Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.05.2015., 14:01   #15061
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Danas sam opet vidio sudar na spoju sa Holjevca na Slavonsku. Treci u mozda dva tjedna sa dva auta od kojih je jedan ma plocniku posteno razbijen.

isto ovak, skoro identicno. Zanimljivo da je policija mjerila jos gore na nadvoznjaku gdje su onda dva glupa semafora, jedan za drugim.
https://www.flickr.com/photos/125477...posted-public/
https://www.flickr.com/photos/125477...posted-public/
Ti si znači onaj koji uspori na 3km/h da vidi nesreću i stvara mi kolonu tamo, a? Jučer sam vas htio sve ralicom pomest.

Just kidding.


Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova
Moze info o tome? Jer svi mediji su pisali da je ukinuto. Ne kazem da je vec stupilo na zakon al trebalo bi.
Napisao sam u par postova iznad.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 16:33   #15062
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Inako je taj zakon bio bezveze. Kladim se da statistika nezgoda ne bude ništa drugačija nego prije. Ionako tko nema kulture u prometu nema je ni sa 50 kw ni sa 150 kw. Isti klinac.
burmuz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.05.2015., 19:00   #15063
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
http://autoklub.jutarnji.hr/mladi-na...0-kw-/1357676/

Nisam čitao članak.
Pretražio sam sajt sabora i vlade, al nisam našo nigdje da je izglasano. Valjda još današnja rasprava nije na sajtu. Uglavnom izglasano, treba se objavit u NN. Nakon toga vrijedi (ako nema definiran rok otkad se primjenjuje).

Al sumnjam da te bude sad netko više kaznio ako si pristojan.

Ja sam napravio finu kilometražu sa jačim autima u zadnje 4 i pol godine i na svu sreću nijednom me nisu u njima zaustavili.
A vozim već duže malo jači motor od onoga za što imam dozvolu i nikada ništa hvala bogu, ne glupiram se dok vozim, ali ovo su ipak malo jači auti s "malo" više konjskih snaga pa ono..

Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Jucer su izglasali zakon i kad se objavi u narodnim novinama ce bit ukinut vjerovatno u pon

Uglavnom zakonski rok je 8 dana da objave u nn od jucer i tada ce stupit na snagu najkasnije
E to me zanimalo, tenks!

Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Inako je taj zakon bio bezveze. Kladim se da statistika nezgoda ne bude ništa drugačija nego prije. Ionako tko nema kulture u prometu nema je ni sa 50 kw ni sa 150 kw. Isti klinac.
A i to da, ima budala koji će se ubiti i na apencu hah
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 19:08   #15064
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Uvijek je stvar onoga što imaš u glavi.
Mogu se zaletit 150km/h po Heinzelovoj i u autu sa 80 i sa 225 konja...

Koji god auto da vozim (osim ako nije baš katastrofa) vozim ih više-manje jednakom brzinom, neovisno o konjaži. Uglaavnom do 10km/h više od ograničenja po gradu, eventualno više nakratko ako je takva prilika ili je sve prazno i malo više na otvorenim cestama gdje nema nikoga. Druga je stvar što sam za svoj stil vožnje sigurniji u jačem autu.

Uopće nemamo ni pojma koliko zapravo imamo slobode od policijskih kontrola u usporedbi sa dosta EU zemalja. Još smo u kolektivu i normalni što se tiče vožnje.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 19:37   #15065
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Uvijek je stvar onoga što imaš u glavi.
Mogu se zaletit 150km/h po Heinzelovoj i u autu sa 80 i sa 225 konja...

Koji god auto da vozim (osim ako nije baš katastrofa) vozim ih više-manje jednakom brzinom, neovisno o konjaži. Uglaavnom do 10km/h više od ograničenja po gradu, eventualno više nakratko ako je takva prilika ili je sve prazno i malo više na otvorenim cestama gdje nema nikoga. Druga je stvar što sam za svoj stil vožnje sigurniji u jačem autu.
Pa normalno, evo ja imam megane od 250 konja a starci audi a3 od 110 i vozim ga isto. Ok, možeš malo stisnuti (najčešće ubrzanje od 40-90 recimo) kad je čisto ili na autocesti za lijevu traku ali to je to. Nemam ni jednu jedinu kaznu iz prometa a vozim već 10 godina.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 19:41   #15066
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Znači da te nisu ulovili dok si ga stisnuo
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 19:52   #15067
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Znači da te nisu ulovili dok si ga stisnuo
Ako ćemo baš "mak na konac"
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 20:11   #15068
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
zadnju kaznu koju sam popio je bila slika 120kmh u naseljenom di je ograničenje 60kmh i to sve sa 75hp i tonu kilometara i godina iskustva u guzici (u odnosu na mladog vozača... šta god to značilo, ja bi iskreno uveo i kategoriju ženskog vozača koja bi trajala doživotno).

