Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2019., 16:12   #31
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
gdje kupiti PES a da je najjeftinije? usporedit ću cijene na cdkeys i g2play.. preporuka za još neku stranicu?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2019., 16:24   #32
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
gdje kupiti PES a da je najjeftinije? usporedit ću cijene na cdkeys i g2play.. preporuka za još neku stranicu?
Dlcompare.com

Sent from my PCT-L29 using Tapatalk
Majti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.09.2019., 13:47   #33
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Bit će neki update hvala Bogu 😊

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 08:08   #34
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Probao sam demo i igra zaista obećava. PES 2019 gotovo da i nisam igrao (jako glupo potrošenih 30 eura ako se ne varam).
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 20:16   #35
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
Frend koji je nabavio PES 2020 kaže da je igra se osjetno razlikuje od onog što je vidio u demu. Naravno, pravi PES počinje tak kad krene sezona Provjerene Gestapo metode.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 17:48   #36
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Ma demo je bio sporiji, pogotovo u odnosu na pes2019, međutim igrivost je ok samo što nije tako sporo kao u demu(gdje je i bilo lakše sa desnom gljivom driblinge raditi bez trčanja).Svakako PES 2020 je super i užitak je igrati, a neke detalje koje budu mogli popraviti će vjerojatno sa patchevima ispeglati..samo je problem šta nikad sve ne poprave nego uvijek nešto ostane ili novo dodaju
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 23:20   #37
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
Treba ostaviti prostora za motivaciju za kupovanje daljnjih nastavaka.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2019., 13:12   #38
Armor
Premium
 
Armor's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: HR Zagorje
Postovi: 219
Kakvo je stanje u full verziji igre, jer demo je nekaj najbolje od nogometa kaj sam igral već godinama?

Dal se na PS4 daju skinuti sve licence, nove lige i oprema?

Ima kakva domaća, ili barem s tog govornog područja, liga itd., kak je za Fifu bil FeX?


UPDATE: nisam ni skužil da je dupli post, kak to da niko ne raspravlja o igri...?


Igra je trenutno 225kn (PS+ cijena) na našem PS Storeu, itko zainteresiran za zajedničku kupnju?

Zadnje izmijenjeno od: Armor. 16.11.2019. u 15:56.
Armor je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2019., 12:46   #39
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Igra je nešto najbolje od nogometa što je dosada izašlo po mom mišljenju. Naravno da se može mijenjati dresove u igri kao i inače, ja s prijateljima igram ligu najviše u zadnje vrijeme. U igri imaš ove godine puno više licenci, Juventus, Barcelona, Man Utd, Bayern itd.. Pogledaj "Spoony Pizzas" kanal na youtubeu, imaš tutoriale za apsolutno sve što te zanima ukratko.
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 22:48   #40
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Izasao novi update za igru
https://www.konami.com/wepes/2020/eu/en/pc/topic/dp3
Uz gore navedene grafičke dodatke i poboljšanja tu je i unaprijeđenje kod finesse driblinga, veći utjecaj fizike igrača u duelima, AI igra bolje obranu, više klizecih startova i faula, svakako još bolje iskustvo igranja

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2019., 00:20   #41
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Delpiero Pregled postova
Igra je nešto najbolje od nogometa što je dosada izašlo po mom mišljenju. Naravno da se može mijenjati dresove u igri kao i inače, ja s prijateljima igram ligu najviše u zadnje vrijeme. U igri imaš ove godine puno više licenci, Juventus, Barcelona, Man Utd, Bayern itd.. Pogledaj "Spoony Pizzas" kanal na youtubeu, imaš tutoriale za apsolutno sve što te zanima ukratko.
znači, igram pes od kad sam bio klinac.. igrao sam pes 2019 s obzirom na vrijeme sasvim dosta.. nedavno sam uzeo pes2020.. ne znam šta bi rekao.. evo, ako možemo podijelit iskustva i mišljenja..

probao sam manual, a i assist s dodavanjima.. dodavanja su smeće.. pozicioniranje igrača kad treba dodat je preloše.. pipnem X a on doda igraču na drugu stranu igrališta kao da sam napunio do kraja, hvala bogu ne događa se često.. s assistom koji je bio milju bolji u pes2019, ne dodaje kako treba.. znači držim prema gore, ono što je logično da ide igraču kojeg gore vidim, lopta ode negdje u stranu umjesto ovom a opet napunio sam X koliko treba.. takve stvari mi ubijaju čar u igri.. igrači koji puštaju loptu da im prođe kraj noge

sjebali su dodavanja u prostor.. opet, u pes2019 je bilo bolje.. tako se meni čini.. a kažem naigrao sam se pes-ova u životu.. najjači ikad pes2006..


