Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2021., 09:37   #3061
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Hvala!
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2021., 09:43   #3062
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Bok,

ima netko kod za popust u pet centru za lipanj?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2021., 09:49   #3063
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
C2BS6MNB1


EDIT:


Tu ljudi stave gotovo odmah kodove. Tako ako ne uspiješ tu dobiti odogovore, tamo će sigurno netko staviti.

S tim da, možda da pitaš u Pet centru za popust direktno, odnosno da im objasniš o čemu se radi. Znaju imati hrane koja ima poderane vreće i slično, koja onda ide ispod cijene. Jako je teško doći do ovoga, jer ima ekipe koja to interno koristi, ali ako voditelj bude dobre volje i uspiješ doći do njega, pokušaj hintati
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2021., 15:58   #3064
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Ma to mi treba za "privatno" za mog psa. Po pitanju hrane uspjeli smo preko prijatelja od prijatelja dobiti popust u Joseri. Skinuli cijenu za 50kn po vreći.

220 HRK za 18 kg hrane za štence. Win win!

I jasno hvala ti na infu!
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2022., 10:38   #3065
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Našeg tibetanca Gizme više nema, auto mu je presudio u noći s petka na subotu na zelenoj površini ispred naše kuće. Bio je s nama nepunih 9 godina i ostavio je veliku tugu u obitelji. Teško je pomiriti se s činjenicom da ga više nema, njegov jastučić je prazan, nema više lajanja ni maženja.
Nisam ni sam pametan da li odmah tražiti novoga psa da zaliječi rane ili pustiti neko vrijeme da se sve smiri... Žena plače treći dan, ja isto ronim suze, depresija itd...
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2022., 11:33   #3066
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Užas... ne bih ti htio biti na mjestu, sjebano je to. Držite se
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2022., 11:44   #3067
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Našeg tibetanca Gizme više nema, auto mu je presudio u noći s petka na subotu na zelenoj površini ispred naše kuće. Bio je s nama nepunih 9 godina i ostavio je veliku tugu u obitelji. Teško je pomiriti se s činjenicom da ga više nema, njegov jastučić je prazan, nema više lajanja ni maženja.
Nisam ni sam pametan da li odmah tražiti novoga psa da zaliječi rane ili pustiti neko vrijeme da se sve smiri... Žena plače treći dan, ja isto ronim suze, depresija itd...
Uff, žao mi je. Znam kako je to. Doduše, moj je bio bolestan i mučio se skoro 2 tjedna u nadi da će se izvući (veterinari me uvjeravali da hoće). Ja imam klinke i one su bile vezane za njega i htjele su odmah drugog da im bude lakše. Uzeli smo štene, ali smo čekali skoro mjesec dana da bude "samostalno". Uglavnom, bila nam je neka utjeha jer smo bili u iščekivanju. Svaki dan su gledale fotke, pa im je nekako bilo lakše. To je moje iskustvo s gubitkom ljubimca. Ali opet, svako se drugačije s tim nosi. Nakon par mjeseci imamo beštiju
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2022., 14:16   #3068
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Našeg tibetanca Gizme više nema, auto mu je presudio u noći s petka na subotu na zelenoj površini ispred naše kuće. Bio je s nama nepunih 9 godina i ostavio je veliku tugu u obitelji.
Zao mi je zbog tuznog dogadjaja. Jedno je sigurno, uzimati istu pasminu je gotovo nepravda i za obitelj, a nista manje i ljubimca kojeg vise nemas. Uvijek ces imati usporedbu, ocekivanja, jer nikad se nece moci usporediti s prvim. Ako uzimate psa, trazite drugu pasminu, kao minimum nastavka.

A sam odluci, kad je za tebe, zenu, djecu, najbolji tajming za novog.

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ne znam da li je moj mačak mutant ili što, ali taj samo ždere i sere
za rubriku, citati mjeseca

Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Od danas se kucanstvo povecalo za jos jednu vrlo simpaticnu clanicu Africki patuljasti jez.
Krasna i simpaticna bica. Kako si se odlucio za jeza? Izvor nabave? Imas li sliku gdje ga drzis?

Cuo sam da su jedino, kad se istom probude, nepredvidivi reakcijom, ako ih preblizu diras.