naravno da sam ja sada na prvu divljak, manijak, ubojica djece, uništavatelj brakova i inih institucija.

tu kaznu sam izbjegao kroz papirologiju i nije mi ni milisekunde žao... zašto?

zato što sam slikan na slavonskoj iz smjera istoka na nadvožnjaku heinzelove gdje je česta postava - 80 ograničenje, 60 ograničenje, par metara trave i multanova koja hvata ekipu za tih par kmh razlike.

ne bi ništa rekao da tamo nema 30 traka i jedan jedini semafor je isključivo pješački koji se aktivira ako netko ima potrebu za prijeći cestu pritiskom na dugme, ali treba regulirati brzinu ne prije tog pješačkog (gdje je još uvijek 80kmh) nego tik iza znaka za smanjenje brzine jer ipak valja regulirat promet i paziti na sigurnost vozila i pješaka netom prije nadvožnjaka pošto znamo da je na nadvožnjacima stopa nesreća u obliku gaženja pješaka i sudara vozila maltene sto postotna.

pas mater...
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 20:15   #15069
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
moja kazna zadnja je bila 500kn za prekoracenje brzine ,u nekoj zapizdini,pravac dug 4 kilometra, niti sela niti kuce,samo jedna razrusena bez zivota u njoj,i pandur iza stabla
ja iden 80, on kao ogranicenje 60 jer je unutar naseljenog mista...ja wtf ono,pa niko ne zivi ovdje,on kaze "znam" i smije se

i nakraju mi zapise samo opomenu jer nisan kaznjavan zadnjih godinu dana

eto bia fer pandur, al da nije ,ode 500kn a ugrozia san zmiju sta se grijala na asfaltu
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 20:47   #15070
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Uvijek je stvar onoga što imaš u glavi.
Mogu se zaletit 150km/h po Heinzelovoj i u autu sa 80 i sa 225 konja...

Koji god auto da vozim (osim ako nije baš katastrofa) vozim ih više-manje jednakom brzinom, neovisno o konjaži. Uglaavnom do 10km/h više od ograničenja po gradu, eventualno više nakratko ako je takva prilika ili je sve prazno i malo više na otvorenim cestama gdje nema nikoga. Druga je stvar što sam za svoj stil vožnje sigurniji u jačem autu.

Uopće nemamo ni pojma koliko zapravo imamo slobode od policijskih kontrola u usporedbi sa dosta EU zemalja. Još smo u kolektivu i normalni što se tiče vožnje.
Isto tako i ja, niti divljam niti išta, vozio Peugeota od sestre ili Range Rovera od starog isto mi je, ali vjerojatno neće biti isto policajcu vidjeti klinca od 19godina kako sjedi u ogromnom autu od 2i pol tone naspram onog malog prdonje haha. I čuo sam nešto da će se sada kao postrožiti te kontrole vozača i brzine vožnje baš zbog tog ukidanja zakona.

Edit: moja zadnja kazna je bila? hm,, nema je haha jest da nema nešto previše tu godina vožnje al' dobro
Toorop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.05.2015., 21:25   #15071
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Koji god auto da vozim (osim ako nije baš katastrofa) vozim ih više-manje jednakom brzinom, neovisno o konjaži. Uglaavnom do 10km/h više od ograničenja po gradu, eventualno više nakratko ako je takva prilika ili je sve prazno i malo više na otvorenim cestama gdje nema nikoga.
Ako ti je na brzinomjeru 100km/h voziš zapravo 90km/h, odokativno. Kad prođeš kraj onih brzinomjera za semafore, obrati pažnju na razliku između tvog brzinomjera i onog što ti piše na displayu na stupu. Isto tako, razlika je vidljiva kada koristiš nekakvu navigaciju pa ti i ona pokazuje brzinu.

Ovisno o dimenzijama guma, ta razlika bude i manja, ali proizvođač automobila si ne smije dopustiti da auto ide brže nego što brzinomjer pokazuje. Znači, ako piše 100km/h na tvom brzinomjeru, tvoj auto se stvarno mora gibati tom ili manjom brzinom. Nikako višom. Ispravite me, ako griješim.

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
zadnju kaznu koju sam popio je bila slika 120kmh u naseljenom di je ograničenje 60kmh i to sve sa 75hp i tonu kilometara i godina iskustva u guzici (u odnosu na mladog vozača... šta god to značilo, ja bi iskreno uveo i kategoriju ženskog vozača koja bi trajala doživotno).

zato što sam slikan na slavonskoj iz smjera istoka na nadvožnjaku heinzelove gdje je česta postava - 80 ograničenje, 60 ograničenje, par metara trave i multanova koja hvata ekipu za tih par kmh razlike.
To je još i dobro. Npr, Slavonija je raj za policiju. Veliškovci-Gat su imali jedan apsurd dugi niz godina. Jedan smjer ceste je imao ograničenje 50, a drugi 70. AKo kreneš obilaziti iz krivog, eto ti kazne .
Drugi apsurd je ograničenje od 60km/h na novoj južnoj OS obilaznici. Koji kuratz su ograničili brzinu na mjestu gdje ima čak 6 traka? Tu pecaju svaki dan.
Još jedan apsurd je ulazak u Petrijevce. Ograničenje 40 na mejstu gdje su nekada davno išli kamioni vezani uz gradnju mosta za autoput. Nisam tamo vidio kamion godinama. Ako se i voze za vrijeme radova, onda znak moraju okrenuti ili prekriti kada nema radova.
Dodatni apsurd je ograničenje 70 pedesetak metara ankon ulaska u naseljeno mjest, gdje nema ni žive duše. Znači prazna ravnina i postavljen znak pedesetak metara iza ulaska u mjesto. To policiji daje pravo kazniti te jer nisi usporio prvo na 50 pa onda ubrznao na 70. Nekada je to opravdano jer ima nekakva gadna krivina, prijelaz, križanje, ali to je u manjini.

U globalu je sve ok, ako te ne uhvate i ako se ne razbiješ .

Previše se krivice svaljuje an vozače, a premalo na hrvatske ceste, pješake, bicikliste i ostale sudionike prometa.

Ako ti dijete izleti pred auto, ubit ćeš ga i sa 50, kao i sa 60. Tih 10 mu ne će spasiti život, ali tebi može. Sprdnja. Svi trebaju paziti u prometu i biti svjesni svoje situacije.

Evo, endavno stariji čovjek završio u zatvoru jer je pregazio stariju ženu na neosvijetljenom prijelazu po noći po kiši. Ona je krenula prelaziti, predomislila se i onda se ipak predomislila i naglo izašla na cestu. Nije je ni vidio, a ne bi ni ja. Da stvar bude totalni zajeb, bila je obučena u crno (friška udovica). Po meni je u toj situaciji ona podjednako kriva. Ili bi trebali stati na svaki pješački u strahu da nam nekakav ninđa ne će izletiti po mraku i po kiši.

Naravno, od tada svi prijelazi u mom gradu imaju one narančaste lampe (živine mislim) i sada se vidi, ali morala je jedna poginuti i jedan završiti u zatvoru da bi se to promijenilo. To je sprdnja na kvadrat jer u našem prigradskom naselju, kojim upravlja naš gradonačelnik, imaju takve lampe godinama.

Al sam se raspisao, ali biciklist mi prije sat vremena testirao kočnice na pješačkom prijelazu pa sam još pod dojmom .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6

Zadnje izmijenjeno od: D1viry. 30.05.2015. u 21:32.
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 23:31   #15072
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Evo, endavno stariji čovjek završio u zatvoru jer je pregazio stariju ženu na neosvijetljenom prijelazu po noći po kiši. Ona je krenula prelaziti, predomislila se i onda se ipak predomislila i naglo izašla na cestu. Nije je ni vidio, a ne bi ni ja. Da stvar bude totalni zajeb, bila je obučena u crno (friška udovica). Po meni je u toj situaciji ona podjednako kriva. Ili bi trebali stati na svaki pješački u strahu da nam nekakav ninđa ne će izletiti po mraku i po kiši.
Daj više informacija ako imaš. Sama si je kriva.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 01:18   #15073
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
kako vec pricate o muriji i kontrolama i kaznama, izazivam vas da se dodete voziti tjedan-dva po sisacko-moslavackoj zupaniji .

konkretno cesta Sisak-Zagreb, cesta Sisak-Popovaca (iako je dovoljno do iza Galdova), Sisak-Petrinja i Sisak-Sunja. ima ih. IMA IH SVAKODNEVNO sa presretacima, sa multanovama, sa pistoljima, na motorima, u civilnim autima, u sluzbenim autima, na skuterima.

ima ih na izvoz. tako da kada odem za ZG mi je full cudno vidjeti policajce, i to ako patrola koja bude. cim predes iz ZG zupanije nazad u moju zupaniju, sve se mjenja .


ali......... nema kazne vec poprilicno dugo. nekih 4-5 godina, i to nebi dobio da zenska nije zvala policiju na uvidaj, iako joj ja priznajem da sam kriv, oboje u CO, idemo odmah, ne....... kad su dosli na uvidaj - tko je zvao i zasto?
ali jebiga, s obzirom da ste me istjerali iz postaje, ja nekome kaznu moram dati. dobio sam ju ja , 500 kuna.


a isto tako, voznja je regularno sljedeca:

gdje je 50, idem izmedu 65 i 70. blize 65.
gdje je 60, 75-80.
gdje je 70, do 90.
gdje je 80, do 120 .


plus sto sam pricao sa policajcem kojeg pocesto srecem u bircu, pitao sam na koliko se namjestava multanova u naseljenome. kaze sam da ovisi, ali najcesce na 77 do 80 po suhome, na 73-75 kada je kisa.

a s obzirom da svaki auto laze (tako i moj), kada sam na 70 po cageru, idem nekih 66-67. ima se lufta i zbog toga doslovce ne shvacam ljude koji idu zakucano ili jos malo ispod 50, gdje je ogranicenje 50...........


ja se preporodim kada odem do ZG-a, valjda 30 do 50 puta veca kolicina svih mogucih vozila, ali se ogromna vecina zna voziti. Sisak i okolica je nekako kontra, manje vozila, ali ogromna vecina ne zna voziti .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 08:01   #15074
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
Sisak i okolica je nekako kontra, manje vozila, ali ogromna vecina ne zna voziti .

potpis, u Zg znaju propise, al su nekulturni. Van Zg (npr. sjever RH) jako se malo poznaju propisi, al je kultura malo veća (propuštanja na pj. prelazu)
lowrider je online   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 09:29   #15075
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova

potpis, u Zg znaju propise, al su nekulturni. Van Zg (npr. sjever RH) jako se malo poznaju propisi, al je kultura malo veća (propuštanja na pj. prelazu)
pjesacki prijelazi su ono, nuzno zlo u ZG-u te oni koji nisu regulirani - stoji se. ali kad tad se dobije prolazak preko ceste .

dok za nekulturu, ne znam. dozivio sam osobno, ili u koloni, da ti netko staje i pusta mene da se ubacim/prebacim preko tri trake, ili da netko izade jer nema sanse da ce ulovit izlazak sljedecih do navecer jer stalno kolaju auti.....

nemam takvih iskustava, da su nekulturni iskreno. da ima krkana koji se nabijaju i rade slalom, ubacuju se na 20cm pa koce - ima. ali ja uvijek ostavim mjesta iskred za dve duzine auta jer ne mogu racunati da ce moj akcent stati ko' novi bmw, plus sto sam manje na kocnici, pa me ubacivanja niti ne smetaju toliko. a isto takvih kretena imas svugdje, samo sto po ZG-u su cesto to opravdano dobri auti, dok po Sisku ti to radi razjeban golf3 ili mazda626 ili audi100...... smeca od auta jer su razjebani jer imaju vec 48-og vlasnika.

u svakom slucaju, slazemo se, ZG je majka za voziti se po njemu, bez obzira na velicinu i kolicinu vozila / prometnica.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 09:30   #15076
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
@D1viry
Potpisujem

Baš me zanima hoće li ostaviti ograničenja 80/60 na obilaznici kod svakog uključenja i benze. Kad bude više traktora na cestama, opet će ih biti na svakom poljskom putu i čekati pretjecanje na punoj...
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11

Zadnje izmijenjeno od: akoj. 31.05.2015. u 09:36.
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 13:36   #15077
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
@Burko

