Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2014., 16:10   #241
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Citiraj:
Autor spep Pregled postova
U Metro-vom katalogu ima Canon MG6450 bronca boje za 519 kuna.
Ako boja printera nije problem i cijena je točna a imaju ih na lageru to je pun pogodak.
Nema vise, uzeo zadnjeg danas. Rekli su da ih je bilo 50 kom.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 23:49   #242
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
U vezi ovog prijedloga za laserski printer u boji za kućnu upotrebu. Totalno neisplativo.

HP3525 nije losa kupnja isto.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Hmm tek sad vidio da nije duplex, a to bi bilo odlično da ima
Imaš neki drugi prijedlog ?

Koliko dođu booklet printeri (za printanje manuala) ?
Nisam isao toliko u dubinu jer mi nisu trebale takve stvari. Uzimao sam printer za po doma.

Ako puno printas, al ono puno, jeftinije ti je iznajmit nekog Canona il Xeroxa Frend mi je pričao da su trebali u firmi printat neke kataloge il nešto takvo, pa su iznajmili printer. Kaže da je cijena bila smješna po stranici ispisa.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2014., 00:15   #243
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ja sam jako zadovoljan s hp3525, imam ga jedno pola godine, nikakvih problema.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 16:49   #244
Valentin17
Premium
 
Valentin17's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Karlovac
Postovi: 68
Pozdrav.

Može preporuka printera, ako može da ima u sebi printer/skener/kopirku.
Budžet je 500 kn, u dućanu FuturaIT ako može.
ps. htio bih da za njega mogu kupiti jeftnije zamjenske boje budući da
planiram dosta toga printati.
__________________
- Sva pitanja ili nejasnoće molim na PM. Hvala.
Valentin17 je online   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 09:39   #245
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
molim Vas preporuku printera u boji do cca 1500kn. treba imati opciju obostranog printanja. koristit ce se svakodnevno.

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 31.10.2014. u 10:24.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 15:25   #246
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Si gledo ove nove epsone sa tvornickim ciss sistemom
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 15:29   #247
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ne, moze link ili nesto?
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 15:42   #248
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Epson L modeli. Al ne znam dal koji ima duplex. Gledaj sam. Boja je doduse jeftina.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2014., 09:18   #249
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Trebam preporuku oko kupnje Katice za sve. Printer mi je potreban "tu i tamo" a bilo bi dobro da se može zakačiti preko Wi-Fi da ne razvlačim kablovinje. Trebam preporuku za neki CB laser i pljuckač u boji.

LP!
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 07:42   #250
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
imam pitanje vezano za moj hp deskjet 1510, boje više nema, tj. crne, ne želi printati, samo mrlja bezveze (čak mislim da tricoloura i nešto ima), a ja novaca nemam za nove kartuše, ne namjeravam kupovati od HP-a jer su preskupe, ne želim od 3ml nego XXL, s time da je ovaj heb*ni 1510 "zahvaćen" old catridge generation errorom, znači moram paziti da su kartuše datumirane EXP 1/4/2015 ili tako nešto ako se ne varam; najvjerovatnije je budem napunil injekcijom s ebaya a ono šta me zanima je dali će prestati svjetliti LED indikator i zezati ukoliko se napuni na taj način, tj. dali je moguće da i dalje zeza i svjetli da je prazna bez obzira na to šta ću je natankati do kraja crnom bojom, međutim "at home"? hoće li "prepoznati" da je kartuša sada puna? da ne bi bilo da naručim cijeli set s ebaya za 100 kn i onda mi i dalje treperi LED indikator...
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 08:47   #251
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
I dalje će treperiti, čak ćeš povremeno dobivati na monitor i ona upozorenja (pas mater lopovsku HP-ovu), ali ćeš moći normalno printati. Imam isti taj i kartriđe punim injektiranjem. Za 100 kn imaš farbe za cijelu godinu.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 09:41   #252
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
I dalje će treperiti, čak ćeš povremeno dobivati na monitor i ona upozorenja (pas mater lopovsku HP-ovu), ali ćeš moći normalno printati. Imam isti taj i kartriđe punim injektiranjem. Za 100 kn imaš farbe za cijelu godinu.
hebemu! a baš sam mislio ne iskoristiti boju do kraja i ne printati, nego sačuvati nešto boje i onda "natankati", čisto samo da mi ne treperi/alarmira...

ček, ček, kad smo već kod toga, kako funkcionira to sve? kako zna koliko ima boje i na koji način u onom hp softwareu prikazuje čak i približno točno koliko je boje u kartušama? i npr. zašto kad se refilla "at home" ne skuži da je nadopunjeno? ne razumijem ništa

P.S. koje boje naručuješ i odakle? ja imam doma bookmarkano linkove sa ebaya, firma iz Italije koja se inače i bavi refillanjem, za 100kn dobiješ 100ml boje, iglu, špricu, i onaj njihov gumeno/plastični vrag ili šta je to već, služi kad refillaš, namjestiš kartušu i špricom vučeš zrak iz iste... nadam se da se to neće sušiti
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2014., 19:05   #253
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
hebemu! a baš sam mislio ne iskoristiti boju do kraja i ne printati, nego sačuvati nešto boje i onda "natankati", čisto samo da mi ne treperi/alarmira...

ček, ček, kad smo već kod toga, kako funkcionira to sve? kako zna koliko ima boje i na koji način u onom hp softwareu prikazuje čak i približno točno koliko je boje u kartušama? i npr. zašto kad se refilla "at home" ne skuži da je nadopunjeno? ne razumijem ništa

P.S. koje boje naručuješ i odakle? ja imam doma bookmarkano linkove sa ebaya, firma iz Italije koja se inače i bavi refillanjem, za 100kn dobiješ 100ml boje, iglu, špricu, i onaj njihov gumeno/plastični vrag ili šta je to već, služi kad refillaš, namjestiš kartušu i špricom vučeš zrak iz iste... nadam se da se to neće sušiti
Baš iz te taljanske firme sam naručio. Došlo u roku tjedan dana, sve lijepo zapakirano, čak su pokušali upute na hrvatski prevesti ... loše naime ispalo, ali za trud u google prevoditelju .

A ovo za software i kako funkcionira nisam ni ja siguran. Imaš negdje na jubitou kako prevariti printer pa da ti ne treperi. Ja sam isključo u aplikaciji onu protekcju, a razine tinte mi više ne pokazuje. Samo mi se pojavi prije nego je kartriđ prazan da ga zamjenim, pa onda refillam. Glavno da se printa za jeftino
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2014., 22:25   #254
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Jel može link na tu firmu, može i na pm ako nesmije ovdje. Hvala
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2014., 18:12   #255
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Jel može link na tu firmu, može i na pm ako nesmije ovdje. Hvala
link
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2014., 13:04   #256
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Pozdrav,

molim za preporuku:

treba mi mrežni (Ethernet LAN) laserski printer sa crnim tonerom, ne trebaju mi ostale boje, da je što povoljniji sa povoljnim zamjenskim tonerima i da je garancija što duža. Hvala lijepo
Igor_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2014., 14:10   #257
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Ja sam jako zadovoljan hp-om 1020.Koristim ga vrc deset godina.On nema lan,ali vidi na netu neki noviji takav model.Koristi toner tipa 12a,a zamjenski toner kupim za devedesetak kuna.
sibica je offline   Reply With Quote