Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2013., 17:41   #1
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Bežični miš pune veličine do 350 KN

Trebam neki dobar bežični miš ali da je pune veličine.

Znači Logitech M510 mi je premal ali MX620 je OK. Problem je što MX620 zapravo neda više nabaviti nigdje, a i problem je ovog većeg receivera. Volio da to bude mali unifying ili ako je od nekog drugog proizvođača da bude te mikro-veličine (ne mora bit od Lođija). Konstantno će bit spojen na laptop koji se prenosi pa da ga ne pogubim.

Uglavnom miš neće biti za igranje pa nisu potrebne neke bolesne razlučljivosti, ergonomija je recimo bitnija.

Hvala unaprijed
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2013., 17:59   #2
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 524
Pogledaj Logitech M705, ima Unifying receiver, 2AA baterije, iako može raditi i samo sa jednom, koristim ga već par godina bez problema, baterije dugo traju, iako ga nikad ne isključujem ( ima prekidač sa donje strane ), trenutno mi je remaining battery power 295 dana, baterija ( 1 kom Duracell alkalna ) je na pola. Na nabavi ga imaš od 300kn.
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2013., 20:10   #3
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2013., 20:56   #4
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
RADEONA ZA MODERATORA
  Reply With Quote
Staro 14.10.2013., 01:08   #5
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor zdravko_c Pregled postova
Pogledaj Logitech M705, ima Unifying receiver, 2AA baterije, iako može raditi i samo sa jednom, koristim ga već par godina bez problema, baterije dugo traju, iako ga nikad ne isključujem ( ima prekidač sa donje strane ), trenutno mi je remaining battery power 295 dana, baterija ( 1 kom Duracell alkalna ) je na pola. Na nabavi ga imaš od 300kn.
Hvala na preporuci, pogledat cu uzivo ali ovako sa slika mi izgleda da je iste velicine kao M510. Meni bi trebalo ipak nesto vece, tipa MX518 ili G400, samo bezicno.





Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Hvala, mogao sam ali ipak nisam, vjerojatno s razlogom. Ako smatras da je trebalo u drugu temu, imas trokutic ispod mog avatara pa prijavi post na moderaturu. Hvala na pomoci svejedno.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 16:22   #6
exact
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Možda Logitech M525
exact je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na