Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.01.2010., 16:53   #61
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Ima li netko problema sa importanjem saveova iz me1 u me2?

Odem na new game i kliknem import me1 character i nis se ne dogada?

Imam infiltratora level 45 i soldiera level 53 i nema nijednog u listi tj. prazna je lista

WTF?
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 21:01   #62
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
ovako @warlock 25 trebas u me2 config toolu narediti lokaciju save-ova te poslije kada udjes u igru prepozna ih i mozes odabrati sve,super je osmisljeno i napravljeno

ovako back ONTOPIC:igra je vrhunska barem po meni,super su izveli onaj sustav sa oruzjem,animacije lica su vrh vrhova,svemir ogroman iako ne kuzim nisu mi sve galaksije otkljucane,ali ce te biti iznenadjeni kako putovanja trose gorivo i morate kupovati,zatim razgovor s likovima,jos mnostvo dijaloga

normandy 2 je prelijepo uredjen,nova ekipa iako mi nedostaje onaj "stari" look...
citadel je ogroman takodjer predivno uredjen...

prica je poznata,da ne spoilam vise odlicna,i mogu reci taj sustav save-ova djeluje super,sve je preneseno onako kako si odlucio iz prvoga dijela,igra ce imati ogroman replay value...

na planetima nisam bio osim onih main quest...
toliko od mene kasnije ss stavljam...
kome treba link,neka se javi
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 21:14   #63
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
sistem borbe je dosta promijenjen,tocnije,pojednostavljen,ali mi to uopce ne smeta,naprotiv,deset je puta zabavnija i brza,bas odgovara takvo sto me2.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 21:35   #64
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
ja upravo instalirao..

nemam saveove i niti me ne zanima jer sam igru davno prosao i niti se ne sjecam svojih oluka.. tako da ono.
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 23:58   #65
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
ovako @warlock 25 trebas u me2 config toolu narediti lokaciju save-ova te poslije kada udjes u igru prepozna ih i mozes odabrati sve,super je osmisljeno i napravljeno
Da skuzio sam kak saveovi funkcioniraju i sad se nemogu odlijepit od igre.
Skidam kapu Bioware-u jer vec sad mi je igra bolja od jedinice a nisam mislio da je to moguce.Sve sto je bilo u jedinici je poboljsano i s malim promjenama.

Skeniranje planeta je predobro napravljeno
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 00:27   #66
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
aj daj me uvedi kako funkcionira to skeniranje?!skeniram,launch probe ali kako birati mjesto...

i gdje oruzja pokupiti?!ja imam ona default...
od mene par ss-ova


__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 01:08   #67
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
predobar mi je me2,zbilja su poboljšali vec odlicnu igru,nema vise onih ultradosadnih sidequestova i voznja sa makom po planetima radi gluposti,nema bespotrebnih hakiranja i inventorya,također,istrazivanje planeta je olaksano i zanimljivije,lakse se snaci i dobro je izvedeno.
@blava,drzis desni klik i ides po planetu,istovremeno gledas na one grafove i kad vidis da se lijena promijenila odnosno povecala u kvadrantu nekog metala ili cega vec kliknes launch probe i dobis resurse,to ponovis par puta ovisno o tome koliko ti resursa treba i jel ih planet ima,sonde kupujes tamo gdje i gorivo.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 01:26   #68
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Najbolje je skenirati dok ti graf ne naraste do ibera i ima onaj zvuk neki da se ne trose sonde bezveze.

Pise gore scanner results koliko je jos ostalo za skenirat otprilike
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 02:42   #69
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
najblaže rečeno....
bajover definitivno postavlja standard
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 12:10   #70
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
eo i ja sam isprobao i ima dosta promjena s obzirom na stari Me koje nisam očekivao ali sve u svemu je jako dobro izvedeno i zadovoljan sam za sada,iako nisam nešto puno uspio odigrat...Nego jel se može bez importanja sejvova izabrat ko će ti bit živ u igri i te šeme ili ti igra sama odredi? jer kad sam pravio lika i sve nema dodatnih opcija za biranje odluka...
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 12:18   #71
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!
-->
ja mislim da da




uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 12:21   #72
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668



uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!
polako,ima i ljudi,kad budes recruitao tim membere u raznim clusterima obiđi sve sustave i planete.
-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
ja mislim da da




uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!
polako,ima i ljudi,kad budes recruitao tim membere u raznim clusterima obiđi sve sustave i planete.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 12:32   #73
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395



uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!



