Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.03.2013., 14:41   #1261
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Re: Iskustva s Linksom

To je samo spranca od linksa, ak si dobio nove sluske imas i novu garu. Meni je isto pisalo kad sam misa dobio, pa su mi mailom potvrdili da novi mis s novom garom
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 19:15   #1262
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Pa bas to, budimo realni nisi trebao prihvatiti manji disk ni u kojem segmentu i moje misljenje je da si pogrijesio, yebes brzinu kad 4 gb imas manje
E sad ne znam dal je to zajebancija ili ozbiljno mislis da sam pogriješio?

U svakom slučaju tih 4gb mi ništa ne znači.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2013., 19:24   #1263
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
nedavno sam odnio slušalice plantronics 377 jer je mikrofon prestao raditi.. dobio sam u zamjenu drugi model.. sad nešto čitam reklamacijski papir i na njemu piše da se garancija produžuje za 7 dana.. zar ne bi trebao dobiti novu garanciju, kad su druge slušalice u pitanju?
U polju opis servisa ti treba pisat da jamstvo traje iznova za nove sluške. AK ne piše poželjno je da otiđeš do njih da ti to riješe jer koliko znam njihova politika je baš to - nov proizvod=novo jamstvo.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 19:43   #1264
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
E sad ne znam dal je to zajebancija ili ozbiljno mislis da sam pogriješio?

U svakom slučaju tih 4gb mi ništa ne znači.

Ozbiljno mislim da jesi.Gore ti je iggy rekao, kad dobijas novi proizvod on u nijednom segmentu nesmije biti losiji, sto tvoj jest. 4 gb na ssdu nije malo
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 20:05   #1265
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Hm ok, samo da kažem ja sam birao disk. Tih 4gb bilo malo ili ne za ssd ja sam samo osjetio pomak u performansama. Inače nisam cjepidlaka
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 20:21   #1266
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nije to cjepidlacenje, samo oni na nama zaraduju ne mi na njima, i sve sto mozes zakonski izvuc treba
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2013., 07:17   #1267
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ma kužim, ali za nepunih 100 kn razlike se necu zajebavati, da je puno veći iznos onda bi tražio i puno bolji ssd.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2013., 08:25   #1268
Tomy B.
Premium
Moj komp
 
Tomy B.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Članak 401. Zato je nedostatak direktno odvojen od jamstva (423 nadalje).
Ali u članku 423. jasno piše:

Citiraj:
3. Jamstvo za ispravnost prodane stvari (garancija)
Odgovornost prodavatelja i proizvođača
Članak 423.
(1) Kad je prodavatelj predao kupcu jamstveni (garancijski) list kojim proizvođač jamči ispravnost stvari u tijeku određenog vremena, računajući od njezine predaje kupcu, kupac može, ako stvar nije ispravna, zahtijevati kako od prodavatelja tako i od proizvođača da stvar popravi u razumnom roku ili ako to ne učini da mu umjesto nje preda stvar koja je ispravna.
(2) Ova pravila ne isključuju primjenu pravila o odgovornosti prodavatelja za nedostatke stvari.
(3) U jamstvu moraju biti navedena prava iz jamstva koja pripadaju kupcu, te jasno navedeno da jamstvo ne utječe na ostala prava koja pripadaju kupcu po drugim pravnim osnovama.
(4) Jamstvo mora sadržavati pojedinosti koje su potrebne kupcu za ostvarivanje njegovih prava, a posebno trajanje jamstva i teritorijalno područje važenja, te ime, odnosno naziv i adresu osobe koja je izdala jamstvo.
(5) Neispunjenje obveza iz stavka 3. i 4. ovoga članka ne utječe na valjanost jamstva.
Meni čak i ima smisla da ako sam kupio nekakav uređaj od X proizvođača i on se pokvari, da više ne želim ništa od tog X proizvođača, nego uzimam svoju lovu i tražim nešto od Y ili Z proizvođača.
__________________
If You want to be old and wise,
You gone be young and stupid first!

