Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2005., 15:48   #1
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Suđenje

Zanimljivo je bilo kako su se prijašnjih godina na suđenje žalili isključivo Splićani i Riječani.

A kad pokradu mali Zagreb-nitko ni zucnut

Kaj je sad sa spikom da se u Zagrebu kroji sve, tamo se odlučuje tko će biti prvak i slično???

Ili je nekaj drugačije od kad nam je premijer dalmoš???

Mislim-prijašnjih godina je bilo-lako vama kad vam je Tuđman, pa Bandić, pa Mamić...ne mogu ne primjetiti da su sad takve spike prestale i odjedamput su zagrebačke momčadi jednostavno-slabe i loše...

Zanimljivo.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2005., 21:52   #2
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Jelc je znači White Angel
Emissary je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2005., 22:40   #3
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Emissary
Jelc je znači White Angel
Neeee...
Nego sam si samo nekaj mislil kako svi jambraju kad popuše, te sudci, te, teren, te politika...a kad okradu mali klub-svi šute ko pizde
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2005., 07:48   #4
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Re: Suđenje

Citiraj:
Originally posted by Jelc
Zanimljivo je bilo kako su se prijašnjih godina na suđenje žalili isključivo Splićani i Riječani.
Hebiga kad Riječani nisu "hrvatski i katolički klub" pa je 1999 napravljeno od strane tadasnje vlasti sto je napravljeno.

Citiraj:
A kad pokradu mali Zagreb-nitko ni zucnut
Kako ne spominje pa vec se dva dana po vecernjem i sportskima stalno prica o tome. A i svi splitski novinari su rekli da je jedanaesterac nije postojao.
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2005., 17:13   #5
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
a ti se bunis kad neko pogreskom napravi tebi nesto u korist?
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2005., 17:40   #6
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Re: Re: Suđenje

Citiraj:
Originally posted by pogi
A i svi splitski novinari su rekli da je jedanaesterac nije postojao.
Šta su na kraju rekli?
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2005., 18:21   #7
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
ionako bi Zagreb ispao, tako da i nije nešto utjecalo na pobjednika.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2005., 19:02   #8
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Ich bio na utakmici i ne čini mi se baš da bi pali da nije bilo penala. Branili su se stvarno grčevito. Sad će još i iz lige za prvaka ispast.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2005., 22:13   #9
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Emissary
Ich bio na utakmici i ne čini mi se baš da bi pali da nije bilo penala. Branili su se stvarno grčevito. Sad će još i iz lige za prvaka ispast.
Samo talijani se mogu branit 90 minuta da ne prime 1-2 komada. Tako da čisto sumnjam da bi ikoja momčad izdržala braneći se cijelo vrijeme.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2005., 23:23   #10
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Pa Stojkić i Brnas su talijani.
Emissary je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.03.2005., 16:57   #11
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Ah,pa znas da se svi bune kada izgube.Sve je ok dok drzi vodu ali kada izgubis jednu pratiju ne valja suddac,teren,igraci....
tako je bilo i uvijek ce biti...ja mislim da su u HNL u svi podjednako pokradeni....
A sta se tice dinama idem otvoriti novu temu
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2005., 01:08   #12
Madrfakr
Balkanac
 
Madrfakr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Os
Postovi: 77
Citiraj:
Originally posted by Emissary
Sad će još i iz lige za prvaka ispast.
Neće oni, ima tko će
__________________
Athlon XP 2500+ BOX
Epox 8RDA3+
512MB DDR
Maxtor S-ATA 80GB, 7200rpm
Gigabyte Radeon 9200, 128MB
Codegen 400W
CD 34X + CD-RW/DVD 48X16X48X
Win XP Pro + SP2
Madrfakr je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2005., 08:53   #13
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Citiraj:
Originally posted by Madrfakr
Neće oni, ima tko će
Misliš na Međjimurje? Nisu oni još otpisani. Ima nade.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2005., 15:24   #14
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Re: Re: Suđenje

Citiraj:
Originally posted by pogi
Hebiga kad Riječani nisu "hrvatski i katolički klub" pa je 1999 napravljeno od strane tadasnje vlasti sto je napravljeno.

