Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.07.2004., 13:07   #1
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Preporucite FPS za moju konfu...

... koju vidite u sigu. Ako ste iskljucili prikazivanje sigova MX2 64 Mb, Tulac 1300 i 256 Mb pc133.

Pucacina bi trebala sadrzavati npr. poludjele mutirane vojnike, razna cudovista nastala kao plod genetskog inzenjeringa ili dosla iz dubina dalekog svemira ili pakla svejedno. Takodjer a je i donekle zanimljiva "radnja", i da ima puno levela.

Nisam zahtjavan 800x600 rezolucija mi je prihvatljiva (slab komp sto cu...)

Hajde sjetite se malo sto ste prije rasturali...

Dosad sam dobro vrtio STV:EF, ST:EF2, Q2, DukeNukem (dok sam imo 486icu)....
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2004., 13:27   #2
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
doom?
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2004., 13:29   #3
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
da sam na tvom mjestu
preusmjerio bi snage na avanture... na tom podrucju mozes skoro sve igrat, staro i novo
a zabava je garantirana i dugotrajna!
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2004., 13:50   #4
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Originally posted by ßellerophon
doom?
E sad si me malo bacio predaleko u proslost (486ica). Nije komp TOLIKO slab. Pa ove dvije ST igre sto sam naveo koriste Q3 engine. Doduse ja sam ih igrao u 800x600 ali solidno je i to.

Ma koje avanture...... zelim krkacinu cudovista i negativaca
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2004., 15:19   #5
vudu2
Premium
Moj komp
 
vudu2's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,058
Call of Duty (ww2) ili return to castle wolfestein(ww2, gen inž, mutanti)
Odlične igre, q3 engine, dovoljno levela
vudu2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2004., 15:22   #6
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
Half Life...
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2004., 18:26   #7
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Serious Sam TFE i TSE!
Igrajmo Hrvatsko
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2004., 18:42   #8
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Originally posted by Isus
Serious Sam TFE i TSE!
Igrajmo Hrvatsko
Tako je

