Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.08.2017., 23:54   #61
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
You will be granted access to the Escape from Tarkov Beta Testing by the 5th of August at the latest!

Katastrofa, a ko zna kad cu ju moc skinit nakon toga...
46 ojra total (VAT included) sa official stranice, mislim da se nemoze nigdi drugo kupit atm
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2017., 00:54   #62
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Koji likovi, znaći nemožeš počet igrat ni sad oooooooo
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2017., 15:52   #63
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 764
Na fb stranici uredno izbacuju info da puštaju nove igraće u beta verziju.
Predpostavka da imaju listu sa datumima kad je tko kupio koju verziju igre i tako ga puštaju da se logina. Treba pratiti fb info.
Uglavnom puno eura za beta verziju, a što s onima koji su dali 100e + za alpha verziju igre sa najjačim paketom... hard core momci
Takvu igru čekam još od kad su zeznuli sa stalkerom 2 i survarium igrom.
Ja sam pitao na fb developere dali mogu skinut setup i loginat se sa user i pass of frenda. kažu da se nije pametno da bi mu acc. mogli banati. Neznam kako kuže jel do Ip-a ili čega već. Jel netko to probao?
Ja kupujem kad sjedne plaća između 10-15.8. pa javim.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2017., 21:11   #64
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
Ja sam pitao na fb developere dali mogu skinut setup i loginat se sa user i pass of frenda. kažu da se nije pametno da bi mu acc. mogli banati. Neznam kako kuže jel do Ip-a ili čega već. Jel netko to probao?
Nitko te nece banati. To je uvijek defaultni odgovor na takva pitanja. Naravno da ce ti tako odgovoriti samo da je kupis.

Banat ce te ak kazes "e uzeo sam frendov acc i sad igram na njemu, javljam se s ove IP adrese. Jel mi mozete sto napraviti?"

xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2017., 00:41   #65
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
čekaj, da sam sebi rezimiram. Znači, ja dam novce i onda oni više nisu moji. Zauzvrat ne dobijem pristup beti nego sam time kupio svoj redni broj na listi čekanja za pristup beti??

a baš sam lijepo uživao u ispijanju hmelja sa drugom (brko je tekući hmelj dobio odmah nakon što je dao novce za njega) i mislim si kako svijet ipak nije otišao skroz ukurac a onda dođem doma i vidim ovo. Eto.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2017., 22:38   #66
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 764
Hello Escapers!
We are happy to announce the fifth wave of reinforcements have been dispatched to the Closed Beta!
This is the last wave. After that, everyone who buys pre-order, will immediately receive admission to the beta.
In a few minutes, the owners of Early Access pre-orders shall be able to see what they have been dreaming about for several months, including the first half of the most spacious Tarkov location, the Shoreline! Our newly blooded reinforcements shall also be able to enjoy the arsenal of weapons available to them to aid them in their Escapes, support equipment, the in-game economy and the insurance system!
We lift our canteens and wish these new Escapers good luck with their testing, and good luck on the battlefield!
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2017., 14:23   #67
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
https://www.youtube.com/watch?v=r3ahTvY9g9U

Mislim da ću pričekat ili uložit u pivu.
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2017., 12:43   #68
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ah....

Popustio sam pred samim sobom i kupio igru.
Mogu reć da je zanimljiva. U startu je full teško bilo skontat koji mi je cilj jer
sam stalno očekivao neke misije ili nešto, ali doslovno je samo loot i onda bježanje s lootom "preko vrata" na kraju raida.

Kretanje lika mi je najdraže dosad, puno mogućnosti provirivanja,mijenjanja brzine, saginjanja u više pozicija itd.... dosta taktički pomaže.

Grafika je generalno govoreći dobra iako su texture kad se približim zapravo očajno loše.
Zvuk je dosta dobar i puno znaći u samom gameplayu.

E sad ono što me živcira je prokleti ai koji me par puta dobro ozljedio bespotrebno..... ali također ovo s gubljenjem cijele opreme kada umrete
( osim stasha kojeg imate u bazi te jako malog "secure containera" kojeg nosite na teren a svejedno ne gubite stvari iz njega- ali ima samo 4 slota što je opet super ajde.... ) izaziva paranoju i baš je napeto igrat. Dosta puta sam se okrenuo na svaki šušanj a da ne govorimo kako kroz hodnike hodam najsporije moguće sa leanom i pie-anjem svakih vrata xd.

