Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.05.2014., 15:02   #421
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
GJ brko na odvajanju teme Preglednije je ovako
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 15:52   #422
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Zato jer sam ja krenuo do mjesta gdje mi je ostalo municije i oružja, a kad sam se htio vratiti stiltao sam se kad sam vidio da nemrem natrag tak, nego jedino kroz sewers. Tak da sam od toga odustao

Koliko se dalo pročitat po forumima, u free playu se prolazi iz mape u mapu bez problema.
nisam bio (ili mi se cini) u onoj mapi - Šuma. Sta ima tamo ? Beshtije ? Mozda Red forest mapa ? Nisam dobio nijedan zadatak da idem tamo
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......







Zadnje izmijenjeno od: zippo. 19.05.2014. u 16:07. Razlog: dodatak
zippo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2014., 15:57   #423
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Jel netko zna koja je kombinacija za sef u toj sobi?
Neznam na koji sef misliš. Možda o tome piše u nekom ranijem postu, a promaklo mi je. Uglavnom, mučio me dugo sef u baru u sobi kod Petrenka, znatiželjan što ima, a nikako ga otvoriti. Evo, maloprije upisao najdebilniju šifru - 123 i otvorio se. Možda to otvara i taj tvoj. Inače, U Cordonu na vojnom punktu sef sa 50.000 RU. Šifra 471. O tome sam pisao, ali je možda nekome promaklo.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 16:01   #424
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Neznam na koji sef misliš. Možda o tome piše u nekom ranijem postu, a promaklo mi je. Uglavnom, mučio me dugo sef u baru u sobi kod Petrenka, znatiželjan što ima, a nikako ga otvoriti. Evo, maloprije upisao najdebilniju šifru - 123 i otvorio se. Možda to otvara i taj tvoj. Inače, U Cordonu na vojnom punktu sef sa 50.000 RU. Šifra 471. O tome sam pisao, ali je možda nekome promaklo.
Misli na sef u zadnjoj prostoriji koju posjetiš u Labu X2 i igri općenito, prije nego lab ode u paramparčad
Nakon toga ostaje samo šetnja do lokalnog groblja i susret s ratnim drugom

Imam save, baš ću probat 123

Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
nisam bio (ili mi se cini) u onoj mapi - Šuma. Sta ima tamo ? Beshtije ?
Iskreno, ni ja se ne sjećam da sam u igri nešto imao na toj mapi, možda je za tamo bila namijenjena neka sporedna misija koju nisam odabrao.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 16:13   #425
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Iskreno, ni ja se ne sjećam da sam u igri nešto imao na toj mapi, možda je za tamo bila namijenjena neka sporedna misija koju nisam odabrao.
koliko se sjecam (nisam doma, radim pa ne mogu provjeriti) bio je neki ulaz na nju oznacen na mapi ali nikakav zadatak za tamo pa nisam provjeravao moze li se uci. Aali ako budem u Free modu poci cu provjeriti, vjerojatno ce biti nekih uzbudjenja u vidu beshtija, barem je bilo tako u originalu a ovdje ih moze biti samo vise
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 16:19   #426
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
nisam bio (ili mi se cini) u onoj mapi - Šuma. Sta ima tamo ? Beshtije ? Mozda Red forest mapa ? Nisam dobio nijedan zadatak da idem tamo
bio ja
ima puno šetnje uglavnom
ima dosta anomalija van ceste i neš beštija svakakvih
kak sma prošo samo cestom nisam istraživo
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 16:25   #427
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ja ću sad malo u free modu bauljat kolko stignem, a mislim da ću kad izađe novi patch krenut ispočetka, ovaj put temeljito - sve misije
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 19.05.2014. u 16:39.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 17:38   #428
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Updateao sam sa zadnji patchem ( onaj poslije 1.003 ) i sad kako namjestiti max weight opet ?

Naime,prije sam u configu mijenjao i namjestim max_walk_weight na 90 i sad sam namjestio i opet je prenatrpan ??
blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 17:48   #429
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
U actor.ltx na dva mjesta moraš unijet, i još jednom u system (ili je config) fileu, pogledaj par stranica unatrag, netko je točno napisao nazive.

max weight, max mass ili sl. ne znam napamet
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 19.05.2014. u 17:55.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 17:58   #430
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Updateao sam sa zadnji patchem ( onaj poslije 1.003 ) i sad kako namjestiti max weight opet ?