Igraj i UT
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2004., 23:17   #9
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Ne nasjedaj na provokacije kojekakvih opravdavača kaj su mami i tati opelješili novčanik za blentium xy klase i grfulje od 2,5k kuna ... moj drugi komp iz siga vrti Call Of Duty (i to nekada hosta za 10 playera i nikome ne trza ), Zatim vrti i kika UT'99 (ili ti stari i to nekad hosta), UT2k3 i to ide u 1024x768 sa skoro većinom stvari na high, ali kada hostam onda je sve na mid ali nikada na low i ne trza), onaj koji nije igrao Rune u mreži nije igrao niš kaj valja, to je skoro živi sex u WLANu Da samo kikneš mrvicu jaču grafulju G3/8500 (druge nemaju baš smisla u kombinaciji sa Tulcem 1,3) i dodaš još 256 SDRa to će kikati još godinama ... Eto ja sam uspješno i bezbolno preskočio cijelu, usuđujem se reći. propalu, promašenu i ušljivu P4 generaciju i sada komotno mogu planirati o nekom dual opteronu ili xeonu sa PCI EX, PCI 64, BTX, ... a da nisam propustio niš od gameova i da nekaj nisam mogao zavrtiti u barem 1024x768x32 ... da ne duljim skoro svaki FPS sa police možeš uzet i kikat na svom stroju ako dodaš još samo 256 SDRa i po mogućnosti G3/8500=9100. Samo izbjegavaj ove DX9 naslove koji su izašli unutar ovih zadnjih mjeseci jer oni trzaju i na gore spomenutim mašinama
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2004., 23:59   #10
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
Ne nasjedaj na provokacije kojekakvih opravdavača kaj su mami i tati opelješili novčanik za blentium xy klase i grfulje od 2,5k kuna ... moj drugi komp iz siga vrti Call Of Duty (i to nekada hosta za 10 playera i nikome ne trza ), Zatim vrti i kika UT'99 (ili ti stari i to nekad hosta), UT2k3 i to ide u 1024x768 sa skoro većinom stvari na high, ali kada hostam onda je sve na mid ali nikada na low i ne trza), onaj koji nije igrao Rune u mreži nije igrao niš kaj valja, to je skoro živi sex u WLANu Da samo kikneš mrvicu jaču grafulju G3/8500 (druge nemaju baš smisla u kombinaciji sa Tulcem 1,3) i dodaš još 256 SDRa to će kikati još godinama ... Eto ja sam uspješno i bezbolno preskočio cijelu, usuđujem se reći. propalu, promašenu i ušljivu P4 generaciju i sada komotno mogu planirati o nekom dual opteronu ili xeonu sa PCI EX, PCI 64, BTX, ... a da nisam propustio niš od gameova i da nekaj nisam mogao zavrtiti u barem 1024x768x32 ... da ne duljim skoro svaki FPS sa police možeš uzet i kikat na svom stroju ako dodaš još samo 256 SDRa i po mogućnosti G3/8500=9100. Samo izbjegavaj ove DX9 naslove koji su izašli unutar ovih zadnjih mjeseci jer oni trzaju i na gore spomenutim mašinama
black pa di si ti??
kaj si totalka prešel na nvidiju pa te zato više nema na ati forumu??
pinsla je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2004., 11:11   #11
LightForce1308
cmiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
LightForce1308's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 452
Serious Sam definitivno. Krkačine koliko hočeš. Zapravo to i je jedina fora u cijeloj igri. Samo krkljaža. A radit će ti sto posto, radilo je meni na max rezoluciji na ovoj konfi dok sam još imao GF2 i 256DDR-a.
LightForce1308 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2004., 11:35   #12
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Originally posted by pinsla
black pa di si ti??
kaj si totalka prešel na nvidiju pa te zato više nema na ati forumu??
a imam posla ko svrabljiv a i viš sam da sam protu svoje volje postal nVidiot, frendu je trebal moj 8500 da se dokopa nekog 9600, ova moja dual ploča ne voli ATi kartice i eto ja postadoh nvidiot ali nema veze iza nove godine planiram si složiti još jedan mean killing machine pa će nutra opet valjda neki ATi
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2004., 11:38   #13
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Red Faction. Clive Barkers: Undying - meni dobra pucačina pogotovo ako voliš čudovišta i malo horora. Radit će ti bez problema na dobrim detaljima.

Igra li netko igru Heroes III ili IV? Znam da nije pucačina i da je malo starija, ali mi je bila vrlo zanimljiva duže vrijeme.

pinsla to su riječi. Objasni to onima koji kupuju nove komponente svaki mjesec da bi mogli na malo ljepšoj grafici igrati nove igre. I ja uskoro prelazim na novi komp (ako se upišem na faks), a trenutačno imam Celerona 750 MHz, 192 RAMA, GF4 MX440 i ostale sitnice, pa mi je donedvno radilo gotovo sve na srednjim detaljima.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2004., 11:43   #14
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
a imam posla ko svrabljiv a i viš sam da sam protu svoje volje postal nVidiot, frendu je trebal moj 8500 da se dokopa nekog 9600, ova moja dual ploča ne voli ATi kartice i eto ja postadoh nvidiot ali nema veze iza nove godine planiram si složiti još jedan mean killing machine pa će nutra opet valjda neki ATi
ma znam ja da si ti u duši pak fanATIc
nego kak ti radi ova Quadro kartica??
Baš me zanima kakve su te kartice za profesionalnu namjenu?
odnosno kakve su performanse u odnosu na ovu moju primjerice modanu u fire gl x1?
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2004., 11:30   #15
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Hvala svima na odgovorima. RTCW se uredno vrti na 1024x768 bez problema i trzanja a igra je odlicna. KAsnije cu probati i ove ostale...
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na