Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2019., 22:32   #2131
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Naručio bih nove switcheve za miš, original mi je Omron D2FC-F-7N. Gledam sad po netu, ima neki noviji D2FC-F-7N(20M) za 20 milijuna klikova. Ima li nešto bolje od toga ili je to to?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2019., 11:25   #2132
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Da, možeš uzet omron Japan. Ove koje si naveo su kineski.

https://geekhack.org/index.php?topic=81743.0

Tu je guide za nazive modela. Također, ne bih se previše zamarao ratingom (10, 20 mil) jer u praksi switch moze krepat I prije. Na AliExpressu ima svakakvih varijanti, tak da se više nit ne sjećam što sam uzeo, al uzeo sam nekoliko varijanti, sve je to dosta jeftino.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2019., 17:27   #2133
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Hvala, znači ima tu svega. Zasad sam ubacio neke no name iz drugog pokvarenog miša da mogu normalno raditi dok mi ovi ne stignu.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2020., 20:22   #2134
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
koristim preko 10 godina mx620. odličan i sve radi uredno. i sve gledam sa čime ga jednog dana zamijeniti kada za to dođe vrijeme. nešto sličnih karakteristika. za igru mi ne treba.
  Reply With Quote
Staro 22.02.2020., 21:05   #2135
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
MX Master.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2020., 22:58   #2136
S1r1uS
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Mars
Postovi: 76
Ja sam više lud jer ne mogu nac miša koji mi odgovara pošto imam vecu ruku i treba mi veliki miš. Imam Roccat kone xtd koji mi je top ali je vec zastario. Sad bih htio bežičnu verziju istih dimenzija. Probao G903 hero. Miš je top totalno ali premali za mene tj prenizak i ruka me zaboli od korištenja. Nakon njega probao G502 wirelles. Također isto mi je nekako premali naravno top miš po svemu. Naručio mx518 za siću na akciji pa ću probat njega koristit i onda probat g603. Sjećam se da mi je mx518 clasic uvijek fino pasao.
S1r1uS je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 00:41   #2137
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
MX Master.
gledam ih, ali nisam za inegrirane baterije. AA me jedino zanima.
  Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 09:12   #2138
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor S1r1uS Pregled postova
Ja sam više lud jer ne mogu nac miša koji mi odgovara pošto imam vecu ruku i treba mi veliki miš. Imam Roccat kone xtd koji mi je top ali je vec zastario. Sad bih htio bežičnu verziju istih dimenzija. Probao G903 hero. Miš je top totalno ali premali za mene tj prenizak i ruka me zaboli od korištenja. Nakon njega probao G502 wirelles. Također isto mi je nekako premali naravno top miš po svemu. Naručio mx518 za siću na akciji pa ću probat njega koristit i onda probat g603. Sjećam se da mi je mx518 clasic uvijek fino pasao.
Ako ti je KONE XTD bio dobar (imao sma ja 2 komada) probaj Roccat Tyon ili Roccat Leadr.
Ja sam prvo uzeo bezicni Leadr i mish mi je super lego i po velicini i po tipkama ali sam nakon nekog vremena skuzio da dosta cesto podignem mis i vratim ga u poziciju (nesvjesno) pa mi je bio malo pretezak (nisam naviko na bezicne) pa sam uzao Roccat Tyon koji je isto to ali zicno pa je laksi za toliko koliko nema baterija i taj mi pashe bolje zbog ukupno manje tezine.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 14:21   #2139
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
gledam ih, ali nisam za inegrirane baterije. AA me jedino zanima.
Iz kojeg razloga?
Baterija drži po 2 -3 mjeseca u MX2. A napuniš ga preko USB-a za nekoliko minuta.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 14:46   #2140
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Sto se tice Roccat Tyona, imam ga i ja, prije njega imao G700s, i nedavno na crnom petku uzeo G502SE.
Tyon mi je fantastican, pogotovo sa onom tipkom ispod palca za druge macroe na tipkama, toliko mi je to uslo u naviku da se nikako nemogu naviknuti na G502 koji je ujedno i dosta manji.. I na Tyonu je RGBY pa se moze finih boja sloziti
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 15:54   #2141
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Iz kojeg razloga?
Baterija drži po 2 -3 mjeseca u MX2. A napuniš ga preko USB-a za nekoliko minuta.
sa vremenom će ta integrirana bat oslabiti. a punjive AA bat uvijek mogu kupiti nove. već su neki komentirali, mx master bilo koji + AA bat = savršeno.
možda nekome ko misli miš imati neko vrijeme je to ok. ja moj mx620 imam preko 10g. i nije mi sila da uzimam drugi, ali ako i uzmem onda očekujem da ga i dugo koristim.
  Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 16:24   #2142
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Prije ce ti krepati switch jer ces bateriju puniti dosta rijetko Moj prvi mx master ima ravno 3 godine, ne vidim da ga ista muci po pitanju autonomije. Baterija traje, sta ja znam 2-3 tjedna minimalno. Recimo 2 punjenja mjesecno x 12 mjeseci x 3 godine = 72 ciklusa. Zaokruzimo to na 100 ciklusa. Hebo li-ion bateriju koja ne moze 100 ciklusa izgurati.

