Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2013., 16:57   #331
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
malo gameplaya po noci



Voznja i damage

blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 17:08   #332
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
pa da, normalno je da kad se busom zaletis u auto da mu nije nis
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2013., 17:28   #333
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Damage očajan, ako je to final verzija, nadan se da ce izac neki mod za normalan dmg jer je ovo preloše.
t3chno b0y je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 17:29   #334
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ovo je GTA Zašto bi itko htio da ti se auto razvali čim se prvi put zabiješ maks brzinom u beton? Kaj je sljedeće. Microsoft Flight Simulator za avion?
  Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 17:39   #335
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
Pa ja bi prvi, ono nemora bit nevoziv, al da mu se odlomi bar pol metra prednjeg djela bilo bi mi prihvatljivije..ako se s full speedom zaletim u nesto, moram snosit posljedice
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 17:47   #336
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Ne razumin kako se moze "downgrade" dmg modela i fizike napravit.... pa di je tih 265 milijuna $ otislo? U kopiranje losih dijelova drugih igara?

Iako to sve izgleda klimavo nadam se da ce Rockstar zaspamati s negodovanjem (sto je i ocekivano) pa da se to kroz patch i za PC sredi....

Ipak sad da govorim o svemu tome i nije bas objektivno jer sam samo citao i gledao ali opet...

Imam osjecaj da se dogodit bas ono o cemu sam pisao prije par mjeseci: toliko nahvaljen naslov da bude tek prosjecan
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 17:51   #337
xtreme96
OC addict
Moj komp
 
xtreme96's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: London, UK (nekad Sl. Brod HR )
Postovi: 995
Da, to je GTA, ali daj covjece da bar nekakav damage bude....koliko sam vidio sve sto mozes je svijetlo razbiti -.-

JAKO sam razocaran handlingom i "stetom" na autu...katastrofa, da toliko to mogu usrat jbt, stvarno nemam rijeci. Da su ostavili handling i damage iz cetvorke bilo bi 10x bolje.

Ako se ne varam u trailerima i screenshotovima je bilo stete na autima ?
__________________
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15...
- prije mi je bio nick "xTreme Gamer" (profil je isti ali sam promjenio nick)
xtreme96 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 17:53   #338
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Joj de dobro je ljudi, valjda rockstar zna šta radi i ako je damage smanjen to je u svrhu igrivosti.
Baš kako Mad_Duke kaže, GTA nikada ni nije bio simulacija, kako u vožnji auto tako ni u oštećenju.
Igru treba probat pa onda pričat.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 17:58   #339
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Rockstar stvara hype Namjerno daju van ovakve stvari da se digne prašina. Igra uskoro izlazi, mora bit svuda na vrhu diskusija.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 18:00   #340
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Mozda je samo ova verzija izbacena pojedincima u svrhu promocije :O
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2013., 18:00   #341
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Na još par foruma sam aktivan i ovo je prvi forum gdje ljudi kritiziraju igru. Na drugima uglavnom svršavaju na nju i ne brinite se, igra će porušit sve rekorde.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 18:05   #342
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Srusio je i CoD rekorde pa je isto smece igra....
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 18:24   #343
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Meni je GTA IV imao savrsen damage,pa prevrtanje terenaca,let kroz haubu itd.no ovo je sada barem meni

evo par gameplay videa jos





blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 18:32   #344
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Srusio je i CoD rekorde pa je isto smece igra....
CoD je zakon igra. A ti si našao usporedbe sa skoro 10 godina starom igrom.
  Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 18:53   #345
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
CoD je zakon igra. A ti si našao usporedbe sa skoro 10 godina starom igrom.
No, no. Ispricavam se radi zabune koja je nastala, govorim o novim nastavcima ne o dobrom CoDu koji se i dan danas igra.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 20:05   #346
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
iskreno presretan sam sad kad vidim povratak ovog klasicnog gta arkadnog handlinga, umjesto onog brodolikog ljuljanja iz četvorke, auta mi se čine puno agilnija, a samim time i zabavnija za vozit
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 20:47   #347
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
27 min gameplaya, Njemački.. Sad mi se loada pa ću da gledam

