Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2020., 01:46   #1
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
The Callisto Protocol



od tvoraca Dead Spacea, a publisher je Krafton (PUBG), single player survival horror game, stiže 2022.

__________________

Zadnje izmijenjeno od: mamutarka. 11.12.2020. u 03:07.
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2022., 20:20   #2
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.06.2022., 20:30   #3
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Da, moglo bi ovo valjati .. Dead Space prvi (a i dvojka, ajd) je bio sjajan.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2022., 01:14   #4
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
ovo će se definitivno igrat i ds remake jedna od najboljih igri koje sam igro čak mislim ponovo ds odigrat al na very hard čak misli da imam sejv game gdje možeš koristit iteme iz prijašnje težine oni neki nodovi ako se ne varam
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2022., 20:33   #5
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 15:03   #6
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Pratim ovu igru već neko vrijeme i sad ovaj zadnji gameplay me malo razočarao, stealth, mrzim stealth u horror igrama, mrzim... totalno ubije atmosferu kad igra mene pretvara u prijetnju tim čudovištima a ne obrnuto. Ko npr evil within, šteta jer sam baš htio da mi se ta igra svidi. kako god dat ćemo šansu callistu i onoj negative atmosfere (isto dead speace revival igra).
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 23:34   #7
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Pratim ovu igru već neko vrijeme i sad ovaj zadnji gameplay me malo razočarao, stealth, mrzim stealth u horror igrama, mrzim... totalno ubije atmosferu kad igra mene pretvara u prijetnju tim čudovištima a ne obrnuto. Ko npr evil within, šteta jer sam baš htio da mi se ta igra svidi. kako god dat ćemo šansu callistu i onoj negative atmosfere (isto dead speace revival igra).
pa stealth je bio i a.isolation pa ko je kome bio prijetnja ?
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 07:02   #8
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor deevzg Pregled postova
pa stealth je bio i a.isolation pa ko je kome bio prijetnja ?
Nisam je nikad završio jer mi je tamo išlo na živce što ovaj uvijek zna di sam otprilike, nego, tamo nisi mogao potiho nekog stealth kill-at ako se dobro sječam. I onda ako je AI glup, ko u evil within, to horror iskustvo se pretvara u to da si ti za njih horror a ne oni tebi. Samo da taj stelth nije ko u evil within, eto, samo bi to želio... Sve drugo može.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 08:21   #9
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Nisam je nikad završio jer mi je tamo išlo na živce što ovaj uvijek zna di sam otprilike, nego, tamo nisi mogao potiho nekog stealth kill-at ako se dobro sječam. I onda ako je AI glup, ko u evil within, to horror iskustvo se pretvara u to da si ti za njih horror a ne oni tebi. Samo da taj stelth nije ko u evil within, eto, samo bi to želio... Sve drugo može.
Ni meni Alien nije baš sjeo, ali realno bi li ti bilo fora da AI ne zna gdje si?
Ono ti mu utekneš na početku igre i do kraja laganini odigraš do kraja...pa i ne vidim baš tu neku zabavu.
Mene više živciraju bezobrazno teške igre bez mogućnosti neke stvarno lakše težine.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2022., 10:48   #10
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ni meni Alien nije baš sjeo, ali realno bi li ti bilo fora da AI ne zna gdje si?
Ono ti mu utekneš na početku igre i do kraja laganini odigraš do kraja...pa i ne vidim baš tu neku zabavu.
Mene više živciraju bezobrazno teške igre bez mogućnosti neke stvarno lakše težine.
A čuj, po meni iako sam nebitan, mogli su to riješit na drugačiji način da aliena opet privuku meni... Jer ako sam se stvarno dobro potrudio da napustim nekakav prostor a da me ovaj uopće ne skuži pa onda me nagradi sa par minuta samoće dok se nešto ne desi što opet ovom seronji privuče pažnju.... Ovako, ovaj se muva tamo di sam ja, ja pobjegnem tako dobro da ovaj ni ne zna da sam pobjegao i sad ovaj odjednom odluči da bi se sad mogao pol sata muvati na nekom drugom mjesti, gdje sam, kakva slučajnost, baš ja... ubijalo me je to u pojam.

I sad ako tako nešto bude u ovom Callistu, OK.. Stealth da pobjegneš od neke prijetnje ovo ono ili čisto zato da izbjegneš sukob... Ali ako bude stealth da ja njih lovim po mraku i stealth killlam sa nožićem bez da me itko skuži - e to mi je pušiona... Urezalo mi se je u pamćenje, situacija di ovi điberu u evil withinu imaju već neKe cijevi, ili što već, što im je probilo glavu i mozak ali moj nožić je taj koji je previše za njihovu čuturu. malo bedasto.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2022., 12:40   #11
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor IHrvojeI