Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.04.2009., 23:36   #211
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
pogledaj na vanjskoj jedinici, morao bi pisati model negdje.
Ili u krajnjem slucaju barem ce ti pisati proizvodjac, uslikas unutranju jedinicu i posaljes ovlastenom servisu. Zamjenski daljinski su ti 100tinjak kn.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 23:40   #212
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
pogledaj na vanjskoj jedinici, morao bi pisati model negdje.
Ili u krajnjem slucaju barem ce ti pisati proizvodjac, uslikas unutranju jedinicu i posaljes ovlastenom servisu. Zamjenski daljinski su ti 100tinjak kn.
greg . ako je tako ,, spašavaš me po drugi-treći puta ... samo da ne prođe ljeto prije nego mi daljinski dođe....
__________________
greenfly je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2009., 23:58   #213
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Samo odi do ovlaštenog distributera LG klima uređaja i traži novi daljinski. Slikaj i isprintaj sliku klime ako ne ide drugačije

Mada su ti uglavnom daljinski isti, gotovo univerzalni, samo što jači modeli imaju par gumbeka više za baratanje dodatnim mogućnostima koje nisu dostupne na slabijim modelima.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 00:10   #214
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Napravit ću tako dečki... hvala.....

Nemreš vjerovat .. hebote..,, centralno je dosad radilo , i rekoh.. ugasimo ga ! počelo sunce i lijepo vrijeme. Sad kad treba malo "nadogrijat" >> nema daljinskog , a mala kao: neampojma(3ipo god.)... nemreš bolivit... thx..
__________________
greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 21:07   #215
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Ventilator na klima uređaju

Imam pitanje u vezi klima uređaja Toyo. Klima se ugasi na daljinskom al ventilator na unutarnjoj jedinici i dalje vrti. Znači, baš se treba ištekati iz struje da sve prestane raditi. Ima tko kakvih iskustava s time?
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 21:15   #216
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
imam i ja nekog toya,kojem se ventilator isto neko vrijeme jos vrti,pa sam stane,nikada me nije puno mucilo,sve radi
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 21:22   #217
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor MAHER Pregled postova
imam i ja nekog toya,kojem se ventilator isto neko vrijeme jos vrti,pa sam stane,nikada me nije puno mucilo,sve radi
Kak dugo još vrti nakon kaj si ugasil klimu na daljinskom?
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 21:46   #218
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
kak kad,par minuta,mislim da je najdulje bilo 20.
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 21:58   #219
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor MAHER Pregled postova
kak kad,par minuta,mislim da je najdulje bilo 20.
Hmm..zanimljivo..a koji je uzrok tome? Jer imam više takvih klima, istih, i na ostalima kad ju ugasim, ugasi se sve, pa čak i ventilator, al na ovoj jednoj ventilator radi i dalje..
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 22:05   #220
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
To je normalno i zove se Self Cleaning. Klima nastavi sa puhanjem tako da se posuši te sprijeći razvoj gljivica i ostalih bakterija na uređaju. Nemoj gasiti iz struje, pusti da odradi svoje.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2009., 14:35   #221
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Preporuka

Klima, inverter, 5,5kw od malo boljih proizvođača. Kaj mi preporučate?
EDIT: da odmah upitam, dal ste se susretali sa errorom 1,2,3 na Samsung klimama. Znači to se pojavljuje kod paljenja. S čime te greške imaju veze?
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 14:40   #222
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Zemi si Mitsubishia ako si dobro financijski potkovan xD

MSZ - GA50VA - 5,0kW model (5,8kW grijanje)
MSZ - GA60VA - 6,0kW model (6,8kW grijanje)


PS: 5kW model ti je B/B klasa uređaja, dok je ovaj 6kW A/A klasa...
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 14:41   #223
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Zemi si Mitsubishia ako si dobro financijski potkovan xD

MSZ - GA50VA - 5,0kW model (5,8kW grijanje)
MSZ - GA60VA - 6,0kW model (6,8kW grijanje)
To je plazma ili obična?
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 14:44   #224
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Catechin filtracija zraka i anti alergijski filter. Nema plasma filtera.

...Ako si ciljao na filtraciju!?


PS: Moram na fax, progooglaj si taj model, ali znaj da Mitsubishi nije jeftina igračka


Pozz.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2009., 21:11   #225
Uniks
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Mobilna klima?

