Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.07.2018., 17:02   #1
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Asus GL503GE iskustva

Pozdrav,

zanimaju me iskustva vlasnika navedenog modela, naime ja sam bio kupio preko ekupi (radi 5 god jamstva) ovaj model no dosao je sa dvije greske, prva cvilenje zavojnice (vidi video) a drugo ram slot (ovaj ispod poklopca) koji treba biti prazan je popunjen (vidi sliku) pa ne mozes sam nadograditi ram bez raskopavanja cijelog i bez gubljenja jamstva (a vidim po youtube da je drugima prazan). Kako nisam zadovoljan cinjenicom da laptop od preko 1000€ ima banalne greske reklamirao sam ga i dobio drugi koji takoder ima putpuno iste probleme pa sam i njega vratio i trazio povrat novca.

Kako stvarno zelim ovaj model sa tocno ovim specifikacijama zanima me da li ima netko sa balkana a da nema ova dva problema jer ako je serijska greska odustajem od potraznje za ispravnim, no ako postoji netko da ima bez ovih gresaka onda cu probati traziti dalje dok ne nadem ispravni

inace specifikacije su ove:

- i7-8750H
- 8GB DDR4 2666MHz
- 1TB 5400rpm SSH
- GeForce GTX1050 Ti 4GB
- 15.6" 120Hz FHD (1920x1080)





inace cvilenje zavojnice se da rijesiti ovim:

Citiraj:
Perform only these steps as Administrator:
1. At a command prompt, run the following command:
reg add HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Processor /v Capabilities /t REG_DWORD /d 0x0007e066
2. Restart the computer.
3. Run ThrottleStop v8.3 or above and uncheck C1E. Click save.
no opet, to je previse novaca da bi ga korisnik sam morao "popravljati" i to kod svakog boota windowsa opet pokretati ThrottleStop
vacs je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na