http://www.youtube.com/watch?v=EYRVr7H_194

Kakvi spojleri? Pa dok ovo izađe za PC sve ću zaboraviti
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 21:01   #348
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
27 min gameplaya, Njemački.. Sad mi se loada pa ću da gledam

http://www.youtube.com/watch?v=EYRVr7H_194

Kakvi spojleri? Pa dok ovo izađe za PC sve ću zaboraviti
haha baš to, do onda i zaboravit i nabavit novi komp koji će moć pokrenit igru
iz viđenog mi je sve 5, samo mi vožnja djeluje malo arkadno, ali to ni ne mogu ocjenit točno dok ne isprobam a to neće biti skoro, osim ako ne posudim od nekog konzolu i oštećenja mi djeluju dosta oskudno, ostalo sve 5 za sada.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 21:14   #349
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
iskreno presretan sam sad kad vidim povratak ovog klasicnog gta arkadnog handlinga, umjesto onog brodolikog ljuljanja iz četvorke, auta mi se čine puno agilnija, a samim time i zabavnija za vozit
Povratak kakvog klasicnog arkadnog hendlinga ??!?! mislis onog iz jedinice i dvojke !?
Jer ovo sto ja vidim u V-ici ne da je arkadno nego je gadljivo šta su napravili od igre.
Vozila uopće nemaju nikakvog otpora(grip/friction) pri skretanju u zavoj, ono fizika je valjda nepoznat pojam sada ovima u R*-u.
Pa daj pogledaj malo vožnju i skretanje lijevo desno, izgleda ko da se auto rotira u sredisnjoj točci tj. na mjestu ali u vožnji.
Evo usporedi s GTA 3 - http://youtu.be/PP6ZwsggbpM?t=2m28s
GTA:VC - http://youtu.be/oDyfdT7bd2s?t=1m17s
GTA:SA - http://youtu.be/E1aTlYlfzRk?t=41s

tako da please, o kakvom povratku pričaš ?

p.s. baci oko i na oštećenja, koja su čak i u trojci daleko veća i to pri puno manjim brzinama ...
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 21:38   #350
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Mozda te stvari na PCu budu bolje. Ipak su ovo konzole. View distance skoro da ni nema kao i minimum detalja na nekim udljenijim zgradama, neke su maltene skroz sive.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 21:43   #351
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Ja bih se okladio u 500kn da su oni sve one trejlere radili i snimali na PC verziji, i da je PC verzija već odavno gotova ali je ne žele izbaciti. 99% da je to slučaj.

dabogda im sutra procurila na torente ... gamad pohlepna =|
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 21:58   #352
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
To je 99% tocno. Bas sam malo prije gledal neke ranije isjecke i pokusavao usporedivat sa ovim gore. Malo teze je usporedivat jer je ovaj nivo na gameplayeu ravan ko daska, sve neke jednokatnice i jako je losa kvaliteta.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 22:37   #353
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Povratak kakvog klasicnog arkadnog hendlinga ??!?! mislis onog iz jedinice i dvojke !?
Jer ovo sto ja vidim u V-ici ne da je arkadno nego je gadljivo šta su napravili od igre.
Vozila uopće nemaju nikakvog otpora(grip/friction) pri skretanju u zavoj, ono fizika je valjda nepoznat pojam sada ovima u R*-u.
Pa daj pogledaj malo vožnju i skretanje lijevo desno, izgleda ko da se auto rotira u sredisnjoj točci tj. na mjestu ali u vožnji.
Evo usporedi s GTA 3 - http://youtu.be/PP6ZwsggbpM?t=2m28s
GTA:VC - http://youtu.be/oDyfdT7bd2s?t=1m17s
GTA:SA - http://youtu.be/E1aTlYlfzRk?t=41s

tako da please, o kakvom povratku pričaš ?

p.s. baci oko i na oštećenja, koja su čak i u trojci daleko veća i to pri puno manjim brzinama ...
Cjepidlačenje, ali moram: otpor skretanju je centrifugalna sila, a ne trenje.