možda griješim negdje.. možda treba forsirat manual igru sa svime

sad sam odigrao jednu quick match online, to je bio kaos na terenu i s njegove i s moje strane.. a obojica smo odigrali kvalitetno koliko smo mogli, ostalo je sjebala igra
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 23:22   #42
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
PES4 je meni posebno ostao u dobrom sjećanju.
PES5 je bio žešća banana, onakvo varanje u master ligi je bilo al pari predsjednički izbori u SAD. S druge strane, prava stvar za mazohiste. Ryan Babel i Adriano FTW.
PES6 je bio malo smekšao u odnosu na PES5.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 12:19   #43
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
znači, igram pes od kad sam bio klinac.. igrao sam pes 2019 s obzirom na vrijeme sasvim dosta.. nedavno sam uzeo pes2020.. ne znam šta bi rekao.. evo, ako možemo podijelit iskustva i mišljenja..

probao sam manual, a i assist s dodavanjima.. dodavanja su smeće.. pozicioniranje igrača kad treba dodat je preloše.. pipnem X a on doda igraču na drugu stranu igrališta kao da sam napunio do kraja, hvala bogu ne događa se često.. s assistom koji je bio milju bolji u pes2019, ne dodaje kako treba.. znači držim prema gore, ono što je logično da ide igraču kojeg gore vidim, lopta ode negdje u stranu umjesto ovom a opet napunio sam X koliko treba.. takve stvari mi ubijaju čar u igri.. igrači koji puštaju loptu da im prođe kraj noge

sjebali su dodavanja u prostor.. opet, u pes2019 je bilo bolje.. tako se meni čini.. a kažem naigrao sam se pes-ova u životu.. najjači ikad pes2006..


možda griješim negdje.. možda treba forsirat manual igru sa svime

sad sam odigrao jednu quick match online, to je bio kaos na terenu i s njegove i s moje strane.. a obojica smo odigrali kvalitetno koliko smo mogli, ostalo je sjebala igra

I ja sam tako po godinama otprilike igrao PES-ove
Preporučam ti da malo vremena još provedeš igrajući da se malo navikneš, ne znam iskreno da sam osjetio taj problem koji imaš često. Stvar je da su na ovom PESu podigli "osjecaj realnosti" kod dodavanja i većina to i hvali po internetu, samo je teže dodati kad si pod pritiskom ili ako nisi prirodno postavljen za neko dodavanje - onda to bude loše što je nekako i realno.("Now, a player's posture, position on the pitch, and the amount of defensive pressure they're under will impact the accuracy of both passes and shots. "). Ja igram s ekipom ligu svaki tjedan kad se nađemo i nismo imali takvih problema, zna se dogodit da ako igraš s gljivom na joysticku možda usmjeriš na krivog igrača(ako su blizu jedan do drugoga) ili nisi još uhvatio osjećaj za jačinu dodavanja, naime ako napuniš dodavanje do kraja igrač smatra da si dodao ne prvome do sebe nego onome tamo iza njega dalje. Na taj način je moguće kontrolirati točno gdje dodaješ. Naravno da je, ako si savladao manual pass i assist, to puno viša razina, ali je nepotrebno za normalno funkcioniranje u igri. Pokušaj pogledat na youtube na spoony pizzas kanal i tu kakav tutorial za te gluposti ili prođi trening u igrici čisto malo da dobiješ osjećaj za funkcioniranje svega.