Naime,prije sam u configu mijenjao i namjestim max_walk_weight na 90 i sad sam namjestio i opet je prenatrpan ??
Da bude sve kako treba: nosivost se određuje u actor.ltx i u system.ltx. U actor.ltx upisuje se na dva mjesta npr. 1. max_item_mass = 90 i 2. max_walk_weight= 120 U system.ltx kod max_weight = upisuje se prva cifra iz actor.ltx odnosno max_weight = 90
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2014., 18:28   #431
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Prošao u free modu Forest, par artefakata, jedna vrlo specifična "Eye Of The Storm" anomalija, kompleks sa par bandita, dva sela (u jednom zombiji gdje sam našao nekakve note, u drugom zombificirani stalkeri).

Eh, da, i imaju dvije beštije koje nigdje drugdje nisam našao, ali neću kvariti iznenađenje.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 22:58   #432
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sad mi je igra počela ići lagano i na živce.

1. Jedva sam našao izlaz iz hebene kanalizacije. Kretenski nivo.
2. Nesposobnoj vojsci ja moram rješavati probleme na ulasku u CNPP
3. Di je hebeni ulaz u sarkofag

i

4. Otkako se loadao CNPP nivo, svakih 3 minute mi se igra skenja na destop.

Igru ću završit, a onda je zaboravit. Serem se ja i na gameplay i na priču kad ovi kriplovi uz isprike da su ih "pokrali" nisu u 6 godina mogli ispeglat igru da se ne ruši svako malo. A od novog patcha ni P.

Popizdio sam totalno. Malo malo, CTD. Ma mrš
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 23:04   #433
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
1. Yep, u kanalizaciji samo sranja i niš više
2. Ipak je Strelok dasa
3. ispod onih montiranih željeznih štengi di je i oznaka za ulaz (valjda imaš oznaku na mapi)

4. It's not a bug, it's a feature

Tak sam si i ja mislio pa se ohladio
Bez zajebancije ta sranja prate SoC od početka. I kad je izašo, ja sam nakon pol sata igranja zbog bugova odustao i nisam pipnuo igru godinu dana. A vidi me sad
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 23:06   #434
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
3. ispod onih montiranih željeznih štengi di je i oznaka za ulaz (valjda imaš oznaku na mapi)
Nemam na mapi ništa, majku im. Daj mi SS mape i zaokruži di to je.

Citiraj:
4. It's not a bug, it's a feature
Nesposobnjakovići i lažljivci, a ne features

Citiraj:
Bez zajebancije ta sranja prate SoC od početka. I kad je izašo, ja sam nakon pol sata igranja zbog bugova odustao i nisam pipnuo igru godinu dana. A vidi me sad
SoC je savršeno ispeglan. Ovo je na granici neigrivoga.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 23:09   #435
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534


Vrlo blizu mjesta gdje si za vojsku čistio s BTR-om

Jebi ga, bez Stalkera 2, LA je izgleda najbolje kaj ćemo dobiti
SoC je ispočetka bio bugovit, isto su ga par puta patchali. Nije isprika ali eto, tak je
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 23:13   #436
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Baš piše da sam našao hvala svejedno
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 23:15   #437
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
YW

Jebote, ja se ko budala penjao gore po tim štengama a gore završavaju s ničim :d
Pa onda išo na drugu stranu kompleksa, pa po štengama na krov, pa skakao simo tamo, a ćorav ne vidim najobičnija vrata

Inače, u labu x2 onaj sef - šifra je 123, kako je bakica i napisao za onaj sef prije, ali vjerujte mi, nema potrebe otvarat ga na kraju igre, nisu pare nutra a ni oružje ni municija


