Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2006., 22:14   #1
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Wizard pen tablet

Selio ja racunalo i sve tome slicno u drugi sobicak, pa sam pronasao vec zaboravljeni : hitthewa tablet i to ovaj link .
Dopadaju mi se mogucnosti tj, kak se to vec zove naredbe koje se izdaju razlicitim potezima. Racunalo inace ne koristim za nekaj zahtjevnog: word, net, pokoja igrica i tu i tam lagano dotjerivanje fotografija - za kucnu upotrebu
Sad bi me interesiralo valja li sto ili je to obicna mala igracka i isplati li mi se privikavati na tak nekaj, jer mi se cini da treba malo vise prakse nego s misem : suicide .
rib@ je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2006., 23:06   #2
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
ne kontam...

Jako volim jest kruske, a neki dan sam nasao jabuke u kuhinji, ali malo su kiselije od kruski. Jel mi se isplati navikavat na kiselost jabuke ili da ostanem pri kruskama?

nhf
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2006., 23:33   #3
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Autor rib@ Pregled postova
Selio ja racunalo i sve tome slicno u drugi sobicak, pa sam pronasao vec zaboravljeni : hitthewa tablet i to ovaj link .
Dopadaju mi se mogucnosti tj, kak se to vec zove naredbe koje se izdaju razlicitim potezima. Racunalo inace ne koristim za nekaj zahtjevnog: word, net, pokoja igrica i tu i tam lagano dotjerivanje fotografija - za kucnu upotrebu
Sad bi me interesiralo valja li sto ili je to obicna mala igracka i isplati li mi se privikavati na tak nekaj, jer mi se cini da treba malo vise prakse nego s misem : suicide .
nazalost kao sto pise na danomelinku

Advantages: usb connection,the kids love it
Disadvantages: difficult to use
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2006., 00:21   #4
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Taj tablet definitivno ne valja, spada u "trash" klasu, ali ako ga već imaš, što se ne bi poigrao s njim? Nije da ćeš trebati nešto puno "učiti", samo treba određeno vrijeme prilagodbe (budući da je tablet takav kakav je, sigurno je puno lošije i nespretnije ga koristiti od Wacoma, ali kad ga već imaš...).

Općenito se nikako ne isplati kupovati te Genius / Aiptek / Trust i slične tablete, budući da je razlika između korištenja pravog tableta i njih ogromna, i u biti takvi tableti dijele samo ime i oblik s Wacomom.
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2006., 01:31   #5
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Citiraj:
Autor gorluk Pregled postova
Taj tablet definitivno ne valja, spada u "trash" klasu, ali ako ga već imaš, što se ne bi poigrao s njim? Nije da ćeš trebati nešto puno "učiti", samo treba određeno vrijeme prilagodbe (budući da je tablet takav kakav je, sigurno je puno lošije i nespretnije ga koristiti od Wacoma, ali kad ga već imaš...).

Općenito se nikako ne isplati kupovati te Genius / Aiptek / Trust i slične tablete, budući da je razlika između korištenja pravog tableta i njih ogromna, i u biti takvi tableti dijele samo ime i oblik s Wacomom.
Hvala na odgovoru. Inace mi je to poklon, a poklonjenom konju se ne gleda u zube, bez obzira sto jede, kruske ili jabuke: lol2 : .
rib@ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na