Dvoumim se između mobilne i normalne zidne klime(za samo jednu sobu) ali ne znam ništa o tome.
Mobilna je:

Coolexpert APY 09CL, 9000BTU 1573 kn

a zidna je:
KOREL TAC-12 CHSC, 1589 KN

Da li su mobilne klime iste kvalitete kao i zidne, i da li mi možete preporučiti nešto za te novce?
Uniks je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2009., 21:13   #226
j0Z
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 27
jace su ti zidne klime neuzimaju prostor i slicno.Sto se tice uzimanja klime neisplati se sad kad pocinje sezona to si trebao obavit u punoj zimi ovako ces morat platit montazu 1000kn a preko zime bespla
j0Z je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2009., 13:27   #227
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Nemoj uzeti mobilnu niti slučajno. To ti se jednostavno ne može mjeriti sa zidnim klimama. Prvo glasne su, drugi daleko lošije hlade pošto moraš imati otvoren prozor dok klima radi, a prvo pravilo klimatizacije je to da prozor mora biti zatvoren za vrijeme hlađenja


Vjeruj mi, niti za živu glavu uzeti mobilnu klimu, ona se uzima SAMO ako se nema drugog izbora.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2009., 14:02   #228
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
da ne zaboravimo izbacivanje vode iz nje
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2009., 15:25   #229
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Catechin filtracija zraka i anti alergijski filter. Nema plasma filtera.
Uvijek me je to zanimalo: koji klinac je taj plasma filter? Ja imam to u svojoj LG klimi i tu i tamo znam to upalit i pravit se da znam šta radi

Inaće imam LG ArtCool klimu sa inverterom (LG C12AW) već dvije godine i nemam niti jedne zamjerke. Strahovito tiho radi. Vanjska jedinica je gotovo nečujna dok stojim pored nje. U unutarnjoj se samo čuje strujanje zraka. Uzeo sam ju jer sam uređivao stan i bilo mi je jako bitno kako klima izgleda a s obzirom da je tada jedino LG imao takve klime, bilo je više manje jednostavno za odabrat. Cijela instalacija je u zidu i nevidljiva. Odvod za kondenzat je spojen na odvod u kući. Sve je planski napravljeno dok su još bile cigle u stanu...

Nikad ne bih rekao da LG tako loše stoji po kvaliteti. Nije da ti ne vjerujem ali po vlastitom iskustvu imam samo riječi hvale.

Recimo da sad idem uređivat stan, koju Art klimu od 3.5kW sa inverterom bi mi preporučio?

I također, Auto Clean mi je na klimi uvijek upaljen tako da se prilikom gašenja uvijek ispuše. Nikakav čudan miris ne dolazi iz klime. Dali postoji neki način da sam otrkrijem trebam li raditi servis prije nove sezone? Da pogledam filtere? Što da gledam na njima?
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2009., 16:11   #230
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
To ti je električni filter, proizvodi anione koji se vežu na čestice prašine, bakterije, viruse i sl. te ih uništava. To ti je super imati pošto klima koja nije redovito održavana je zapravo leglo bakterija, zato i je važan sezonski servis tako da se dezinficiraju filteri. Znači nije bitno toliko čišćenje filtera koliko dezinficiranje istih.

Doma si možeš sam pomoć da opereš filtere, samo pranjem filtera ti klima već može brže razviti i održavati željenu temperaturu. Ali sam ćeš teško oprati turbinu, provjeriti stanje plina te dezinficirati filtere i tavu kondenzata. Također ti je uglavnom jedan od uvijeta na garantnom listu da moraš obavljati redovni sezonski servis inače gubiš garanciju na uređaj. Pa ako je klima još pod garancijom, nije loše platiti takav servis.


LG ti je po cijeni konkurencija puno jačim igračima, zato je stručnjaci baš niti ne vole. Dobiješ isti proizvod za puno više novaca... Ali istina to što kažeš, LG ima te unikatne modele te je prvi odabir kod ljudi sa specifično uređenim interijerem. Samo moraš paziti kod onih kockastih ArtCool klima da ti je nesturčni majstor nebi stavio pod plafon kao i standardnu klima. Ta klima ti puše po rubovima, ako je pre blizu zida ili plafona, može sama sebe varati zbog reflektiranog zraka i onda je učinkovitost strašno slaba. Ona misli da je postigla temperaturu, a to nije slučaj...


Znači doma si možeš klasične filtere oprati pod vodom, čisto da skineš prašinu sa njih. Ostale filtere nemoj prati pošto se ne smiju baš svi pod vodu stavljati


Ako me tražiš preporuku LG-a od 3.5kW, onda ti nemrem pomoći. Već je prošlo dosta vremena otkako smo LG-a maknuli iz ponude
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2009., 16:45   #231
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Tnx na odgovoru. Vrlo poučno!