Na kraju bi reko da igra nije ni izbliza po količini levela dovršena , ima i bugova i crasheva te ne znam bogami koliko če im trebati za sve riješiti, ali većinu vremena mi je jako igrivo i zanimljivo.... kako sam već rekao ta paranoja mi je greza i napeta.

i sad jedan primjer gameplaya xd :

Znaći sat i nešto sam igrao raid, počeo sa makarovim za kojeg sam jedva uštedio, skinem jednog lika koji me napo nožem pokupim sve što je imao, a to je praktički ništa. Nastavljam, kad vidim jedan s ak ispre mene.... paf jedan mu u glavu i ak je kod mene... ulazim u neki kao napušteni hotel, skupljam, nađem nekoliko korisnih i dobrih itema, kad vidim neko se šulja u dvorištu. Kratki rafal iz ak i lik je na podu, malo kasnije netko ide po njegovu opremu i dočeka i njega rafal..... kasnije produžim do njih kad dva dobro gearana playera su bila.... pancirke dobri prsluci mitraljezi, automatkse pumperice.... nemam gdje više s opremom, te idem prema izlazu iz levela....

Dočeka me netko iza jednog pipelana i shotgun me pogodi sa 20 metara..... fraktura ruke, krvarim iz dva mjesta , paf opet...... vid se zamagli krv preko ekrana.... paf opet me pogodi.... kritično sam ... pucam po njemu faljivam..... sagnem se i zgrabim pumpericu .... provirim i paf pogodi ga posred face i on pada.... brzo zgrabim zavoj i zaustavim krvarenje , te mdkit uzmem te odjednom kad sam se healo padnem.... kako i zašto ne znam.....

Igra nakon toga kaže da sam poginuo by me..... imao sam 7 killova i opreme ko u prići... u iduću partiju sam krenuo s nožem.....
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2017., 15:35   #69
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Mene je jako popustila volja za igrom kad sam skuzio da je vise manje cijeli cilj igre samo lootanje. Pogledao puno streamova i vecina vremena je otisla na buljenje u inventorij i razmjestanje itema po gridu. Fuck that.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2017., 16:25   #70
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Dakle reinstalacija DAYZ standalone jel?
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2017., 19:14   #71
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 764
malo da dignem temu
dali igrate i ako da zanima me dali ima razlike ako je na ssdu igra ili običan hdd. i dali bolje radi na nvidia ili ati vga i koja bi bila minimum.(reza 1920x1080) i da ne dižem novu temu u vga. jel se isplati kupiti vga koja je korištena za majning ili je njen vijek jako potrošeni pa bolje ne.

https://www.youtube.com/watch?v=5xXaZUCP38M

jel to čru?

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 09.12.2017. u 23:24.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 12:50   #72
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Hvala za ovaj video.
Htio sam kupiti ali kada sam ovo vidio nedam novac.
-30 eura ipak je previše za nedovršenu rusku igru.
(ostale cijene paketa ne želim komentirati jer za 100 eura paket trebaš biti jako ¨i am special¨ u glavi)
-cijena će sigurno pasti kada igra izađe za 50%
-ipak su ovo rusi, a rusima ne treba previše vjerovati.
-Ako se radi o politici:brza lova, nekoliko godina u alpha-beta fazi razvoja.
Također sam ljubitelj starog stalker,na ovo se ne treba zaletavati.
Treba biti strpljiv i pričekati.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 14:07   #73
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
^this
totalno zato jos nisam uzeo
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 19:53   #74
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 764
pa ovako igru rade na intelu i nvidiji pa vjerovatno su tu i bolje performanse. dok ati amd ima problema s driverima.(fps drop i stability) naravno kako tko i ovisi koji hardware. tako kažu nije čru.
igra će opet biti na 25% off i ako plaćaš payalom sa onom taxom i sve ispadne nekih 280kn ako možeš i manje super. ovo za 100e plus paket. uzeo bi da imam viška love i sve račune plaćene i BMK. ako se ne varam što je veći paket imaš veći spremnik i time ti je lakše.
uskoro oko nove godine bi trebalo opet neki veći patch izaći i opet popusti 25% off i bit će opcija tko je sve kupio igru tada i tada dobiva free key za 7 dana testiranja za frenda tako da lako moguće ovdje izlete ti beta kejevi...
meni je osobni problem što on na patchu ponudi neke nove dijelove i pljuce a ne neku veću optimizaciju i software hardware suport. tako da ako izađe full verzija za 6mj. to će i dalje biti beta osim ako zaposle više ljudi.
ljudima sa slabijim živcima ne preporučam ovaj takozvani HC fps...
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 19:56   #75
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 764
We announce the final stage of the technical preparations for the Open Beta Testing of Escape from Tarkov. Thuswise, starting December 28 and over a few weeks, we'll conduct load testing of game servers in order to adjust processing for a large number of new players at the start of the OBT in the beginning of 2018.