Po meni je ovo puno bolje i realnije nego pes 2019 i veći je užitak igrat, a da ne spominjem da ima puno situacija koje su sad bliže realnosti.
https://www.youtube.com/watch?v=eaS8koez0rc -jedan od reviewa.. generalno se svi slažu da nikad nije bilo boljeg iskustva igranja
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Delpiero. 11.12.2019. u 12:28.
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 21:49   #44
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Delpiero Pregled postova
I ja sam tako po godinama otprilike igrao PES-ove
Preporučam ti da malo vremena još provedeš igrajući da se malo navikneš, ne znam iskreno da sam osjetio taj problem koji imaš često. Stvar je da su na ovom PESu podigli "osjecaj realnosti" kod dodavanja i većina to i hvali po internetu, samo je teže dodati kad si pod pritiskom ili ako nisi prirodno postavljen za neko dodavanje - onda to bude loše što je nekako i realno.("Now, a player's posture, position on the pitch, and the amount of defensive pressure they're under will impact the accuracy of both passes and shots. "). Ja igram s ekipom ligu svaki tjedan kad se nađemo i nismo imali takvih problema, zna se dogodit da ako igraš s gljivom na joysticku možda usmjeriš na krivog igrača(ako su blizu jedan do drugoga) ili nisi još uhvatio osjećaj za jačinu dodavanja, naime ako napuniš dodavanje do kraja igrač smatra da si dodao ne prvome do sebe nego onome tamo iza njega dalje. Na taj način je moguće kontrolirati točno gdje dodaješ. Naravno da je, ako si savladao manual pass i assist, to puno viša razina, ali je nepotrebno za normalno funkcioniranje u igri. Pokušaj pogledat na youtube na spoony pizzas kanal i tu kakav tutorial za te gluposti ili prođi trening u igrici čisto malo da dobiješ osjećaj za funkcioniranje svega.

Po meni je ovo puno bolje i realnije nego pes 2019 i veći je užitak igrat, a da ne spominjem da ima puno situacija koje su sad bliže realnosti.
https://www.youtube.com/watch?v=eaS8koez0rc -jedan od reviewa.. generalno se svi slažu da nikad nije bilo boljeg iskustva igranja

bacio sam se na žešće igranje i bolje savladao.. istina, išli su na realnost, ali po meni su postigli kontra efekt.. sad mi se događaju situacije kad sam u prilici da napravim pass u prostor i igrač krivo doda jer je to kao "realno" i događa se u stvarnosti, ali moja situacija bude čista kao suza, pa ja bi bolje dodao na školskom igralištu..

igram na strelice na gamepadu, probao sam i gljive, i opet, passovi s assistom su dosta lošiji.. znam to, ovisi koliko napuniš, dodat će igraču koji je bliže ili dalje od tebe.. kažem, igram pes godinama, znam ga u dušu, ali ovo nema smisla.. moram igrača doslovno namjestit da bude okrenut prema drugom igraču da bi dodao kako spada.. dodavanja u trku kad želim izbiti su isto jako loša.. ne mora dodat precizno u noge kao u starim pes-ovima, ali lopta najčešće ode u out totalno bzvz..

ugl, nije pes toliko loš, ali očekivao sam više.. bude hrpa dobrih situacija, ali isto tako ova kriva dodavanja, a ono držim gore, on doda lijevo nekom.. i to isto, dodavanje ovisno koliko jako napunim.. nekad namjerno želim po podu do kraja prebacit loptu skroz udaljenom igraču, on doda ovom koji je 10m udaljen i nabije ga loptom da se odbije od njega..


sad sam odigrao online quick match, igra mi je sjebala 4 ključna pasa.. ja stisnem gore desno, on doda igraču desno koji ne utrčava.. i tako.. ugl..

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 12.12.2019. u 22:12.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2019., 21:33   #45
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
bacio sam se na žešće igranje i bolje savladao.. istina, išli su na realnost, ali po meni su postigli kontra efekt.. sad mi se događaju situacije kad sam u prilici da napravim pass u prostor i igrač krivo doda jer je to kao "realno" i događa se u stvarnosti, ali moja situacija bude čista kao suza, pa ja bi bolje dodao na školskom igralištu..

igram na strelice na gamepadu, probao sam i gljive, i opet, passovi s assistom su dosta lošiji.. znam to, ovisi koliko napuniš, dodat će igraču koji je bliže ili dalje od tebe.. kažem, igram pes godinama, znam ga u dušu, ali ovo nema smisla.. moram igrača doslovno namjestit da bude okrenut prema drugom igraču da bi dodao kako spada.. dodavanja u trku kad želim izbiti su isto jako loša.. ne mora dodat precizno u noge kao u starim pes-ovima, ali lopta najčešće ode u out totalno bzvz..

ugl, nije pes toliko loš, ali očekivao sam više.. bude hrpa dobrih situacija, ali isto tako ova kriva dodavanja, a ono držim gore, on doda lijevo nekom.. i to isto, dodavanje ovisno koliko jako napunim.. nekad namjerno želim po podu do kraja prebacit loptu skroz udaljenom igraču, on doda ovom koji je 10m udaljen i nabije ga loptom da se odbije od njega..


sad sam odigrao online quick match, igra mi je sjebala 4 ključna pasa.. ja stisnem gore desno, on doda igraču desno koji ne utrčava.. i tako.. ugl..
Meni je u početku bilo potrebno malo prilagodbe radi novina koje su uveli, ali kad sam malo uhvatio igrat sve je bilo bolje.stvar je navike, kad uhvatiš ruku imat ćeš osjećaja točno što radiš.. Pomalo

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2019., 22:15   #46
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
https://www.youtube.com/watch?v=S9vAdACXheA

Svake godine ista priča.
Skriptirane utakmice.
Exploitanje bugova.
Abusovanje sistema igre.