Što se tiće preporuke, nisam mislio konkretno LG nego bilo koga. Ima li još netko tko proizvodi "lijepe" klime?

I koga da zovem da mi napravi redovni servis? Koliko je to otprilike novaca?
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2009., 16:53   #232
j0Z
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 27
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da ne zaboravimo izbacivanje vode iz nje


da to je jako veliki minus
j0Z je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2009., 17:00   #233
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Ovisi koliko je jaka klima, za 3,5kW je 340 kuna kod nas, ne znam koliko je kod drugih. Potražiš cijene na webu. Najbolje da zoveš ljude kod kojih imaš garanciju, osim ako je nemaš, onda možeš zatražiti servis vjerojatno od bilo koje firme koja se bavi klimatizacijom.


Mislim da ti nitko osim LG-a nema tako "otkačene" klime, osim ako ima neki brand za kojega osobno ne znam. Ostali proizvođači ti više manje imaju klasičan dizajn uređaja.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2009., 20:19   #234
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Ima li neki web o punjenju klima uređaja. Svu opremu imam, plinove, rekuperatore, manometre, samo mi treba neki vodič. Kada puniti klimu, kako je puniti i sve vezano uz to.

Zadnje izmijenjeno od: Mr.Black. 20.05.2009. u 18:16.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 14:31   #235
eLite10
Fugitive
Moj komp
 
eLite10's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
@Bartuc
Ja upravo planiram kupiti neku slabiju klimu (2.5kW) za spavaću sobu (16m2). Znači uvijet je da je tiha unutarnja jedinica, ali i vanjska jer će biti blizu (balkon). Krenuo sam gledati specifikacije i cjenike pronašao jedan LG model koji bi mi odgovarao - K09AH, bio, A klasa, 30dBA/47dBA, 3.200 kn
Vidim da ste "protivnik" LG-a i kažete da su po cijeni blizu jačim igračima. Možete li mi preporučiti nekog jačeg igrača za ovu cijenu ili bolji uređaj nekog slabijeg igrača?
eLite10 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 18:16   #236
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Ima li neki web o punjenju klima uređaja. Svu opremu imam, plinove, rekuperatore, manometre, samo mi treba neki vodič. Kada puniti klimu, kako je puniti i sve vezano uz to.
Ima tko da je upoznat s time, trebal bi pomoć.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2009., 18:58   #237
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Citiraj:
Autor eLite10 Pregled postova
@Bartuc
Ja upravo planiram kupiti neku slabiju klimu (2.5kW) za spavaću sobu (16m2). Znači uvijet je da je tiha unutarnja jedinica, ali i vanjska jer će biti blizu (balkon). Krenuo sam gledati specifikacije i cjenike pronašao jedan LG model koji bi mi odgovarao - K09AH, bio, A klasa, 30dBA/47dBA, 3.200 kn
Vidim da ste "protivnik" LG-a i kažete da su po cijeni blizu jačim igračima. Možete li mi preporučiti nekog jačeg igrača za ovu cijenu ili bolji uređaj nekog slabijeg igrača?

Ja bi rađe uzeo jedan od ova 2 Panasonic modela:

CS/CU-PW09GKE (2,6kW / 2,8kW; A/A klasa ; 32/32 dB ; dimenzije - 250 x 770 x 205) - cca 2700-3000 kuna
ili
CS/CU-PW12GKE (3,4kW / 3,6kW ; A/A klasa ; 32/32 dB ; dimenzije - 280 x 799 x 183) - cca 2900-3400 kuna


U zagradi su specifikacije hlađenje/grijanje. Ti si naveo 2,7kW klimu, zato sam stavio ovdje oba modela tak da vidiš koliko okvirno košta i 3,5kW model.



S time da su ti to sve "glasne" klime pokraj Mitsubishijevih 21dB I da, Panasonic ti ima tihi mod rada kojega možeš koristiti za vrijeme spavanja ako želiš, klima ti tada radi na 20dB, samo nisam točno ziher da li svi modli to imaju ili samo oni iz DeLuxe serije, tako da me nemoj držati za riječ.



PS: LG koji si naveo je A/B klasa, A za hlađenje, B za grijanje.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 23:44   #238
eLite10
Fugitive
Moj komp
 
eLite10's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Ja bi rađe uzeo jedan od ova 2 Panasonic modela:

CS/CU-PW09GKE (2,6kW / 2,8kW; A/A klasa ; 32/32 dB ; dimenzije - 250 x 770 x 205) - cca 2700-3000 kuna
ili
CS/CU-PW12GKE (3,4kW / 3,6kW ; A/A klasa ; 32/32 dB ; dimenzije - 280 x 799 x 183) - cca 2900-3400 kuna


U zagradi su specifikacije hlađenje/grijanje. Ti si naveo 2,7kW klimu, zato sam stavio ovdje oba modela tak da vidiš koliko okvirno košta i 3,5kW model.



