Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Kakve Su Nase Pizze?
Da, zbilja su sve domace Pizze slicne ! 21 26.25%
Ma ljudi, niste jeli Pizzu dok ne probate u kvartu kod mene! 19 23.75%
Jedem u premalo pizzerija da budem objektivan. 26 32.50%
Kakva pizza, ja sam radni covjek, za 50 kuna, kupim kantu hrane i kilu somuna! 1 1.25%
Godina je teska, jedva spavam zbog poskupljenja, pizze mi se cine kao prividjenja! 0 0%
Jedem samo zamrznutu iz ducana, alimentacija od zene, pojede mi sva primanja. 1 1.25%
Krasi me nepce sladokusca i kulinarskog snoba, Pizza u Italiji jedina je moda! 2 2.50%
Svaki dan maznem jednu, metabolizam od sporta izgara, ne pazim se, a imam i viska para! 2 2.50%
Pizzu jedem samo kad slavim rodjendan i castim ekipu doma. 0 0%
Narucim Pizzu kad padam s nogu, ili kad maljam stan od punice 0 0%
Samo domacu radim kod sebe doma, bolje pice nema. 8 10.00%
Glasači: 80. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2005., 15:31   #31
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ja sam najviše volio pizzu iz Fontane-mala pizza sa tjestom baš kako volim.
To je bilo u staroj Končarevoj, na žalost ne postoji više.

Imajte na umu da lokali često znaju mjenjati pizza-majstore, taman se navikneš na dobru pizzu a on ode...

Isto tako-poznam dosta pizza-majstora, oni su dosta ograničeni kvalitetom namirnica koje dobijaju, gazda će otići u Metro i kupiti najeftinije, malo-malo donese nekaj sasvim deseto od onog kaj je bilo prije, brašno na crnjaka, ako je navala tijesto se radi i smrzava da se napravi zaliha i slično.

Da ne pričam da ih u pravilu slabo plaćaju pa i oni pale na svemu ne bi li si malo digli plaću.

Mislim-pale svi.
Pizza-majstor mora taliti sa konobarom ili nekim na kasici, jaguar (u toj branši se tako zovu oni koji rade na pripremi, ribaju sir, šunku i sl) dakle vražji jaguar u pravilu isto pali+kaj pola poždere usput i slično...

Ono kaj se dobije na stol je finalni proizvod takve crne ekonomije
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 16:36   #32
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
Bakra i Galija
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 17:33   #33
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Pošto sam pizzu jeo na mnogo mjesta diljem Europe dodao bih vašim postovima još i ovo :
Prava pizza peče se kratko, 3-4 minute a temperatura u peći, bilo električnoj ili na drva treba iznositi 400-420 C. Gotovo najvažnija stvar je izbor sirovina pa tako kod nas još uvijek možete dobiti pizzu s umjetnim ( biljnim ) sirom ili nekim šljam sirom iz uvoza i tzv. šunkom za pizzu ( čitaj: otpadno smrvljeno meso, impregnirano konzervansom, puno soli i umjetnih aroma ).
Pizu spravljenu po svim pravilima jeo sam u Firenzi, prava prešana šunka velikih šnita, pravi špek, sir na tijesto je položen u listovima a ne nekakve bezlične mrvice, rajčica u vidu pelata nasjeckanih na komadiće.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 18:27   #34
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
Citiraj:
Originally posted by ßellerophon
Galija
Potpisujem
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 18:39   #35
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ja sam najviše volio pizzu iz Fontane-mala pizza sa tjestom baš kako volim.
To je bilo u staroj Končarevoj, na žalost ne postoji više.

Imajte na umu da lokali često znaju mjenjati pizza-majstore, taman se navikneš na dobru pizzu a on ode...

Isto tako-poznam dosta pizza-majstora, oni su dosta ograničeni kvalitetom namirnica koje dobijaju, gazda će otići u Metro i kupiti najeftinije, malo-malo donese nekaj sasvim deseto od onog kaj je bilo prije, brašno na crnjaka, ako je navala tijesto se radi i smrzava da se napravi zaliha i slično.

Da ne pričam da ih u pravilu slabo plaćaju pa i oni pale na svemu ne bi li si malo digli plaću.