...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 14.06.2022. u 14:27. Razlog: addendum odgovori
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2022., 01:58   #3069
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Nikad više psa... eventualno u nekoj penziji di će me nadživjet, 14let je imao, uzeo GO i ležao 2 dana u sobi zureći u strop.

Neki dan materinog mačka inače skroz dobrog vodio na hitnu, tromb u nekom dijelu, nepopravljivo... uspavat jbg jer je u agoniji, zadnji kraj hladan i nepokretan. Ženinog mačka na čuvanju par dana kasnije maltene ista stvar samo što je bio čist u glavi.

Drž se Guls.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2022., 08:08   #3070
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,167
Uh... Zato nemam ljubimce,tek poneku mačku za koju se ne vezujem puno. Ono na šemu ako navrati,navrati,dam joj jest i mir.
Zavolio sam pse jer mi ih žena voli i generalno bih htio imati psa. Ja bi prvi dan s njim plakao jer bih znao da neće tu biti zauvijek. Da sve to izbjegnem,nemam ljubimce. Žena sad živi samnom,pas je ostao kod punice,dobio dijabetes,velik fajt s prehranom,inzulinima i sl. Pas je oslijepio i život mu je dosta teži sad. Žao mi ga je. Neću i amen.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2022., 09:38   #3071
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Našeg tibetanca Gizme više nema, auto mu je presudio u noći s petka na subotu na zelenoj površini ispred naše kuće. Bio je s nama nepunih 9 godina i ostavio je veliku tugu u obitelji. Teško je pomiriti se s činjenicom da ga više nema, njegov jastučić je prazan, nema više lajanja ni maženja.
Nisam ni sam pametan da li odmah tražiti novoga psa da zaliječi rane ili pustiti neko vrijeme da se sve smiri... Žena plače treći dan, ja isto ronim suze, depresija itd...


Kako je došlo do toga da automobil udara psa na zelenoj površini? Znate li tko ga je unesrećio?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2022., 09:47   #3072
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Uh... Zato nemam ljubimce,tek poneku mačku za koju se ne vezujem puno. Ono na šemu ako navrati,navrati,dam joj jest i mir.
Zavolio sam pse jer mi ih žena voli i generalno bih htio imati psa. Ja bi prvi dan s njim plakao jer bih znao da neće tu biti zauvijek. Da sve to izbjegnem,nemam ljubimce. Žena sad živi samnom,pas je ostao kod punice,dobio dijabetes,velik fajt s prehranom,inzulinima i sl. Pas je oslijepio i život mu je dosta teži sad. Žao mi ga je. Neću i amen.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
Tako i ja razmišljam ali mislim da griješimo i ja i ti. Doduše, čekam da mi naraste malo klinka i onda sigurno uzimam psa pa nek živi koliko živi. Doživio sam par tragedija u obitelji čiji su članovi doživjeli prerane smrti i pomirio se s tim da čovjek ili životinja živi dok živi i idemo dalje.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 15.06.2022. u 11:22.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2022., 14:46   #3073
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova


Kako je došlo do toga da automobil udara psa na zelenoj površini? Znate li tko ga je unesrećio?
Vjerojatno su kumovali alkohol, brzina i moja neodgovornost puštanja psa van dvorišta. Ne znam tko ga je i kako ga je. Tom cestom dnevno prođe 5 auta, ali eto, jedan od njih je bio koban.
Taman sam prije par dana skinuo kameru s pročelja kuće i ko za vraga nemam snimku tko ga je. Možda i bolje da nemam, imam kredit i obitelj, ne treba mi sud/zatvor.

Hvala svima na podršci, s vremenom bude bolje...
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2022., 15:19   #3074
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
To mi je uvijek frka da pasica ne preskoči ogradu i ode "u život". Nikada to nije napravila ali s obzirom na atletske sposobnosti siguran sam da joj to nije NIKAKAV problem.