S time da su ti to sve "glasne" klime pokraj Mitsubishijevih 21dB I da, Panasonic ti ima tihi mod rada kojega možeš koristiti za vrijeme spavanja ako želiš, klima ti tada radi na 20dB, samo nisam točno ziher da li svi modli to imaju ili samo oni iz DeLuxe serije, tako da me nemoj držati za riječ.



PS: LG koji si naveo je A/B klasa, A za hlađenje, B za grijanje.
I ja bih radije uzeo Panasonica, ali tihi mod rada imaju samo Deluxe modeli ili standard inverter, a to mi je ipak malo preskupo jer mi ne treba grijanje (imam centralno).
Odlučio sam se ipak za LG, ali S09-AHP (2.7kw, A klasa-hlađenje, Neo plazma filter, 30dbA ...). Ovaj model je bio na akciji u Ecosu, uhvatio sam zadnji primjerak kod Žalca za 2.700 kn

Thx anyway.

Btw, trenutno imam u dnevnom boravku Panasonic 3.5kw (stariji model, standard) i hladi ok, ali je dosta bučna unutarnja jedinica i puše jako čak i na najmanjoj brzini ventilatora. Nema opcije noćnog rada. Zbog toga ne želim Panasonic standard u spavaćoj sobi, a ne želim dati dvostruko više novaca za deluxe model.
eLite10 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2009., 00:56   #239
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Da, raspitao sam se drugi dan nakon što sam pisao post i saznao da taj model nema tihi mod rada. Nisam bio ziher, sorry.

Uživaj u novoj klimici, takvo je vrijeme da ćemo uskoro morati paliti svoje ljubimce Prethodna 2-3 dana sam došao u napast paliti klimu ali ipak je upalio topless mod života


Ja ti doma imam Mideu 2,5kW i 3,5kW. Jedna je Royal, a druga Alfa. Obje klime su odlične, tihe i rashlade stan taj čas. Nismo htjeli ulagati u višu klasu pošto se planiramo relativno uskoro seliti (kuću graditi), a Midea predstavlja još uvijek BestBuy proizvode. Odlična kvaliteta za vrlo pristupačnu cijenu. A u kuću će doć Mitsubishi, na donji kat trio, a na gornji quatro Jedina konkurencija je Toshiba, ali Mitsu mi je ipak za nijansu draži xD


PS: Baš sam na PCP-u stavio sliku pa mogu i ovdje. Našim poslovnim kolegama su cigići pred firmom ukrali dva Mitsubishija i to samo unutarnje jedinice Onda smo ih stari i ja odlučili malo prcati sa ovom obradom


Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2009., 11:27   #240
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
http://www.usporedi.hr/katalog/proiz.../pogled/12936/ i zasad sam zadovoljan, energetska klasa A, unutarnja jedinica je tiha, nisam dosad ni one vanjske filtere mora oprat jer se u stanu u kojem je montirana jako malo stoji...

Zamjerka je šta je vanjska jedinica malo bučnija i šta je Midea eksplicitno kinez - nema sata nego timer broji od trenutka postavljanja, ne pamti položaj "vrata" kad se ugasi, daljinski je iz sve po 8
-->
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Ja ti doma imam Mideu 2,5kW i 3,5kW. Jedna je Royal, a druga Alfa. Obje klime su odlične, tihe i rashlade stan taj čas. Nismo htjeli ulagati u višu klasu pošto se planiramo relativno uskoro seliti (kuću graditi), a Midea predstavlja još uvijek BestBuy proizvode. Odlična kvaliteta za vrlo pristupačnu cijenu.
Po tvojoj preporuci sam uzeja prije cca 2 godine Midea Alfa (MSH-12HRN1) --> http://www.usporedi.hr/katalog/proiz.../pogled/12936/ i zasad sam zadovoljan, energetska klasa A, unutarnja jedinica je tiha, nisam dosad ni one vanjske filtere mora oprat jer se u stanu u kojem je montirana jako malo stoji...

Zamjerka je šta je vanjska jedinica malo bučnija i šta je Midea eksplicitno kinez - nema sata nego timer broji od trenutka postavljanja, ne pamti položaj "vrata" kad se ugasi, daljinski je iz sve po 8
Emissary je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na