Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2013., 23:55   #121
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Kakav je ono skill tree? Želim povećat skill a ne riješit zadatak iz linearne algebre.
Što reći
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 01:32   #122
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Pa baš taj skill tree me najviše i oduševio, jer će sad postojati more buildova, i teško da ćeš naletit na nekog identičnog lika ako ljudi sastavljaju po svome, normalno uvijek će biti nekih preporučenih buildova po forumima i slično, al meni je ovo sto puta zanimljivije kad doslovno svaku sitnicu mogu sam odabrat.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 01:37   #123
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Koliko vam se dugo skidalo ovih 900mb kad pokrenem client?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 08:17   #124
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Meni je skidalo 5.5GB, samo sto sam skidao na 3 puta pa neznam kolko tocno vremeneski, al islo je max. brzinom stalno (4mbit)
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 10:51   #125
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Meni je skidalo 5.5GB, samo sto sam skidao na 3 puta pa neznam kolko tocno vremeneski, al islo je max. brzinom stalno (4mbit)
To sam skinuo. Sad pokrenem cliend i skida ko neki patch, tako nešto... 900mb ima....

EDIT: Danas ima 1.5gb

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 29.01.2013. u 10:58.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 22:13   #126
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Šta ne bi bilo logičnije da gemovi leveliraju zavisno o korištenju? Ovako je dovoljno imat ih ugrađene i dobivaju exp skupa s likom
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 22:32   #127
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Evo, probao sam malo igru..

Lvl 7 sam, s rangerom.. 4rchange1 mi je nick Europe naravno
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 22:50   #128
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Šta ne bi bilo logičnije da gemovi leveliraju zavisno o korištenju? Ovako je dovoljno imat ih ugrađene i dobivaju exp skupa s likom
istu stvar sam i ja pomislio.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 23:28   #129
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
istu stvar sam i ja pomislio.
Ostavite mjesta za patcheve..

Makar je to dosta velika stvar za popravljati....
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 00:15   #130
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
sto se tiče patcheva, čekam da rješe combat koji je ipak budimo realni dosta lošiji od d3 combata. ps. ne usporedujem igre, nego combat. PoE > D3 besides that.

Dosta je sloppy, i response je mutav ponekad.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 01:07   #131
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Evo, iskeširao 20 baksa na fensi šmensi cosmetic iteme za moju frost witch.
Neznam da li je trenutno malo ljudi na serverima ili sam se odmah uspio logirati jer sam ipak iskeširao lovu...

Nek se vidi tko je baja sa ledenom krunom, štapićem i krunjenom žabom
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 01:31   #132
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
haha, gz

Mislim da nije šteta dati neku paru ak se igra planira dulje igrat...jedino kaj nisam pri parama baš
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 11:09   #133
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Evo, iskeširao 20 baksa na fensi šmensi cosmetic iteme za moju frost witch.
Neznam da li je trenutno malo ljudi na serverima ili sam se odmah uspio logirati jer sam ipak iskeširao lovu...

Nek se vidi tko je baja sa ledenom krunom, štapićem i krunjenom žabom
Kaj već se razbacuješ?

Igra još niti iz bete nije izašla :P
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 11:15   #134
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
da, ali je i u beti već najbolji rpg danas, a to puno pametnome govori
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 13:23   #135
Mirrim
Registered User
Moj komp
 
Mirrim's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Taman prije par dana uzeo D3, nisam ni znao za PoE. I sada se ne mogu odljepiti od njega
Fino D3 na tržnicu pa te iste novce dat kao support za PoE, iako je stash več maxan
Za stopama potemkina, treba supportat ovakve igre!
Mirrim je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 13:32   #136
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
da, ali je i u beti već najbolji rpg danas, a to puno pametnome govori
Super je, slažem se Još ima mjesta za popravke, ali bude nešto s toga

Koja je klasa najbolja za sada?

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 30.01.2013. u 13:38.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 13:37   #137
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Mirrim Pregled postova
Taman prije par dana uzeo D3, nisam ni znao za PoE. I sada se ne mogu odljepiti od njega
Fino D3 na tržnicu pa te iste novce dat kao support za PoE, iako je stash več maxan
Za stopama potemkina, treba supportat ovakve igre!
Ja nemam namjere prodavati svoj D3 account, za povremeno igranje bude odličan, a za ekspanzije ću još vidjeti. Žao mi ga prodati, a i radujem se svakoj ARPG igri, kojih je bila velika suša proteklih godina, tako da hack'n'slashova nikad dosta.

