Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.12.2017., 10:18   #781
realmadrid
Premium
Moj komp
 
realmadrid's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 239
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Rage quitao sam nakon sat vremena dosađivanja. Možda jednog dana ponovno krenem, ali radnja mi je definitivno bila prespora, premonotona i predosada.
Neusporedivo sa Doomom i Titanfallom 2. Avantura vs brainless FPS.

Sent from Mobara
Mislim da je sat vremena premalo da se uzivis u Witchera koji sa ekspanzijama traje oko 200 h , no s tim se slažem, uvod je malo dosadan
realmadrid je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 10:19   #782
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Treba uložiti mnogo više vremena u takve igre nego u nekakav FPS. Ali kad te uvuče druge igre se ne mogu mjeriti s njima.
Sad ako nikad do sad nisi odigrao rpg pitanje je koliko se "starog konja mogu naučit novi trikovi"

Ja sam jučer uzeo witcher 2 za 2 i pol eura na GOG-u, pa mislim da ću do ljeta valjda počet
Trojka ne dolazi u obzir dok ne riješim dvojku

Što se tiče uvoda, sjećam se da su u recenzijama bili rekli da je početak malo spor (možda prvih 10h).
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.12.2017., 10:23   #783
realmadrid
Premium
Moj komp
 
realmadrid's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 239
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Treba uložiti mnogo više vremena u takve igre nego u nekakav FPS. Ali kad te uvuče druge igre se ne mogu mjeriti s njima.
Sad ako nikad do sad nisi odigrao rpg pitanje je koliko se "starog konja mogu naučit novi trikovi"

Ja sam jučer uzeo witcher 2 za 2 i pol eura na GOG-u, pa mislim da ću do ljeta valjda počet
Trojka ne dolazi u obzir dok ne riješim dvojku

Što se tiče uvoda, sjećam se da su u recenzijama bili rekli da je početak malo spor (možda prvih 10h).
Za usporedbu - ima igara gdje SP trilogije traje cca 10 sati
realmadrid je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 10:31   #784
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Sad ste i mene zainteresirali za Witchera Nisam igrao niti jedan nastavak pa ne znam da li je bitno odigrati starije ili da igram trojku odmah?
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 10:35   #785
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Možeš odmah trojku, samo naravno kažu da je veća fora onima što su igrali sve. Ajd mogu razumiti da mnogima jedinica nije privlačna danas, ali dvojku se isplati odigrati. Nije toliko stara, kažu najljepša dx9 igra (doduše i jedna od zadnjih), ako uključite supersampling zaklat će i moderne gpu

E sad jedinica i dvojka su imale razlicite kontrole, mnogi igrači kulje nisu mogli smislit dvojku i obrnuto.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 10:37   #786
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Preporučam witcher knjige, kojih ima 7, ali samo je 5 službeno prevedeno. Ja sam ih čitao iz fore nakon dvojke (onda su samo 2 bile službeno prevedene, ostale fan based prijevodi). Odlične su. Ne GoT razina kompleksnosti, ali zato pitkije. Ima stvarno predivnih dijelova, recimo Geraltove filozofske razmjene koje ponekad naslutimo u igri. Tek s njima mi je bila jasna čitava genijalnost CD Projekt Reda. Onaj osjećaj kad sam u trailerima vidio invaziju Nilfgaarda, kad sam shvatio da se Ciri konačno pojavljuje, da će Yennefer imati ulogu ili kad je Regis ušao u radnju... CD Projekt Red nije kopirao knjige, nego praktički napravio tri nova nastavka s ovim igrama, bez reciklaže, na istoj razini kvalitete. Svaka čast.

https://www.amazon.com/The-Witcher-5.../dp/B01N4PH4L0

Ipak, najbolji trenutak mi je kad smo ja i kum pričali o dvojci, a nikako se ne možemo skužiti. I onda shvatimo da je drugi čin potpuno različit ovisno o izborima. Tu sam shvatio koliko je uloženo truda u storytelling ovih igara.

Naravno, očekivao bih da je tipovima koji vole samo intenzitet fps-a knjiga prespora, ali ima nas svakakvih
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 10:38   #787
realmadrid
Premium
Moj komp
 
realmadrid's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 239
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Sad ste i mene zainteresirali za Witchera Nisam igrao niti jedan nastavak pa ne znam da li je bitno odigrati starije ili da igram trojku odmah?
možeš komotno na trojku, al kad budeš krenuo omogući opciju da ti igra simulira save game iz witchera 2 (ako nemaš svoj) - moja preporuka samo
realmadrid je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 10:40   #788
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor realmadrid Pregled postova
Mislim da je sat vremena premalo da se uzivis u Witchera koji sa ekspanzijama traje oko 200 h , no s tim se slažem, uvod je malo dosadan
Slažem se da je. I S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl sam ist9 rage quitao nakon pola sata (ne zbog dosade nego zbog učestalih BSODova i CTDova) pa kad sam mu dao ponovnu šansu, ispala je najbolja igra svih vremena.
Možda bi tako bilo i sa W3, no kad se picio SoC, imalo se manje godina i puno manje obaveza. Sada baš ne mogu gejmat 2-3 sata u komadu ili 4-5 sati dnevno tako da 200satni gameplay mi baš ne leži.
Zato sam orjentiran na brainless FPSove tipa Doom
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Treba uložiti mnogo više vremena u takve igre nego u nekakav FPS. Ali kad te uvuče druge igre se ne mogu mjeriti s njima.
Sad ako nikad do sad nisi odigrao rpg pitanje je koliko se "starog konja mogu naučit novi trikovi"

Ja sam jučer uzeo witcher 2 za 2 i pol eura na GOG-u, pa mislim da ću do ljeta valjda počet
Trojka ne dolazi u obzir dok ne riješim dvojku

Što se tiče uvoda, sjećam se da su u recenzijama bili rekli da je početak malo spor (možda prvih 10h).
Uglavnom sam se klonio RPGova.
Citiraj:
Autor realmadrid Pregled postova
Za usporedbu - ima igara gdje SP trilogije traje cca 10 sati
I to je za nas casual gamere čisto dosta, bez da nam se suflira kako su te igre sa kratkim SPom tu zbog MPa Uz određeni skill, MP iziskuje vremena koliko i t8 RPGovi.

A i osobno nikad nisam bio ljubitelj tih medival pizdarija. Kralj Artur, Excalibur, zamci, dvorci, zmajevi i slične bajke. Uvijek sam bio orjentiran SFu i budućnosti stoga Doom jelte...

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 10:56   #789
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Zanimljivo je za procitat da ima i ljudi kojima je Witcher 3 dosadan/bezveze i slicno

Ja nisam ni jedinicu ni dvojku igrao nikad, Knjige također nikad nisam procitao.
Kupio Wičera 3 za PS4 day one, nakon odigrane base igre i nakon cca 130 sati provedenih u igri i gledajuc u odjavnu špicu javili se osjecaji koji mi nijedan film, serija nit videoigra nisu izazvali nikad.

Naravno obe expanzije koje su usljedile su se također kupile day one i kad sam i njih zavrsio ostao je također onaj tuzan osjecaj, nema vise, ko droga jebemti
Il kak vele i drugi ljudovi sa stranih foruma, wičer mi je upropastio sve druge igre za sva vremena

meni osobno u mojih 34 godine nijedna igra nije dosla blizu Witchera 3 a vjerujem da i nebude tak skoro.

Sad jedino cekat seriju od Netflixa i nadam se da je nece zayebat i da ce imat sezona kao i GOT
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 20:42   #790
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Potpisujem sve što si napisao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.12.2017., 22:16   #791
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
dat cu joj sansu, nego koristiti xbox gamepad ili klasicno mis i tipkovnicu? ima li preciznih nisanjenja kroz igru ili se mete samo selektiraju? volio bih iz lezeceg polozaja igrati mada sam vrlo los trenutno na gamepadu, trebao bi period privikavanja...
  Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 22:52   #792
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
gamepad i ležeći položaj, nema bolje. Naravno na barem 50" ekranu.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 23:12   #793
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Probao i gamepad, meni nije sjeo.

Ja sam odigrao cijelog s mišek i tastaturom.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 23:15   #794
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Možda bi tako bilo i sa W3, no kad se picio SoC, imalo se manje godina i puno manje obaveza. Sada baš ne mogu gejmat 2-3 sata u komadu ili 4-5 sati dnevno tako da 200satni gameplay mi baš ne leži.
Da, vrijeme je problem. Zato ja u prosjeku vidim da odigram jednu "masnu" igru godišnje, i to uvijek napravim barem jednu veliku pauzu (tjedni ili mjeseci) u prelasku tj. nikad nisam iz komada, a još nisam imao nekih velikih obaveza

Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
Kupio Wičera 3 za PS4 day one, nakon odigrane base igre i nakon cca 130 sati provedenih u igri i gledajuc u odjavnu špicu javili se osjecaji koji mi nijedan film, serija nit videoigra nisu izazvali nikad.
Razlog je jednostavan - vrijeme igranja. Ako developer nije debil (što ovi nisu) znaju kako iskoristiti to vrijeme i onda nikakav film od 2-3 sata, serija ili drugi žanrovi igara od par sati gameplaya nemaju šanse glede dubine (gameplaya, priče i karaktera likova).
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 23:45   #795
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kakvo trutovsko igranje iz ležećeg položaja svaka čast ko može zadnji fps koji sam igrao na gamepad je bio Goldeneye 007 na N64 tamo od 1998 do 2001. 2002 sam dobio prvi PC i nikad više gamepad osim sporcke simulacije tipa nogomet i vožnje.

Iako mi se Witcher 3 baš činio da je dobar za gamepad iz razloga jer ima dosta key combos koje je možda lakše izvesti nego na tipkuši. Tako da ako ikad krenem opet, budem probao sa F710.

Znači velite da probam preživit prvih sat dva i da onda bude bolje?

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 23:47   #796
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Bojim se da je i 2h malo.

Bliže cener prema recenziji, taman se ufuraš, pohvataš igrine šeme, priča se razvije itd...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 23:48   #797
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ako pitaš općenito za Witchera a ne za gamepad, onda da. Kreni lagano glavnu misiju, pa očisti prvi teritorij sve side misije itd. Nakon nekih 3-5h postane toliko zarazno da se ne možeš odvojiti.

Ja sam dva puta kretao igrati. Prvi puta samo glavnu misiju i nije mi baš nešto sjelo. Drugi puta sam krenuo redom i zarazio se, igrao jedno 5-6 mjeseci svaki dan 2-3 sata. Natukao sam i ja oko 120-130h u tu igru.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 23:54   #798
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Znači velite da probam preživit prvih sat dva i da onda bude bolje?
Sve što ću ti reć da sam ja nedavno prešao dvojku, kupio trojku, krenuo je igrati, i nakon sat-dva pomislio "ovo je najdosadnija igra na svijetu"... da se razumijemo, u tom trenu sam o dvojci mislio da je jedna od najboljih (uz Mass Effect 1-3) igara koje sam igrao.

A trojka je bila totalno razočaranje, nisam je taknuo danima... dok nisam sjeo na kavu s kolegom od frenda, on obožava witchera i reko mi "ma daj izdrži, taj početak je naporan da..."... izdržao sam i sad se ne odvajam, stalno si govorim "ma idem napokon na main quest, ionako sam već prejak i s predobrom opremom za questove", ali nikako, uvijek neki zanimljivi quest... taman kad sam pomislio kak su svi side questovi na istu foru (a dosta ih je naravno), počnu se događati zanimljivi i drugačiji questovi...

Evo dapače ovo pišem nakon 4 sata igranja W3:WH...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 07:37   #799
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Meni se nebi dalo više sjediti 100+ sati ispred monitora, nema tih para

Gamer sam od osamdesetih, na stolu logitech G700s i logitech G13 ali 99%svega igram uz gamepad na velikom TV-u. Witcher 2 i 3 su uz gamepad daleko ugodniji i prirodniji za igranje. Analogne kontrole za kretanje su daleko ispred digitalnih na tipkovnici. Npr. pomakneš gljivu lagano i hoda, pomakneš ju jače i trči...i sve je na dohvat dva tri prsta, sve kaj ti treba...uz naravno ugodno ležanje, jer igranje bi trebalo biti odmor za dušu i tijelo .
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 09:26   #800
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Sad ste i mene zainteresirali za Witchera Nisam igrao niti jedan nastavak pa ne znam da li je bitno odigrati starije ili da igram trojku odmah?
Meni jedinica nije pasala, dvojka li la ali ne znam zašto sam stao. Budem uzeo trojku ovaj put za PS4 i to je to, baš da vidim kako je igrati na gamepadu..ako je kao i Horizon biti će OK.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 10:30   #801
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja sam krenuo jedinicu, prestao nakon par sati, dvojku nisam ni igrao nikad. Ali trojka... Drugi svijet.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 11:11   #802
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Ja sam već par puta kretao igrati Witchera 3 i svaki put stanem jer me odbije spoznaja koliko sati ima za igrati, a trenutno nemam baš puno vremena za igranje pa mi sat vremena dnevno do 2 plafon da se igram, a nekad po par dana ne upalim ništa. Inače igra je odlična, prešao sam prva dva i imam u planu i ovaj ali nikako da uhvatim igrati ko čovjek...svaki puta kada napravim pauzu neda mi se nastavit jer zaboravim priču, a kod ovakvih igara se volim uživiti u priču inače nije to to
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 11:29   #803
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
Igra opet prijeđena ovaj put mi je samo umro jedan Witcher, iduća misija mi je da svi umru i sve propadne , za sad igra prijeđena 3. put.
p.s.
kako uopće naći zanimaciju u drugim igrama nakon Witchera 3 ? Ništa nevalja nakon ovog >.< ( ZD:H i GTA5 ajde...)
cdhr je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 21:09   #804
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Meni se nebi dalo više sjediti 100+ sati ispred monitora, nema tih para

Gamer sam od osamdesetih, na stolu logitech G700s i logitech G13 ali 99%svega igram uz gamepad na velikom TV-u. Witcher 2 i 3 su uz gamepad daleko ugodniji i prirodniji za igranje. Analogne kontrole za kretanje su daleko ispred digitalnih na tipkovnici. Npr. pomakneš gljivu lagano i hoda, pomakneš ju jače i trči...i sve je na dohvat dva tri prsta, sve kaj ti treba...uz naravno ugodno ležanje, jer igranje bi trebalo biti odmor za dušu i tijelo .
Vidiš meni gamepad ni blizu mišu i tastaturi...za sportske igre (nogomet i košarka pogotovo) mi je gamepad zakon ali za sve drugo to nije ni blizu igranju na kompu....da ne velim da je donedavno grafika na plejki odn. telkama bila puno lošija nego ona na monitorima....pa i sad većina nas nema pro verziju plejke...FPSi pogotovo su mi totalno čudni na gamepadu a ciljanje i preciznost ni blizu onom na mišu...Prije bi očekivao od dosta mlađih gamera da im je gamepad bliži....Moja kćer s mišem i ne igra FPS već samo neke avanture na kompu a na plejki u owerwatchu je virtuoz...ja se tu ne snalazim..nemrem ciljat kako god da poštelam...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 21:22   #805
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Kakva plejka pored piceka kojeg pretvoriš u plejku

Današnje igre su večinom konzolaški portovi koji su zamišljeni da se igraju sa kontrolerom. Igranje mišom je poput paljenja god moda, nema nikavog izazova pogotovo kod današnjih SP FPS-ova. Ciljevi su na preko pola ekrana, spori i baš prilagođeni gađanju preko gamepada.
Uz miš sve je to glupo lagano, pogotov npr. GTA serijal koji uz gamepad dobije skroz drugačiju dimenziju kao i svi drugi konzolaški portovi.

Igre na 100+ sati poput witchera, fallouta i sl nemerem zamislit bez gamepada i ugodnog položaja. Miš mi je ostao za WOT i strategije.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 09:19   #806
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
BOgami da. TW3 sam prešao prije 2 mjeseca, i od njega pa nadalje igram ugl. igre koje su optimizirane za gamepad. Zavalim se u kauč u igram na 155 cm ekranu. Nema više nazad na monitor. A i lakše je dok čuvam malu.

Uspio sam preći TW3 sa novorođenčetom i uz posao, sa cca max 2 sata dnevno igranja. I to u tek nekoliko mjeseci. Sve se da obaviti ako ima volje.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 09:22   #807
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor ddoxy Pregled postova
BOgami da. TW3 sam prešao prije 2 mjeseca, i od njega pa nadalje igram ugl. igre koje su optimizirane za gamepad. Zavalim se u kauč u igram na 155 cm ekranu. Nema više nazad na monitor. A i lakše je dok čuvam malu.

Uspio sam preći TW3 sa novorođenčetom i uz posao, sa cca max 2 sata dnevno igranja. I to u tek nekoliko mjeseci. Sve se da obaviti ako ima volje.
I ako je beba koliko toliko dobra Moja nije bila Inače svaka čast
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 09:28   #808
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Onda pitanje za vas koji igrate na tv-u.

Imam spojen monitor na Display Port i TV na HDMI. Kada prebacim na tv samo, onda mi je pristuan nekakav lag. Nisam progao igrati, ali miš npr malo onako "šteka". To je normalno?

Ili moram refresh rate prebaciti na monitoru da bi na tv-u bilo dobro?

Hvala
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 09:30   #809
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
to ti je do TV-a. nadi u njemu, ako imas, game mode.
sva ona s*anja od nekakvoh procesuiranja i efekata koje ko fol ima TV ti to naprave AFAIK. ja jos uvjek i sa game mod-om imam sitni lag koji osjetim, al sam se valjda naviko. zato bi bilo dobro da se za nas gamere moze kupit LCD TV bez svih tih efekata i sta ti ja znam. meni je sve sta moze bit na off.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 10:09   #810
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Čitam po netu, mislim da nije do tv-a ipak. Nemam taj gaming mode.

Mislim da je refresh rate taj koji radi probleme. Poigrati ću se pa vidjeti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na