Kako ne spominje pa vec se dva dana po vecernjem i sportskima stalno prica o tome. A i svi splitski novinari su rekli da je jedanaesterac nije postojao.
Govorim o forumašima.
I o tome kako je prije bila spika da Dinamo pobjeđuje samo zato jer je klub iz Zagreba, da je politika u tome, da ovo, da ono...

A sad kad Dinamo puši-onda su šupci.
Kaj se onda to toliko promijenilo???
Politička garnitura je više-manje ista, love je bilo, itd...

Gdje su sada oni koji su srali o kupovini sudaca, o Zagrebu kao centru moći (kao-zato je Dinamo bio prvi i sličnom???)

A "političke" komentare lijepo ostavi za sebe,
Ako imaš kaj pametno za reći i napraviti-imaš političke stranke, imaš forum.hr za politička izdrkavanja.

Više smo puta ponovili da tome tu nije mjesto.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2005., 19:12   #15
knezigor
Premium
 
knezigor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 412
Re: Re: Re: Suđenje

Citiraj:
Originally posted by Jelc
Govorim o forumašima.
I o tome kako je prije bila spika da Dinamo pobjeđuje samo zato jer je klub iz Zagreba, da je politika u tome, da ovo, da ono...

A sad kad Dinamo puši-onda su šupci.
Kaj se onda to toliko promijenilo???
Politička garnitura je više-manje ista, love je bilo, itd...

Gdje su sada oni koji su srali o kupovini sudaca, o Zagrebu kao centru moći (kao-zato je Dinamo bio prvi i sličnom???)

.....
Dobro Jelc....
Nemoj odmah pi*dit...
Pa svi smo mi uglavnom skloni bolje vidjet tuđe greške, nego svoje (u to se računa i "kupovanje" sudaca...)
Ja sam Dinamovac od rođenja, ali kad je ono Rijeka trebala bit prvak - tak sam navijao za njih, jer mi se tadašnja garnitura u Dinamu nije sviđala - no na toj odlučujućoj utakmici Dinamo je stvarno bio bolji i (tu utakmicu) zasluženo pobjedio...

Pusti sad one papke (mislim prvenstveno na navijače) kaj od muke što im klub gubi optužuju politiku, suce, korupciju....

Svi oni koji su realni; i pogledali su dvije - tri tekme i suparničkog kluba mogu ako su fer reči: OK dečki igraju bolje i zato su i pobjedili...
Ak si gledal ovu zadnju Dinamovu tekmu, sigurno ćeš ukoliko si realan reči da je Slaven igrao pametno, a mi ko papci iz treče lige...

I svaki pošteni torcidaš ili kaj ja znam tko će reči da ako je netko bolji i pobjeđuje da je to OK i pošteno....
Kad je prošlih sezona Dinamo bio prvak nitko mu (pošten) nije mogao prigovoriti da je dobio bodove na suce i podmičivanje, jer su fakat igrali kako treba - ovo sada????

Da znam da je trenutno riječ o Zagrebu, ali da su oni Hajduku uvalili dva komada, baš bi me zanimalo koji bi sudac dosudio tri jedanaesterca za Hajduk..... Branili su se skoro cijelo vrijeme, a u tako važnoj tekmi se to tako ne radi....
Što da je pomočni sudac previdio neko zaleđe (što je realno i događa se i u Engleskoj, Njemačkoj, Španjolskoj...) i da su tako primili gol... opet bi bio kriv sudac i bez tog jedanaesterca!!!!
Dečki dragi - treba igrati NOGOMET I BITI BOLJI pa te ni jedan sudac nemre toliko pokrasti...
Neoboriv dokaz - DINAMO godina '82/'83 (ako se ne varam...)
knezigor je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2005., 22:10   #16
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Re: Re: Re: Re: Suđenje

Citiraj:
Originally posted by knezigor
Dobro Jelc....
Nemoj odmah pi*dit...
Ma ne pizdim ja ništa-samo je u zadnjih godinu dana bila hrpa postova kako "Dinamo kupuje tekme", "kupljeno prvenstvo", "kupljeni suci"...
Isključivo kad je Dinamo pobjeđivao.
Kad su gubili od Dinama-bilo je kupljeno, sad kad Dinamo izgubi oni su mange a Dinamo hrpa jada, kad sad sudac nekaj dosudi za njih onda ni beknut...