Osim toga, meni je sasvim u redu handling.
Inače igram LFS dosta često, tako da ti je automatski jasno da sam mazohist koliko volim simulacije vožnje, ali ovo je GTA, nije mi toliko bitan handling, a ovaj je za arkadu čist okej.

Ustvari, sve je bolje od 4, za kojeg su ljudi mislili da je realan, vjerojatno svi bez vozačke dozvole...

Već je netko napomenuo, u četvorci je svaki auto bio pre težak, a ovjes svakog auta premekan, prebacivanja sila pri skretanju i kočenju auta u GTA IV u stvarnosti večina buseva ne doživljava.

O ponašanju motocikla je teško uopće i započeti pričati bez potrebe za capsanjem slova i psovanjem.

Tko god je vozio motocikl u stvarnosti zna da kad prokliže prednji kraj, u 99% slučajeva se vozaču piše loše, dok je u GTA IV klizanje prednjeg kraja bilo sasvim normalno.

Ukratko, IV je bio očajna simulacija, štoviše IV je bio arkada, samo dijametralno suprotan popularnom perolakom ponašanju auta kod arkadnih igara.

Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Ja bih se okladio u 500kn da su oni sve one trejlere radili i snimali na PC verziji, i da je PC verzija već odavno gotova ali je ne žele izbaciti. 99% da je to slučaj.

dabogda im sutra procurila na torente ... gamad pohlepna =|
Slične tvrdnje se redovno pojavljuju na gtaforums.com, no ja ne želim biti optimist, niti da volim teorije zavjere.

Realnija opcija mi je da se radi o velikom nivou post produkcije, a čak i ako nije, ne mora se nužno raditi o PC-u, može biti gameplay iz PS4/XB1 verzije.
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 22:39   #354
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Držanje auta mi djeluje posve zadovoljavajuće.. Bolje nego plivanje kod četvorke.. A oštećenja ćemo vidjet.. Sjećam se da niti u nekim prijašnjim nastavcima nije bilo uvijek isto.. nekad se zavališ pod kutem od 90° i skoro ništa.. a kad su ostali kutevi u pitanju onda je šteta puno jača.. Tako nešto mi ostalo u sjećanju

Sve u svemu ja sam jako zadovoljan viđenim.. Ako je netko našao gameplay po planinama, morima, pustinjama i riječicama neka ga objavi Da malo vidim kako to izgleda..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 22:48   #355
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Koliko ja znam u GTA 4 neki motocikli imaju ABS i ne moze doci do proklizavanja,donekle imas pravo jer blokira prednji kotac,ali nema pada zato klizis ravno.

Ne prigovara se za ovjes i takve sitnice vec se zaleti sa +100 km/h u zid i ono puknu svjetla i on trzne glavom kao kod naglijeg kocenja,di su one spike o pojasu i nevezanju osim ako nije bio vezan sto sumnjam.
A i opcenito nema stete na autima,to mi se najvise svidjalo u cetvorci,ovo je na razini San Andreasa.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 22:50   #356
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Gledam stream i razočaran sam Grad je pust, nema života, tu i tamo neki pješak, koji auto i to je to. Ghost town. Što će nam tolika mapa, ako nema nigdje žive duše. A vožnja je katastrofa. Fizika nepostojeća.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 23:17   #357
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Koliko ja znam u GTA 4 neki motocikli imaju ABS i ne moze doci do proklizavanja,donekle imas pravo jer blokira prednji kotac,ali nema pada zato klizis ravno.

Ne prigovara se za ovjes i takve sitnice vec se zaleti sa +100 km/h u zid i ono puknu svjetla i on trzne glavom kao kod naglijeg kocenja,di su one spike o pojasu i nevezanju osim ako nije bio vezan sto sumnjam.
A i opcenito nema stete na autima,to mi se najvise svidjalo u cetvorci,ovo je na razini San Andreasa.
U teoriji si u pravu u praksi si u krivu.
Stvar je u tome što je motor relativno dinamički neuravnotežen a ABS tehnički nesavršen.

