Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2024., 13:49   #71581
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Ali su ga pregledali, to ipak vrijedi ... sve za ekologiju.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 13:54   #71582
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
To je ta cijena jeftinijeg troska odrzavanja ele'tricnog vozila. Nema promjene ulja, trosak deponiranja istog, nema filtera ulja, zraka, goriva, nema dpf-a, dizni ni turba, gumenih ovih i onih cijevi...

Ali filter kabine s ukljucenih 0,3 radnih sati je zato 140 crnih eura. Moraju i mehanicari jesti.
Upravo to. Dajte si sad zamislite nakon isteka garancije, kad ce trebati nesto popraviti...mislim da ce biti jeftinija opcija odvoz na otpad
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:10   #71583
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Otpeljam danas el Twinga na prvi servis, zove lik da je sve ok s autom i da samo treba filter kabine promijeniti.
Filter, pregleda auta i rad - 140 EUR....boga ti dragoga
Zena se prije nekih mjesec-dva zalila da joj smrdi u kabini po cikovima. I fakat je smrdilo, kao da si prosuo pepeljaru u autu. Mazda 2.
Odvezla u servis, zamjenili filter kabine (fakat je bio jako prljav), k'o fol ocistili sustav ventilacije i puf - 160€.

A najbolja fora je da je krajem 5. mjeseca auto bio na redovnom servisu i izmedju ostalog je mijenjan - filter kabine
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:12   #71584
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Meni je fascinatno što su prije skupi auti imali skupe servise, a sad neovisno o tome jel auto skupo ili je neko malo prdekalo ne mozes izaći iz ovlaštenog servisa ispod 150-200 eura po servisu, ako je sve bilo ispravno.


Colop je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:14   #71585
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Znam da je auto pod garancijom i da treba napraviti neki pregled da bi i dalje vrijedila ta garancija ali jebemu zar ne postoji taj filter zraka u Tokiću (ili sličnom dućanu) za bar 2-3 puta nižu cijenu?
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:15   #71586
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:27   #71587
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor mamikulcic Pregled postova
Znam da je auto pod garancijom i da treba napraviti neki pregled da bi i dalje vrijedila ta garancija ali jebemu zar ne postoji taj filter zraka u Tokiću (ili sličnom dućanu) za bar 2-3 puta nižu cijenu?
Nije sam filter tako bijesno skup, mislim da je nekih 20-30€.
Ali ruke, eeee...
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:25   #71588
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Na radiju cuo prije sat vremena, vele da je brzina bila preko 200 :

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...c/2529966.aspx

Jos 2015. je prognozirao propast Tesle.

https://www.youtube.com/watch?v=4CLXmC2mr3k

https://www.youtube.com/watch?v=rp3QS5oiPm4

Samo AI dio u prici zvuci neobecavajuce, ovisno o stanju dokolice u kojoj ce ga sadasnji sustav koristiti. Pola kamera ne radi po gradu, u centru je receno da radi znacajan broj invalidnih osoba koja ima ogranicenu pokretljivost, pa policija kad dolazi po snimke, dobije frisku figu.

Pa zamisljam za 10 godina, kad i ako, ne dokoni AI pocne detektirati sve prekrsaje, te administrirati ih humnoidima za naplatu, ili jos gore, sam predavati na izvrsenje.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:55   #71589
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Za e-ficeka smo nedavno prvi redovni servis platili 187€. Isto tako, samo filter kabine zamjenjen, a sve ostalo prekontrolirano. Jos sam dobro prosao pa sam dan prije dolio tekucinu za pranje sajbe da mi jos i to ne naplate. Bilo bi vjerojatno 250€ da je i to jos bilo na racunu. Inace, drugi ovlateni servis mi je htio naplatiti 270€ bez da su i pogledali auto. Navodno imaju puuuuno vise posla na E autima nego na ICE.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:58   #71590
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Otpeljam danas el Twinga na prvi servis, zove lik da je sve ok s autom i da samo treba filter kabine promijeniti.
Filter, pregleda auta i rad - 140 EUR....boga ti dragoga