Svi su klubovi znali pizdit na suđenje a kad prvenstvo završi umjesto da se sjedne za stol i donesu zaključci i napravi nešto-svi šute ko pizde do sljedećeg prvenstva.

I tako iz godine u godinu isto...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2005., 22:35   #17
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Sad se promijenilo karte oko kupovanja tekmi, sada H kupuje tekme, Zadar redovno spusta gace istom klubu i nikom nista. Inace vi svi koji navijate za Hajduk, nemam nista protiv vas ali zadnjih 10ak godina ste imali situaciju kakva je bila i odonda vucete stigmu zrtava i pravednika koju sada jako dobro naplacujete. Inace nemojte misliti da je meni vazno kako ce te vi odigrati, moj klub je Dinamo ali nemogu se oteti dojmu da je dolje primarno da Dinamo izgubi a ne da Hajduk pobijedi.

Inace sve 5, mali konjak 6.
Zond je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2005., 01:22   #18
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
Citiraj:
Originally posted by Zond
Sad se promijenilo karte oko kupovanja tekmi, sada H kupuje tekme, Zadar redovno spusta gace istom klubu i nikom nista. Inace vi svi koji navijate za Hajduk, nemam nista protiv vas ali zadnjih 10ak godina ste imali situaciju kakva je bila i odonda vucete stigmu zrtava i pravednika koju sada jako dobro naplacujete. Inace nemojte misliti da je meni vazno kako ce te vi odigrati, moj klub je Dinamo ali nemogu se oteti dojmu da je dolje primarno da Dinamo izgubi a ne da Hajduk pobijedi.

Inace sve 5, mali konjak 6.
dinamo i dinamovci toliko su savrseni da mi vamo doli ne mislimo na nista drugo nego na dinamo
ma puca nama k.... za tvoj dinamo i cisto me boli di ce on bit dok je hajduk prvak. drugi ili zadnji svejedno mi je

a i ako cu se nasladjivat sto je dinamo sedmi iman na to pravo i niko mi ne moze zamirit
niko van nije kriv sto ste se uvalili tamo di ste

a sto se zadra tice - pa pola igraca koje imaju su iz hajduka na posudbi
jos bi trebali i zajebat hajduk pa da ostanu bez toga
a da ista znas o nogometu zna bi i da dinamo ima takav klub
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2005., 10:59   #19
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Izvanredno si procijenio moje znanje, nemoj mi kenjati da se dolje ne zamarate nama . Aj mi reci koji je to nas klub? Drugo je nekome slati igrace na posudbu a drugo godinama spustati gace? Da nije mozda Inter koji nam je remijem prosle godine uzeo titulu, Zagreb mozda, tko to pitam te?!? Pricas gluposti o tramvaj ligi ! Zasto sam ovo ljeto na prolasku kroz Split vidio vise grafita kontra Dinama nego za Hajduk?

Inace sam na taaankim zivcima ovih dana pa bih molio ljude da se ne uvrijede, inace ne grizem
Zond je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2005., 13:35   #20
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
grafiti imaju vise veze s buntom ljudi protiv centralizacije drzave i sl. nego s dinamom
ako su ti grafiti "bolje grob nego zg rob" ili "zg=bg" upereni kontra dinama onda pogledaj jos jedanput

to je vec politika i o tome ovde necu raspravljat i ovo je moj zadnji post vezan uz to

a sljedeci put kad ti hajdukova utakmica bude na televiziji (sad ce ih bit puno osim ako budu neke utakmice dinamu bitne za ostanak u ligi) poslusaj malo sta torcida piva pa ces vidit da se u jednakom broju pisama spominju naprimjer rijeka ili varteks ... i dinamo. takodjer ces cut da se dinamo (osim ako se igra s njima) na utakmici spomene mozda jedanput ili dvaput
s druge strane koju san god dinamovu utakmicu gleda prosle sezone, bez obzira s kin se igralo pola navijanja bilo je protiv hajduka

i jos ti jedanput kazem - smanji malo misljenje o sebi. imas ovde dosta ljudi iz splita pa napravi anketu navijaju li za hajduk ili protiv dinama. garantiran ti da ce 99% ljudi izabrat prvi odgovor


i jos samo da napomenem da mi masu slavonaca, licana, zagoraca, itd. kaze da ih nogomet opce ne zanima ali da su u svakom slucaju protiv dinama
ti procijeni zasto
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2005., 13:48   #21
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Grafiti Jebem te Dinamo - asocijacija je jasna.. No dobro nevazno u cijelom ovom problemu. Sto se tice domacih dinamovih utakmica nije istina da se pjevalo protiv Hajduka, bio sam na 90% istih i ja neznam gdje si to cuo, jedino su bile standardne vrijedjaone na derbiju i to je to, ni na jednoj drugoj utakmici nije pjevano protiv Hajduka!