Zato mi je nogomet najodbojniji žanr igrica.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 09:55   #47
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
U Pesu zadnje 3 godine (myClub) u prvih 10 minuta igre se vidi ko je pobjednik
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 11:36   #48
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Pa utakmica i traje 10 minuta


Skriptiranja ima, ne kažem da nema, al oni koji trče za loptom ko muhe bez glave bi se zadnji trebali žalit na tak nešto.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 12:21   #49
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
Možeš ti igrat frende kako god hoćeš, ali kada igra modificira statistike i izvodi te kerefeke nema ti spasa. Primjer davnih dana: idem pun šprint sam prema golu s Etoom, ima maltene izmaksiranu brzinu (preko 90). Pobjego je stoperima, koji su po karakterstikama bar 25-30% sporiji (ispod 70), nekoliko metara. U tri koraka ga stižu i "čiste" uklizavanjem s leđa, naravno bez sankcija. Moje iskustvo je uvijek bilo takvo da čim ti igraš tvrđe oni više "balansiraju".

Nekako mi je najbolje iskustvo igranja bilo s tipkovnicom na srednjoj težini. Sam input method ti onemogućava da igraš ne znam kako brzo tako da je na manjoj težini bilo manje nabrijavanja a više zabave.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 15:41   #50
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Skriptiranja ima, ne kažem da nema, al oni koji trče za loptom ko muhe bez glave bi se zadnji trebali žalit na tak nešto.
Nisam ja u videu, nije moj klip. XD

Samo kažem.

Najbolje mi je kad me frend dobije, da 3 gola na istu foru, jer abusea bug i mehaniku igre. XD

I onda se pravi važan kako je bolji. xD

I onda mu lijepo kažem da nimalo nisam impresioniran takvom vrstom gola jer je to abuseanje mehanike igre ....

Inače, EA u vezi tog kaže svoje:

" Nobody likes a cheater, so it’s against our rules. Cheating can include, but isn’t limited to, using external tools, performing in-game exploits, abusing glitches or bugs, performing, using, buying, or selling match collusion, matchmaking manipulation, or win manipulation services. In-game cheating is not fair play and hurts the experience for the players you are playing against. "
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 15:45   #51
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I onda me neko pita zašto ne igram online.
Jel itko igra iz zabave ili svi igraju da bi pobjedili? Mislim da je ovo drugo. Ako ne cheataju sa plaćenim cheat engineima, legalno cheataju exploitanjem bugova. Fuck this.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 15:47   #52
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Pa točno to, zato sam i prestao igrat PES nakon PESa 2005 i 2006. Radi takvih gluparija.

Igram iz zabave s prijateljima, jer mi se druži i hebe mi se šta igramo. XD

Ali ono .. da izgubiš brdo para na turniru jer netko exploita buggove, bio bi poprilično ljut. XD Ovako samo uopće nisam impresioniran određenom vrstom gola. XD Pogotovo kad da takva 3 za redom u jednoj tekmi. XD
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 16:53   #53
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Mene zanima gdje je problem u ovom svemu. XD
Jel' ne postoji način za programirat igru bez takvih gluparija?

Zadnje izmijenjeno od: Brad. 31.12.2019. u 17:01.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 18:11   #54
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Ja igram s prijateljima zajedno kod sebe kući, nađemo se i gazimo cijelu noć, recimo krene svak sa svojim klubom i igramo Englesku ligu trenutno ili ligu prvaka, i dosta je ugodno za igrat i napeto. Nemamo problema općenito baš. Online ne igram već dugo, ali sam čitao o problemima koje spominjete i mislim da trebaju to dovesti na višu razinu jer je ovaj PES nešto najbolje šta sam do sada igrao po pitanju nogometnih igara i užitak je igrat.
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 18:27   #55
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Ja imam te probleme kad igram s prijateljima na istom ekranu kod nekog u kuću. xD

Rješio sam problem tako što od sad igram s klubovima gdje su prosječne brojke 65-70, i gdje najbolji igrač ima brojke 72.

