Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2014., 10:32   #3571
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Sve ovisi o lokaciji.
Osobno nikad nisam imao problem s brzinom. U bilo koje doba dana je full.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2014., 13:38   #3572
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Cekaj da dovoljno ljudi oko tebe predje na bnet :P Zagusenja su jer svi djelite istu pipu, za razliku od bakra :P
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2014., 14:12   #3573
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
imam jedno pitanje glede njihovog dig. prijamnika; dali se programi mogu brisat ili premještat tj slagat kako ja zelim ? moran priznat da nisan bas previse kopa po njemu jer me tv ne zanima previse.....
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2014., 16:20   #3574
igiskor
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Mozes normalno napraviti Fav. listu s kanalima koje gledas.
igiskor je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2014., 16:37   #3575
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Citiraj:
Autor Mr. X Pregled postova
kod mene je prodajni predstavik b.neta razgovarao s predstavnikom stanara o mogućnosti uvođenja njihove usluge u naš haustor.
predstavnik stanara nas je informirao o tome i s obzirom da je bilo zainteresiranih (u tom trenutku nam je jedino t-com bio dostupan), dečki iz b.neta su relativno brzo odradili posao.

nije bilo nikakve pismene suglasnosti stanara. sve je dogovoreno usmeno u roku 10 minuta
Aj ti reci... Cudno da ne treba papirologije.
A i fora je dobit besplatan pristup zaradi..
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2014., 19:26   #3576
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
a jebote više, evo sad mi je forum otvaralo 3min... Jutros je u 5 i po bilo normalno, cijeli dan mi yt videa prebacuje na 144p jer ipak imam superbrzi internet koji ne daj bože da 720p odvrti.. sad već govorimo o sporijem internetu od dial up-a prije 10 godina..
Sreća pa sam novi ugovor potpisao početkom mjeseca
__________________
h4ze je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 11:10   #3577
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Imaš speedtest. Izmjeri par puta brzinu u par dana, opali screenshote, pošalji na korisničku službu, ako ne dobiješ zadovoljavajući odgovor, imaš HAKOM pa neka se s njima zabavljaju.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 13:50   #3578
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Preporučam odmah korištenje HAKOM-ovog alata. Bar nećeš morati više puta mjeriti
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 13:54   #3579
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Po hakomu treba 7 dana (ili 10 tak nest) mjerenja da moze raskinut ugovor s onim njihovim speedtestom u odredjeno vrijeme. Sve ostalo nema se hakom sto zabavljat s njima.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2014., 08:20   #3580
Mr. X
Registered User
Moj komp
 
Mr. X's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zg
Postovi: 45
Citiraj:
Autor sale001 Pregled postova
Aj ti reci... Cudno da ne treba papirologije.
A i fora je dobit besplatan pristup zaradi..
kod nas je sve moguće. ništa me više ne može iznenaditi
Mr. X je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 18:11   #3581
Shuky
Premium
 
Shuky's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 632
bok, kojega su oblika defaultne wifi sifre na routeru? ime mreze je recimo B.net_04677

izmjenio sam si sifru ali zelim da bude slicna defaultnoj. rijec je o WPA tipu.
__________________

Shuky je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 01:09   #3582
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
ako se nevaram s donje strane routera piše šifra?
__________________
P: Guild Wars 2 account, ponude na PM
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 08:53   #3583
Shuky
Premium
 
Shuky's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 632
koji ti tip router-a imas?
__________________

Shuky je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2014., 22:28   #3584
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341



Jel ima netko ovako divna iskustva kao i ja u zadnje vrijeme? Igranje online - nemoguce.
stops je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 07:58   #3585
Mr. X
Registered User
Moj komp
 
Mr. X's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zg
Postovi: 45
Citiraj:
Autor stops Pregled postova



Jel ima netko ovako divna iskustva kao i ja u zadnje vrijeme? Igranje online - nemoguce.
nemam tih problema. zasad
Mr. X je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 08:51   #3586
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
Citiraj:
Autor stops Pregled postova