Ovo sto se tice samomisljenja, inace u nekim stvarima ne mislim tako nego sva ova situacija oko kluba me "natjerala" na gledanje kroz super nabrijanu navijacku prizmu.

Na vasem forumu se dosta raspravljalo protiv centralizacije, no adresirate ih na krivu adresu jer jako malo broj ljudi iz Zagreba je sudjelovalo u kreiranju takve politike i svemu vezanom za to. Upravo ljudi iz regija koje si naveo su najvise sudjelovali u tome a zna se kog se pljuje uvijek .

Nisam sve naveo, pisem sa webomata na faxu i nemrem misliti u ovim situacijama, ako hoces mozemo nastaviti preko pm inace sto se mene tice ova tema je gotova.
Zond je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2005., 16:28   #22
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Centralizacija?!
Stvarno mi nije jasno zašto ekipa iz Dalmacije to stalno forsira? Jel možda netko uzeo radna mjesta iz Splita i odnio ih u Zagreb? Jel možda netko pobere sve vaše novce i odnese ih u Zagreb?
Ako mislite na porez on je stvar države i pokupe ga i vama i nama i svima. I stvar je države gdje će imati sjedište. Proračun onda raspoređuju mudonje na vlasti. Nekako u toj vlasti ne vidim previše zagrepčana.
Ja radim u firmi i drapaju mi porez nemilice. Nema šanse da se izvučem i svaki mjesec skoro pola moje plaće ode u Zagreb.
Kaj bi sad ja trebal?! Pozdit na Zagreb, Dinamo, na koga?
Inače, cesta kojom se svaki dan vozim je državna, održava ju država, ta ista država iz Zagreba neda ni kune za cestu jer se gradi cesta u Dalmaciji. Svaki dan ja pizdim i jebem mater svima jer si razbijam amortizere na autu!
I da sad pizdim na koga?!

Mislim da je ta vaša centralizacija prilično izmišljena fora, jer uvijek je lakše nekog drugog optužiti za svoj loš položaj, a ako je to još Zagreb, gdje ćeš bolje.

Malo je off topic, ali mislim da je i Jelc tako nešto mislio sa suđenjem.
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2005., 21:44   #23
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
Citiraj:
Originally posted by Mljac
Centralizacija?!
Stvarno mi nije jasno zašto ekipa iz Dalmacije to stalno forsira? Jel možda netko uzeo radna mjesta iz Splita i odnio ih u Zagreb? Jel možda netko pobere sve vaše novce i odnese ih u Zagreb?
Ako mislite na porez on je stvar države i pokupe ga i vama i nama i svima. I stvar je države gdje će imati sjedište. Proračun onda raspoređuju mudonje na vlasti. Nekako u toj vlasti ne vidim previše zagrepčana.
Ja radim u firmi i drapaju mi porez nemilice. Nema šanse da se izvučem i svaki mjesec skoro pola moje plaće ode u Zagreb.
Kaj bi sad ja trebal?! Pozdit na Zagreb, Dinamo, na koga?
Inače, cesta kojom se svaki dan vozim je državna, održava ju država, ta ista država iz Zagreba neda ni kune za cestu jer se gradi cesta u Dalmaciji. Svaki dan ja pizdim i jebem mater svima jer si razbijam amortizere na autu!
I da sad pizdim na koga?!

Mislim da je ta vaša centralizacija prilično izmišljena fora, jer uvijek je lakše nekog drugog optužiti za svoj loš položaj, a ako je to još Zagreb, gdje ćeš bolje.