Pa se više ne živciram oko tog. XD

Primjetio sam da se tutleki s brojkama od 65 puno bolje ponašaju u gameplayu od ljudi čije su brojke 85. XD

Tako da sad stalno uzimam klubove s brojkama od 65-70, i malo je normalnije igrat.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2019., 20:52   #56
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Fakat, uzmem ove tutleke s 65-70.

I puno bolje igram nego npr s nekim midrange clubom tipa Atletico / Chelsea / Arsenal / Manchester United.

Ovi top tier klubovi - PSG, Juve i Liverpool - totalni raspad sistema.

Čim gori klub uzmem, to se kolektivno nogometaši bolje ponašaju u gameplayu.

Jest da im fali puno tehničke potkovanosti i brzine u šprintu.

Ali barem nisu totalni idioti na terenu. XD
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2020., 20:31   #57
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Fakat zamisli situacije.

Igram protiv frenda. Ja sam najlošiji između nas 3, ja i 2 frenda igramo stalno onu ligu/turnir, šta već to je. Svaki sa svakim 2 tekme.

Ja obično uzmem Juve/PSG/Liverpool, jer od nas 3, najlošije igram jer nogomet nisam taknuo 10 godina.

Ovaj jedan obično uzme jedan od ona 4: Man. United, Arsenal, Chelsea, Atletico ... Tu su negdje sva 4. Kontekst situacije, od ova 4 najbolje igra s Atleticom.

Uzmem npr. PSG protiv Arsenala s njim. Razvali me brate 4-1.
Da mi gol u prvih 15 minuta, jer sam ja očajan kad netko krene prvi s centra, treba mi neko vrijeme da uhvatim kako ljudi dišu kad igraju. Zato sam očajan u početku, pogotovo kad netko prvi krene s centra.

1-0.

Moji se počnu onda ponašat ko totalni retardi. Onda se hebem 50 minuta da izjednačim, i na neku Isusovu muku uspijem. Iako se ponašaju ko totalni debili. Ne možeš 2 pasa složit kako spada, njemu prolaze stvari koje ne bi prolazile. Fakat se hebem 50 minuta s tim što se igrači čudno ponašaju. XD Kao da su postali debili. -.- Ne znam objasnit to. Onda padne nekako na tešku muku gol za 1-1. Onda ofc, skriptirani gol za 2-1 za njega, i još 89ta za 3-1.

To je Arsenal vs PSG, gdje očekujem da će bit barem 2 više za mene. xD

Da ironija bude veća. Pazi situacije.

Uzmem repku SADa, da Amere. Gdje nitko nema iznad 73 brojke. 65-70 prosjek.

On uzme Atletico, s kojima je 10 puta opasniji nego s Arsenalom.

Tu očekujem da će me klasično nakantat 5 razlike u 1. poluvremenu, jer mi se nakon prvog izgubi volja za igranjem. XD

Kad ono, izgubi tekmu 5-1. xD

Hebeni Ameri, s brojkama od 65-70, razhebu Atletico samo tako. XD
A on s Arsenalom razvali PSG ....

Ima ovo kakve logike? XD

Edit:

I prije nego što krene pljuvačina, malo objašnjenje.
Na PESu 5 i 6 sam dobio svaku osobu u krugu 50 kilometara. Nisam nogomet pipnuo od tad, dakle znam nešto o nogometu.
I nisam tip koji dobiva ljude na hardcore skill, ja ljude dobivam na analiziranje njihovih igri i grešaka.
Da igram s bilo kim 5 tekmi da naučim kako se ponaša.
Nakon 5.te tekme bi ga svaku nadalje dobio.

Zadnje izmijenjeno od: Brad. 01.01.2020. u 20:41.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2020., 10:06   #58
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Brad Pregled postova
/cut

Edit:

I prije nego što krene pljuvačina, malo objašnjenje.
Na PESu 5 i 6 sam dobio svaku osobu u krugu 50 kilometara. Nisam nogomet pipnuo od tad, dakle znam nešto o nogometu.
I nisam tip koji dobiva ljude na hardcore skill, ja ljude dobivam na analiziranje njihovih igri i grešaka.
Da igram s bilo kim 5 tekmi da naučim kako se ponaša.
Nakon 5.te tekme bi ga svaku nadalje dobio.

isto tako igram.. challenge accepted
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2020., 10:54   #59
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Zanimljiva stvar, dok sam prije 8-9 godina, bio hardcore u PESu ....

