Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2009., 10:04   #1
beetleman
editor in chief
Moj komp
 
beetleman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Battlefield 2 problem

Malo sam isfrustriran pa sorry guys

naime ja cu zbilja popiz. s tom igrom, mislim to je jedna od naj neoptimiziranijih igara ikada, fakat ne znam sto me tjera da se gnjavim s njom, dok primjerice COD2 radi kako god ga okrenes...

Znaci problem je sto mi nece igru pokrenut, dva puta kliknem, pojave se dva crna ekrana (splashes) i vrati me nazad na desktop...

Pogledao po internetu ocito je to normalan problem pa sam poslusao savjete, i skinuo Bf2 iso, mountao ga (jer kao imaju problema sa DVD-ima - stupid!!!), slozio sve i dalje ne radi..

Mislim da ti EA games su fakat shitex u gaming svijetu obzirom na produkte i patcheve.

Ima li tko ideju kako to rijesit?

Tnx jer sam vec isfrustriran, dva dana igra radi mrak, treci dan sranja i reinstalacije.. nebih bio ljut da je nisam platio i da hocu da radi.

Hvala svima, ako prije nadjem rijesenje (sto sumnjam) javim ovdje
__________________
---
Lenovo Y510p with dual NVIDIA GeForce GT755M

beetleman je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2009., 14:03   #2
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
nebi reka da je igra naj neoptimiziranijih igara ikada - prevelika je konkurencija , a to šta si naša na internetu da je to normalan problem - isto , nebi reka . Vidim da ti laptop nije baš "trkači" iako bi bf2 trebao radit...jesi proba patch 1.41 - 1.50 ? Pretpostavljam da imas sve potrebne gluposti ; net framework , c++ , dx ....
alen.s je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2009., 15:17   #3
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
u ovoj igri najveći problem je usrani punkbuster a ne neoptimiziranost,ja sebi hitil patch 1.50 i on meni veli da mogu igrat bez dvd-a ono my ass,i meni je tak izbacivalo van dok nisam stavil dvd(a i i zbog debilnih servera isto zna izbacivat)
Markos je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na