Mislim-pale svi.
Pizza-majstor mora taliti sa konobarom ili nekim na kasici, jaguar (u toj branši se tako zovu oni koji rade na pripremi, ribaju sir, šunku i sl) dakle vražji jaguar u pravilu isto pali+kaj pola poždere usput i slično...

Ono kaj se dobije na stol je finalni proizvod takve crne ekonomije
: goood :
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 19:01   #36
fairy
daysleeper
Moj komp
 
fairy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zaprešić
Postovi: 405
Citiraj:
Originally posted by flare
taj lokal je inace koma...ali im je pizza fantasticna...zovu se "palma"
nisam već dugo bila tamo, ali znam da su mi je u palmi bila bljak pizza kaj su se poboljšali?

inače, kao što sam već rekla, meni se pizza već skoro pa zgadila..radije naručim gyros (pizza club a1 ima fenomenalan gyros : nuts : -mislim da je to u dugavama) :clap:
__________________
fairy je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 21:37   #37
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by Isus nAJbolja meni je Mamma Mia kod britanca, nakon toga je jako dobra iz Restauraciej Kvatrić i Vilenjaka i uz bok tome Callisto.

Imali su zajedno sa Savom nekih higijenskih problema, ali ajde, to je proslost pa necu nikoga blatiti.

Inace Mamma Mia , originalno se zvala - za one koji pamte - Pizza Sebastijan, ovaj drugi naziv je bio motiviran grupom TNT

No imali su jedno dobru ideju, doduse malo neobicnu.

Zatvarali su Pizzu kao toast, potpuno zatvorena, pa je ekipa koja je isla u skolu redovito nosila istu kao sendvic !

Nista nije moglo ispasti jer je izgledala kao velika struca, neobicna ideja, nema sto

Nego nisam te pitao ima li koja nova Pizzerija na Silbi ?
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 22:08   #38
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Ona stara -" fregadon" je već zatvoren adugi niz godina.
ALi sad postoje tri ili čak 4. pizzerie.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 22:20   #39
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by atha
pizzerie, rijeka (i okolica)

- delfin - lovran (malo skuplje, a jos je i 25km udaljeno od kuce, tako da biram neku iz rijeke)

- pizzeria na bazenu - kantrida (dobra pizza, dobra posluga, mrvicu skuplje pizze)

- pizzeria ex - srdoci (u koju gotovo uvijek idem ako ima mjesta za sjesti.
jako dobro se moze pojesti, za ne prevelike novce. sestra, cura i ja, tri pizze, i to ne mjesane, cetiri cuge, malo iznad 100kn)

- pizzeria van gogh - turnic (blizu kuce mi je, i uvijek narucujem za van kod njih.
malo je slanija pizza, ali tijesto je mekano, i prilicno je bogata. brza dostava)

- pizzeria loza - kastav (u lijepome gradicu uvijek pojedem dobru pizzu, nesto je skuplja, ali je zato dobra.
jednom prilikom u lozi dobio sam salvetu, koja nije obicna papirnata, vec od nekog malog tvrdjeg materijala, prekrasno...
uglavnom da ne duljim, dobra posluga, ugodan ambijent)

- kokolo - zamet (iako mi je prakticki ispred kuce, ne favoriziram, niti idem na pizzu kod njih.
dva puta sam bio, tanko tijesto, suhe gljive...
mozda sam samo ja naletio na nesto takvo, ali kad se jednom razocaram u pizzi, vishe se ne vracam... )

- pizzeria monaco - skurinje (do pred dvije godine imali su fantasticne pizze, jako dobar pizzaiolo je radio gore,
ali njegovim odlaskom otisle su i dobre pizze, a sa njime i ja. spora dostava, znao sam dobiti hladnu pizzu)

- san marco - zamet (odlicno tijesto, mozda malo slatkast umak. radi poznati pizzaiolo, uglavnom dobra pizza.
ni sam ne znam zasto tamo ne idem na pizzu, blize mi je nego ikoja lokacija od ovih u koje inace idem,
vjerovatno zato sto je sef pizzerie i sef jedne firme u kojoj sam nekad radio. )

- pizza cut tomato - centar, fontana (dobar pizzaiolo radi dobre pizze. samo sto mi nije bas usput nikada,
ali uvijek akda sam u gradu, i zelim pojesti dobru pizzu, navratim tamo)

ak se sjetim jos koje pizzerije vrijedne spomena, javim.
ili ako tko imas sta za dodati, neka slobodno uputi mene i ostale gdje se moze u rijeci pojesti dobra pizza.
i ja to sad vidim, kad sam bio u Rijeci zbog prebacianja tam na fax sam napravio grešku i otišao u Pizzeriu na rivi Star's ili tak nekaj.
Jedino kaj mogu reć takve cjene nisu ni u Baschieri, 37kn lasagne bez mesa i 39kn lasagne s mesom.
Pizza šunka sir 35kn, cura mi je uzela paradajz sir i bila je užas.

Pizza cut na Trsatu je imao veću pizzu od te mae pizze tamo i bila je za tri koplja makedoskog falangaša bolja od te tamo.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2005., 22:50   #40
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Kod mene je pizza 20 kn
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2005., 12:28   #41
mark1z
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
hm..hm... moram priznat da kod nas nisam jos jeo pizzu za koju bi rekao da je odlicna,jedino kada je sam napravim doma onda je ok.Kod nas su ljudi previse skrti,pizza u prizvodnji dodje nekih 11 do 13kn i za to ti gore pobaca skart od namirnica,onda gazda kaze zasoli malo jace tijesto, stavi onu kiselinu iz ljutih feferona u ketchap(rajcica koncentrat) sve to da bi gosti popili koju casu vise i gazda imao jos veci promet.Opcenito mislim da jos u hrvatskoj nema reprezentativna pizzerija.Nisam jos bio u onoj u Kranjcevicevoj ulici(neznam kak se zove), ali citao sam kritike od Butkovica i dobila je dobre kritike, sutra planiram tamo otici poslje HI-FI sajma . Moj izbor pizze je definitvno margareta , svijezi bosiljak ,rajcica i bivolja mozzarela.
mark1z je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2005., 16:51   #42
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
'

Mozda je ovo za posebnu temu, no opet je vezano za Pizzu.

Sto se sve preko jedne narudjbe Pizze moze saznati o osobi
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2005., 17:11   #43
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Originally posted by Visage
'

Mozda je ovo za posebnu temu, no opet je vezano za Pizzu.

Sto se sve preko jedne narudjbe Pizze moze saznati o osobi
LOL LOL LOL
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2005., 19:09   #44
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
nego vezano za pizze bratic mi je pizza majstor u jednoj od vodecih pizzerija u zagrebu i on kaze da njega pizza kosta 7kn sa time da NESMIJE preci 9kn.....

znaci istu tu pizzu koju mi platimo 30kn on napravi za 7-9kn (naravno on to gleda na nacin da uzme veleprodajne cjene) znaci maloprodajne bi bile nekih 12kn.....

tek toliko koliko STVARNO pizza kosta.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2005., 01:52   #45
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Originally posted by ßellerophon
Bakra
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2005., 12:22   #46
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
...

Picu jedem jako cesto(a i lizem :P) i moji dozivljaji su ovakvi:

najbolja ikad: Mamma Mia(vec spomenuta na Britancu) ali prije par godina kad je radio vlasnik kao picamajstor...sad nemam pojma kakva je jer nisam tamo bio jedno godinu dana jer me razocarala par puta...

najbolja sada: Sakristan na opatovini, ono što me najviše čudi je da ta pica nije iz krusne peci a tak mi je dobra...
22kn normalna(oni je zovu mala)
a 30kn velika(veca je nego normalne u ostalim picerijama ))

jos bi pohvalio i Nokturno(neznam kak se zove ulica ali spaja Tkalču i Opatovinu..)

e te su mi bolje od bilokakvih dvojki, sestica baskijera rubelja itd...

e da napomenem, u pceriji Maslini sam jeo najvecu picu, vecu od bilokoje jumbo iz ostalih picerija...(neznam tocno di je al tam negdje kod Vjesnika...ak nekog zanima nek pogleda na netu)
kosta 80kn i stvarno je velika...
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2005., 02:12   #47
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Lorca >>>>>>>D BEST


Galija>>>cool pizza 23kn i besplatna dostava


__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2005., 02:18   #48
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Originally posted by Visage
Imali su zajedno sa Savom nekih higijenskih problema, ali ajde, to je proslost pa necu nikoga blatiti.

Inace Mamma Mia , originalno se zvala - za one koji pamte - Pizza Sebastijan, ovaj drugi naziv je bio motiviran grupom TNT

No imali su jedno dobru ideju, doduse malo neobicnu.

Zatvarali su Pizzu kao toast, potpuno zatvorena, pa je ekipa koja je isla u skolu redovito nosila istu kao sendvic !

Nista nije moglo ispasti jer je izgledala kao velika struca, neobicna ideja, nema sto

Nego nisam te pitao ima li koja nova Pizzerija na Silbi ?
stari moj kolko nisam bio u mamma mii...uf e bome idem u pon!

inace jel iko probao iz mozarta pizzu?

galija je isto dobra
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2005., 11:04   #49
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
A di je galija
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2005., 19:26   #50
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Obično naručujem iz pizzerie stross. Nije baš nešto posebno, ali ju brzo dostave i znam telefonski broj napamet.

A najbolja pizza koju sam probao je definitivno na Murteru u pizzeriji Tunga-Re.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2005., 22:26   #51
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Originally posted by Dawar dk
A di je galija
http://www.gastronaut.hr/restoran.asp?id=2620
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2005., 09:56   #52
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Citiraj:
Originally posted by Isus
i ja to sad vidim, kad sam bio u Rijeci zbog prebacianja tam na fax sam napravio grešku i otišao u Pizzeriu na rivi Star's ili tak nekaj.
Jedino kaj mogu reć takve cjene nisu ni u Baschieri, 37kn lasagne bez mesa i 39kn lasagne s mesom.
Pizza šunka sir 35kn, cura mi je uzela paradajz sir i bila je užas.

Pizza cut na Trsatu je imao veću pizzu od te mae pizze tamo i bila je za tri koplja makedoskog falangaša bolja od te tamo.
ubuduce pitaj rijecane. i izbjegavaj te kvazi pizzerije kojih po rijeci !ima, a vidim i po ostatku hrvatske...
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2005., 00:59   #53
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by mc_fish stari moj kolko nisam bio u mamma mii...uf e bome idem u pon! inace jel iko probao iz mozarta pizzu? galija je isto dobra
Ajde i javi nam kako je sad koncipiran sanitarni cvor.
Ne pokusavam biti duhovit vec ozbiljno ovo spominjem.

Davno kad sam zadnji put bio, WC je bio na manje od pola metra od samih sjedecih otvorenih separea i vise nego "lagano" su samarali "miomirisi" iz spomenute lokacije

Zasigurno su to morali update-ati ako nista drugo onda zbog sanitarne sluzbe :confused:

Citiraj:
Originally posted by thunderbird Inače, najbolja pizza u zagrebu mi je u Panpek-u na okretištu tramvaja borongaj, i još je dobra pizza u restoranu yes DG (kod doma sportova)
thunderbird, oprosti mi na direktnosti ali koliko ti imas trenutno kila? Ako ti se Panpek svidja, onda si vjerovatno u super teskoj kategoriji

Na prevaru (zbog brzine) sa lokalnim drustvom sam jedanput otisao tamo na Pizzu, buduci da tamo imam i kucu koju bas i ne posjecujem previse. Oni uopce nisu pizzerija vec pekara, koja je usput za skolarce uvela pravljenje pizze pa po zelji mogu i napraviti punu pizzu. Ali samo jednu jedinu !!!

Doslovno jedna jedina, sir, meso, sto ce reci da sam ja jeo suhu potplatu. Ljudima je bilo doslovno zlo jer je plivala u masnoci, grozno.