Malo je off topic, ali mislim da je i Jelc tako nešto mislio sa suđenjem.
ne mora se centralizacija ocitovat samo u broju radnih mjesta

pogledaj di su najbolje bolnice u hrvatskoj (neke je gradila drzava), fakulteti (financira ih iskljucivo drzava), di su najprije (i to davno prije ostalih) napravljene nove ceste itd. da ne ulazin previse u diskusiju. Ima toga hrpetina

dosa san u varazdin jer u splitu nisan ima di studirat informatiku a sada ovde dolazi do toga da se profesori jebacki bore da se i ovaj faks u varazdinu (ima ih svega tri) ne prebaci u zagreb

need i say more?
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2005., 23:19   #24
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Prijatelju probleme adresiras na krivu adresu. Recimo staviti cu jednu metaforu a ti skuzi poveznicu grada Zagreba i Purgera.

"...A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog sljama, lipa nasa silovana.."

Naravno, TBF : goood :
Zond je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2005., 09:39   #25
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Citiraj:
Originally posted by Tooma
ne mora se centralizacija ocitovat samo u broju radnih mjesta

pogledaj di su najbolje bolnice u hrvatskoj (neke je gradila drzava), fakulteti (financira ih iskljucivo drzava), di su najprije (i to davno prije ostalih) napravljene nove ceste itd. da ne ulazin previse u diskusiju. Ima toga hrpetina

dosa san u varazdin jer u splitu nisan ima di studirat informatiku a sada ovde dolazi do toga da se profesori jebacki bore da se i ovaj faks u varazdinu (ima ih svega tri) ne prebaci u zagreb

need i say more?
Zagreb nije država iako je u Zagrebu četvrtina stanovništva i trećina gospodarstva.
Činjenica je da Zagreb ima tradiciju središta hrvata i nekako svi rado dođu u Zagreb, a u isto vrijeme pljuju Zagreb.

Gle, mene ne smeta kad neko pljuje ako ima razloga. Mene sve više smeta ta fobičnost od Zagreba, u naprijed se mrzi sve što ima veze sa Zagrebom.

A bi li tebe smetalo da moraš za 15 dana boravka na moru u vlastitoj kući (btw.tast mi je bodul sa Ugljana, staru kuću je naslijedila moja žena) platiti boravišnu taksu ko i zadnji čeh.
Platiti dvostruku participaciju (20 kn.) za odlazak kod doktora jer si furešt, ne pomaže ti ni kartica dopunstkog osiguranja jer to dolje ne vrijedi. Nevjerojato!!!
Platiti trajekt dvostruko jer žena nemože dobro odglumiti dalmatinski akcent (ipak je rođena u Zagrebu).

need i say more?
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2005., 14:27   #26
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
boravisnu taksu mora bi placat i da si 20 dana otisa u Osijek itd.
"Mora" san je placat i ja kad san tek doselija u Varazdin dok tu nisan prijavija boraviste
prouci koje su ti opcije pa tek onda nesto iznosi kao cinjecu ili argument ali ipak imaj na umu da se na Ugljanu npr. riva ne gradi sama od sebe i da se plaze ne pociste same

a sto se placanja zdravstvenih usluga tice - ajde daj ti meni reci da li ta lova ostaje na otocima ili ide u Zagreb pa se otocima vrati onoliko koliko nekome gore šune?

takodjer vecina ljudi u zagreb ide ne zato jer to zele nego jer nemaju izbora. Iz istog san razloga ja u varazdinu. Drag je meni to gradic ali ipak bi volija bit doma na materinoj spizi

a sto se trajekta tice u svakoj normalnoj drzavi sa razvijenom obalom otocanima je trajekt jeftiniji ako ne i besplatan

i jos samo da nadodam - ne mrzim zagreb ni najmanje
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak

Zadnje izmijenjeno od: Tooma. 24.03.2005. u 14:37.
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2005., 16:00   #27
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Ma ajde još boravišna, tamo gdje nisam prijavljen ne plaćam prirez pa dobro.
Ali da vidiš koliko su mi love uzeli na osnovno i dopunsko zdravstveno i onda mi naplati umjesto ništa dvostruku participaciju. Fuck 20 kuna, ali princip je stvarno bez veze.

Ne želim više flejmati, nemoj samo Zagreb smatrati državom i držati da Zagreb raspoređuje pare. To je krivo.

Sretan ti Uskrs!
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na