Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2002., 15:35   #1
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Lijepa nasa domovina. (Carina)

Znaci evo danas mi dosli dijelovi kao vrijednost je bila 180Ł da ne kopaju po paketu. Uzmem ja za svaki slucaj 1000kn ako moram platit na to 22% jer se ne placa carina nego samo pdv. Dodem u HP branimirovu 4 birokracija pije kavu naravno. I sada im objasnim da trebam podignut paket i oni donesu paket..i ja vadim lovu da platim tih jadnih 22% na poklon naravno sto se placa samo kod nas. A oni oni uzmu noz i idu otvarat paket. Mislim si dobro neka gledaju sta je unutra nije nist strasno. Pa onda pocnu da nema racuna da je jedino racun za rame 4x 256 ddr..koje sam platio sa VATom u UK a sve ostalo sam dobio. I ne mogu preuzeti paket jer nema racuna. Onda im lijepo objasnim da je to od Pc magazina u engleskoj i da to nema trazisnu vrijednost. Ali oni kao oni tu vide hardware i oni zele cijenu i racune za to sto je naravno dobijeno besplatno za testiranje. I bolje mi je da nabavim racune jer inace ce oni procjenjivati robu po starijim cijenama i komisijom. I kao ne zanimaju ih ta dva mala chipa (CPU) nego samo velike stvari kao cooler alpha 8045 i mbo i graficka. I sada ja trebam za njih izmisljati neke racune posto neznaju sta radi pc magazine. I kao imam vremena do ponedjeljka da dostavim racune inace ide na procjenu i bit ce par 20% vise...sada mene zanima dal da napisem te racune tj frend ce mi poslati sa porezom ili bez..jer ne mislim dva puta kao placat porez. A pokloni koji su neoporezivi su naravno do 300kn. Izgleda da smo jos ostali u komunizmu da vlada treba sve znati ko salje ko prima zasto cemu. To je vise manje to javim jos u pon sta je bilo. Jedan je cpu bio u maticnoj nadam se samo da jos i to nece vidjet.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na