Performance mx mi traje sad vec 8 godina... Promjenio dva seta switcheva, ali i dosta AA baterija jer sam u njega metao uglavnom neka sranja. Autonomija kraca nego mx master.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 17:06   #2143
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
sa vremenom će ta integrirana bat oslabiti. a punjive AA bat uvijek mogu kupiti nove. već su neki komentirali, mx master bilo koji + AA bat = savršeno.
možda nekome ko misli miš imati neko vrijeme je to ok. ja moj mx620 imam preko 10g. i nije mi sila da uzimam drugi, ali ako i uzmem onda očekujem da ga i dugo koristim.
Stvarno se ne moraš oko toga brinuti. Baterija u tom mišu je strašno dobra. Ne znam kako je MX3, ali dvojka kod mene nakon dvije godine korištenja ne pokazuje nikakve znakove opadanja u izdržljivosti.
I da ne izdrži 10 godina, dalje je to isplativ miš, pogotovo za posao.

No kako hoćeš
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 21:49   #2144
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Prije ce ti krepati switch jer ces bateriju puniti dosta rijetko Moj prvi mx master ima ravno 3 godine, ne vidim da ga ista muci po pitanju autonomije. Baterija traje, sta ja znam 2-3 tjedna minimalno. Recimo 2 punjenja mjesecno x 12 mjeseci x 3 godine = 72 ciklusa. Zaokruzimo to na 100 ciklusa. Hebo li-ion bateriju koja ne moze 100 ciklusa izgurati.

Performance mx mi traje sad vec 8 godina... Promjenio dva seta switcheva, ali i dosta AA baterija jer sam u njega metao uglavnom neka sranja. Autonomija kraca nego mx master.
samo će ipak inter bat jednog dana dati svoje. kao što naravno i punjive bat daju svoje. i ja sam u mom mx620, kad se točno zbrojim ima nešto preko 12g, promijenio sigurno cca 3-4 punjivih setova. uglavnom sam uvijek kupovao kvalitetne marke punjivih, tako da nikad problema sa time. naravno da pod kraj vijeka bat ne drži više dovoljno i onda se obraduješ kada uzmeš, recimo, povoljno ikea punjive bat.

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Stvarno se ne moraš oko toga brinuti. Baterija u tom mišu je strašno dobra. Ne znam kako je MX3, ali dvojka kod mene nakon dvije godine korištenja ne pokazuje nikakve znakove opadanja u izdržljivosti.
I da ne izdrži 10 godina, dalje je to isplativ miš, pogotovo za posao.

No kako hoćeš
cijenim info od obojice, samo bi bilo bolje znati kako će se te inter bat u masterima ponašati nakon puno više godina, 7-8 i više. i šta kasnije, jel se to popravlja, mislim da ne. jer bat bi koštala toliko da se ne isplati ulagati u to. dok ću ja pohranjeni stari mišek izvući iz ormara, tutnuti batke tranu i peglaj.


a kaj se tiče kandidata sa batkama su svakako neki iz serije M i G.
iskreno mi ova funkcija easy-switch nepotrebna, ali dobro je znati da je ima.
fast scroll pod obavezno.