To je istina. Ja ne znam da sam ikada sreo toliko policijskih patrola, ovog onog nego kao u Sisku. Pa pre par vikenda sam par puta izlazio iz birca do auta, bio sam parkiran kod onog bivšeg singapur shopa i nek sam tri puta izašao, tri puta sam vidio policijska kola pod rotirkama da su hvatali vozače po drugoj i trecoj ulici. Brate mili da novac kojim placamo kazne ide u proračun županije ne bi bili više najsiromašnije nego bi bili u top3 najbogatijih županija u Hrvatskoj.
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 13:53   #15078
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Daj više informacija ako imaš. Sama si je kriva.
Imam više informacija, ali nisu za dijeljenje po forumima. Uglavnom, pokušala je biti brža od auta, koji nije išao brzo. Mislim da čak nije išao ni 50km/h jer je planirao skrenuti ubrzo.

Naravno da mi je žao žene, ali ne smiješ samo tako skočiti pred auto ni u savršenim uvjetima sunčanog dana, a pogotovo ne po noći za vrijeme kiše.

Na istom križanju se biciklist zabio u gotovo stacionaran auto. Čovjek je propustio pješake i onda polako kretao do druge zaustavne trake. kada je shvatio da može krenuti, udario ga je biciklist, koji nije vidio svoj stop.

Ljudi voze napamet i nisu svjesni da biciklisti imaju prednost na prijelazima u Valpovu, a u Belišću nemaju. Lijep velik crven osmerokut im ništa en znači .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 17:28   #15079
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
68 godišnji Walter Röhrl

__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 19:25   #15080
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
0 fucks given.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 20:17   #15081
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
68 godišnji Walter Röhrl
Najs.

Samo jedna molba, ako mozes ubuduce stavljat YouTube videe preko njihovog embed sistema. Za nas koji nemamo flash.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 22:42   #15082
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
NULA fucks given
syss je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 09:55   #15083
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Jedno pitanje ako netko zna, ne javljaju mi se ovi iz porezne. Da li porez na prijepis vozila mogu platit u bilo kojoj poreznoj ili moram tamo gdje mi je prebivaliste? Preb. mi je u Osijeku, a imam prijavljeno boraviste u Zg.
Ako je to proracun RH, valjda bi mogo platit u Zg, da nejdem sad u Os...
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 12:09   #15084
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
68 godišnji Walter Röhrl

A šta je to za takvog gospodina, kojem je ovo smiješna igracka naspram njegovog Audija ? Kako u jednom momentu oko minute i nešto digne ruku s volana i misli "Šta je ovo, zašto je to tako sporo xD "
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 12:10   #15085
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 14:26   #15086
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Baš me interesira koje će vrijeme imati ovaj na PP-u

Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova

potpis, u Zg znaju propise, al su nekulturni
U Zg, pravilo desne strane nitko ne j.... ni pol posto
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 18:35   #15087
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,638
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
U Zg, pravilo desne strane nitko ne j.... ni pol posto
A ni pravilo prednosti, pogotovo kad pogledaš priključak Zagrebačke na Škorpikovu. Prednost ima priključak koji dolazi sa zapada, van grada, ali genijalci iz smjera istoka ne puštaju nikog, još se ljute i trube.

Isto i s priključka Selske na Zagrebačku aveniju. Ne daj bože da netko poštuje prednost tamo. Skrećem prema remizi i ne sjećam se kad je netko tamo stao i propustio me.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 19:16   #15088
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Najs.

Samo jedna molba, ako mozes ubuduce stavljat YouTube videe preko njihovog embed sistema. Za nas koji nemamo flash.

A nema problema, budem embedao. Nego , kako ću preko Tapatalka?
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 19:28   #15089
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
A ni pravilo prednosti, pogotovo kad pogledaš priključak Zagrebačke na Škorpikovu. Prednost ima priključak koji dolazi sa zapada, van grada, ali genijalci iz smjera istoka ne puštaju nikog, još se ljute i trube.

Isto i s priključka Selske na Zagrebačku aveniju. Ne daj bože da netko poštuje prednost tamo. Skrećem prema remizi i ne sjećam se kad je netko tamo stao i propustio me.
Živim u blizini....vjeruj mi znam o čemu pričaš
Općenito vozačka kultura je na nuli, ne sjećam se kad mi je netko zahvalio što sam ga propustio, zato to više ni ne radim(propuštam).
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 19:37   #15090
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja uvijek zahvalim i pustim... kultura.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na