Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 07.12.2017., 14:07   #2221
Verbum
Premium
Moj komp

Datum registracije: Feb 2006
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Ovako bi trebali za Iskon FTTH vlanovi biti:

Internet 3967
Iptv 3969
Voip 3968
Hvala.

Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
@Verbum
bila bi zanimljiva informacija dali voip na iskonu prolazi kroz asusa, ako se ništa nepromjeni i ja planiram u 3 mjesecu migraciju na iskon,do onda bi nam mogao ovdje koje izvješće o routeru liniji itd postat.
Super jer sad sam saznao da mi ugovorna obveza ipak istiće tek sredinom 4.-og mjeseca (malo sam se prekalkulirao).
Ti budeš do tada već dobrano sve istestirao i nama laicima objasnio kako sve najbolje podesiti.
Verbum je online   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 14:26   #2222
skalar
Premium

skalar's Avatar

Datum registracije: Apr 2015
naja sad sam ih zvao i reće mi ženska da su ovo akcijske cjene koje vrijede do 3 mjeseca,pa sad neznam ni sad sam malo u nedoumici pozitiva je da može bez telefona,
negativa je da su cijene gotovo identične čak bi ono kaj sad imam par kuna više plačao kod njih,očito moramo čekat 3 mjesec pa vidjeti kaj će nam jedni i drugi ponuditi-
možda uleti kakva akcija i kod t-coma do onda.

200/100 + 50tv programa -248kn + 8kn sportski sa sport klubom 4,5,6

Zadnje izmijenjeno od: skalar. 07.12.2017. u 14:32.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 15:41   #2223
djdado16
Registered User

Datum registracije: Feb 2015
Pozdrav imam ovaj router samo onu stariju verziju i optiku 200/100 Mbps...u zadnje vrijeme svakih sat vremena mi nestane internet, ne radi preko lan portova niti mogu pristupiti routeru, a preko wlana takoder ne radi, i odbija sifru iako je vidljivo da je mreza dostupna...na routeru gore sve lampice kao da sasvim normalno radi, a kad provjerim preko moj telekom portala vidljivo da je pukla veza i da nije spojen na internet... Doduše vec sam im prijavio za zamjenu al nikako da dodu....jel imao tko slicnih problema i neki fix? ili je prdnio router
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 16:39   #2224
Nikky
Moderator

Nikky's Avatar

Datum registracije: Sep 2006
Mah, super kvaliteta, po tom opisu prdnio u rosu ... bitno je da u oni vide u sistemu da se ruši ...
Za utjehu možda dobiješ noviju verziju.
Možeš se samo gnjaviti pa zvati / pitati kad će izaći tehničar / dogovoriti termin precizno.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 18:46   #2225
djdado16
Registered User

Dok sam mozgao sta da napravim dok ih nema, uocio sam trenutno sto bi mogao biti problem...ostavio sam router upaljen sa tvom i mobitelom, znaci komp je bio ugašen i nije krepao....cim upalim komp nakon pol sata sat krepa router....sad iskljucio sam kabel koji spaja komp sa routerom i zamjenio sa drugim da vidimo jel do tog(iako ne vidim smisla) pa evo upravo testiram u nadi da je samo to problem...Taj kabel koji je prvobitno bio u kompu je dosta labav i mogu reci nikakve kvalitete, sad sam prespojio ovaj iz tva u komp koji je puno cvrsci...Sve sto je imalo smisla nije pomoglo, pa mozda ovo sto nema smisla bude riješenje, nadajmo se....Takoder sam razmisljao i da kupim router koliko mi ide na zivce ovaj speedport ,al budemo vidili
Staro Danas, 20:28   #2226
djdado16
Registered User

testirao 3 sata, nije krepao router...zamjena kabela je za sad pomogla...iako neznam za ceg je to freezalo router da ne radi nijedan drugi port i wifi
Staro Danas, 20:30   #2227
skalar
Premium

skalar's Avatar

Datum registracije: Apr 2015
pa po mom iskustvu vrlo su široke ruke u zamjeni routera,samo je problem što uvijek na kraju se isti problemi dešavaju kolko god oni mjenjali,
sigurno je najbolje rešenje nabavka svog gigabitnog routera,još ako ti netreba telefon skroz izbaciti speedport,sad kao što je vidljivo iz teme
neki su spremni uložiti, a drugi pak nisu.

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na