Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2019., 18:35   #1
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Android box obavijesti

Nisam siguran da li je pitanje na pravom mjestu, dvoumio sam se da li da postavim upit ovdje ili na smartphome topiću ako nije pravo mjesto prenjestite me.

Naime imam android box M5X Max i imam nekoliko upita a vjerojatno je sl. I kod drugih box uredja
Ako ovo može pomoći box je ažuriran na android 9

1. ne znam kako vidjeti apk koje rade u pozadini i iste isključiti po potrebi
2. Kad uključim uredjaj čujem zvučnu obavijest no ne vidim kakva je obavijest došla na početnom zaslonu
3. Na mobitelu vidim kad se skidaju ,apk, filmovi, glazba...no na boxu se to ne vidi
4. Pri uključivanju box-a čuje se pozadinski zvuk o dolasku neke obavijesti, ali ne vidim o kakovoj je obavijesti riječ

Eto kako rješiti gore navedena pitanja, da li postoje neke apk za to ili ....
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 22:05   #2
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
Za obavijesti povučeš mišem s vrha ekrana isto kao i na mobitelu. A za background apps treba uključit developer options pritiskom na build number jedno 5 puta.
stifmeister je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.10.2019., 18:27   #3
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor stifmeister Pregled postova
Za obavijesti povučeš mišem s vrha ekrana isto kao i na mobitelu. A za background apps treba uključit developer options pritiskom na build number jedno 5 puta.
Ma žalost ovo mi nije ni malo pomoglo.

S mišom povlačiti s vrha ekrana što se može vidjeti iz kratkog videa (scrren) link vjerojatno media launcher defaultni ne podržava tu opciju, a u podešavanjima nisam nigdje našao manualno podešavanje za media launcher

Za drugu sugestiju Uključena mi je opcija za razvojne programere otprije ali nikako nisam mogao naći opciju o BG apk.

Za ovu prvu opciju povlačenja miša ekrana nekako sam riješio s aplikacijom Snowball ali nije mi baš nešto al poslužit će dok ne nađem nešto bolje
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na