For this purpose, we have planned a New Year event, which will give free access to the game to a part of users who are registered on the official website of the project, but are not playing yet. 7-day access to the game will be granted to a part of the players, who will be picked randomly among the total number of subscribers, with bias for those who have been registered earlier.

Within a week after the event launch, the game will be available for purchase with a 25% discount, which is effective for all types of transactions (purchases, package upgrades and gifts).

Moreover, every user who has already purchased access to the game or bought the game during the 7 days of event, is guaranteed to receive additional game gear with ability to restore it within 6 months after each profile wipe, including manual one.

Along with that, players who have joined the testing before the launch of Closed Beta (July 28, 2017), will also receive:

Two 7-day access keys and the opportunity to share them with friends during the week.
Players who have preordered the game prior to the Alpha Test (August 5, 2016), additionally receive:

Promo code for the Standard Edition of the game
and two 7-day access keys and the opportunity to share them with friends during the week.
Also, we announce that forthcoming updates, which will be released before the end of the year, will include the full version of the Shoreline map, new weapons and items, as well as new features such as the new spawn and extraction system, dynamic weapon size change, helmet customization system and improved headwear slots, redesigned system of weapon mastering, dogtags and other features, which will be explained in more detail in the near future.

In the early 2018, with launch of OBT, the game will be further expanded with advanced game mechanics, and some of the existing ones will be redesigned. Moreover, players shall expect further optimization of the graphics and network components, as well as the new Interchange location and additional game content.

At this point, users purchasing any game package get access to the Beta testing and can start playing immediately after purchase.

Learn more about the project testing plans and the estimated completion time frame, and purchase the game on the official website of the project.

By following our official Twitter, you will get the current announcements about in-game events and scheduled maintenance works.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 16:47   #76
Perestrojka
CNE @ Verne global DC
Moj komp
 
Perestrojka's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Reykjavik, Iceland
Postovi: 493



SPI73-5Z2PT-GYRAW-D6J5U





HXV73-5Z3LI-C8M1P-SN35U


*valid for activation until 4 January 2018

Thank you for being with us! Together, we’ve been through a lot, but there are still a lot of interesting things to come — we’re sure you won’t be disappointed. Happy holidays!

Free Standard edition code:




VXT73-5Z17S-3AURY-SK55U



Samo napisite ispod kada ste redeemali kodove, da se ostali ne zalijecu
-->
7-day free access codes:




SPI73-5Z2PT-GYRAW-D6J5U





HXV73-5Z3LI-C8M1P-SN35U


*valid for activation until 4 January 2018

Thank you for being with us! Together, we’ve been through a lot, but there are still a lot of interesting things to come — we’re sure you won’t be disappointed. Happy holidays!

Free Standard edition code:




VXT73-5Z17S-3AURY-SK55U



Samo napisite ispod kada ste redeemali kodove, da se ostali ne zalijecu
Perestrojka je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 18:09   #77
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747



VXT73-5Z17S-3AURY-SK55U



Samo napisite ispod kada ste redeemali kodove, da se ostali ne zalijecu
evo ja sam redeemao standard. hvala!
-->
Citiraj:
Autor Perestrojka Pregled postova

Free Standard edition code:




VXT73-5Z17S-3AURY-SK55U



Samo napisite ispod kada ste redeemali kodove, da se ostali ne zalijecu
evo ja sam redeemao standard. hvala!
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 18:39   #78
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
@Perestrojka

Uzeo ovaj drugi beta code, hvala ti!
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 20:10   #79
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Perestrojka

SPI73-5Z2PT-GYRAW-D6J5U

Zahvaljujem na kodu.
Zagrijan sam za ovu igru.
Ovih 7 dana će mi biti više nego dovoljno isprobati da odlučim da li da je kupim.
Hvala
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 18:51   #80
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ima još koji kod? Baš bi probao, izgleda mi kao malo ozbiljnija igra od PUBGa..i atmosfera dobra

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 01.01.2018. u 19:56.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 01:19   #81
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Gledam stream nekih švaba na oficijelnoj stranici...pa igra je boleština....atmosfera, realnost, detalji, balistika, teamplay je fenomenalan, ma sve...Moderna verzija stalkera sa primjesom survivora, neki elementi dayza. To uzimam sigurno....to kad zgotove neće imat konkurenciju.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 01:29   #82
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Da, kad je ispoliraju. Trenutno je u veoma losem stanju po pitanju optimizacije s brdo bugova.