I sam znaš da ABS itekako može zablokirati, samo blokira na kratke trenutke, a na motoru je to dovoljno za pad.

Niti jedan ABS današnjice ne može spasiti motor od pada u zavoju u vidu klizanja prednjeg točka pod opterečenjem kočenja.

Ovo je bez ABS-a i po mokrom, ali te uvjeravam da bi bila ista stvar s ABS-om na suhom: http://www.youtube.com/watch?v=IrhijJvB8vk

Usputno, jednom na YouTube-u vidjeh S1000RR ABS model kako se prevalio preko prednjeg kraja, drugim riječima, zablokirao kotač.

Dosta aktivno pratim utrke, rijetko tko se uspije izvuči poslije klizanja prednjeg točka, a ovako to izgleda kada uspiju: http://www.youtube.com/watch?v=v0YNNfE8dsk

Ukratko, GTA IV je koma kad dođe do motocikala.
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 23:21   #358
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Citiraj:
Autor Angelus Pregled postova
Cjepidlačenje, ali moram: otpor skretanju je centrifugalna sila, a ne trenje.
Cjepidlačenje: Centrifugalna sila "ne postoji", hoćeš reći centripetalna ?
I da upravo sam na trenje i mislio, a ne na "silu" izbačaja.
Pogledaj malo bolje video, auto pri punoj brzini skreće kao da se vrti na štapu, kao da kotači uopće nisu u dodiru s cestom.

Citiraj:
Autor Angelus Pregled postova
a ovaj je za arkadu čist okej.
Nije ok sunce mu žarko ako je gori od svih GTA do sada.

Citiraj:
Autor Angelus Pregled postova
Ustvari, sve je bolje od 4
Imho radije se vozim na ogromnim federima iz IV-ke nego osjećaj kao da kliziš po ledu.

Citiraj:
Autor Angelus Pregled postova
O ponašanju motocikla je teško uopće i započeti pričati bez potrebe za capsanjem slova i psovanjem.
Bez brige, usrali su i motore još dodatno, za razliku od četvorke.
http://www.youtube.com/watch?v=abdMZcDSlaE

Citiraj:
Autor Angelus Pregled postova
Realnija opcija mi je da se radi o velikom nivou post produkcije, ... može biti gameplay iz PS4/XB1 verzije.
Nikakav nivo postprodukcije ne može nadomjestiti onakav nedostatak detalja, draw distance i popup-e na sve strane.

my point exactly PC

Zadnje izmijenjeno od: Necto. 13.09.2013. u 23:26. Razlog: fixd link
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 23:28   #359
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Angie si to ti ?
Ma slazem se sve,samo kazem donekle su docarali u GTA 4 tipa di bi u stvarnome zivotu strugao asfalt kad proklize kotac,on klize cijelim putem.
Ajd jedino je svijetlo padovi iako se spucas u zid on se preokrene kao stunter.
Najdraze mi je bilo u 4-orci zaletiti se ko manijaka i proklizati zadnjom i raditj lane splitting
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 23:37   #360
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
GTA SA je bio bez nekih dmg modela i fizike, nakon toga GTA IV je bio OGROMAN skok na full dmg i fiziku. Logican korak je bio "poliranje" i daljnje usavrsavanje istih elemenata. Upravo zbog toga sam jedva cekao da izade GTA V pa da uzivam. Ovo je ocito korak unatrag i nikako se necu pomiriti s tim ukoliko ne bude promjene na PC verziji. Mada nekim ljudima odgovara San Andreas verzija voznje (cak i gora mozda) ja sam odlucio da ne kupujem ovo osim ako ne vidim povratak pravih stvari.

Nije bas neka usporedba ali nema veze... uzimam banalni primjer

Zamislite samo da npr Euro Truck Simulator 2 izade s fizikom od Haulina? To je kao saka u glavu, ocekujes bolje, dobije s*it

Moze igra bit zabavna, puna sadrzaja, misija i svega ali kad mi voznja tako fali...
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na