U free playu na početku Darkscapea kad se uđe iz Cordona me dočekao auto natankan do vrha sa zanimljivim bugom - nije mi dao izać van, sve dok nisam razbio auto u ogradu, već sam bio na mapi Forest tad, nije mi dao da izađem i obračunam se s milicijom u Darkscapu na kontrolnoj točki prije nego se dođe do ulaska u rudnik
Forest, interesantna mapa
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 19.05.2014. u 23:22.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 23:21   #438
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odustajem fakat nemam više živaca gledat svake 2 minute CTD...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 08:40   #439
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Jucer u Free modu stalno rusenje u Garbage mapi, odigram onu glupu igru sa 2 stalkera i onda svakih 10 metara, pljus na desk. Odustao za sada a vidjet cu hocu li pokusati ponovo Sad mi se i tu pojavljuje ono pucanje tekstura iz x18 lab mape i Yantara i bljeskovi bjeline koji su me natjerali da ne zavrsim sve zadatke u labu i sto prije izadjem
Steta za LA, dobra ideja koju su sj**** neoptimiziranoscu i bugovima
Nove mape s lijepe ali s premalo dogadjanja, tu i tamo nesto beshtija, koji Monolit i puno trcanja naokolo
Vracam se na Stalkersoup
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 08:59   #440
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, ponio nas je WOW efekt jer smo dobili nešto što čekamo godinama. Na kraju, što ti kažeš, kad WOW efekt splasne, dobili smo ogromne mape, premalo događanja, nelogičnost slijeda događaja, trčanje vamo-tamo i uz to, debelu debelu nestabilnost i bugovitost samog softvera kojemu je valjda trebala još godina dana da se ispegla.

Nisam jučer pisao jer sam bio ljutit, ali isto sam na moment bio popizdio kad je Guide na početku Pripyat sewers (ona bolnica iz Clear Skya) zapeo na lojtrama. Zakeljio se za njih i hoda u mjestu. Loadam par puta i par puta isto.

Onda sam ga eutanizirao Kalašnjikovom... bemti igru i Dezovejva...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 12:50   #441
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Meni je početak bio užasno bugovit i loš - pun CTDova, nakon Garbagea i sa zakrpom za Rostok sve je išlo manje više glatko do samog kraja na mapi Generators i Laba x2 gdje se često rušilo na jednom dijelu laba.

Tako da sam generalno ok prošo, a i veseli me svaka novija stvar iz STALKER serijala. LA nije ispunio sva očekivanja koja smo imali (i sve ono što su najavljivali), ali je isto tako donio više nego drugi dosadašnji modovi, tako da ja ukupno dajem pozitivnu ocjenu.

Kad se pokrpa do kraja, sigurno ću još igrat, za sad ću još malo free moda, a do zakrpe zabavljat će me novi Wolfenstein, danas izlazi
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 12:59   #442
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma imali su oni posla još godinu-dve da se to popuni. Ali razni pritisci communityja, obećanja, vjerojatno i zasićenje ekipe koja je radila na tome i eto - bacili to van pod isprikom kako je "ukralo" i onda kažu da je igra bugovita jer su je MORALI pustiti van jer je "ukralo".

Ponavljam si to već neko vrijeme i sve jadnije i jadnije zvuči to opravdanje.

Nego, sad sam u sarkofagu i monolit me zove i napadaju me oni zelenooki zubati patuljci (Karlikci ili kak se već zovu matere im). Koliko ima još do kraja igre otprilike?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:07   #443
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ma imali su oni posla još godinu-dve da se to popuni. Ali razni pritisci communityja, obećanja, vjerojatno i zasićenje ekipe koja je radila na tome i eto - bacili to van pod isprikom kako je "ukralo" i onda kažu da je igra bugovita jer su je MORALI pustiti van jer je "ukralo".

Ponavljam si to već neko vrijeme i sve jadnije i jadnije zvuči to opravdanje.