Jel ima netko ovako divna iskustva kao i ja u zadnje vrijeme? Igranje online - nemoguce.
Zaboravi na igranje sa Bnetom, oni ce to popravit, rasteretit. Al pitanje kada i kada ce opet doci do zagusenja. To je ta boljka sheranog neta
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 08:56   #3587
Simao
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: kalkuta
Postovi: 5
Koristim 3d paket, imam modem scientific atlanta, sada sam nabavio cisco epc2425 pa me zanima kako napravit konfiguraciju intetneta, šta sve moran promijenit u postavkama i gdje da bi mi radio net i wifi
Simao je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 11:10   #3588
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Citiraj:
Autor bAKa-47 Pregled postova
Zaboravi na igranje sa Bnetom, oni ce to popravit, rasteretit. Al pitanje kada i kada ce opet doci do zagusenja. To je ta boljka sheranog neta
Nakon pol h sve se vratilo u normalu. Al bilo je sve ok godinu dana i vise...prosli tjedan je pocelo zezat to sa pingom i sporim netom
stops je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 14:25   #3589
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
Citiraj:
Autor stops Pregled postova
Nakon pol h sve se vratilo u normalu. Al bilo je sve ok godinu dana i vise...prosli tjedan je pocelo zezat to sa pingom i sporim netom
To ti je tako, uglavnom radi ok. No kako raste broj korisnika na "cvoru" koji ti koristis tako i dolazi do zagusenja( uglavnom navecer od 19 pa do 23, kad se najvise korisnika spoji na net i cucla bendwidth). Znaju oni to s vremenom na vrijeme rasteretit, ali to se desava kad vec voda dodje do grla. Kada se korisnici pocnu zalit i kada brojke na njihovom sustavu za pracenje mreze ne kaze da je vrijeme za rasterecenje. Dok se to ne desi racunaj na zagusenja u vecernjim terminima.
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2014., 18:35   #3590
olio
Čaćkalo
 
olio's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Split
Postovi: 55
Je li netko spajao TL-WR741ND sa Cisco EPC2425 ?

(carnet pptp)

Pratia sam sve upute po forumu i sve moguće kombinacije, ali neće da spoji PPTP na WR741ND

WR741ND (spojeno na wan port) neće da povuče WAN adrese sa cisca.
Već povuće lokalne:
http://s5.postimg.org/k9i9szazb/pptp_tp_link.png

DHCP uključen na oba, jedan na 192.168.0.1, drugi 192.168.1.1

Probao i stavit DMZ Host na adresu koju je cisco dodjelio tp-linku, niš'

WAN Blocking on/off, sve isto

Nemam više ideja


Inače sam proba isto sa sx763 ddwrt i nisam uspia, njega trenutno koristim kao AP za wifi i preko njega spajam sve, ali ni on ne kupi wan adrese od cisca za pptp.

Na kraju ću morat ić promjenit cisca u thomsona...
olio je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2014., 00:56   #3591
okrim
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Bog svima,
prije neki dan sam dobio bnet - samo carnetInternet usluga.
Odmah problem.
Ne mogu napravit da profunkcionira VOIP Gigaset telefon a dosad mi je uredno radio na tHT operateru...? Uključio bio u njihov router i to je to.

Sad uključim u router od bneta ali ništa...
Jel na neki način treba u telefon ukucat adresu zg.xnet.hr i sli. kao i user name i pass od carneta?
Ali di to treba upisat? Totalno sam zbunjen...

Imam jedan dlinkov router DSL-2640R viška. Jel mi preporučate da njega spojim na bnetov CISCO i onda na dlinkov da spojim sve i komp i laptop i voip telefon...?

Hvala unaprijed!
okrim je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 21:15   #3592
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Da li ima ovdje novijih korisnika b.net tv-a, naime zanima me da li još uvijek u digitalnom proširenom paketu dijele ttmicro risivere ili neke na hdmi tipa albis il tako neki.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 11:29   #3593
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Moja preporuka vam je da ko može tj. koji nisu pod ugovorom više vezani da odete sa b.neta, a zašto pa evo ispričat ću vam šta su meni kao dugogodišnjem korisniku koji im je plaćao popriličnu svotu znači nisam imao sve standardno već sam imao i prošireni paket jedno vrijeme čak i HD i povećanu brzinu (mjesečni račun cca 430kn).