Sad dok gledam PoE ekipu mi je malo žao što ih nisam supportao još prije dok je bila closed beta, em im je trebala više lova, em su supporteri dobili fensi stvari uz store pointove. Bilo kako bilo, dao im rado tih stotinjak kuna jer stvar vrijedi i vidim već sad da ima veći replay value nego D3, a jučer mi i baš došlo žarko za te gudize.
Poslovni model imaju korektni (free2play sa mikrotransakcijama u vidu isključivo kozmetičkih itema i efekata, tako da se ne može novcem kupiti prednost u igri) i nadam se da će opstati kao takav, te da neće završiti gašenjem servera kao kod dosta MMO-a.
Ako imate viška para, kupite nešto sa storea te ih podržite kako bi i dalje mogli igrati ovu zakon igru.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 13:53   #138
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ja sam siguran da će u finalnoj verziji ovo ispasti čisti D3 klon ,
evo danas je 30.1.2013 , pročitajte ovaj post 30.1.2014

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 30.01.2013. u 20:22.
  Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 14:08   #139
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ja sam sigurna da će u finalnoj verziji ovo ispasti čisti D3 klon ,
evo danas je 30.1.2013 , pročitajte ovaj post 30.1.2014
Ali kakve veze ima, ako će imati više igrača i bolja će biti?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 14:23   #140
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
A ovo mi više zvuči kao uvjeravanje samog sebe da je D3 najbolja igra ikad. Jer kako priznat da nešto što je besplatno može bit bolje od nečega što si platio 400 kuna? Ili preko 700 u slučaju CE.

Dobra stvar s konkurencijom tipa PoE i T2 je što će se i Blizzard morat puno više potrudit. Nije slučajno ni šta su debelog makli dalje od Diabla
-->
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ali kakve veze ima, ako će imati više igrača i bolja će biti?
Exactly. Jedino mjerilo je koliko će ljudi igrat obe igre za godinu dana.

A ovo mi više zvuči kao uvjeravanje samog sebe da je D3 najbolja igra ikad. Jer kako priznat da nešto što je besplatno može bit bolje od nečega što si platio 400 kuna? Ili preko 700 u slučaju CE.

Dobra stvar s konkurencijom tipa PoE i T2 je što će se i Blizzard morat puno više potrudit. Nije slučajno ni šta su debelog makli dalje od Diabla
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 14:50   #141
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ja sam sigurna da će u finalnoj verziji ovo ispasti čisti D3 klon ,
evo danas je 30.1.2013 , pročitajte ovaj post 30.1.2014
Kako su gore rekli, ako će biti zabavnija od Diabla (a sudeći po dosad viđenom hoće) može biti klon, iako mislim da u konačnosti neće, jer većina je dobila ono što Diablo nije isporučio, i to još besplatno.
Vidi se da su najbolje ideje pobrali iz više igara - aure sa rezerviranom manom iz Titan Questa, kao i shared stash, randomizaciju levela iz Diabla 2, a u konačnici dobili mišung najboljih ideja u jednom mjestu

Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Exactly. Jedino mjerilo je koliko će ljudi igrat obe igre za godinu dana.

A ovo mi više zvuči kao uvjeravanje samog sebe da je D3 najbolja igra ikad. Jer kako priznat da nešto što je besplatno može bit bolje od nečega što si platio 400 kuna? Ili preko 700 u slučaju CE.

