Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 20.12.2016., 22:34   #1
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
F1 sezona 2017

Nadam se da se može pokrenuti tema.

Dakle, Britney je otišla, Bottas je očito u Mercu, a Felipe Baby se vraća.

Ja iduce sezone navijam za njega. Uz Ferrari ofc

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 20.12.2016., 23:04   #2
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
tko je britney hebote

tako mi je drago za massu, nije njemu jos vrijeme da se povuce. Bottasu zelim svu srecu i strpljenje sa onim ciganom u timu, koje smece, kakve sam izjave gledao zadnjih dana s njegove strane, frajer ima ozbiljnih problema pod kosama.

nadam se da ce redbull ili ferrari se probuditi, volio bih vidjeti kimija, fetla, ricijarda na podijima vise, a balonju maksa da ga pocnu kaznjavati za voznju i izguravanja sa staze sviju redom.
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2016., 23:33   #3
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 215
britney is in the wall! Jedna od najjacih izjava ikad!
Brazil 2006 by Mark Webber
Romul je offline  
Staro 20.12.2016., 23:55   #4
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 215
Koliko vidim izgleda da je to skoro pa done deal izmedju Merc i Williamsa.
Massa pristao voziti jos jednu sezonu za Williams ako Bottas potpise za Merc.
Pat Symonds odlazi a na njegovo mjesto sjeda Paddy Lowe.

Neznam ali ja sam se nekako nadao da ce Merc potpisati mladog drskog i brzog Pascala. Navodno Lewis je lobirao za Bottasa.
Ne treba cuditi kad se sjetimo njegovog iskustva sa finskim vozacima.
Nekako se bojim da ce Bottas biti novi Kovalainen, dakle repriza McLarena 2008.

No sa druge strane nadam se toplo da ce nova sezona promjesati malo karte i da ce jos netko se prikljuciti u vrhu i zadati malo vise muke Mercedesima.
Romul je offline  
Staro 20.12.2016., 23:57   #5
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Ako Maxu nađu prikladan bolid uskoro,mogli bi imati novog Sennu ili Schumiya.Zato sve nade polažem u RB da ove godine skinu Merđu.Najveće ili voliš ili ne a Max je tako krenuo od početka.Po meni dečko će biti top vozač,gledao sam na Sky-u njegove telemetrije i dekčo je čudo,kako on koči i gdje, 90% grida samo može sanjati o tome.One njegove bezobraštine na kočenjima(koja su bila u skladu s trenutnim pravilima) njih više od pola ne može napraviti i uspješno skrenuti kroz zavoj, bez locka i proklizavanja.Ali sezona će pokazati
Prki je offline  
Staro 21.12.2016., 00:01   #6
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Nakon promjena pravila, uvijek smo dobivali rosadu na gridu.

Bit ce mi zanimljiv rasplet s Mercom i Ferrarijem.

Hamilton je papak. Strasno brz i dobar vozac, ali ocajan van staze. Alonso i Vettel su male bebe za njega kad razmislim.

Ako se npr dogodi da Hamilton pukne u Mercu, dakle da bolid ne bude top, a Ferrari ne proradi, ja predvidjam u 2018. Vettela u Mercu, a Hamiltona u Ferrariju.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 22.12.2016., 20:28   #7
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ako ce mercedes biti imalo konkurentan za vrh, hamilton to uzima...mogu se ostali slikat...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 23.12.2016., 00:02   #8
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Sto dovodi opet do cinjenice da je bolid presudan. To su tako mizerne razlike od vozaca do vozaca, ali su ogromne u bolidima.

Sent from my Pixel XL
Gabre je offline  
Staro 23.12.2016., 15:38   #9
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Sto dovodi opet do cinjenice da je bolid presudan. To su tako mizerne razlike od vozaca do vozaca, ali su ogromne u bolidima.