Za Cupru s 300 konja me manje kostalo u Zubaku ulje, svi filteri, rad i inspekcija za garanciju.
Da ti bude lakse, ja sam nedavno na romobilu platio 195€ za zamjenu diskova, plocica i straznjeg amortizera. I to sa mojim dijelovima. Znaci samo ruke 😀
Skupo doslo sve ajme.
Zamijenio bi bio sam, ali nisam imao mali izvlakac za stražnji amortizer.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 21:14   #71591
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Otpeljam danas el Twinga na prvi servis, zove lik da je sve ok s autom i da samo treba filter kabine promijeniti.
Filter, pregleda auta i rad - 140 EUR....boga ti dragoga

Za Cupru s 300 konja me manje kostalo u Zubaku ulje, svi filteri, rad i inspekcija za garanciju.
Eh...skupo skupo

Evo ja danas ostavio svog Leona u ovlaštenom vamo kraj Kirchheima:
- znači kontrola svega, (u kabini sam si filter sam promijenio pa srećom tu je ušteda 60€), zamjena svjećice, ulje, filter ulja, deponiranje ulja, šaraf na donjem deklu (mjenja se kod svake izmjene pošto je plastični) - samo 585€
I da - mislio da mi dolazi DSG servis pošto sam već na 62k km - ispostavilo se da ovi sa 7 brzina imaju servisni interval od 120k km
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 21:17   #71592
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Eh...skupo skupo

Evo ja danas ostavio svog Leona u ovlaštenom vamo kraj Kirchheima:
- znači kontrola svega, (u kabini sam si filter sam promijenio pa srećom tu je ušteda 60€), zamjena svjećice, ulje, filter ulja, deponiranje ulja, šaraf na donjem deklu (mjenja se kod svake izmjene pošto je plastični) - samo 585€
I da - mislio da mi dolazi DSG servis pošto sam već na 62k km - ispostavilo se da ovi sa 7 brzina imaju servisni interval od 120k km
Deponiranje ulja, ehh sta se sve nece sjetit, jos malo ce naplacivati i kolko zraka majstor udahne te izdahen CO2 dok odvrce saraf na karteru pa uvest i to na racun .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 22:01   #71593
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Momci, kasko osiguranje, neka iskustva...
Nije toliko bitna cijena, već da u slučaju štete odradim sve bez puno glavobolje.
Naravno i opseg pokrića je bitan. Ide full kasko. Uzimam toyotu pa mi se nudi generali koji je in house kod njih, a nemam nikakvih iskustava s njima.

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 22:15   #71594
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Eh...skupo skupo

Evo ja danas ostavio svog Leona u ovlaštenom vamo kraj Kirchheima:
- znači kontrola svega, (u kabini sam si filter sam promijenio pa srećom tu je ušteda 60€), zamjena svjećice, ulje, filter ulja, deponiranje ulja, šaraf na donjem deklu (mjenja se kod svake izmjene pošto je plastični) - samo 585€
I da - mislio da mi dolazi DSG servis pošto sam već na 62k km - ispostavilo se da ovi sa 7 brzina imaju servisni interval od 120k km
Meni za C Klasu uzeli 826€. Veliki servis, Mercedes ga zove Servis B, a u biti je ovo što si naveo - kontrola svega i zamjena filtera i tekućina. Jedino mi AdBlue nisu tankali.
Sad sam miran 2 godine, a dok god nema većih popravaka i troškova, lako se pregrmi i cijena velikog servisa. Možda ga i utopim do sljedećeg jer sam ga kupio povoljno (da ga prodajem u Hrvatskoj još bi i zaradio).

Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Momci, kasko osiguranje, neka iskustva...
Nije toliko bitna cijena, već da u slučaju štete odradim sve bez puno glavobolje.
Naravno i opseg pokrića je bitan. Ide full kasko. Uzimam toyotu pa mi se nudi generali koji je in house kod njih, a nemam nikakvih iskustava s njima.

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
U tom slučaju barem neki koji ima fizičke urede i zaposlenike kojima možeš u bilo kojem trenutku banuti na vrata. U Njemačkoj je popularno obarati cijene tako da uopće nemaš pristup ljudima, čak ni telefonski, štetu prijavljuješ online i onda se to šalje Boga pitaj kome. Da si u Njemačkoj preporučio bi ti Allianz, imaju urede na svakom koraku i uredno su među najbolje ocijenjenima, ali i najskupljima. Kad je kasko u pitanju, tu je bez iznimke koliko para, toliko muzike.