Prije kojih mjesec dana prolazimo pasica i ja pored nekog čovjeka koji je gleda, a ova jasno veseljak maše repom čim nekog vidi. Čovjek je mazi, zagrli i počne kroz suze pričati kako je prije pola godine (ako se dobro sjećam) izgubio svog psa (uginula) i da ova moja ima isti pogled. Ispričavao mi se zbog malo čudne situacije ali jasno da nije problem. Grdo je to kad psa izgubiš.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2022., 02:03   #3075
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Jako grdo...
syss je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2022., 07:51   #3076
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Našeg tibetanca Gizme više nema, auto mu je presudio u noći s petka na subotu na zelenoj površini ispred naše kuće. Bio je s nama nepunih 9 godina i ostavio je veliku tugu u obitelji. Teško je pomiriti se s činjenicom da ga više nema, njegov jastučić je prazan, nema više lajanja ni maženja.
Nisam ni sam pametan da li odmah tražiti novoga psa da zaliječi rane ili pustiti neko vrijeme da se sve smiri... Žena plače treći dan, ja isto ronim suze, depresija itd...
Žao mi je zbog peseka.
Imam iskustvo s odlaskom mog prvog jaze s 13,5 godine nakon četverogodišnje kemoterapije.

Hodao sam svaki dan po nasipu i parku bez pesa, izgubljen i bez smisla te nakon tri mjeseca odlučio ponovo uzeti jazu iz iste uzgajivačnice.

Da znaš s kakvim sam veseljem išao kod uzgajivača odabrati psa...
Sad je navršio 6 godina.
Slažem se da je bilo usporedbi ali kao jedna vrsta sjećanja a ne vaganja koji je pas bolji.
Svaki je pas dobar i život, za onoga tko zaista voli pse, je puno bogatiji. Unatoč tome sam promišljao hoću li zbog svoje dobi imati snage i volje za hendlanje...no kad mališa dođe u kuću sve se može, da nisam uzeo psa tko bi me odvukao od kompa i televizora...
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 01:44   #3077
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Da znaš s kakvim sam veseljem išao kod uzgajivača odabrati psa...
Mi smo išli kod Perokovića (ako si ikad gledao kućne ljubimce vjerovatno znaš tko je on)... i od njih svih 5-6 malih bastarda je jedan došao do mene i navlačio tenisicu - reko to je taj.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 07:16   #3078
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
Mi smo išli kod Perokovića (ako si ikad gledao kućne ljubimce vjerovatno znaš tko je on)... i od njih svih 5-6 malih bastarda je jedan došao do mene i navlačio tenisicu - reko to je taj.
Tako to obično ide da pas izabere vlasnika no bila su mi dva legla na izbor pa ti biraj između njih 16...
Svi su se gurali oko mene, raskopčali su mi sandale na čičak za 10 sekundi a ja sam na kraju odabrao jednog mališu koji je stajao po strani i derao se iz sveg glasa.
Dobro sam izabrao, dere se i danas no srećom se jaze ne boje pucnjave tako da smo zajedno gledali vatromet koji mi je doslovce pod balkonom...

prvi dan po dolasku u novi dom
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 08:37   #3079
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 536
Nakon dugo godina napokon sam udomio macu, trikolorku


spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2022., 09:44   #3080
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Hodao sam svaki dan po nasipu i parku bez pesa, izgubljen i bez smisla te nakon tri mjeseca odlučio ponovo uzeti jazu iz iste uzgajivačnice.
Sve stoji, blisku osobe mozes izgubiti, samo, nikad ne bih mogao istu vrstu/pasminu. Jedino da za zivota ima pomladak, pa da ostavis jednog uz drugog, sto neki ljudi i rade planski, upravo da im bude laksi gubitak. Tako njegov nasljednik nastav, ali kao netko tko je potekao od njega/nje, pa si nekako pripremljen.

No, dobro sretno s novim jazavcarem, pazi ga samo od debljanja, kad bude stariji, no ako seces svaki dan, nece biti problema.

U 80-tih smo u kuci imali ostrodlakog jazavcara, nema pasmine koja ima ljepse sape. Nisu sape, vec dijelovi plisanog namjestaja

Jazavcar, barem nas, kad je bio u elementu, umislio je da je 5x veci pas, lajao na konje, na vucjake, sto je najbolje, nastup mu je prolazio, veliki bi se stvarno prepali. Susjedov doberman, tijelom kao bizon naspram njega, ali kad bi jazavcar stemerski poceo lajati, stemerski ici prema njemu, doberman se samo izmicao. Kasnije su postali frendovi.