ko zna, ak se nađe koja jako dobra akcija na koji od mastera i uzmem.
jer moram priznat da mi se najviše sviđaju, kao i funkcionalnost.
  Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 22:16   #2145
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Da, nažalost drukčije razmišljamo po pitanju isplativosti posjedovanja miša pa se valjda razilazimo Imao sam u zadnjih 15ak godina samo tri miša i možda par letećih škartova - MX510, Performance MX i Master MX. Sve ih još imam doma. Dosta rano sam stavio ergonomiju ispred ostalih faktora kao što su cijena, baterija, dobavljivost itd. Miš mi je najbitniji alat odmah iza monitora. Tako da nažalost, meni ništa ne znači kakva će mu biti autonomija za 3, 5 ili 8 godina sve dok su mu switchevi ispravni i dok mogu kupiti novog istog ili sličnog. Meni se dobar miš isplati već kroz par mjeseci rada i ako mi omogući nesmetan rad 3 godine, bog ga poživio još toliko
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 22:37   #2146
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
da, razmišljamo drugačije. uostalom ja sam naveo koji model koristim i da me zadovoljava takav ali novi. isplativost? ja na to ne gledam tako. ja ne zaradim isključivo od miša. i kao takav mi služi za sve ostalo po kompu. a kad smo se već dotakli posla na kompu, onda ću taj isti posao odraditi jednako kvalitetno i brzo sa nekim starim žičanim ili nekim modernim bez žice.

a ta priča sa miševima sa ili bez bat je slična kao i sa monitorima. nema ni jedan koji bi bio savršen, da ima sve kaj ti treba i da je cijena ok. jer onda bi svi kupovali samo jedan model.

ima prednost sa bat, jer moderni bolji imaju mogučnost da koristiš jednu bat ili da radiš sa dvije.

kako got. imam još vremena, jer moj mx620 još tera, a kad dođe vrijeme za drugi treba biti spreman izabrati u moru svega i svačega. jer osobno za moje potrebe, nisam mogao bolji kupiti tada prije 12g od ovoga koji imam.
  Reply With Quote
Staro 24.02.2020., 23:47   #2147
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
inače gledam malo kaj se nudi od tih mastera. i sad, zbunjuje malo to da ih ima sa nekim nazivom.
recimo. ima Logitech MX Master 2S kao i Logitech MX Master 3 i to su dva zadnja. ima i MX Master for Business. koliko sam vidio ovaj je neka starija verzija i ima lošije perfomanse baterije itd.
ali ima jedna zanimljiva verzija koju ima samo jedan prodavač kad se lista na nabava.hr, a taj se zove MX Master Amazon. po onome šta sam našao ima spec od MX Master for Business. sad jel to neka igra sa amazonom ili kaj, ali priča je jeftija od ostalih.
https://www.youtube.com/watch?v=pMpce9a_jFE
  Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 00:09   #2148
S1r1uS
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Mars
Postovi: 76
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ako ti je KONE XTD bio dobar (imao sma ja 2 komada) probaj Roccat Tyon ili Roccat Leadr.
Ja sam prvo uzeo bezicni Leadr i mish mi je super lego i po velicini i po tipkama ali sam nakon nekog vremena skuzio da dosta cesto podignem mis i vratim ga u poziciju (nesvjesno) pa mi je bio malo pretezak (nisam naviko na bezicne) pa sam uzao Roccat Tyon koji je isto to ali zicno pa je laksi za toliko koliko nema baterija i taj mi pashe bolje zbog ukupno manje tezine.
Zanimljivo mi izgleda Roccat Leadr. Potrudit cu da se naviknem na G502 Lightspeed. Ako ne ici cu na g603 pa onda možda na Leadr koji je po dizajnu sličan kao Kone xtd.
S1r1uS je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 01:44   #2149
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Prije ce ti krepati switch jer ces bateriju puniti dosta rijetko Moj prvi mx master ima ravno 3 godine, ne vidim da ga ista muci po pitanju autonomije. Baterija traje, sta ja znam 2-3 tjedna minimalno. Recimo 2 punjenja mjesecno x 12 mjeseci x 3 godine = 72 ciklusa. Zaokruzimo to na 100 ciklusa. Hebo li-ion bateriju koja ne moze 100 ciklusa izgurati.

Performance mx mi traje sad vec 8 godina... Promjenio dva seta switcheva, ali i dosta AA baterija jer sam u njega metao uglavnom neka sranja. Autonomija kraca nego mx master.
Što se mene tiče, pohvale za MX Master bateriju. Dobio sam ga početkom prosinca 2019 i nisam ga odmah punio nego sam odmah kliktao njime.

Na badnjak je počeo crveno svijetlit i softver počeo popupat da stavim na punjač. Punio se 2h dok je rekao da je pun. Negdje oko 10.02.2020 je zatražio opet punioca, dakle preko mjesec i pol prvi kompletam ciklus punjenja.

A od tog zadnjeg punjenja, ima 13 sati Dying Lighta i 46 sati Metro Exodusa + surfanje i to.