Zadnje izmijenjeno od: sti. 17.01.2024. u 22:23.
sti je online   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 07:21   #71595
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Tumor Pregled postova
Zena se prije nekih mjesec-dva zalila da joj smrdi u kabini po cikovima. I fakat je smrdilo, kao da si prosuo pepeljaru u autu. Mazda 2.
Odvezla u servis, zamjenili filter kabine (fakat je bio jako prljav), k'o fol ocistili sustav ventilacije i puf - 160€.

A najbolja fora je da je krajem 5. mjeseca auto bio na redovnom servisu i izmedju ostalog je mijenjan - filter kabine
Sad je servis kriv što je žena bila s nekim u autu pa se pušilo, i filter opet u banani.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 07:32   #71596
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
@sokre
Pripazi se sa Generalijem. Za prvu godinu je ok, ali svaku slijedeću ti smanjuje vrijednost isplate štete. Ako se dobro sjećam ponude koju je stari dobio za Yaris Crossa, druge godine ti isplaćuju samo 71% vrijednosti nastale štete. Hvala, ali ne hvala.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 07:50   #71597
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@sokre
Pripazi se sa Generalijem. Za prvu godinu je ok, ali svaku slijedeću ti smanjuje vrijednost isplate štete. Ako se dobro sjećam ponude koju je stari dobio za Yaris Crossa, druge godine ti isplaćuju samo 71% vrijednosti nastale štete. Hvala, ali ne hvala.
Sjecam se dok je auto bio nov u Allianzu je bila neka fora da nadoplatis zastitu od amortizacije, pa ti onda isplate punu vrijednost ili tako nesto.
Ne sjecam se vise da li je to vrijedilo samo za prvu godinu ili prve dvije.

Znam da sam svog majstora kod kojeg smo odrzavali aute (sada pod garancijom, pa idu u ovlasteni) pitao sa kojim osiguranjem ima najbolja iskustva sto se tice isplate stete da znam kod koga uzeti kasko i on mi je rekao da je sa Allianzom i Croatia Osiguranjem imao daleko najbolja iskustva.

Sada je od 1.1.2024. nastupio novi zakon koji regulira auto osiguranja i trebao bi zastiti osiguranike od njihovih napora da ti isplate sto manju stetu po njihovoj procjeni, pa budemo vidjeli kako ce to u buducnosti funkcionirati.
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information

Zadnje izmijenjeno od: Tumor. 18.01.2024. u 07:55.
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 08:43   #71598
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
čitam ovo o servisima za električne aute ...

a šta da je trebalo nešto konkretno radit??

mene redovni servis renola sa izmjenom 2 grijača koštao 170 "evra"..troši ko upaljač, pali na -10° ko mina, natankam unutar 2-3 minute....mislim da za mog života električni nebi mainstream, samo pomodarska ekskluziva
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 08:52   #71599
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Kad vidim te cijene servisa, nema šanse da pogledam to što moram voziti tamo gdje uzimaju tu lovu.
Ostajem na autu gdje si sam za 100 eu zamijenim zupčasti natezač i vodenu.
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 09:08   #71600
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor Tumor Pregled postova
Sjecam se dok je auto bio nov u Allianzu je bila neka fora da nadoplatis zastitu od amortizacije, pa ti onda isplate punu vrijednost ili tako nesto.
Ne sjecam se vise da li je to vrijedilo samo za prvu godinu ili prve dvije.

to se zvalo GAP osiguranje, i mislim da si ga mogao ugovoriti samo za prve dvije godine života auta, u slučaju nesreće isplatili bi ti kupoprodajnu cijenu vozila koju si ti platio.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 09:34   #71601
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Navodno imaju puuuuno vise posla na E autima nego na ICE.

Kako to, kako to? Jedna od glavnih stvari, osim ekologije je bila "jeftino održavanje". Kad odjednom......

Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
I da - mislio da mi dolazi DSG servis pošto sam već na 62k km - ispostavilo se da ovi sa 7 brzina imaju servisni interval od 120k km

Napravi ga ranije....


Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
.mislim da za mog života električni nebi mainstream, samo pomodarska ekskluziva

Ako nas regulacijom ne natjeraju. Mada mi sve nekako izgleda da će praksa pokazati da to nema smisla.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 09:55   #71602
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Kae najgore sa tim servisom, filter je 33 eura, potrošni materijal 7 (kaj god to bilo), a 100 eura ruke da promijene i pogledaju auto.

Na 2000km su mijenjali lijevi amortizer jer jelupalo prkeo rupa, da bi se isti simptom javio opet.
Vele, nemremo replicirat problem, nas tri smo se vozili i nije nis lupalo. Reko ok, krenem doma i na prvom lezecem se čuje TUK. Vratim se, reko ajd ti samnom u auto..prvi ležeći i evo ti TUK...gdje ste se vas trojca vozili da mi je znat
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 10:22   #71603
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,792
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
..prvi ležeći i evo ti TUK...gdje ste se vas trojca vozili da mi je znat
Na gablec od 100 eura?
Nazalost, to su danasnji automonteri, ne automehanicari. Mijenjaj dok ne pogodis.

Ps, potrosni materijal 7 eura su vjerojatno rukavice za si ne uprljaju ruke.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 10:49   #71604
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Otpeljam danas el Twinga na prvi servis, zove lik da je sve ok s autom i da samo treba filter kabine promijeniti.
Filter, pregleda auta i rad - 140 EUR....boga ti dragoga

Za Cupru s 300 konja me manje kostalo u Zubaku ulje, svi filteri, rad i inspekcija za garanciju.
Tako ti i treba kada si zamijenio auto za kutiju za cipele. p.s jesi prodao oplo?

Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova

He gle pisao sam tu prije godinu dana da se zimi kolegi električni dildo (dildo=ev) ne napuni do kraja u ne grijanoj garaži pa su mi rekli da ne vjerujem u tehniku budunćnosti, ssdoive i 144hz monitore.

Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 10:54   #71605
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova

Napravi ga ranije....


Mene isto čeka uskoro, samo na 6speed.
Nigdje ne mogu pronaći info za VW, dal se radi ispiranje, ili samo zamjena ulja.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 11:06   #71606
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mene isto čeka uskoro, samo na 6speed.
Nigdje ne mogu pronaći info za VW, dal se radi ispiranje, ili samo zamjena ulja.
Dino Sever na VWCC grupi i bez brige si...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 12:46   #71607
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Tako ti i treba kada si zamijenio auto za kutiju za cipele. p.s jesi prodao oplo?
Opel je ko i Alfa, dva put si sretan...kad ga kupiš i kad ga se rješiš.
Eto za sad, sretan sam samo jednom
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 14:22   #71608
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Opel je ko i Alfa, dva put si sretan...kad ga kupiš i kad ga se rješiš.
Eto za sad, sretan sam samo jednom
Reci mom šogoru.
Na astri ima 400.000 km, original kvačilo i zamašnjak još gore.
Jedino mijenjao EGR ... JEDNOM.
I da, prvi vlasnik je.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 14:28   #71609
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Vay - umjesto robotaxija, imamo televozača
https://youtu.be/mVSifReOYG8
https://youtu.be/BnKdkHe6j20


EDIT: Kinezi imaju ono što EU nema - limuzinski Passat, pardon, Magotan

https://www.index.hr/auto/clanak/ovo...i/2530377.aspx
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 18.01.2024. u 15:39.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 20:31   #71610
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Ne znam o kojem se modelu Hyundai Ioniqa radi, 5 pretpostavljam, ali ako ima i 3 ili jos za broj veci, uglavnom Ioniq.

Najimpresivniji farovi/svjetlo u smislu dojma pojave koje sam vidio dugo vremena. Bas su sjedili, razmisljali i utanacili. Kao da su ga Europejci radili dok su imali vise ukusa. Perfektno izgleda u mraku, kao savrsen potpis ideje.

Ostalo me ne zanima, ali kad vidim EU nakaze u mraku, od kojih neki izgledaju kao ugojene amfibije a ne auti, pravo je osvjezenje vidjeti ovako efektnu pojavu iza sebe.

U mraku u retrovizoru izgleda kao da gledas nesto sto je vec poznato, bas su ga dobro pogodili.
Visage je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na