B.net sam imao više od 5 godina, točnije televiziju njihovu kabelsku od kad postoje, znači još od doba lunkom kabela. Znači kabelsku njihovu sam nastavio koristit i tad sam internet i telefon imao preko iskona te sam se onda prebacio na njihov internet i telefon. Dok sam potpisivao ugovor čovjek koji je bio iz b.neta doma kod mene i to mi sve objašnjavao kako itd. nije rekao da ako ne platim odjednom router i ako uzmem mjesečno plaćanje će mi svaki mjesec dokle god imam b.net dolazi račun od 20kn točnije nakon 2 godine 16, jednokratna odplata routera tad bila je 500kn sad ne znam kolka je, uglavnom do prije mjesec dana od kako sam prekinuo ugovor sam imao 3 routera thomson,cisco i tehnicolor i od prvog mjeseca kako sam potpisao ugovor novi sam im postavio uvjet da ću potpisat ako mi ukinu plaćanje routera, na šta su mi rekli da će mi prepolovit normalnu jednokratnu cijenu pa da jedino tako mogu platit znači 200kn, na šta sam pristao jer bi mi ovako dolazilo 16kn svaki mjesec, pa eto tu sam nešto uštedio ma da su više oni na meni zaradili, al reko ajde bar tih 16 više neće dolazit. Meni je u trenutku kad sam potpisivao ugovor bilo previše dat 500 kn pa sam odlučio ga mjesečno odplačivat i naravno preveslali su me tj. nisu mi to rekli a trebali su. U početku je sa internetom bilo konstantnih problema znači zvanje njihove podrške svaki drugi dan dolaženje tehničara, slanje mejlova speedtesta itd. Tad sam imao Thomson twg850 router docsis2 koji je i dan danas užas sa oscilacijama u brzini i pingu i nemjerljiv sa novim docsis3. Nakon stalnih servisa od tipa godinu i pol dobivam cisco epc3925 router koji je docsis3 te sa njim nemam više problema brzina i ping su uvijek odlično bili čak i u satima kada ima najviše korisnika na mreži. Nakon što su mi to sredili uzeo sam prošireni paket jel mi je slika na tv-u na kabelskoj loša na mom tad 82cm LCDu pa kad sam uzeo prošireni paket prvo me iznenadilo kako nemaju hdmi priključak dok su tad svi ISPovi davali i hdmi i scart risivere, no oni su dijelili svoje ttmicro 251/261 koji imaju samo mogućnost spajanja na scart i ništa spojio ja tv i risiver dobio karticu onu šta ide u njega i slika je stvarno puno bolja nego na običnoj analognoj. Tad sa tv slikom nije bilo nikakvih problema. Godinu dana kasnije prijatelj dobiva albis 8100 koji sam čuo da je puno bolji risiver od ttmicro te ima mogućnost za priključak na HDMI pa sam odlučio nazvat tehničku i pitat da li bi i ja mogao dobit albis na šta su mi odgovorili da njega dobijem samo ako uzmem HD paket bilo koji i malo sam popričao sa ukućanima da je puno bolji risiver te da nakon isteka ugovora za HD paket mi on i dalje ostaje pristali smo uzet osnovni HD paket. Od početka kako sam ga uzeo sami problemi, History HD je imao povremene trzajeve što mi se nikako nije svidjelo jer sam njega najviše ustvari i gledao od svih tih HD kanala. Nakon brojnih dolaženja tehničara(cca 40ak puta) riktanja uštimavanja signala promjene amplifajera u ulazu i još štošta i dalje je problem bio prisutan. Mislim da je ugovor bio 6 mjeseci za HD paket nakon čega sam ga otkazao te mi je ostao albis 8100 risiver sa osnovnim paketom. Počinjem gledat obične kanale history, 24 kitchen, food channel, SK2 i još neke i primjećujem kako kanali povremeno znaju zatrzat na što odma zovem tehničku i prijavljujem kvar, nakon brojnih dolaženja(cca 40ak puta) tehničari nisu mogli otkloniti kvar, a izmjenili su mi obje skrenice par puta, provukli kablove od zvijezdišta do mene na novo po stanu razvukli ispočetka kablove, zamjenili risiver i zamjenili router sa tehnicolorom. I nakon toga problem je još uvijek prisutan tih 5-6 kanala konstantno trznu dok se gledaju i skroz pokvare užitak gledanja sadržaja na tom kanalu. Ja sam u međuvremenu bio kupio i novu televiziju staru sam dao roditeljima u drugoj sobi i na njoj je ista stvar se dešavala. Nakon punih 5 godina su na kraju priznali da je problem kod njih, a u ovih 5 