Nego, sad sam u sarkofagu i monolit me zove i napadaju me oni zelenooki zubati patuljci (Karlikci ili kak se već zovu matere im). Koliko ima još do kraja igre otprilike?
Dok to kokaš čisto da ti ne smetaju (tamo su samo ti karlici i zombiji, pokoji burer, niš drugo), usput imaš samo uključivanja, isključivanja, switcheve... Nema drugog fajta, dok to pronađeš sve i odradiš - pol vure do vuru... ovisi kak se orjentiraš u labirintima
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:12   #444
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Opet labirinti... super
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:16   #445
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Lab x2 ti je u više razina, zadnji dio se rješava na najdonjoj

Ukoliko ne želiš ić van kokat monolithovce iz zabave (uz mogućnost brojnih CTDova ), nemaš niš vani do kraja x2 laba.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:18   #446
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ali, Lab X2 je obavezan jel? A mapa Generators je kaj, opcionalna ako baš oćeš van, jel? Nema misija tamo?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:29   #447
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Opet labirinti... super
Sad sam ja u labirintu. Ne znam na koju stranu. Nakon izlaska moda bio razočaran, a većina zadovoljna. Pa velim, ajde možda su drugi u pravu. Dao se na preradu grafike, zvuka i još nekih sitnica. Usput i igrao da provjerim. I ja zadovoljan. Onda krenuo sa prijevodom (da barem ima toliko misija koliko ima brbljanja i raznih opisa). I sad, nakon što sam preveo oko 90%, čitam ne valja ovo, pa ne valja ono. Što sad? Nastaviti ili ne? Sad k'o Hamlet stojim, buljim i velim: Nešto je trulo u drzavi stalkerskoj!
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:30   #448
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ali, Lab X2 je obavezan jel? A mapa Generators je kaj, opcionalna ako baš oćeš van, jel? Nema misija tamo?
Obavezan je, dolje je kraj zadnje misije. Po Generatorsima samo dođeš do Laba X2 i putem se braniš od beštija. Ako hoćeš, možeš između uključivanja i isključivanja switcheva u labu izać van i kokat monolithovce, ima nekoliko njihovih outpostova u blizini, ali misija tamo nema.

Nakon laba x2, imaš doduše na Generatorsima zadatak prošetat (nema opasnosti putem) do obližnjeg groblja i susreta sa ratnim drugom i to je to
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:15   #449
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Što sad? Nastaviti ili ne?
istražuj
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:16   #450
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Sad sam ja u labirintu. Ne znam na koju stranu. Nakon izlaska moda bio razočaran, a većina zadovoljna. Pa velim, ajde možda su drugi u pravu. Dao se na preradu grafike, zvuka i još nekih sitnica. Usput i igrao da provjerim. I ja zadovoljan. Onda krenuo sa prijevodom (da barem ima toliko misija koliko ima brbljanja i raznih opisa). I sad, nakon što sam preveo oko 90%, čitam ne valja ovo, pa ne valja ono. Što sad? Nastaviti ili ne? Sad k'o Hamlet stojim, buljim i velim: Nešto je trulo u drzavi stalkerskoj!
Druže, pregrmili bi gameplay, pregrmili bi svojevrsnu prazninu, velike mape i labirinte... ali ono što nikako ne mogu pregrmiti - to su konstantni crashovi igre. To ne valja. Da to radi kako rade sve ostale igre STALKER serijala, sve bi bilo prihvatljivo jer eto, takvi smo mi, željni bilo čega novoga u tom svijetu koji je neopravdano skoro pa zanemaren.

No isto kao i onaj SGM 2.2 za kojeg mi je žao ko psu što ga nikad nisam završio zbog onog kretenskog buga skoro na kraju igre... Tako me slično i ovo sada kolje. A bit će isto kretenski ako i izađe novi patch na kojem ni jedan save od ove verzije neće raditi, a bome mi se ispočetka neda trčkarat u Darkscape i natrag po svuda i za Sinovce skupljat pizdarije

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Obavezan je, dolje je kraj zadnje misije. Po Generatorsima samo dođeš do Laba X2 i putem se braniš od beštija. Ako hoćeš, možeš između uključivanja i isključivanja switcheva u labu izać van i kokat monolithovce, ima nekoliko njihovih outpostova u blizini, ali misija tamo nema.
Ali veliš, prilikom kokanja monotithovaca, igra se opako kreša, a ?

Citiraj:
Nakon laba x2, imaš doduše na Generatorsima zadatak prošetat (nema opasnosti putem) do obližnjeg groblja i susreta sa ratnim drugom i to je to
I to je to? A dobro, to onda danas skupim strpljenja i odigram i amen zdravo LA što se mene tiče.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na