Jazavcar ako ima veliki vrt, kad predje 5 ili vise, ako spava vani, doslovno ga trazis kao alkoholicara. Uleti u kutiju sa stvarima, zaroni i tako spava, uleti u ruze pa se prikopa, pa u rupe, gdje ruku ne bi se usudio staviti. Ako nanjusi stakora, nema rucka, nema vecere, dok ga ne ulovi, nema mira, sav je izvan sebe. Mozes ga milovat, stavljat jelo, ne moze podnjeti da se mis sece oko njega, a da ga on nije ulovio



.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2022., 01:29   #3081
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Ha to ti je Ričbek + Boxer... naj naj na svijetu, mamina maza, pišao je valjda 3 mjeseca kad smo susjede sreli onak bez kontrole, ali kad je stasao na 40-50kg i osjetio prijetnju - ubit

Jebote što sam volio tog psa..
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2022., 23:13   #3082
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Evo primjera kako izgleda podrezivanje noktiju kod jeza.
Cilj je "razvuci" jeza i onemoguciti mu da se sklupca, i to se moze napraviti samo na dva nacina. Prvi je da se uhvati za kozu i spoje prsti, onda je miran i noktici se relativno lagano skrate.
Drugi je da se primi za zadnje noge i jednostavno podigne drzeci ga tako da visi naglavce dolje.

To su jedina dva nacina na koji veterinar moze pregledati jeza a da ga ne mora uspavati. Treci je uspavljivanje pa onda pregled.

Vjerujte mi treba prakse, jer cim jez i malo skontrira misice, nema sanse da spojete prste kao na slici

Nik je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2022., 09:41   #3083
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 536
Mačkoljupci - Kalendari za pomoć macama

U blagdanskom duhu, mi volonteri građanske inicijative „mJauk u nevolji“ i naši mali štićenici (njih 90ak) napravili smo za sve mačkoljupce kalendare za predstojeću godinu.

Prodajemo ih po cijeni od 70kn i sav prihod ide za hranu, lijekove i veterinarske troškove.

Glavne zvijezde i naši predivni modeli su Karma, Debeli, Janko, Forest, Lavić, Narita i drugi…

Svi zainteresirani mogu mi se javiti mailom ili osobno, imam par komada kod sebe na stolu i hrpu u autu.

Uplate primamo keksom, na račun ili keš, a dobrovoljne priloge primamo cijele godine.

Primopredaju moguća u Zg kao i slanje Tiskom, poštarinu plaća kupac.

Hvala svima na pažnji.

Virnuti i pratiti nas možete na fb: Mjauk u nevolji | Zagreb | Facebook

P.S. Objavu je odobrila administracija.




spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2022., 12:22   #3084
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Napises/posaljes IBAN i keks za donacije?

Takodjer, ne znam dal ste to gledali i koliko je komplicirano, ali bilo bi super ako se mozete na benevityju (benevity.org) registrirati i certificirati. Puno firmi u inozemstvu, ukljucujuci i moju, matcha sve donacije non-profit organizacijama, ali moraju biti odobreni preko benevityja. U Hrvatskoj je, sto se tice macaka, samo Prava Sapa trenutno (bila je i Udruga 9 Zivota jedno vrijeme, ali trenutno nije iz nekog razloga..
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2022., 13:17   #3085
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 536
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Napises/posaljes IBAN i keks za donacije?

Takodjer, ne znam dal ste to gledali i koliko je komplicirano, ali bilo bi super ako se mozete na benevityju (benevity.org) registrirati i certificirati. Puno firmi u inozemstvu, ukljucujuci i moju, matcha sve donacije non-profit organizacijama, ali moraju biti odobreni preko benevityja. U Hrvatskoj je, sto se tice macaka, samo Prava Sapa trenutno (bila je i Udruga 9 Zivota jedno vrijeme, ali trenutno nije iz nekog razloga..

Pošaljem.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2022., 10:22   #3086
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Nakon dugo dugo vremena draga i ja smo se odlučili za udomljenje psa iz azila. Tota, stara skoro 2 godine je već nekoliko mjeseci kod nas. Mješanac hr ovčara i nekog terijera koji se voli samo izležavati što se vidi po slikama Treba dosta raditi s njom jer je cijeli život provela u azilu ali uz adekvatne vježbice koje smo dobili dobro napreduje. Jako je dobra u kući i voli jako ljude, možda malo previše



SaleFFS je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na