godina su konstantno mene uvjeravali da je do mene nešto i svako malo sam dogovarao termine sa tehničarima da dođu na što neki nisu uopće došli u dogovoreno vrijeme i na šta sam ja izgubio svoje dragocjeno vrijeme to me užasno razočaralo kod tako ozbiljne firme da nemogu kontaktirat korisnika da će kasnit ili nešto. U tih 5 godina sam sigurno izgubio sveukupno kad se zbroji jedno tjedan dana samo na b.net znači na pozive, mejlove, čekanje tehničara. Ako je firma već ozbiljna i bavi se tim čim se bavi onda im je valjda cilj da ti njih zoveš i imaš problema što manje, a ne svako malo pa te vozaju samo da im plaćaš. Nakon što su mi rekli da nemogu popravit ovaj problem u mom naselju na NODu da je nešto "pokvareno" mi je rekla ženska na telefonu te da mi nude prekid ugovora bez penala, ugovor sam imao još godinu i pol. Ja sam u tom trenutku rekao da ću još razmislit te da mi je glupo prekidat ugovor zbog štekanja tih 6 kanala te da bi bilo dobro ako bi ih se moglo sredit, ali nije na kraju te sam nakon par tjedana odlučio napravih zahtjev za prekid ugovora. Otišao sam u Siget napravio zahtjev te mi je gospođa na šalteru rekla da u roku 15 dana ću dobit odgovor, no obično to i prije bude taj dan je bio 23.09.2014. Čekao sam do 13.10.2014 kad me je ženska zvala na kućni broj da mi je zahtjev za raskid ugovora bez penala prihvačen te da je raskid odobren i krenuo je od 01.10.2014 te da mi za 10-i mjesec neće doć račun, ja sam ju pitao kolko još će mi bit uključen b.net kako bi stigao prebacit broj na drugog operatera ona je rekla još par dana mislim si okej stignem odnjet u amis papir za prijenos. Sutradan 14.10.2014 odlazim u amis odnjet taj papir za prijenos broja i ostale papire za zahtjev, na taj isti dan kada sam došao poslijepodne b.net mi prekida signal i sad sam ja u gadnim problemima što sa fiksnim brojem što sa svim ostalim jer neću imat tv, net ni telefon neko vrijeme dok mi amis ne uključi svoje. Bez svega troje sam bio tjedan i pol amis dolazi i uključuje optiku svoju dobivam net i tv, dok telefon su mi rekli kad b.net odobri prijenos ću dobit. Zovem b.net da to požurim na šta mi oni kažu da je broj u njihovom vlasništu tj. u vip-ovom vlasništvu te da ga oni mogu bilo kome dodijelit i nemaju mi ga pravo vratit pošto je broj iskopčan iz mreže prvo su me vozali da zove vip pa kad sam ih nazvao oni nemaju pojma o čem ja pričam pa su mi opet rekli da b.net zovem pa mi je tehničar rekao da je najbolje da to sve stavim na papir i pošaljem mailom ili faksom. I tako sastavio ja A4 papir teksta da želim da mi se broj vrati da se taj broj koristi već 30+ godina itd. Čekam 10 dana nakon šta mi dolazi njihov generički odgovor koji uopće nije imao nikakvog smisla na moj tekst koji sam poslao, ali je pisalo da mi je zahtjev odbijen te da oni imaju pravo broj zadržat kod sebe i da ga mogu dodijelit bilo kome. Na što ja šaljem novi prigovor da ću ih tužit i prijavit HAKOMu te na njihovoj stranici nalazim papire baš za to u kojima se navodi da moram imat barem dva njihova odogovora na moj prigovor da bi im mogao prijavit slučaj. Ponovno čekanje ovaj puta vrlo kratko svega 5 dana čini mi se dobivam odgovor na mail i pismeno da mi je broj odobren za prijenos te da će bit prenešen na amis, znači točno oni znaju kolko me mogu dugo da prostite prcat u mozak samo zato jer sam otišao sa prekidom ugovora bez penala strašno mislim kakve neozbiljnost jednog provajdera. Šta me još neugodno iznenadilo neki dan došla mi je uplatnica od b.neta za 10-i mjesec od 6,70lipa, a rečeno mi je da mi za 10-i mjesec neće doć nikakva naplata šta da drugo kažem nego lopovi. Nije mi se dalo zvat ih ni navlačit više s njima uplatio sam to i nikad se više ne vraćam na b.net eto nadam se da sam nekom ko planira preć na b.net malo dočarao njihovu neozbiljnost, nesinhroniziranost među tehničarima te nekvalitetna usluga u mom slučaju, a da ne govorim o cijeni koja je paprena naspram ostalih provajdera.