Dobra stvar s konkurencijom tipa PoE i T2 je što će se i Blizzard morat puno više potrudit. Nije slučajno ni šta su debelog makli dalje od Diabla
Ja nasreću svoj D3 nisam platio punu cijenu, iskopao bi si oči da sam platio 450+ kn
Istina da sam dobio 500+ sati game timea, al nemam više što raditi u igri osim hardcorea. S druge strane Path of Exile ima svoj mapworks, koji je kao i game world randomiziran, te nema mutavih checkpointa. Ne mogu više gledati one monotone lokacije u D3, žmirećki se može proći area. Za razliku od Diabla, u PoE ovdje bijeli itemi (famozni trash) mogu biti najvrijedniji itemi u igri, ovisno o socketima i base kvaliteti.
Potioni si zanimljivi (moguće je skombinirati svašta, pa i još nešta), a o skill treeju nema se što reći, jer bi rasprava trajala duže nego sjednica sabora o godišnjem proračunu.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 16:01   #142
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Kad bi me netko pitao zašto mi je ta igra super, ne bi znao reći. Jedino što znam da ima "ono nešto" što nije čisto odrađivanje posla kao u D3 ili Wow-u već ima tu igrivost što je imao ( ima) D2, Titan Quest i sl. igre.
Sve u svemu, odmah kada sam vidio, dao sam dečkima novce je rade dobre stvari, i što je najvažnije princip i cijeli kontekst je kontra Blizza i takvih kompanija koji vlastitu dušu i ugled prodaju za profit.
Sad, hoće li se i ovi povampiriti? Vrijeme će reći.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 18:11   #143
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ja sam sigurna da će u finalnoj verziji ovo ispasti čisti D3 klon ,
evo danas je 30.1.2013 , pročitajte ovaj post 30.1.2014
e vidiš, tu je mali problemčić. Već dobrih 5-6 godina, točnije od 2008. godine čekam ovakvu igru. Kakvu ?
Igru koja ima dušu, koja je rađena prvenstveno iz ljubavi, a ne iz para. O čemu govorim ?

Govorim o igrama poput d2, ut, cs, wc3, sc.
Znam, nabrojao sam razne žanrove, ali mislim da me pametni shvaćaju.
Igru su radili zaljubljenici u ovaj žanr, radili su na njoj 6 godina. Oni su digli prego 2mil $ uz samo donacije od community-a, mislim da je već sada ta brojka puno veća.

To ipak nešto govori, d3 je dobra igra, ali daleko od toga da će se moći mjeriti sa PoE, možeš i ovo moje zapisati pa se vratiti za par mjeseci. Mislim da i već sada prestiže lagano d3 po igranosti. PoE nemože nikako biti klon diablu 3, jer je jednostavno drugačija igra lol. Isti žanr, ali drugačija igra. Pa ako pogledaš samo gemove i skill tree sve ti je jasno. U d3 takve slobode nema. Imaš feeling kao da postoji jos 1500 identičnih likova kao što je i tvoj, jedino što ganjaš u igri su itemi. Fck that.

Igra je kompeksnija, put svakog heroja moze biti drugačiji zahvaljujući kombinacijama gemova, orbova, passive pointsa i tako dalje i tako dalje.
Izbor je puno veći, sloboda je veća. U diablu 3 si kao mulac koji grinda bez mozga, nhf. Ali drago mi je da će nekolicina ostati na diablu 3, to su igrači koji pate na grafiku,efekte,animacije,brainless sistem igranja (u PoE blage veze nemas kuda ides, dok sve ne istrazis, nema one brainless strelice koja te vodi vamo namo). Jednostavno igra zahtjeva bar malo mozga, a takvih igara je sve manje, znam da zvučim ofucano, ali ovo je prva igra u ohoho godina u kojoj mogu uživati par sati tjedno u slobodno vrijeme, i nije mi žao tog vremena.

Mislim da će sve više i više igrača počet shvaćat vrijednost ove igre, a mislim da se to i vidi po forumima. 50% ljudi flejma kad prvi put upali, ali tko god je probao je ostao u igri, pitam se zašto.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 18:20   #144
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
I tako ja danas igram i mucim se na act 1 merciless diff s witch lvl 50. Nekako jedva spajam kraj sa krajem i odlucim se prikljucit u neki party. +) Dodem u party, udem u port i ostanem PAF. Lik igra isto s witch samo sta ne koristi spellove kao ja vec igra s stitom i wandom Oo. Wtf . Jebena kombinacija. Nisam mogao vjerovati da se tak nest moze napraviti. Ima jeben hp, stit i dmg. Bas to sta pricas. Zbog skill tree i gemova mozes imat 100000 razlicitih heroa. Skidam kapu igri.

p.s. jedino me malo muci u jednu ruku sta se nemoze resetirat skill tree jer bi htio npr isprobat jos neke kombinacije ( full dps ( fire ili light ), minion build, totem build i sl. , al s druge strane mi je to dobro jer vec sad razmisljam 50 lvl unaprijed sta cu i kako cu +)
chare je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 18:41   #145
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
A kaj onda koristis sa vjesticom? Ja isto furam witch sa wandom i stitom.. I minion build.
Jedino mi fali dps-a sada, na mp3 sam (pocetak) normal i imam nesto preko 70 dps...ali uskoro mi na lvl 35 dolazi novi wand (spremno ceka) i ima onaj skill sta dize dmg sa wandovima za 50%..jedino sta ce mi trebat 5-6 levela da se dofuram do tog skila

