Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2019., 10:34   #41251
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Mislim da domaći rezultati ne bi bili nešto previše drugačiji od ovih

https://www.carscoops.com/2019/01/st...-premium-cars/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 10:59   #41252
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Iza mene nedavno bila insignia FL 2015 cca. s tim matrix svjetlima. Toliko je blještalo da sam morao unutarnji retrovizor stavit u zatamnjeni mod.


A sto je bocnim retrovizorima?
Ne znam sto je gore Insignia ili Vitara.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2019., 11:14   #41253
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,794
Mene bocni jebu jer nazalost nemam opciju da ih na jedan dodir spustim. Nekad ih na AC po noci zaklopim (elektronski) a unutarnji retrovizor se sam zatamni, al to nije bas mudro kad ima puno prometa oko mene. Boli vrat od okretanja okolo

Moj "problem" je sto mi nije omiljeno voziti nocu van grada i malo me jebu/umaraju ta svjetla (na AC je ok) i onda me svaka ta anomalija pika u oko. Je, nosim ocale i sve je po ps-u.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 11:19   #41254
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
meni su najgori novi Audi/VW kad skreću.
To svijetli kao pista za slijetanje aviona.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 18:55   #41255
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pozdrav. Ljudi, jel ko od vas vozio Toyotu Yaris, 1.6 vvti 6ruc.mj., to je model 2015-2017?

Negdje sam procitao da je taj auto nejde kak bi trebal s obzirom na motor od 110ks, ak se ne varam, navodno je mjenjac lose proracunat..
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 19:02   #41256
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
1.5 ne 1.6

Po reviewima doima se kao da ima 90 ks max. Swift 1.2 nije ništa lošiji.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 19:09   #41257
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Da 1.5, sry, nekaj sam pobrkal..

Po citanjima, Yaris malo trosi, jedino eto, ne ostavlja dojam ko da ima 110ks, ocito su ciljali na ekonomicnost..

Slobodno ak neko ima iskustva s njim nek napise..
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 20:57   #41258
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
ala je opravio, svaka mu čast
Čudo da nije nikoga na stanici pokupio. Očito je malo išo driftat kada se uključivao sa držićeve pa ga zanjelo.

Trebali su ga odma u zatvor otpeljat i nakon 6mj pitat šta se točno desilo.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 20:58   #41259
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
dobro jel policajci ikada zaustavljaju zbog nepodešenih farova? Nisam picajzla, ali stvarno ima bisera. Ne smeta me cak toliko kad prodje negdje netko na otvorenoj cesti kraj mene, pa me zabljesne (samo ne gledas u far i bok), ali genijalci na autoputu koju mi se voze na dupetu sa ili nepoštelanim ili dugim svijetlima me stvarno iritiraju. Zapravo opcenito kak se vozi po autoputu po HR je kriminalno zadnje vrijeme...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 21:20   #41260
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
dobro jel policajci ikada zaustavljaju zbog nepodešenih farova? Nisam picajzla, ali stvarno ima bisera. Ne smeta me cak toliko kad prodje negdje netko na otvorenoj cesti kraj mene, pa me zabljesne (samo ne gledas u far i bok), ali genijalci na autoputu koju mi se voze na dupetu sa ili nepoštelanim ili dugim svijetlima me stvarno iritiraju. Zapravo opcenito kak se vozi po autoputu po HR je kriminalno zadnje vrijeme...
To. Nepoštelana svjetla su najmanji problem. 40.000 sam od 1.6. ove godine napravio na a3 do sad, visina snopa svjetala je najmanji problem. Ekipa koja ne pali svjetla uopće navečer, ekipa koja se po magli vozi ili bez svjetala ili samo sa prednjim (dnevnim) svjetiljčicama, ekipa koja se vozi 20-30km u komadu lijevom stranom 100ku ili sporije i neće se maknut, ekipa koja ti se sa 110 izbaci na 5m ispred tebe i prestiže kamion koji se vozi 105, ženska ekipa koja priča na mobitel i šminka se dok se vozi ujutro iz zg za ivanić ili obrnuto i uopće ne gleda da se vozi po sred 2 trake na autoputu, ekipa koja ima malu pišu pa ih prestigneš sa lošijim autom od njihovih suvova na kredu od 15 godina pa te prestignu nakon 2km i rade ti brake check jer si im dirnuo u ego, ekipa koja se po magli vozi 200 i ne hebe pol posto promet ispred sebe, itd. itd. To su sve stvari koje se događaju svaki dan po autoputu i koje murija na istom ne je.e 2 posto, kao ni presretači, jer je lakše stat uz stup i glumit cvjetnjak sa laserom u ruci i pisat kazne, ili se nabijat presretačem nekom na guzicu ko se vozi 150 pa ga 'natjerat' da brže prestigne i napisat mu kaznu za 160kmh, itd. Jad i bijeda, a alternative nema jer ići za zg doktoru u dogovorena vremena i kombinirati to sa poslom i drugim obavezama, ići običnom cestom do zg i nazad je pre presporo.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2019., 23:19   #41261
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Ti koji voze 200po magli su mi misterij najveći.
Dal uopće adaptivni tempomati i slične stvari rade po magli?
Prije 8-9 godina između Oštrovice i Kikovice magla da se ne vidi 10 metara ispred tebe, ja vozim 30 na sat i molim se bogu da ne naletim na nekoga ili netko na mene, a frajer sa A8 projuri 150+

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 23:35   #41262
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Ti koji voze 200po magli su mi misterij najveći.
Dal uopće adaptivni tempomati i slične stvari rade po magli?
Prije 8-9 godina između Oštrovice i Kikovice magla da se ne vidi 10 metara ispred tebe, ja vozim 30 na sat i molim se bogu da ne naletim na nekoga ili netko na mene, a frajer sa A8 projuri 150+
Rade po magli i snijegu, dosta dobro (kao da je suho), a pogotovo ovi noviji. Ali da bi se pouzdao samo u njega, noup.

Veći mi je problem kaj se na autocesti u magli uz okej vidljivost gdje se moze vozit 100-ak km/h uz dosta buffera nađu dvije koze u bijelom Peugeotu bez upaljenog svjetla koje “praše” 40km/h u lijevoj traci.
IcyTexx je offline