ali recimo omdah u startu ti je ona ženska Ashley živa,a ja sam nju u prvom dijelu žrtvovo pa mi nije jasno baš

-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
ja mislim da da




uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!



ali recimo omdah u startu ti je ona ženska Ashley živa,a ja sam nju u prvom dijelu žrtvovo pa mi nije jasno baš

slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 12:44   #74
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Question




meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
-->



meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 12:47   #75
William_Munny
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Đakovo
Postovi: 47
instaliram igru...retail verzija...
sve prođe ok...
uđe u igru...dođe do izbornika NEW GAME.
stisnem da krene i krene loading screen i NIŠTA

stoji tako 15 minuta i neče ništa...moram resetirat kompjuter...
pomagajte
William_Munny je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 13:06   #76
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
update drivera?!
directX da nadogradis?!
si probao...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 13:11   #77
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395



meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
ne treba hvala,skinio sam par različitih sejvova pa koji mi se najviše svidi s njim cu igrat
još je fora što sam 2 puta prešo igru i treći put došao do pola i kad sam rušio windowse zaboravio da će mi to trebat kad izadje ME 2
-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova



meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
ne treba hvala,skinio sam par različitih sejvova pa koji mi se najviše svidi s njim cu igrat
još je fora što sam 2 puta prešo igru i treći put došao do pola i kad sam rušio windowse zaboravio da će mi to trebat kad izadje ME 2
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 13:43   #78
doktor1
Premium
Moj komp
 
doktor1's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 85
I meni je lik nakon uvoza ponovo lvl1, ali već su me pitali zašto sam žrtvovao Kaidana i kako se sada osjećam. To mora tako biti valjda... Čini mi se da se taj import lika više odnosi na odluke koje su donošene u prvom dijelu nego lvl (da si sada na početku 50 lvl, gdje bi bila granica....)
__________________

doktor1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 13:49   #79
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
i ja sam tako,ali molim te koristi SPOILER ovdje ne vole bas da otkrivas detalje price...
sto mislite koliko igra traje uz main questove i storyline te uz sporedne?!
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 14:40   #80
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
pa kad importaš lika reseta ti se naravno cijeli lik,samo odluke ostaju...ne bi baš bilo fora da kreneš sa 50og lvla s brdo para...
nadam se da je dugačka,barem ko prvi ME iako bi volio i da je duža
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 15:28   #81
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Ako imas lika level 60 na pocetku si level 5 u me2 bar sam ja tak bio s jednim saveom kaj sam skinuo sa neta da vidim razliku.
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 16:48   #82
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668



meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
ti si zbilja ocekivao da ces kroz me2 nastavit sa levelom 50 ili koliko vec
pa normalno da je level 1,ne bi li igra bila dosadna da imas nadmoc nad svima odma na pocetku.
-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova



meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
ti si zbilja ocekivao da ces kroz me2 nastavit sa levelom 50 ili koliko vec
pa normalno da je level 1,ne bi li igra bila dosadna da imas nadmoc nad svima odma na pocetku.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 17:29   #83
DraŽ
Premium
 
DraŽ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Miami, 1984, Ferrari F40
Postovi: 902
Pogledajte Normandy SR-2 , malo snimio sa frapsom.

Odigrao 3h igre, početak je super! Baš me zanima kakva je priča, pogotovo kraj.
__________________
Skylake PCIvy bridge Notebook


CPU: Intel Core i7 6700k @ 4.4GHz, 1.28V Adaptive, LLC 4
COOLER: Scythe Mugen Max
MBO: ASUS Z170 Pro Gaming
RAM: Kingston HyperX Savage DDR4 16GB (2x8GB) 2666MHz CL13
GPU: Asus Strix Nvidia GeForce GTX 1080
SSD1: Crucial MX500, 1TB
HDD1: WD Green 3TB, WD30EZRX
HDD2: WD Red 4TB, WD40EFRX
HDD3: WD Blue 6TB, WD60EZRZ
HDD4: WD Blue 6TB, WD60EZRZ
OPTICAL DRIVE: LG CH10LS20, Blu Ray
PSU: EVGA Supernova G2, 550W
CASE: Fractal Arc XL
VENTS: 3x Fractal 140mm, 3x Arctic Cooling F14, 140mm
OS: Win 10 Pro, 64-bit

MONITOR: AOC Q3279VWFD8 - 32", IPS, 2560x1440
TV: Panasonic P47AS650 - 47 inch, IPS, 1920x1080, 3D + DIY Ambilight
MOUSE: Logitech MX Master 2s
KEYBOARD: Roccat Suora FX with HyperX Palm Rest
GAMEPAD: XBOX One
HEADPHONES: Sennheiser HD598 SE