Pošteni trgovci: .1. .2. .3.
Tomy B. je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2013., 10:15   #1269
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Tomy B. Pregled postova
Meni čak i ima smisla da ako sam kupio nekakav uređaj od X proizvođača i on se pokvari, da više ne želim ništa od tog X proizvođača, nego uzimam svoju lovu i tražim nešto od Y ili Z proizvođača.
Možeš tako razmišljati, ali to ne moraju napraviti. Jedno je nedostatak, a drugo neispravnost, nedostatak je bitno gora stvar i povlači puno više toga, neispravnost je najčešće najobičniji kvar i jasno se zakonski rješava. Čak i u slučaju višestrukog kvara uređaja u jamstvu lakše je dogovoriti se s trgovcem / distributerom o zamjeni nečim drugim nego službeno pokretati procedure jer je upitan uspjeh.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2013., 11:35   #1270
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Rjesena reklamacija. Prvo su mi ponudili gskill i mushkin pa sam odbio i trazio intela, dobio sam odg: Poštovani, cijena po kojoj je artikl plaćen nije relevantna za rješavanje reklamacije, ali cemo vam izaci u susret te napraviti zamjenu za trazeni disk itd itd . Tako da veceras odoh po intel 520ku
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.03.2013., 11:39   #1271
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Rjesena reklamacija. Prvo su mi ponudili gskill i mushkin pa sam odbio i trazio intela, dobio sam odg: Poštovani, cijena po kojoj je artikl plaćen nije relevantna za rješavanje reklamacije, ali cemo vam izaci u susret te napraviti zamjenu za trazeni disk itd itd . Tako da veceras odoh po intel 520ku
Vidiš kako se može.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2013., 11:55   #1272
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
i to u roku 7 dana
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2013., 12:15   #1273
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Stvar je samo pristupa, ako se odmah bahatiš sa DI, jasno da ćeš dobit patiku. Ovako, ako su u mogućnosti, većina servisa će izać u susret.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2013., 19:38   #1274
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Meni došao sada SMS:

Poštovani, Vaš artikl je trenutno u ovlastenom servisu, bit cete obavjesteni kada artikl bude spreman za preuzijmanje, lijep pozdrav. Links servis!




otišao na /servis, po kodu ih još ne mogu naći: 73469-1508

Zadnje izmijenjeno od: X-Plosiv. 26.03.2013. u 10:50.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 10:49   #1275
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Sada sam se čuo s servisom, rekli su da imaju problema s web-om i da shvaćaju da kodovi ne rade dobro. Što se tiče moje matične, proslijedili su je u vanjski servis, rekla je ženska osoba da misli da će ovaj tjedan već servis to srediti. Zna netko možda koji je to servis? Nisam stigao pitati..inače Asrock ploča

EDIT: probao sam dodati to u gornji post, ali onda ovaj ne mogu obrisati...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 11:49   #1276
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ma, jasno, samo mirno i bez bezobrazluka, imaju oni uvijek malo lufta za izići u susret, koliko-toliko...
Meni rikne disk prošle godine, nema više toga kapaciteta i proizvođača, pitam može li SSD- može.
Zadnja reklamacija sličan slučaj, ali imaju takav disk novije revizije- logično, uzmem taj disk i kraj priče...mislim, imaju i oni nadređene tamo i moraju pravdati ovaj-i-onaj potez, tako da ako ima nekakav logičan (iole) argument, može se dobiti "upgrade", a kada nema smisla, onda nema smisla kenjati (tipa: ne sviđa mi se boja HDD-a"), i gotovo. Bez obzira na tumačenja zakona, imho
  Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 12:28   #1277
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Sada sam se čuo s servisom, rekli su da imaju problema s web-om i da shvaćaju da kodovi ne rade dobro. Što se tiče moje matične, proslijedili su je u vanjski servis, rekla je ženska osoba da misli da će ovaj tjedan već servis to srediti. Zna netko možda koji je to servis? Nisam stigao pitati..inače Asrock ploča

EDIT: probao sam dodati to u gornji post, ali onda ovaj ne mogu obrisati...
Najvjerojatnije Ezy ali moguce i MRServis...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 13:02   #1278
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Najvjerojatnije Ezy ali moguce i MRServis...
Dobro, samo me zanima, jer mi je frend jednom imao problema s garancijom (ne znam di je uzeo) jer su mu rekli da je oštetio matičnu...imam 7 računala te ne vjerujem da sam na bilo koji način oštetio matičnu jer sam ekstra pažljiv, ali za svaki slučaj


Sva reklamacija do sada koju sam imao kod Linksa je završilo na obostrano zadovoljstvo, te vjerujem da će tako i ova
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 15:00   #1279
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
više ne kupujem u Linksu zato što su najskuplji u Hr,a i svaki put kad dođem kupit neš'to osjećam se da sam kriv za to i kako se uopće usuđujem ući u njihovu radnju pitati za nešto...ako nešto mrzim to je ne uljudnost a links je to odavno izgubio...pričam za Osijek druge poslovnice nediram...
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 15:50   #1280
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
više ne kupujem u Linksu zato što su najskuplji u Hr,a i svaki put kad dođem kupit neš'to osjećam se da sam kriv za to i kako se uopće usuđujem ući u njihovu radnju pitati za nešto...ako nešto mrzim to je ne uljudnost a links je to odavno izgubio...pričam za Osijek druge poslovnice nediram...
Ej domba jel si ti inače ovakav ili uzimaš neku terapiju da malo pojačaš ???
dečki u linksu u Osijeku su u pravilu pristojni i uslužni ne tvrdim da nema loših dana kod nekog od prodavača ali to su sporadični slučajevi.Inače su vrlo uslužni i imaju poprilično znanje tako da i kad mi nije nešto sasvim jasno se posavjetujem s njima i dosad nisam požalio u kupovini na njihovu preporuku ,a kupujem nešto više od 4,5 godina.
smanji malo tenzije i daj se zbroji još nisam od nikog čuo za ovakve frustracije prilikom obilaska trgovine ti si iznimka a poznajem popriličan broj kupaca koji tamo kupuju
poker je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 16:00   #1281
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ja isto imam samo pozitivna iskustva sa linksom u Osijeku. Uvijek mi rezerviraju komponente i dođem po njih kad stignem.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 16:13   #1282
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Citiraj:
Autor poker Pregled postova
Ej domba jel si ti inače ovakav ili uzimaš neku terapiju da malo pojačaš ???
dečki u linksu u Osijeku su u pravilu pristojni i uslužni ne tvrdim da nema loših dana kod nekog od prodavača ali to su sporadični slučajevi.Inače su vrlo uslužni i imaju poprilično znanje tako da i kad mi nije nešto sasvim jasno se posavjetujem s njima i dosad nisam požalio u kupovini na njihovu preporuku ,a kupujem nešto više od 4,5 godina.
smanji malo tenzije i daj se zbroji još nisam od nikog čuo za ovakve frustracije prilikom obilaska trgovine ti si iznimka a poznajem popriličan broj kupaca koji tamo kupuju
a što kažeš da shvatiš da niti jedna osoba ne može biti ista kao netko pa kad već preporučuješ te terapije možda bolje da pogledaš svoj žargon i način izražavanja pa budeš shvatio da moje tenzije i postoje radi ovakvih divnih ljudi kao što si ti ako nemožeš podnijeti moje mišljenje ili stav prema nekome općenito evo sad da te malo naučim nekim stvarima u životu da si bezveze ne plaćaš terapije samo zato što jedna osoba ima jedno mišljenje o nečemu ne znači da je upravu ili u krivu..ja ti prepričavam kako je meni bilo i niti me znaš niti znaš što je bilo...inače osobe koje neidu na terapije bih kulturno pitale o čemu se radi a ne odmah išli prepisivati terapije...tako da hvala na odgovoru i ako znaš nekog za dobru terapiju javi mi na pm
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 16:45   #1283
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ja sam prestao gledati tko je najskuplji ili najjeftiniji ( u granicama neke normale, naravno), Links u OS mi je blizu te kad mi nesto treba nije problem doci po to, narucim, ako nemaju jave mi kad ce im stici, te me obavijeste, dosada nikad nikakvih problema, ni s reklamacijama ni s kupljenim komponentama.

Moja iskustva s njima su vise nego pozitivna unazad 6 mjeseci.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 16:46   #1284
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Do sada sam imao pozitivu sa Osjeckom poslovnicom. Doduse, nisam imao previse problema ali opet, kada je bilo, bilo je sve ok.

No moram se sloziti sa kolegom gore, vecinu puta kada sam ja usao u poslovnicu, atmosfera je bas takva (zasto si dosao, vidis da imamo posla) kakvom je on opisuje. Moguce i da moje osobno raspolozenje utjece na percepciju atmosfere, ali opet, nikako se ne osjecam ugodno kada tamo dodjem i moj osobni dojam je bas kao da se deckima neda odradit tih 5-10 min na mene...iako odrade posao korektno.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 16:52   #1285
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Nije samo Links takav. To je problem čitavog društva, ili barem većine.
Ja se uvijek iznenadim kad negdje vanka uđem u trgovinu i kad me tretiraju ko dragog gosta.
  Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 17:31   #1286
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor wireless_os Pregled postova
Do sada sam imao pozitivu sa Osjeckom poslovnicom. Doduse, nisam imao previse problema ali opet, kada je bilo, bilo je sve ok.

No moram se sloziti sa kolegom gore, vecinu puta kada sam ja usao u poslovnicu, atmosfera je bas takva (zasto si dosao, vidis da imamo posla) kakvom je on opisuje. Moguce i da moje osobno raspolozenje utjece na percepciju atmosfere, ali opet, nikako se ne osjecam ugodno kada tamo dodjem i moj osobni dojam je bas kao da se deckima neda odradit tih 5-10 min na mene...iako odrade posao korektno.
Sam si sebi odgovorio...jedina klasična trgovina računalnom opremom u OS i okolici...ajd' sad reci koliko si puta vidio prazan pult, eventualno ujutro radnim danom da nema nikoga da stoji u redu. Plus još dvije tel. linije. Cijela regija se slijeva tamo, kojekakvim likovi, falabogu redovit sam gost tamo, i naslušao sam se svega čekajući u redu za kasu...meni dođe da skočim iz kolone i zadavim svaku drugu osobu koja tamo promoli nos u trgovinu
Ne branim nikoga, svako ima pravo na stav, dojam...sve stoji, no da kopaju nos u praznoj radnji, i slušaju kako im tel. zvoni...nope, ne bih rekao (a ima takvih radnji/ureda...).
  Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 18:19   #1287
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
više ne kupujem u Linksu zato što su najskuplji u Hr,a i svaki put kad dođem kupit neš'to osjećam se da sam kriv za to i kako se uopće usuđujem ući u njihovu radnju pitati za nešto...ako nešto mrzim to je ne uljudnost a links je to odavno izgubio...pričam za Osijek druge poslovnice nediram...
Ti si pogrijesio grad, garant. Meni lik danas (vec me pozna) rijesio disk bez primke i reko da mu u cet dofuram primku iz vu kad budem dolazio a inace bez tog nema preuzimanja reklamacije. Uvijek su fer i korektni.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2013., 19:49   #1288
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Ja isto imam ok iskustva sa dečkima, par puta rezervirao prije nego sam došao, a jednom sam izgubio račun za grafičku pa ih kontaktirao na email - za pola sata su mi poslali račun u pdf-u na email nazad. Ali istini za volju malo jesu robotizirani, tu i tamo koji smile ne bi ništa naškodio .
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 02:50   #1289
rockodaddy
Premium
Moj komp
 
rockodaddy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Split
Postovi: 207
Links je po meni dno dna šta se tiče zaštite samog kupca i želim podijelit svoje mišljenje na forumu.
Kupio sam novi logitech g9x koji je prvi dan radio kako treba a već drugi dan se pokvario. Brže bolje sam ga otišao zamjeniti ali to nije bilo moguće.
Kaže teta da su se nožice izlizale i da ona taj miš neće moći vratiti u prodaju i da miš treba na popravak u Zg. Nožice se jesu izlizale nakon par sati gaminga ali mene to apsolutno ne interesira jer mi je prodan defektan miš koji se pokvario sljedeći dan. Sad ja čulim doma bez novaca i bez miša .Koliko lihvarska firma moraš bit da se ideš lihvarit za jedan miš koji tebe u nabavi tko zna koliko košta a vjerovatno si u mogućnosti rještiti taj problem sa logitechom i pustiti kupca na miru . Sad će oni lihvarski pokušati popraviti taj defektni miš i vratiti mi taj defektni miš koji sam ja kupio prije dva dana.
Miš ću vjerojatno razlupat doli u dućanu kad mi dođe isti nazad popravljen od najlihvarskije firme na svitu koja bi prodala dušu za 600 kuna.
Eto svitu to je Links.
Hvala
__________________
Learn to listen carefully to others' opinions about controversial things, or things they know about and you do not
rockodaddy je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 03:29   #1290
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Nije tu kriv Links, moraju to predati u ovlasteni servis da u servisu ustvrde sto je. Kad na servisu vide, vjerojatno ce proglasit DOA - dead-on-arrival i 99% da ces dobiti novi mis.
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na