Tad bi si dao ocjene:
Tehnička potkovanost 9 od 10.
Mozak: 7.5 od 10. xD

Sad kad ne igram aktivno, i igram 2 put mjesečno kad igram s frendovima na istom TVu, dao bi si ocjene:

Tehnička potkovanost 6 od 10.
Mozak 12 od 10. xD

Da imam onu tehničku potkovanost od prije 8-9 godina, kad sam tu igru peglao satima. I da imam ovaj mozak. Mislim da je jasno šta bi bilo. xD

Izgubljen potencijal. xD

Edit:

Inače, proučavanjem svojeg gejmanja nogometa, u zadnjih godinu dana od kad igram 2 put mjesečno na 2 sata s prijateljima.

Primjetio sam da mi je obrana i dalje na abnormalno visokom nivou s obzirom na 8-9 godina ne igranja.

Primjetio sam da mi tehničke potkovanosti fali najviše u tome što pasevi ne ispadnu onako kako ih zamislim u glavi.

I naravno, završnica, zadnje dodavanje i zadnji šut.

No to je više radi toga koliko se fizika igre promjenila kroz 10 godina.

Ali u obrani sam i dalje životinja.

Samo jbg, 8 godina pauze me koštalo tehničke potkovanosti što se vidi po tom zadnjem pasu i šutu. I po tome što mi pasevi nisu kako sam ih zamislio u glavi.

I ofc, radi promjene fizike kroz 10 godina, nemam ponekad ideje i iskustva što izvesti u zadnjem ključnom trenu prije šuta na gol.

Edit:

Fakat fascinantno ....

Izgubio sam 40-45% tehničke potkovanosti i fizičkog skilla kroz 8 godina.

Ali sam dobio 150% više moći analiziranja. XD

Ne možeš imat mozak i mišiće u isto vrijeme, rijetko tko to ima. XD

Edit:

Dok ovaj prijatelj s kojim jako često igram kad igramo nas par skupa.

Tehnički je potkovan do bola. Ali brate, ponekad je glup na terenu. xD

U obrani pogotovo. U napadu se još nekako izvuče improviziranjem i na slučajno.

Ali obrana 0.

Ali brate, fizički može izvest sve šta si ja zamislim u glavi. Samo što si on u glavi takve stvari ne može smisliti.

Ne možeš imat mišiće i mozak.

Edit opet:

Fakat, kad sam igrao PES 5 i PES 6, prešao sam po 20 sezoni master lige na obje bez problema. I više 25 ......
Onda je došao onaj čudan PES 2008? Ona igra mi je totalno ubila volju za nogometom. Koliko je to čudna igra bila. -.-
Zatim nisam čuo za nogomet do Fife 12-13-14.
U to doba sam počeo igrat reakreativno, 2 sata u mjesec dana s prijateljima, 2 na 2.
Tu me najviše hebalo ono punjenje skale šuta na Fifi, pošto sam naviknut da na PESu abnormalno kratko držiš skalu, i već je na pola puna.
Pa me tu počelo je**t to punjenje skale kod šuta. Dodavanje ne, dodavanje šta god stisneš, dobro je. Ali šut nije takav.
Zatim nakon 14te , opet nisam čuo za nogomet do kraja PESa 18, početka PESa 19.
Tu klasično opet, igranje 2 sata mjesečno s prijateljima, 2 na 2 ... čisto reakreativno.
Jbg, da sam s PESa 2005 i 2006, išao odmah iduče godine na PES 19, pričali bi drugu priču. XD

Zadnje izmijenjeno od: Brad. 02.01.2020. u 11:25.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2020., 11:58   #60
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Inače samo pitanje, za vas u temi.
Kako vi balansirate igranje igri u omjerima?
Pitam jer, ja sam tip kojeg zanima barem 5 žanrova igri, ali ono hardcore zanima. XD
I ono, igram 2 žanra 2 godine, izbacim jedan od ta 2, dodam treći, ovaj izbačeni zaboravim da postoji iduče 3 godine. Onda izbacim onaj koji je ostao duže, ubacim četvrti, i ovog zaboravim na 2 godine i ne taknem.
Igram ono jako jako jako jako jako dobro barem 5 žanrova igrica.
Ljudi koji profesionalno uspiju u nečem ... Igraju samo jednu igru, jedan žanr, 24-7-365, na 15 godina.
Ja sebe takvog ne mogu zamislit. XD
Kako vi rješavate taj problem? Isto kao i ja ili ste hardcore samo u 1 žanru i ne volite šarat okolo?
I što mislite o takvim ljudima kojima je 1 žanr igrica - kroz čitav život?
Brad je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na