DELL Inspiron 15R, 5520
Intel Core i7 3632QM, 2.20Ghz, turbo 3.20GHz
DDR3, 6GB (4GB + 2GB), 1600Mhz CL11
AMD Radeon 7670 + Intel HD4000
OCZ Agility 3, 120GB
15,6 inch LCD, 1366x768
6-cell baterry, 48Whr
Win 10 Pro, 64-bit

DraŽ je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 17:47   #84
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
@Constantine jesam ocekivao jer su rekli da ce tako biti prijenos lika,odluka i levela u me2
no i ovako je dobro vec sam level 9 vanguard...
@DraŽ novi Normandy je malo za reci prelijep,kako izvana tako i iznutra...
jedino mi zao sto nemogu uci u life support system i iskljuciti ga da vidim sto se dogadja

EDIT:sada popricao sa nekome asari kako je muci njezin decko krogan koji place,hoce imati djecu i pise ljubavnu poeziju dok radi moleci da ju ne ostavi...
umro sam...naravno rekao sam joj da ako ju voli toliko da ju nece napustiti i da hoce imati djecu...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: blava. 23.01.2010. u 19:37.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 19:55   #85
xEnomania
Premium
Moj komp
 
xEnomania's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Purger city
Postovi: 109
__________________


You called down the thunder.
xEnomania je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 21:13   #86
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
@Constantine jesam ocekivao jer su rekli da ce tako biti prijenos lika,odluka i levela u me2
no i ovako je dobro vec sam level 9 vanguard...
@DraŽ novi Normandy je malo za reci prelijep,kako izvana tako i iznutra...
jedino mi zao sto nemogu uci u life support system i iskljuciti ga da vidim sto se dogadja
Normandy sr2 izgleda predobro,pogotovo onaj hologram u CIC,jos dok ga upgradeas,life support nemozes iskljucit.
Citiraj:
Autor balava
EDIT:sada popricao sa nekome asari kako je muci njezin decko krogan koji place,hoce imati djecu i pise ljubavnu poeziju dok radi moleci da ju ne ostavi...
umro sam...naravno rekao sam joj da ako ju voli toliko da ju nece napustiti i da hoce imati djecu...
Najbolje je dok ta asari zenska kaze kako ljude mora trpit samo ekih 100 godina u braku ali krogan zivi kao i ona
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 14:35   #87
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618



Meni nekak ovaj novi citadel izgleda nekak " mal" ili se ja nesjecam dobro starog ili se kasnije jos otvori prostora???

-->



Meni nekak ovaj novi citadel izgleda nekak " mal" ili se ja nesjecam dobro starog ili se kasnije jos otvori prostora???

Strider je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:51   #88
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
evo konačno sam odigrao malo duže u komadu i sviđa mi se igra,iako fali inventory i još par sitnica iz prvog dijela ali je nadoknađeno s nečim drugim vamo tako da kad se malo navikne sve 5 bude
nego me zanima oko experiencea,čemu piše u meniju gdje se skillovi nabrijavaju npr. "1000xp till next lvl" kada nigdje ne piše trenutni xp i ne piše kolko koji quest ili ubijeni neprijatelj daje xp-a??? ili možda ja nisam skonto da piše ili nisam uključio,ovako mi nema logike previše...jel ima neko pojma o tako nečemu?
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 21:55   #89
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Probao igrat(igrao cijelo popodne) i jako mi se sviđa igra, jedna od boljih u zadnje vrijeme
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:31   #90
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668



Meni nekak ovaj novi citadel izgleda nekak " mal" ili se ja nesjecam dobro starog ili se kasnije jos otvori prostora???

citadel je nevazan u me2,zato ti je i ograničeno kretanje.

Ja sam upravo zavrsio igru ,definitivno je bolja od ME,uglavnom jedna od najboljih igara ikad.Jedva čekam me3,ako ga nebude na PC-u(sumnjam u to=,kupujem xbox.
-->
Citiraj:
Autor Strider Pregled postova



Meni nekak ovaj novi citadel izgleda nekak " mal" ili se ja nesjecam dobro starog ili se kasnije jos otvori prostora???

citadel je nevazan u me2,zato ti je i ograničeno kretanje.

Ja sam upravo zavrsio igru ,definitivno je bolja od ME,uglavnom jedna od najboljih igara ikad.Jedva čekam me3,ako ga nebude na PC-u(sumnjam u to=,kupujem xbox.
Constantine je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na