Btw za sve koji si misle kupiti igru, koristite VPN i spojite se preko Švicarske jer vam tada ne nabije onaj glupi VAT, umjesto 35€ izađe 27€. Ne funkcionira ako kupujute karticom, dok s PayPalom normalno radi.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 23.02.2018. u 00:53.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 14:31   #83
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Da, taj vat i paypal fee je 11 eura još gore...zato sam odusto...s druge strane kad izadje na steamu bit će i na all key...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 15:01   #84
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Zato kažem, koristis VPN i platiš 2€ na transakciju samo. Izađe te 27€. Iako sad je kasno, sale je gotov.

Ali ovo je full retardirano da ne napišu odmah cijenu, a ne da ti to nabije tek kad ideš na plačanje.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 15:07   #85
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Zato kažem, koristis VPN i platiš 2€ na transakciju samo. Izađe te 27€. Iako sad je kasno, sale je gotov.

Ali ovo je full retardirano da ne napišu odmah cijenu, a ne da ti to nabije tek kad ideš na plačanje.
Zato bu dobili te novce kasnije. Nije hića. Za sale sam znao do kad traje al sam odustao zbog tih dodatnih davanja a neda mi se zajebavat s vatom jer me hebu s tim porezom. Do kad izađe na steamu još bui malo popeglali. BTW, ovako gleajuć stream i komentare nije baš da igra nije već sad igriva. Dapače.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 06:27   #86
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Kada kreće open beta? Zna netko? Želim probati
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 09:36   #87
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja sam pregledao malo youtube gameplayeve, meni je to odbojno u 3pm. Osim prelijepo odraženog okoliša, ovo sranje s 2-3 scope-a na puškama, zakretanje puške u jednu stranu za red dot, pa pokušaj nekog realističnog odsjaja i sjene u scope-u, nekako mi nije sjelo. Možda promjenim mišljenje, ali za sada to nije igra za mene.
Istina, nikad nisam igrao ARMA 3 i ne mislim, pa možda nisam publika za tu igru.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 10:31   #88
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Simulacija "rata". Izgleda jebeno, a vjerujem (tocnije, nadam se) da je teze igrati od battlefielda.

Arma serijal je uvijek isao u smjeru simulacije i taktike.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 11:20   #89
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Mozda je nekima igra spora i fali radnje, al tek je beta.
Modanje oruzja je super, oprema i kombiniranje je isto odlicna. Sporo kretanje i stealth je odlican. Balistika razlicite municije ima smisla. Cuvaju se clipovi a ne bacanje po podu, sve ovdje kosta.

Igra cak ima i stackanje clipova sta me iznenadilo.
Tipa po FILO metodi, sta ekipa radi, prvo loada 4 tracer rounda (da vidi kad clip ide prema kraju) a onda alternira izmedju armored piercing i holowed point, tako da ima clip za svaku situaciju. Bio lik armoran il scav, da ne gubi vrijeme ic u inventorij i stavit drugi clip za tu situaciju, svaki sekund je vazan.

Sistem lootanja je isto dobar, mozes nosit ogranicenu kolicinu stvari, i trebas pretrazit djepove da nesto nadjes u njima a to traje.

Overall, takticka igra sa puno detalja zasad, a nadam se da ce postat i bolja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 12:16   #90
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Takve "hardcore" igre nisu za svakog. Nisu nikad ni bile. Jedan EFT ili ARMA (nekad flashpoint) nikad nisu i neće imati toliku publiku kao mainstream tipa PUBG ili BF. Ali to ljubitelju prvo spomenutih igara ne bi trebalo značiti ama baš ništa. Dapače, obično je to baš preporuka. Ja jedva čekam probat jel su mi na forumu EFTa botovi pobrali trial ključeve u real timeu.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na