Carolinu? Ja sam imao strah od toga da se stražnja kupola ne koristi i specifičan način igranja. No nakon malo uhodavanja s Carolinom si u stanju povuć cijeli tim za sobom do pobjede. Npr. ona iritantna mapa Trap gdje je uvijek makljaža dolje na bazi A. Sparkiraš se nosom okrenutim malo izvan baze (pod uvjetom da su ispred tebe tvoji DD) sa 1/4 brzine i da vidiš kako se brzo ekipa razbježi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote