Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.01.2018., 19:47   #3691
adam
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: osijek
Postovi: 25
BBminer hvala rješeno
adam je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 21:59   #3692
markec2102
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Da li netko rudari ZClassic sa 1070? Zanima me koji je hashrate? Dosta mi se čini komplicirano to postaviti, pa rekoh da provjerim da li se isplati uopće rudarit obzirom da se na ZEC-u difficulty drastično povećao.
markec2102 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.01.2018., 23:15   #3693
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Ako nista ne saznas, baci pogled ovdje https://whattomine.com
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 02:05   #3694
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Kad netko kaze da vrti dual mining obicno se misli na kombinaciju eth/etc + decred/sia/pascal... Koliko ja znam, Amd-ove grafe mogu majnati 2 coina odjednom bez znacajnih gubitaka performansi u odnosu na majnanje jednog coina. Npr. kad majnam samo eth/etc dobivam 30.4-30.5mhs a u dual mining modu imam 29.9-30mhs + 850khs za decred ili npr. 550khs za siacoin. Postoji samo nekoliko alt-coinova koji se mogu majnati u isto vrime dok majnas eth/etc i tako potencijalno povecati zaradu. Na pitanja kako i s kojim majnerom dual-majnati, odgovore imas u temi ili jednostavno izgooglaj... Samo jedna napomena, uzmi u obzir da je u dual majninig modu potrosnja struje nesto veca.
hvala na pojasnjenju.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 03:33   #3695
I Don't Know
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Podgorica
Postovi: 100
Isplati li se dual mining sa obzirom na troskove struje? Ne bi trebalo da su toliko veci troskovi?
I Don't Know je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 09:44   #3696
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
ja sam ga rudario na space poolu i na nano al trenutno ima isplativijih od njega. sumo je vladao ovih dana( davao je duplo u odnosu na etn)
izlistan ti je na cryptopiji. ak mislis cuvat i cekat skok super je. isplata ti je na nano poolu direkt na criyptopiu i to vec od 100 ETN sto je stvarno nisko.
Ja se vratio na Electroneum s malim rigom jos prije 10tak dana, nakon što sam ga ostavio jer je pala vrijednost. Whtmine ga sada ne sortira visoko po isplativosti. Mislim da mi se ne isplati skakati s coina na coin, kako sam radio, samo zato jer je coin odjednom po Whattomine isplativ. Tada obavezno raste broj minera, difficulty, i s mojim malim hr (1-2 kH/s na cryptonight algo) imam realno manji gain, iako coin vise vridi. Dok namajnam neku kolicinu i promijenim, isplativost padne. Bolje mi je minat jednog od ovih coina ispod žita, ali ipak visoko na listi, ili povremeno visoko na listi. Natučem toga dok je diff mali i mijenjam u btc kad naraste. Bytecoin npr.

Zadnje izmijenjeno od: rudi1. 02.01.2018. u 09:44. Razlog: zato
rudi1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 11:35   #3697
juzernejm25
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Požega
Postovi: 23
jel mina tho ZClassic, ako da koji pool i app koristi? thx
juzernejm25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 12:39   #3698
damba_
Premium
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 112
Ja sam majnao Zclassic na suprnova poolu.
Koristio sam Claymore's ZCash/BTG AMD GPU Miner v12.6 miner na 2x RX470.
damba_ je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 13:15   #3699
juzernejm25
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Požega
Postovi: 23
jel tko probao minati s nvidia grafama?
juzernejm25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 13:36   #3700
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Neznam u koju kategoriju bi ovo islo no imam problem sto u sobi imam jedan steker, a spojio bi malo vise rigova, od 10 do 20, neznam jos tocno. KAKO?

Vec sam pregorio jedan razvodnik koji je imao maksimum 3KW, a ja spojio izgleda vise. Pa ako netko znade koliko na jedan steker moze maksimalno kilovati i gdje kupiti te razvodnike koji podnose vise kilovati, pozeljno bi bilo da mi razvodnik ima 10kw pa da sam siguran.

Druga stvar me zanima, jel postoji kakav limit ili sto ce se desiti ako recimo trosim 30KW/h 24/7. Oce HEP doci ispitati dali negdje curi struja (lol) ili nikom nista?

Jel to kuca moze podnjet?
Jel trebam neke bolje ili specijalne osigurace u kuci?
Instalacije u zidu, jel ce se pregrijavat?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2018., 14:04   #3701
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Što se tiče "razvodnika" (misliš na one letve?) ne postoji jači od ~3.6kw. Jer kabel koji dolazi do utičnice je 2.5mm2 presjeka i na njega ne možeš spojiti 10kw. Uz to sama utičnica ima ograničenje na 16A što je ~3.6kw i to ti je otprilike to koliko možeš spojiti na jednu utičnicu ili na jedan strujni krug koji štiti taj osigurač.

Treba pogledati je li ti u toj sobi samo jedna utičnica, te ukoliko ih je više jesu li one spojene na druge osigurače ili su svi skupa na istome. Ako ti je sve na istome, nema druge nego provlačiti nove kabele bilo po podu bilo prtljajući po elektroinstalacijama.

Što se tiče limita - postoji. Imaš zakupljenu maksimalnu moguću snagu kod HEP-a i prema tome ti je stavljen limitator. Uslikaj razvodnu ploču pa ćemo vidjeti kakvo je otprilike stanje kod tebe
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 14:10   #3702
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor juzernejm25 Pregled postova
jel tko probao minati s nvidia grafama?
Sumnjam...zašto bi netko majnao sa nvidia grafičkim?
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 14:12   #3703
juzernejm25
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Požega
Postovi: 23
majnati zclasic , a ne opcenito
juzernejm25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 14:12   #3704
bez_komentara
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Split
Postovi: 238
Citiraj:
Autor rudi1 Pregled postova
Ja se vratio na Electroneum s malim rigom jos prije 10tak dana, nakon što sam ga ostavio jer je pala vrijednost. Whtmine ga sada ne sortira visoko po isplativosti. Mislim da mi se ne isplati skakati s coina na coin, kako sam radio, samo zato jer je coin odjednom po Whattomine isplativ. Tada obavezno raste broj minera, difficulty, i s mojim malim hr (1-2 kH/s na cryptonight algo) imam realno manji gain, iako coin vise vridi. Dok namajnam neku kolicinu i promijenim, isplativost padne. Bolje mi je minat jednog od ovih coina ispod žita, ali ipak visoko na listi, ili povremeno visoko na listi. Natučem toga dok je diff mali i mijenjam u btc kad naraste. Bytecoin npr.
Electroneum ne mjenjaj za ništa, nego ga drži u walletu. Više će rast u postotku od bitcoina.
Samo je na jednoj mjenjačnici Cryptopia. Za jedna do dva mjeseca doće i na Bittrex i na Binance.
Računaj na skok od 3x.
bez_komentara je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 14:55   #3705
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Pitanjce za one malo iskusnije.

Rudarim ETH na ethermine, te prebacujem sa poola na wallet. Da li postoji kakva naknada kad prebacuješ 0,05/0,5/1 ETH? Da li ima ikakve razlike osim što češće prebaci izrudareno?
Unaprijed hvala
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 15:27   #3706
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor bez_komentara Pregled postova
Electroneum ne mjenjaj za ništa, nego ga drži u walletu. Više će rast u postotku od bitcoina.
Samo je na jednoj mjenjačnici Cryptopia. Za jedna do dva mjeseca doće i na Bittrex i na Binance.
Računaj na skok od 3x.

Zadnje sam mijenjo kad je bio > 0.1 usdt.
Valjda će nas i sumica razveseliti s još kojim exch...
rudi1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 15:33   #3707
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor juzernejm25 Pregled postova
jel tko probao minati s nvidia grafama?
Kako ne, imaš u prvom postu.

Kod mene je u upotrebi DSTM ZM.

Kad ne koristim grafičke, majnam Z-coinove (ZEN, ZCL, ZEC).

Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Sumnjam...zašto bi netko majnao sa nvidia grafičkim?
Zato jer ih ima trenutno u kompu tj. na raspolaganju. Pitanje samo zbunjuje newbie, pa radije izađi s činjenicama i reci odmah da je kopanje najisplativije na AMD karticama.

Al implikativno reć da je neisplativo na nvidijama može samo dovesti do krivih zaključaka.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 15:40   #3708
bez_komentara
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Split
Postovi: 238
Citiraj:
Autor rudi1 Pregled postova

Zadnje sam mijenjo kad je bio > 0.1 usdt.
Valjda će nas i sumica razveseliti s još kojim exch...
ENT je private coin. Fork od Monera.
Ove godine će puno ljudi bit koncentriran na privatne valute zbog raznih regulacija..
Monero, Zcoin, Pivx, Verge, Electronium..itd
Ja 20% izrudarenog ETH prebacujem u ETH. Kad skupim 10.000 bit će mi dosta.

Ovo je svera špekuliranja, ali do kraja 2018 ETN nek uhvati 1 dolar dobro je.
To je nekih 5 milijardi kapitala što i nije puno ako se pogleda kakvi i koji sve coini su u tom razredu..
bez_komentara je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 15:59   #3709
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,507
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Zato jer ih ima trenutno u kompu tj. na raspolaganju. Pitanje samo zbunjuje newbie, pa radije izađi s činjenicama i reci odmah da je kopanje najisplativije na AMD karticama.

Al implikativno reć da je neisplativo na nvidijama može samo dovesti do krivih zaključaka.
Mislim da je post od segregatora bio prožet sarkazmom
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 16:05   #3710
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
kolega danas pokazo cijene grafičkih kartica na wishu, 1060 3gb ispod 600kn, zasad nisam skužio u čem je fora, pokazuje sniženje do 90% al opet

EDIT:
nekaka aplikacija ili stranica koja bi izraćunala koji coin se količinski na dnevnoj ili tjednoj bazi može izrudarit u što večoj količini a da neklikam na svaki coin i pamtim vrijednosti
__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 16:09   #3711
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Wish, tko kupuje na wishu, daj zaboravi to...
lit je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 16:10   #3712
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Mislim da je post od segregatora bio prožet sarkazmom
To je sve super, al kažem da bi to moglo dovest do problema kod newbia. Ne bi čovjek postavljao glupa pitanja
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 16:30   #3713
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
To je sve super, al kažem da bi to moglo dovest do problema kod newbia. Ne bi čovjek postavljao glupa pitanja
Odgovor je bio u skladu s pitanjem jer je čak par postova iznad neko pisao o majnanju sa Nvidiom...nije čovjek kvotao post na koji je odgovorio pa se nije baš moglo razlučiti da misli na Zclassic...
al opet bezveze pitanje, pa taj algo je THE algo za Nvidije
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 18:58   #3714
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor rudi1 Pregled postova
Ja se vratio na Electroneum s malim rigom jos prije 10tak dana, nakon što sam ga ostavio jer je pala vrijednost. Whtmine ga sada ne sortira visoko po isplativosti. Mislim da mi se ne isplati skakati s coina na coin, kako sam radio, samo zato jer je coin odjednom po Whattomine isplativ. Tada obavezno raste broj minera, difficulty, i s mojim malim hr (1-2 kH/s na cryptonight algo) imam realno manji gain, iako coin vise vridi. Dok namajnam neku kolicinu i promijenim, isplativost padne. Bolje mi je minat jednog od ovih coina ispod žita, ali ipak visoko na listi, ili povremeno visoko na listi. Natučem toga dok je diff mali i mijenjam u btc kad naraste. Bytecoin npr.
Bytecon? to je fake. namajno sam par dana toga na njihov web novcanik i vise mi neda logirat. tak da nemam nista. i citam po forumima da se svi zale da nemogu do novaca. neznam kak se naso u top 30 coina neki dan kad im ni stranica ne radi kak spada a na suport nije nitko odgovorio mjesec dana. ovaj https://bytecoin.money/#/index ne radi. U biti radi dok nesto stavljas na njega i onda nakon par dana ti samo kaze da se nemres ulogirat. i ne pomaze reset pasworda itd...

probaj si BITCOAL(http://coal.mypool.online/) mali pool. mali coin a i trenutna cijena mu je solidno visoko a nije jos imao pump kao etnm sumo ili bip
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 19:44   #3715
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
@diskusija o razvodnicima
Da, kao sto kazes tiki66, samo sto navodno nemam ogranicenje, odnosno nema u mom selu te stare kuce limitatore sto je super. Pricao s majsotorom i sad ce mi doc te uticnice malo prestekat, jer ide vise njih na isti osigurac, samo se nadam da nece morati stemati sto.

A cudno mi je kako samo 3.6KW ide na uticnicu... Onda prakticki ni ne trebam jaci razvodnik jer to niti uticnica nemoze podnjeti.
EDIT:
Onda me pak zanima kako ovi rudari sa po 100 graficka imaju to spojeno?

@ kopanje s Nvidiama
Da, to je definitivno bilo sarkasticno napisano, haha
Pa nvidie su IMO bolje od AMD-a, ako usporedjujes 1 na 1, naravno da je AMD jaci, ali kad pogledas cijelu pricu, manja potrosnja struje, neke graficke su full ejftine 1060 3GB.
Pa i grijanje i podesavanje svega je jednostavnije nego kod AMD-a.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 20:49   #3716
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
Bytecon? to je fake. namajno sam par dana toga na njihov web novcanik i vise mi neda logirat. tak da nemam nista. i citam po forumima da se svi zale da nemogu do novaca. neznam kak se naso u top 30 coina neki dan kad im ni stranica ne radi kak spada a na suport nije nitko odgovorio mjesec dana. ovaj https://bytecoin.money/#/index ne radi. U biti radi dok nesto stavljas na njega i onda nakon par dana ti samo kaze da se nemres ulogirat. i ne pomaze reset pasworda itd...

probaj si BITCOAL(http://coal.mypool.online/) mali pool. mali coin a i trenutna cijena mu je solidno visoko a nije jos imao pump kao etnm sumo ili bip
Bytecoin je skrenuo paznju na sebe zadnjim porastom vrijednosti. Ali da cudan, je, kao da su ga i autori ostavili po strani. Ja po starom...desktop wallet kad god mogu...radi ok. Jedino, > 40 gb data, synca se 100 godina.
Gledam za bitcoal po njihovom profit calculatoru, za isti hr, trebao bi donosit cak i vise od electroneuma. A ludnica..treba mi jos kanti, kartica...
rudi1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 20:56   #3717
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor rudi1 Pregled postova
Gledam za bitcoal po njihovom profit calculatoru, za isti hr, trebao bi donosit cak i vise od electroneuma. A ludnica..treba mi jos kanti, kartica...
Taj coal bi mogo bit zanimljiv. izlista nje na criptopiji i miruje a daje solidne rezultate miniranja. malo ljudi ga vadi pa sa malim HR puno u biti dobijs pa ak mislis cekat neki pump cini se kao jako dobar izbor. ova sadasnja cijena mu vec duze stoji pa ne oscilira kao etn npr a newtowrk hash mu je u kilobajtima pa je super kad dobijes isplatu svakih par minuta
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 21:30   #3718
Herr Flick
Premium
Moj komp
 
Herr Flick's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ČK
Postovi: 133
Citiraj:
Autor BBminer Pregled postova
Pitanjce za one malo iskusnije.

Rudarim ETH na ethermine, te prebacujem sa poola na wallet. Da li postoji kakva naknada kad prebacuješ 0,05/0,5/1 ETH? Da li ima ikakve razlike osim što češće prebaci izrudareno?
Unaprijed hvala
Ja bih također molio ako netko može odgovoriti na pitanje koje je postavio kolega BBminer.
Konkretno da li se može majnati direktno na Exodus Wallet tj. da li se može u mineru postaviti adresa od Exodus Walleta ili je bolje majnati na neki exchange wallet?
Ukoliko je bolje na exchange, molim preporuku za exchange (htio sam se registrirati na Bittrex ali ne dozvoljavaju nove registracije).
U četvrtak mi dolaze komponente pa da ne podesim krivo adresu na mineru.

Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
@diskusija o razvodnicima
Da, kao sto kazes tiki66, samo sto navodno nemam ogranicenje, odnosno nema u mom selu te stare kuce limitatore sto je super. Pricao s majsotorom i sad ce mi doc te uticnice malo prestekat, jer ide vise njih na isti osigurac, samo se nadam da nece morati stemati sto.

A cudno mi je kako samo 3.6KW ide na uticnicu... Onda prakticki ni ne trebam jaci razvodnik jer to niti uticnica nemoze podnjeti.
EDIT:
Onda me pak zanima kako ovi rudari sa po 100 graficka imaju to spojeno?

@ kopanje s Nvidiama
Da, to je definitivno bilo sarkasticno napisano, haha
Pa nvidie su IMO bolje od AMD-a, ako usporedjujes 1 na 1, naravno da je AMD jaci, ali kad pogledas cijelu pricu, manja potrosnja struje, neke graficke su full ejftine 1060 3GB.
Pa i grijanje i podesavanje svega je jednostavnije nego kod AMD-a.
Možda nemaš limitator ali imaš osigurač u panceru. A ako on otiđe tada ti ga smije samo elektra mijenjati.

Ako imaš trofaznu struju onda je preporučljivo rasporediti da bude opterečenje po fazama jednako tj. trebaju ti tri utičnice koje su na različitim fazama.
Također pazi da je debljina žica koja vodi do utičnice adekvatna.
Ako misliš konstantno spojiti 5-10kW po fazi tada bi bilo dobro potegnuti nove žice da ne spališ kuću. (minimalno 4mm2 po fazi)

Ako misliš spojiti 30kw na monofaznu instalaciju obavezno promjeni žice jer će se u tom slučaju raditi o struji od 130A, a za to ti treba prilično debeo kabel.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 02.01.2018. u 23:42.
Herr Flick je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 22:00   #3719
Virus7
Premium
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 800
Citiraj:
Autor Herr Flick Pregled postova
Ja bih također molio ako netko može odgovoriti na pitanje koje je postavio kolega BBminer.
Konkretno da li se može majnati direktno na Exodus Wallet tj. da li se može u mineru postaviti adresa od Exodus Walleta ili je bolje majnati na neki exchange wallet?
Ukoliko je bolje na exchange, molim preporuku za exchange (htio sam se registrirati na Bittrex ali ne dozvoljavaju nove registracije).
U četvrtak mi dolaze komponente pa da ne podesim krivo adresu na mineru.
Mozes rudarit direktno na exodus wallet, sto se tice burzi mislim da je najbrze za uletit na binance.
__________________
Virus7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 23:20   #3720
gloginjaR
Premium
Moj komp
 
gloginjaR's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: st
Postovi: 594
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
mmmda... vidis da se prica da ima svega al samo dok ne izvadis pare i hoces kupiti
Kažu kad je bila zlatna groznica u americi, da su se obgatili samo oni što su lopate prodavali ))

Nego, fakat se nemože skoro ništa naci od rx 5xx 8gb
Sa 4 i ima nešto po ducanima, ali bolje dat pinku vise i uzet 8gb .
Ja sam evo dobri deset dana kako sam krenuo u nabavu "mašinerie", i za sad sam samo nabavio matičnu,cpu, i memoriu, sad iza nove g, su se po shopovima EU pojavile rx5xx. Sa 8giga, ali se opet mora čekat kad platiš!

Prijatelj u svedskoj zvao jedan shop, i oni jednostavno ništa nedrže u ducanu! Nego kad dobiju uplatu, onda oni naručuju (ko zna odakle) to opet traje xx xx dana.



Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
__________________
MinigRig*H110-D3A*5*rx570nitro8GB OC.
gloginjaR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na