Sent from my Pixel XL
To je tako vec brat bratu 15-20 godina smao su prije mogli nesto i promjenit tokom sezone pa se "oporavit" a sad sa silnim restrikcijama sve se svodi na to ko "nabode" u startu taj je osigurao tu godinu a ostali gledaju kak da rjese problem za nagodinu .

Kolko se sjecam rekli su da se ukidaju ona s*anja sa tokenima pa mozda ce se i moci nesto razvijati tokom sezone.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 23.12.2016., 15:47   #10
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ako ce mercedes biti imalo konkurentan za vrh, hamilton to uzima...mogu se ostali slikat...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Samo da novi 2. vozač ne bude bolji od Rosberga.
__________________
dean225 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2016., 17:14   #11
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
To je tako vec brat bratu 15-20 godina smao su prije mogli nesto i promjenit tokom sezone pa se "oporavit" a sad sa silnim restrikcijama sve se svodi na to ko "nabode" u startu taj je osigurao tu godinu a ostali gledaju kak da rjese problem za nagodinu .

Kolko se sjecam rekli su da se ukidaju ona s*anja sa tokenima pa mozda ce se i moci nesto razvijati tokom sezone.
toliko su uhebali sa pravilima da je sve skupa postalo negledljivo iako se decki trude i ima i dalje borbenih vozaca, ali su toliko limitirani da prije svakog poteza moraju kroz glavu provrtiti, aha, znaci, idem lijevo, ne smijem doc do kotaca, ako smotam malo, ako odem siroko, ako ovo ako ono, e KAZNA

a za razvoj se slazem i svi vozaci pisu da bolidi postaju tezi, anemicniji, i dosadniji.

dobar primjer koliko su bolidi razliciti je ono ako sjecam potencijalni pokusaj pretjecanja ferraria na force indiji. Ferrari izlazi iz zavoja sa boljim gripom, usporedo krenu ubrzavati, a force india kao da ima jedno 150ks vise pocne odlaziti. I onda kad stavis taj mercedesov motor u dobru sasiju imas to sto smo imali zadnje 2-3 sezone.

zato se nadam da ce red bull slozit motor kako treba, jer sasiju oduvijek imaju najbolju na gridu.

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Samo da novi 2. vozač ne bude bolji od Rosberga.
pogledao sam dobar link o njihovom medjusobnom osnosu otkako su u mercedesu.

pa taj hamilton je takvo GOVNO, da tek kad vidis ukratko scene koje je izvodio skuzis kakvo je smece od kolege u timu i vozaca.

nije ni cudo da je Rosberg otisao jer nije imao podrsku Mercedesa gdje su uvijek favorizirali hamiltona, i nije imao nikad dopustenje da vozi po svome.

jednom ih moli da pretekne hamiltona jer ga je ovaj namjerno stopao, i ovi striktno kazu, keep the pace. Ovaj njima, ali ovaj iza ce me prec.. no, keep the pace behind hamilton. (slicno kao u zadnjoj utrci prvenstva)

tko god dodje na mjesto rosberga ce pojest govno.
Gabre je offline  
Staro 16.01.2017., 20:29   #12
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Sluzbeno potvrdjeno, Bottas u Mercedesu. Felipe Baby s rookijem


Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 16.01.2017., 21:24   #13
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Bas citao danas o tom Tommy Hilfiger Jr. sto mu je tajo kupio mjesto u williamsu.
Ali neka se Massa vratio jos jednu sezonu, taj mi je decko bas drag oduvijek bio, vrlo solidan i povucen vozac.