Definitivno za black friday ove godine kupujem još jednog ali dvojku
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 07:14   #2150
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Sophoslab ti jos prodaje MX for Amazon iako to ne pise na nabavi.

Ne vidim/osjetim razliku izmedju Amazonovog i vulgaris MX-a koji dodje u onoj velikoj lijepoj kutiji - osim same kutije i cijene.
https://sg.carousell.com/p/logitech-...6477981/photos

Nisam se sretao s Business modelom/pakiranjem.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 10:06   #2151
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
ali ima jedna zanimljiva verzija koju ima samo jedan prodavač kad se lista na nabava.hr, a taj se zove MX Master Amazon. po onome šta sam našao ima spec od MX Master for Business. sad jel to neka igra sa amazonom ili kaj, ali priča je jeftija od ostalih.
https://www.youtube.com/watch?v=pMpce9a_jFE
Amazon proda u svojem retail i customer kanalu toliko miševa, da se doslovce pakiraju posebno za Amazon. Naručio sam MX Anyhwere 2 nedavno. I dalje je pakiranje dostojno retaila, nešto manjih dimenzija i nema nikakve plastike, samo karton, ali na njemu stoji MX Anywhere 2 for Amazon.

Same tehničke specke nisam kontrolirao, ali je cijena bila nepobjediva - 25€.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 16:49   #2152
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
  Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 16:57   #2153
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Koliko stresa za nesto sta ce se mozda dogodit za 5-10 godina... Da se toliko stresiram oko baterije na misu bia bi sid i/ili celav sa 18.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 17:19   #2154
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
nema stresa. samo laganini surfanje. skupljanje info.
ja miša imam, nemam žurbe.
sobzirom na moje godine nit čelav nit sijed.
to je za nekog drugog
  Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 23:48   #2155
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
meta pronađena, na nišanu je...G604 LIGHTSPEED

https://www.youtube.com/watch?v=GPBGtdlJtfA
  Reply With Quote
Staro 27.02.2020., 17:02   #2156
profic5
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor S1r1uS Pregled postova
Ja sam više lud jer ne mogu nac miša koji mi odgovara pošto imam vecu ruku i treba mi veliki miš. Imam Roccat kone xtd koji mi je top ali je vec zastario. Sad bih htio bežičnu verziju istih dimenzija. Probao G903 hero. Miš je top totalno ali premali za mene tj prenizak i ruka me zaboli od korištenja. Nakon njega probao G502 wirelles. Također isto mi je nekako premali naravno top miš po svemu. Naručio mx518 za siću na akciji pa ću probat njega koristit i onda probat g603. Sjećam se da mi je mx518 clasic uvijek fino pasao.
jesi probao Razer Deathadder ili Hyperx Pulsefire? Puno ljudi je zadovoljno sa deathadderom jer je malo veci i dobra mu je ergonomija..
profic5 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2020., 21:08   #2157
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
meta pronađena, na nišanu je...G604 LIGHTSPEED

https://www.youtube.com/watch?v=GPBGtdlJtfA
Prepretezak mis, defitivno. I nemos ga koristit na zicu ako ti zatreba iz nekog razloga.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2020., 22:15   #2158
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Prepretezak mis, defitivno. I nemos ga koristit na zicu ako ti zatreba iz nekog razloga.
imam ga od kraja 12. mjeseca, tek mi jucer javio da su baterije pri kraju. Da je tezak, je, ali moze raditi i s jednom baterijom pa i biti laksi
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2020., 22:59   #2159
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Prepretezak mis, defitivno. I nemos ga koristit na zicu ako ti zatreba iz nekog razloga.
težak?lol
moj prastari mx620 sa 2xAA ima 169g. sa cca 135g u g604 bi trebao letiti.
za slučaj da trebam prčkat po kompu, imam jednog običnog žičanog za takve prigode.

Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
imam ga od kraja 12. mjeseca, tek mi jucer javio da su baterije pri kraju. Da je tezak, je, ali moze raditi i s jednom baterijom pa i biti laksi
ako mi govorimo o istom mišu, onda g604 i koristi samo jednu AA bateriju.
  Reply With Quote
Staro 03.03.2020., 06:53   #2160
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
ako mi govorimo o istom mišu, onda g604 i koristi samo jednu AA bateriju.
ma da, zeznuo sam se, na G602 je tako, G604 ima jednu bateriju. Zato sto ga i nisam punio od kad sam ga kupio
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na