Za DG nisam siguran dal je Pizzerija ili hram fanova Mirka Filipovica

Jako se proseljacila, barem kad sam zadnji put tamo bio.
Upravo DG jedini ima drvene pladnjeve i na tome im svaka cast, to je doista pametna odluka. Sama formula pizze je zasigurno iznad prosjeka i vidi se da pizza ima staza u tradiciji pripreme, ali (barem kad sam zadnji put bio) usluga je bila ispod svake razine, a ophodjenje na razini mjesne zajednice u nekom malom kvartu Zambezi distrikta. Nevjerovatno da imaju samo 8 razlicitih pizza, a kvaliteta je vidno na visoj razini, skolski primjer neosmisljene ponude. Steta.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2005., 08:13   #54
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
...beren i ja smo bili u subotu u DG-ju na pizzi...i nije bila bas nesto... ...ono sto meni smeta je predebelo narezana sunka ...i to ona treshi sunka...jeftina....

a ni posluga im nije bas agilna...naime, ja sam jela lignje (koje su bile przene u starom ulju i zilave ) i konobar mi nije donesao kruh...i ja sam vise od 5 min pokusavala dozvati ga ali me je ovaj stalno ignorirao...i na kraju se beren morao ustati i otici do sanka...
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2005., 20:45   #55
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Originally posted by Visage
Ajde i javi nam kako je sad koncipiran sanitarni cvor.
Ne pokusavam biti duhovit vec ozbiljno ovo spominjem.

Davno kad sam zadnji put bio, WC je bio na manje od pola metra od samih sjedecih otvorenih separea i vise nego "lagano" su samarali "miomirisi" iz spomenute lokacije

Zasigurno su to morali update-ati ako nista drugo onda zbog sanitarne sluzbe :confused:



thunderbird, oprosti mi na direktnosti ali koliko ti imas trenutno kila? Ako ti se Panpek svidja, onda si vjerovatno u super teskoj kategoriji

Na prevaru (zbog brzine) sa lokalnim drustvom sam jedanput otisao tamo na Pizzu, buduci da tamo imam i kucu koju bas i ne posjecujem previse. Oni uopce nisu pizzerija vec pekara, koja je usput za skolarce uvela pravljenje pizze pa po zelji mogu i napraviti punu pizzu. Ali samo jednu jedinu !!!

Doslovno jedna jedina, sir, meso, sto ce reci da sam ja jeo suhu potplatu. Ljudima je bilo doslovno zlo jer je plivala u masnoci, grozno.

Za DG nisam siguran dal je Pizzerija ili hram fanova Mirka Filipovica

Jako se proseljacila, barem kad sam zadnji put tamo bio.
Upravo DG jedini ima drvene pladnjeve i na tome im svaka cast, to je doista pametna odluka. Sama formula pizze je zasigurno iznad prosjeka i vidi se da pizza ima staza u tradiciji pripreme, ali (barem kad sam zadnji put bio) usluga je bila ispod svake razine, a ophodjenje na razini mjesne zajednice u nekom malom kvartu Zambezi distrikta. Nevjerovatno da imaju samo 8 razlicitih pizza, a kvaliteta je vidno na visoj razini, skolski primjer neosmisljene ponude. Steta.
Iznenadit ćes se: 75 kg, na 190 cm visine!
inače, meni je pizza tamo stvarno ukusna, i nisam primjetio da im pliva u masnoći...
ali domaća pizza made by moj stari, nema bolje
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2005., 11:42   #56
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
kruže pouzdane glasine (iz druge ruke) da u baschieri dobiješ u salati ili bilo kojem jelu "prirodni šlag"....tako da ne bih preporučio
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2005., 11:48   #57
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
isuse, sto sve nece raditi. necu se upustati u razgovore oko glasina iz prve ruke i slicnih stvari koje sam cuo i vidio u raznim pekarama.... uf..
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2005., 12:20   #58
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
...efo, mi smo jucer bili u "maslini" i tamo je pizza stvarno super...i lazanje su im isto dobre

...meni se tamo jako svidja...atmosfera je ugodna i svira dobra mjuza, posluga je oke a i klopa im je dobra
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2005., 20:41   #59
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Originally posted by flare
...efo, mi smo jucer bili u "maslini" i tamo je pizza stvarno super...i lazanje su im isto dobre

...meni se tamo jako svidja...atmosfera je ugodna i svira dobra mjuza, posluga je oke a i klopa im je dobra
jesu li im pizze još uvjek ogromne?
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2005., 21:49   #60
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
MASLINA rulava...ownawa...pizza uber velika...ma zakon...a i blizu stadiona je ...prije tekme...:clap:
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na