A mogao bi bottas svojim finskim karakterom pomrsiti racune opet Hamiltonu. Nadam se barem
Gabre je offline  
Staro 17.01.2017., 12:24   #14
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Samo da novi 2. vozač ne bude bolji od Rosberga.
sve je moguce

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 17.01.2017., 12:25   #15
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
toliko su uhebali sa pravilima da je sve skupa postalo negledljivo iako se decki trude i ima i dalje borbenih vozaca, ali su toliko limitirani da prije svakog poteza moraju kroz glavu provrtiti, aha, znaci, idem lijevo, ne smijem doc do kotaca, ako smotam malo, ako odem siroko, ako ovo ako ono, e KAZNA

a za razvoj se slazem i svi vozaci pisu da bolidi postaju tezi, anemicniji, i dosadniji.

dobar primjer koliko su bolidi razliciti je ono ako sjecam potencijalni pokusaj pretjecanja ferraria na force indiji. Ferrari izlazi iz zavoja sa boljim gripom, usporedo krenu ubrzavati, a force india kao da ima jedno 150ks vise pocne odlaziti. I onda kad stavis taj mercedesov motor u dobru sasiju imas to sto smo imali zadnje 2-3 sezone.

zato se nadam da ce red bull slozit motor kako treba, jer sasiju oduvijek imaju najbolju na gridu.


pogledao sam dobar link o njihovom medjusobnom osnosu otkako su u mercedesu.

pa taj hamilton je takvo GOVNO, da tek kad vidis ukratko scene koje je izvodio skuzis kakvo je smece od kolege u timu i vozaca.

nije ni cudo da je Rosberg otisao jer nije imao podrsku Mercedesa gdje su uvijek favorizirali hamiltona, i nije imao nikad dopustenje da vozi po svome.

jednom ih moli da pretekne hamiltona jer ga je ovaj namjerno stopao, i ovi striktno kazu, keep the pace. Ovaj njima, ali ovaj iza ce me prec.. no, keep the pace behind hamilton. (slicno kao u zadnjoj utrci prvenstva)

tko god dodje na mjesto rosberga ce pojest govno.
a cuj, ako je to mjerilo za govno, sto su tek onda bili schumacher ili alonso...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 19.01.2017., 04:12   #16
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Schumi je jedan, hamilton nikad ali nikad nece biti takva legenda.
Gabre je offline  
Staro 19.01.2017., 09:13   #17
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Ako se legendom postaje kad godinama dominiraš zbog najjačeg bolida na gridu, onda je definitivno legenda.
Onda je i Vettel legenda, iako ima jednu titulu manje ako gledamo koliko ih tko ima zaredom.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 19.01.2017., 15:22   #18
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ocito nisi bas pratio F1 kako treba.
Gabre je offline  
Staro 19.01.2017., 15:24   #19
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kako je trebalo pratit F1, daj nam objasni molim te?
Ima vorda22 pravo ovog puta. Ako je Hamilton ovo kaj ti kažeš, kaj je onda Šumaher? Hamilton nije zabijanjem u suparnika rješavao prvenstva. Stoga...
Brko je offline  
Staro 19.01.2017., 15:27   #20
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ocito nisi bas pratio F1 kako treba.
Hmm, hoces reci da Schumi u sezonama 2000-2004 nije imao najbolji bolid na gridu i vodonosu koji nije smio pobjediti (a da ne govorimo o dealu FIA i Ferrari) ?

Ili ?

BTW - ne sporim da je Schumi legenda nego pokusavam shvatiti sto to tocno nije istinito 1v@novoj izjavi da ga prozivas kako nije dobro pratio F1.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 19.01.2017. u 15:38.
Lewis je offline  
Staro 19.01.2017., 15:36   #21
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Joj Lewis nemoj. Takve stvari određenoj target skupini čabe objašnjavaš. Mnogo puta sam probao ali ne dopire to do mete. To se ne broji. Broji se samo ono što im paše da se broji.

Nebitno kaj su imali deal sa FIAom i kaj su imali bolid 2s brži od ostatka grida i kaj drugi vozač je bil tu da se kvari i da ne pobjeđuje. Jebote, 1999 ekipa namjerno saborita Irvina da ne osvoji naslov nakon 20+ godina za momčad samo da bi gospon osvojil nagodinu kad deal sa vrhovnikom stupi na snagu, a konkurenciji se podrežu krila.