Evo da ne mislite da muljam il nešto cijela papirologija, ustvari fale još dosta papira jer ih nisam dobio kad je bio serviser:


Na žalost nemam nikog u kvartu a da ima albis risiver pa da vam usnimim kako šteka i ostalo, pa sam onda moram malo poduži tekst pisat.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 19.11.2014. u 11:45.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 12:53   #3594
SSTT
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 13
Prije mijesec dana sam prikljucio B.net. U samom startu sam primjetio da nesto nije uredu sa internetom. Download je ok,ali me zivcira PING. Posto odigram tu i tamo neku borbu na WOT-u,nista drugo mi ne preostaje nego izaci van i ne gubiti zivce. Zanimljivo ping je 40-50 ali cijelo vrijeme prekida. Indikator za ping cijelo vrijeme mijenja boju,crveno-zeleno.Nije moguce igrati.Ovim putem zahvaljujem B.netu na srot internetu,a onima koji si jos nisu izbili novce iz dzepa porucujem probajte sa drugim operaterom.
SSTT je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 13:07   #3595
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor SSTT Pregled postova
Prije mijesec dana sam prikljucio B.net. U samom startu sam primjetio da nesto nije uredu sa internetom. Download je ok,ali me zivcira PING. Posto odigram tu i tamo neku borbu na WOT-u,nista drugo mi ne preostaje nego izaci van i ne gubiti zivce. Zanimljivo ping je 40-50 ali cijelo vrijeme prekida. Indikator za ping cijelo vrijeme mijenja boju,crveno-zeleno.Nije moguce igrati.Ovim putem zahvaljujem B.netu na srot internetu,a onima koji si jos nisu izbili novce iz dzepa porucujem probajte sa drugim operaterom.
Katastrofa, jesi se probao žalit tehničkoj il nešto ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 13:29   #3596
SSTT
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 13
Nije to neka katastrofa,ali eto kad vec to uredno placam zasto ne mogu uredno koristiti to placeno.Zvao sam sluzbu,opisao im o cemu se radi. Gospodja je ljubazno rekla da ce problem proslijediti nadleznom odjelu i da ce me kontaktirati...Do sada problem jos nije rijesen.
SSTT je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 13:33   #3597
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor SSTT Pregled postova
Nije to neka katastrofa,ali eto kad vec to uredno placam zasto ne mogu uredno koristiti to placeno.Zvao sam sluzbu,opisao im o cemu se radi. Gospodja je ljubazno rekla da ce problem proslijediti nadleznom odjelu i da ce me kontaktirati...Do sada problem jos nije rijesen.
Ma užas kad kažu riješit će pa te zavlače, a ti plaćaš cijenu kao da sve uredno radi. Mislim valjda je provajderu u cilju da ih korisnici što manje zovu i žale se, a ne ko ja svaki mjesec doslovno po 2-3 puta. Mene su kao dugogodišnjeg korisnika baš jako razočarali, ako si možda pročitao moj poduži tekst iznad moram sam jednostavno objasnit video materijale sam na žalost sve obrisao jer sam ih imao dosta i čim sam otišao od njih sam sve pobrisao i reko budem kod prijatelja usnimio opet da vidite kako im šteka slika, no prijatelj više nema isto b.net otišao je od njih na moj nagovor tako da sam jedino onda mogao ovako podužim tekstom objasnit situaciju. Uglavnom totalna neprofesionalnost jednog od kao ti ozbiljnijih provajdera u hrvatskoj sad sam stvarno odahnuo kad sam otišao od njih i također još njima par rekao da ne prelaze na b.net, a planirali su i vjerujem da sam im uštedio vrijeme, novac i živce.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 21.11.2014. u 13:44.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 14:12   #3598
SSTT
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 13
Iskreno procitao sam pola tvog teksta,vec sam se dovoljno nazivcirao.Sramota ziva. Sta da ti kazem.U reklamama se razbacuju megabitima,a kad hocu neku stranicu otvorit kursor se vrti par sekundi u mijestu kao da se povezujem sa 56k modemom.
SSTT je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 14:41   #3599
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor SSTT Pregled postova
Iskreno procitao sam pola tvog teksta,vec sam se dovoljno nazivcirao.Sramota ziva. Sta da ti kazem.U reklamama se razbacuju megabitima,a kad hocu neku stranicu otvorit kursor se vrti par sekundi u mijestu kao da se povezujem sa 56k modemom.
Tamo pred kraj teksta je ustvari najgori dio ma ako imaš mogućnosti ja sam prešao na amis optiku, ako ne uzmeš kod njih vdsl i brzina će ti bit puno bolja nego na b.netu. Možeš vidit u amis topiku kolko ekipa zna imat brzine up i down koje su puno bolje pogotov up u usporedbi sa običnim dsl brzinama i ping također.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 15:18   #3600
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
kuzim ja tebe al taj amis je dostupan u valjda 5 zgrada samo u zagrebu tako da nema smisla da veličaš amis....osobno san ima hrpetinu problema sa bnetom ali gdje ja zivim bolje ne postoji i tako je prijatelju mnogima (iako zivim u zgradi koja je izgrađena prije jedva par godina optika od tcoma mi nije dostupna......a Split nije "selo")
mnogi su se pomirili s tim šta imaju i to je to......kad se sranje desi zovneš tehničku i život ide dalje
alen.s je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na