A sto se tice razmisljanja.. jucer ubodem zakon cizme sa 4 socketa (spojena) od nekog lika, i sav sretan idem ih stavit kad ono... stare cizme imaju + na dex, ak ih maknem, nemrem equipat stit, ak maknem stit, sa njim gubim + str koji mi treba za chest I sad ti smisli kak bus equipao fucking cizme
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 18:41   #146
Sanogo
Premium
Moj komp
 
Sanogo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ja sam sigurna da će u finalnoj verziji ovo ispasti čisti D3 klon ,
evo danas je 30.1.2013 , pročitajte ovaj post 30.1.2014
lol

Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
...
+1
Sanogo je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 19:04   #147
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
@picajzlaaa imam dual wands +) koristim freezing pulse ( +greater multy project + faster casting + faster projectiles ( nekad jos znam stavit + lesser project pa mi siba 7 pulseva) + flame totem ( incr crit + spell totem ) + beartrap ( 1500 dps samo trap sta je bolesno po meni ). To je od udarnog dmg + sta imam , od support spelova Frostbite curse , discipline + nekad dignem spectre i minione makar sam iskoristio refound i maknuo minion build. Sta se tice samo dps tu mislim da sam debelo iznad prosjeka al mucim se jer imam s trenutnim buildom 650hp+303shield ( na 500 ako dignem Discipline ). Kad idem s nekim da tanka mi savrseno jer mi dmg burst ogroman al solo ako idem trebam pazit da mi se slucajno netko ne priblizi.

Sta se kacige tice i ostalog geara isti problem. Morao sam u skill tree vec 2x dext puniti da mogu normalno nositi sve + koristim amulet sto mi daje +19 all stats a imam puno bolji al nemopgu drugacije nikako ukomponirat. Ako os addaj me ( ime Himna , eu server pa mozemo skupa ako ti treba pomoc) ) i btw koristio sam neko duze vrijeme stit i mace jer nisam dobio wandove al sam mi dual wand dosta znaci +)

p.s. mislis 700 dps ne? I kako si jos na normalu a blizu si 35 lvl ? oO
chare je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 19:14   #148
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
Mislim da će sve više i više igrača počet shvaćat vrijednost ove igre, a mislim da se to i vidi po forumima. 50% ljudi flejma kad prvi put upali, ali tko god je probao je ostao u igri, pitam se zašto.
potpisujem, ali nisu za usporedbu po meni D3 i PoE
D3 je igra za sebe
PoE je igra za sebe
trenutno vise igram D3 (svih 5 klasa digo na lvl60 pa lagano ih furam koliko stignem,vecinom soliram ali ponekad i nekom leveliram, po potrebi) ali nemogu garantirat da necu i PoE tako igrati, trenutno je igra jos u beti, samo se bojim da nece programeri da se polakome i uvedu nesto tipa RMAH

i fali mi jos najmanje 24sata u jednom danu za sve obaveze i igranje ove dvje po meni super igre
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 22:05   #149
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 171
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
e vidiš, tu je mali problemčić. Već dobrih 5-6 godina, točnije od 2008. godine čekam ovakvu igru. Kakvu ?
Igru koja ima dušu, koja je rađena prvenstveno iz ljubavi, a ne iz para. O čemu govorim ?...
+1

Ne samo da mi je cijeli tijek razvoja igre, tim, community i sve ostalo puno draži nego u d3, nego mi je jednostavno cijela igra bolja.

Jednostavan primjer, sve me više oduševljavaju uniq itemi. Toliko su raznovrsni i nude zanimljive mogućnosti. Zapravo to nije ni čudno obzirom da ih razvijaju sami igrači.
S3arch1ng je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 22:44   #150
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
Daa, bum te dodao da mi u igri neke stvari onda pokazes

ne, 75 (sedamdesetpet) dps trenutno imam :/ I ja znam da je malo ali sam punio taj minion build, pa imam malo onih % na wand dmg.. Pretpostavljam da ce mi to dosta dodati, ne?

A lvl 31 ili 32 sam, malo prevelik za A3 zato jer sam neke stvari vise puta prolazio i farmao A2, a i dosta puta se vracao da malo gejmam sa frendovima.. A ionak trenutno nemrem dalje jer mi je taj futavi dps mali Life i shield mislim da nisu losi, life oko 400-500, ES oko 200 cini mi se.
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na