U takvim uvjetima, svatko bi postao jedinstvena legenda. I u takvoj konkurenciji vozača koja je bila tada.
Brko je offline  
Staro 19.01.2017., 15:52   #22
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Dosta ti je samo činjenica da je "legenda" Schumacher jedini vozač koji je prvenstva rješavao i do 7 utrka prije kraja sezone. Individualna kvaliteta, kako da ne
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 19.01.2017., 15:58   #23
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Kad smo kod Schumija, znači, Bottas = Barrichello 2.0?

Nekak se nadam da će zadavat probleme Hamiju, tj da će mu dozvolit da konkurira.
nub je offline  
Staro 19.01.2017., 16:05   #24
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Gabre će da popizdi,nemojte Šumija dirati
Ima Bottas da pokaže koliko vrijedi
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 19.01.2017., 16:09   #25
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ma ljudi Schumi jest legenda, sasvim sigurno jedan od najboljih ikada. No tu prica staje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
SRV je offline  
Staro 19.01.2017., 16:12   #26
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Samo je Senna legenda ostali su ....



Flatline je offline  
Staro 19.01.2017., 17:05   #27
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kako je trebalo pratit F1, daj nam objasni molim te?
Ima vorda22 pravo ovog puta. Ako je Hamilton ovo kaj ti kažeš, kaj je onda Šumaher? Hamilton nije zabijanjem u suparnika rješavao prvenstva. Stoga...
tebi nemam namjeru objasnjavati, sorry.
Schumi je imao 2-3 ekscesa u cijeloj karijeri, Hamilton takve gluparije radi u svakoj sezoni i trci, samo suptilno.
Zaboravljas da je Hamilton britanac i mezimac berniea exlestonea, i da se o njemu nece sigurno pisati i srati, kako se pisalo i sralo po schumiju.

a medju ostalim, cekam dan kada ce Hamilton raditi ovakve stvari.
Molim te da prolistas, a ima toga jako puno jos.

http://www.newstalk.com/The-charitab...el-Schumacher-

http://classic.autosport.com/news/at...t.php/id/15057



Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Hmm, hoces reci da Schumi u sezonama 2000-2004 nije imao najbolji bolid na gridu i vodonosu koji nije smio pobjediti (a da ne govorimo o dealu FIA i Ferrari) ?

Ili ?

BTW - ne sporim da je Schumi legenda nego pokusavam shvatiti sto to tocno nije istinito 1v@novoj izjavi da ga prozivas kako nije dobro pratio F1.
A Hamilton vozi kociju zadnjih par godina??! Pa Mercedes ima dominantniji bolid danas nego je tada imao Ferrari.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Joj Lewis nemoj. Takve stvari određenoj target skupini čabe objašnjavaš. Mnogo puta sam probao ali ne dopire to do mete. To se ne broji. Broji se samo ono što im paše da se broji.

Nebitno kaj su imali deal sa FIAom i kaj su imali bolid 2s brži od ostatka grida i kaj drugi vozač je bil tu da se kvari i da ne pobjeđuje. Jebote, 1999 ekipa namjerno saborita Irvina da ne osvoji naslov nakon 20+ godina za momčad samo da bi gospon osvojil nagodinu kad deal sa vrhovnikom stupi na snagu, a konkurenciji se podrežu krila.

U takvim uvjetima, svatko bi postao jedinstvena legenda. I u takvoj konkurenciji vozača koja je bila tada.


Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Dosta ti je samo činjenica da je "legenda" Schumacher jedini vozač koji je prvenstva rješavao i do 7 utrka prije kraja sezone. Individualna kvaliteta, kako da ne
bas nedavno sam negdje gledao kratki video kada su intervjuirali tko je po njihovom misljenju najbolji vozac F1 ikad. Svi su rekli Schumacher. Hamiltona nisu ni spomenuli, jedino netko kad su ga pitali zasto to misli i sto sa Hamiltonom.

a odgovor je bio: Schumacher je izricito aktivno sudjelovao na razvoju bolida stalno, dok za Hamiltona govore da lik jednostavno dodje i ode. Rosberg je kontra toga bas aktivno isto sudjelovao u razvoju.

i druga napomena, je da je Schumacher u svojim najboljim danima digao svoju fizicku spremu na tu razinu da mu nitko nije mogao konkurirati i nakon njegove ere su svi poceli jako raditi na svojoj fizickoj pripremi.

Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Kad smo kod Schumija, znači, Bottas = Barrichello 2.0?

Nekak se nadam da će zadavat probleme Hamiju, tj da će mu dozvolit da konkurira.
Ja se iskreno nadam, a znam da Bottas ima mogucnosti i sposobnosti da parira Hamiltonu.

Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Gabre će da popizdi,nemojte Šumija dirati
Ima Bottas da pokaže koliko vrijedi
quote iznad

Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Ma ljudi Schumi jest legenda, sasvim sigurno jedan od najboljih ikada. No tu prica staje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Citiraj:
Autor Flatline Pregled postova
Samo je Senna legenda ostali su ....



Gabre je offline  
Staro 19.01.2017., 18:28   #28
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Gabre

Samo nemoj nikome više nikad reći da MALO BOLJE GLEDA I PRATI F1. Enigma ostaje, što i kako si to ti pratio sve ove godine.
Brko je offline  
Staro 19.01.2017., 18:41   #29
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Schumi je imao 2-3 ekscesa u cijeloj karijeri, Hamilton takve gluparije radi u svakoj sezoni i trci, samo suptilno.

Molim te da prolistas, a ima toga jako puno jos.

http://www.newstalk.com/The-charitab...el-Schumacher-
2-3 ekscesa??

Samo 5 velikih izvučem iz glave kojih se sjećam, a sigurno se može izvući još toga da se ide detaljnije kopati po povijesti.

I C. Ronaldo je strašan dobrotvor i svaka mu čast na tome. Na terenu baš i nije reprezentativan primjerak fair play igrača. Poanta?
Dobar je čovjek, pa je legenda? Ja ga pamtim kao šupka za volanom.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
A Hamilton vozi kociju zadnjih par godina??! Pa Mercedes ima dominantniji bolid danas nego je tada imao Ferrari.
Ma nemoj? Ne vidim da je neki konstruktor imao razliku u bodovima toliku kao onda Ferrari, sve dok 2010. nisu uveli 25 i 18 umjesto 10 i 8 bodova.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
bas nedavno sam negdje gledao kratki video kada su intervjuirali tko je po njihovom misljenju najbolji vozac F1 ikad. Svi su rekli Schumacher. Hamiltona nisu ni spomenuli, jedino netko kad su ga pitali zasto to misli i sto sa Hamiltonom.

a odgovor je bio: Schumacher je izricito aktivno sudjelovao na razvoju bolida stalno, dok za Hamiltona govore da lik jednostavno dodje i ode. Rosberg je kontra toga bas aktivno isto sudjelovao u razvoju.
I u Schumacherovo doba je bilo vozača koji su bili bolji od njega. Danas ima vozača koji su bolji od Hamiltona. Jedina razlika je ta što ne voze isti bolid.

Po ovim tvojim kriterijima, onda bi Lauda bio najbolji, još je više visio u garaži i sudjelovao u podešavanju bolida.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
i druga napomena, je da je Schumacher u svojim najboljim danima digao svoju fizicku spremu na tu razinu da mu nitko nije mogao konkurirati i nakon njegove ere su svi poceli jako raditi na svojoj fizickoj pripremi.
Apsolutno nebitno. Svi su mogli izdržati utrku.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 19.01.2017., 18:53   #30
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
da li si ikad odvezao 10-20 krugova pravog kartinga? pitao bi te koliko ti znaci fizicka priprema. BOlje da ne komentiram ovo sa "svi su mogli izdrzati utrku". Najvece face u F1 se slazu da je Schumi bio i jos uvijek je vjerojatno najbolji vozac, ali eto PCE forumasi se ne slazu.
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na