Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming > Konzole
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2023., 16:12   #1741
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
I da PRO bude samo malo jači od obične verzije, kupujem.
Starog prodam, dodam pola iznosa, imam novi model + novo jamstvo.
Meni dosta.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 18:55   #1742
Demisku
Premium
Moj komp
 
Demisku's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
Ima li kakvih informacija za PRO verziju? Koliko je razlika bila između standarda i pro na PS4?
Demisku je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 14:07   #1743
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Isto tako su bile glasine da će ići prava pasta umjesto tekućeg metala, tu je prednost jer metal oksidira hladnjak i zapravo ajmo reći kao da ispari nakon nekog vremena, pa treba rastavljati konzolu i ponovno mazati.
Taj dio me muči imam ju ravno 2 god i 3 mjeseca, sad kad bih ju nosio na čiščenje ne znam gdje i kome ? Goblin ? Ni meni se ne sviđa tekući metal, umjesto klasićne paste. Ponajviše jer su još u samom showcase-u rekli da korisnik to ne rastavlja i ne može odraditi sam, ako se dobro sjećam.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 15:37   #1744
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
kome god da budes nosio neka samo prasinu ocisti, nema razloga skidati hladnjak i mijenjati tekuci metal jer za razliku od obicne paste on se ne isuši

iako se i prasina slabo skuplja, ja sam svoj otvorio nakon godinu i pol, jedva vidljive prasine bilo, tako da mozes i sam skinuti bocne stranice i ispuhati ako vidis da se nakupilo, ali dok ne postane bucan znaci da mu je odvod topline i dalje dobar
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 15:58   #1745
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Ipak je dobro skroz je rastaviti / očistiti.
Ja sam obe plejke (2x PS5) rastavio i očistio.
Bilo je prašine u unutrašnjosti, ne puno, ali je formiralo malu "deku"
Čak sam malo pomakao tj centrirao tekući metal koliko se dalo.

Sve u svemu, jednom godišnje kao i na PS4 rastavim konzolu do kraja i fino očistim sve.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 17:06   #1746
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Zato sam ja svoj PS5 pred istek garancije prodao i uzeo drugi star par mjeseci s 2 godine garancije. U minusu bio 20€, a nemam potrebe za čišćenjem.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 17:09   #1747
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
To si imao jako dobre srece nac nekoga za uvaliti polovni ps5 za 480e i onda uzet novi kada je na akciji.

Realnost je da ces prodat za cca 350-400 i onda nadodat barem 100e ako je na akciji.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 17:16   #1748
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
To si imao jako dobre srece nac nekoga za uvaliti polovni ps5 za 480e i onda uzet novi kada je na akciji.

Realnost je da ces prodat za cca 350-400 i onda nadodat barem 100e ako je na akciji.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

Imao sreće jesam, ali je to bilo prije nego je nestašica nestala. Točno negdje prije nego su PS-ovi počeli popunjavati police u dućanima. Novi nisam uzeo na akciji nego od čovjeka koji ga je uzeo, probao, spakirao i stavio na oglasnik sa super cijenom. Da ne govorim da sam ja prodao digitalnu verziju, a kupio disk verziju i bio sam 20€ u minusu.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 17:31   #1749
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
kome god da budes nosio neka samo prasinu ocisti, nema razloga skidati hladnjak i mijenjati tekuci metal jer za razliku od obicne paste on se ne isuši

iako se i prasina slabo skuplja, ja sam svoj otvorio nakon godinu i pol, jedva vidljive prasine bilo, tako da mozes i sam skinuti bocne stranice i ispuhati ako vidis da se nakupilo, ali dok ne postane bucan znaci da mu je odvod topline i dalje dobar

Ma poklopce skinem sam pa ju pocistim muci me taj tekuci metal. Mislim radi ko vurica, a i ja ne gejmam tak puno u zadnje vrijeme, ak radi 5h mjesecno puno sam rekao. Zaredalo mi se toliko igara, sve pokupovao, zapoceo, nista nisam prosao. 😂

Sad sam u banani star wars, diablo, baldurs gate, lies of p, jucer instalirao lords of the fallen. Toliko igri, a nigdje vremena i volje za odigrati.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 18:42   #1750
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Tekući metal oksidira sam hladnjak i tu nestaje, pa ga treba nadodat. Ima videa na YT. Pasta je puno lakša za održavanje jer nema te kemijske reakcije i većin akvalitetnih pasti se ne isuši.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2023., 00:13   #1751
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Kompletno rastavljanje nije problem.
Ima na YT videa.
Jednom godišnje se očisti i ispuha i sve super.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2023., 20:40   #1752
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Jesu li ove kretenčine iz SONY-a posložili store u RH zbog EUR-a ili što? upravo završio Horizon Forbidden West, želim uzet Burning Shores DLC i ne mogu dodati način plaćanja. Jesu li oni faking normalni ili koji kurac?
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote