Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.04.2018., 18:51   #391
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Pozdrav ljudovi, tražim neki bežični gamepad za PC, do kojih 400tinjak kn.. jel postoji kaj pametno za te novce?

Gledal sam onaj od Xboxa, al dost i košta..
Speedlink Torid, best buy, sad ima godinu dana kak sam ga uzel, baterija brutalno drzi, nis ne skripi, nis se nije poderalo... igram fifu i ride 2 uglavnom...
Razmisljam da uzmem jos jedan za igranje u paru...
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2018., 20:19   #392
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Još jedna preporuka za Torid.
Za 150 kuna je izvrsna kupnja.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.04.2018., 23:51   #393
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Logitech F710
Već pola godine intenzivno štoljam PES, NBA i F1 sa njime i majka je. Samo menjam baterije
Nikakav wear nisam primjetio ili da je oslabilo nešto.

Pisao sam ranije o tome, kupio ih iz Japana za debelo manje od 200 kn. Yodoexpress je seller. Došo za 10 dana.

Edit:
Našo i post taj u kojem sam laprdao o tome.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3142492
Ne slušajte Brku, jer ćete se zajebati.
Prvo jer taj seller ne šalje više u Hrvatsku.
Drugo jer je kontroler bio taman preko granice za carinski postupak i kad vam Carina i Pošta natovare PDV i poštarinu platit ćete ga podjednako kao u domaćem dućanu a nećete imati nikakve garancije.
Hvala na ničem Druže Brko...
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2018., 23:58   #394
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I da me ne slušaju o tome koliko je F710 dobar? To kaj je cijena porasla u međuvremenu i to što seller više sa HR ne želi imati posla, nije moj problem niti sam kasnije provjeravao.

Srećom pa ti jesi budući ti je ipak moja informacija bila korisna. Pa sad tipično rvacki, ja sam taj koji bi nekoga zajebao jer je seller promjenio uvjete poslovanja... pih!


Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 02:26   #395
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
F710 je jako dobar gamepad i vrijedi čak i 270 kn koliko košta kod nas, tako da ti prvi dio posta stoji.

Problem je u drugom dijelu posta koji je zastario i zavaravajući, te je zapravo nepotreban.
Nahvalio si sellera koji mi je kad je gamepad koštao i manje isti deklarirao na 3500 JPY, pa sam platio 80 kuna carinsko-poštanskih troškova.
Tako da na neki način jesi me zajebao, ali sve sam već zaboravio, jer ponavljam F710 je stvarno dobar gamepad, da nisi danas opet krenuo s nepotrebnim komentarom i hvalisanjem kako si imao dobar ubod (ako to nije tipično rvacki, neznam što je ).
Tako da mi je tvoja informacija bila toliko korisna da sam uštedio 20-30kn i nemam nikakvu garanciju na gamepad.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 04:51   #396
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor vedranzeman Pregled postova
F710 je jako dobar gamepad i vrijedi čak i 270 kn koliko košta kod nas, tako da ti prvi dio posta stoji.

Problem je u drugom dijelu posta koji je zastario i zavaravajući, te je zapravo nepotreban.
Nahvalio si sellera koji mi je kad je gamepad koštao i manje isti deklarirao na 3500 JPY, pa sam platio 80 kuna carinsko-poštanskih troškova.
Tako da na neki način jesi me zajebao, ali sve sam već zaboravio, jer ponavljam F710 je stvarno dobar gamepad, da nisi danas opet krenuo s nepotrebnim komentarom i hvalisanjem kako si imao dobar ubod (ako to nije tipično rvacki, neznam što je ).
Tako da mi je tvoja informacija bila toliko korisna da sam uštedio 20-30kn i nemam nikakvu garanciju na gamepad.
Mrze te Bugari i Austrougari, mrze te JAPANCI i Liliputanci.

Slobodno ti misli kako sam te ja zajebao i kako namjerno lažem ovaj napaćeni narod, pogotovo ako će ti bili lakše Da je prošao bez carine, nebi ni hvala rekao, ali ovako bitno da se sere po drugu forumašu... cccccc...

No dobro, kako bi rekao Šekularac, piši šta oćeš, samo mi sliku stavi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 08:42   #397
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Mall danas ima na akciji F710 - 249 kuna.

@brko
Razmatrao sam i F710, ali mi više paše Xbox layout.
Nego, jesi li možda imao priliku F710 kad je tek izašao? Navodno su noviji puno lošije izrađeni (kao prije F310 - a on je sad još gori)
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je online   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 09:22   #398
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Hvala akoj. Naručio upravo 👍
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 10:26   #399
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Ok, a recimo ovaj gamepad od Xboxa? On je kao najbolji, odnosno pri vrhu..

Budem pogledal ovaj F710..

EDIT: Znam da je pitanje priglupo, jel se da na gamepadu odigrat FPS?
Jasno mi je da su miš i tipkovnica bog i batina, ali..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 11:22   #400
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Mall danas ima na akciji F710 - 249 kuna.

@brko
Razmatrao sam i F710, ali mi više paše Xbox layout.
Nego, jesi li možda imao priliku F710 kad je tek izašao? Navodno su noviji puno lošije izrađeni (kao prije F310 - a on je sad još gori)
Super cijena, osobno ga nisam viđao ispod 300 kn.

Nažalost nisam imao prilike vidjeti i isprobati prve verzije tako da ti stvarno nebi znao reći kakav je odnos kvalitete. Ali obzirom na općenito stanje industrije, nekako je pravilo da takav proizvod koji je duže vani, kasnije serije postaju ili oklaštrene ili kvalitetom izrade lošije.

Na ambalaži ovih kod mene piše da su podržani Windows XP, Vista, 7 i 8. Nema ni 8.1 ni 10, tako da to možda jesu stariji.

Jedino što sam probao je F310 i ona starija varijanta istog, ali se drugačije zvao i taj stariji mi je bio bolji po pitanju filinga (radi se o žičanim). Bio je malo teži, ovaj F310 je ko perce lagan.

Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ok, a recimo ovaj gamepad od Xboxa? On je kao najbolji, odnosno pri vrhu..

Budem pogledal ovaj F710..

EDIT: Znam da je pitanje priglupo, jel se da na gamepadu odigrat FPS?
Jasno mi je da su miš i tipkovnica bog i batina, ali..
Probao sam igrati Witchera 3 malo, mislim da bi se brzo ufurao ali nisam previše pičio. Tako da, sve se može
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.05.2018., 14:30   #401
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ok, a recimo ovaj gamepad od Xboxa? On je kao najbolji, odnosno pri vrhu..

Budem pogledal ovaj F710..

EDIT: Znam da je pitanje priglupo, jel se da na gamepadu odigrat FPS?
Jasno mi je da su miš i tipkovnica bog i batina, ali..
Xbox 360 gamepad kakav imam ima jako neprecizan d-pad zato jet su sve strlice spojene u jedan komad plastike i zbog tog mi ide na jetru, a platio sam ga oko 500 kn kod nas.

X puta mi se desi da umjesto lijevo stisnem dole npr. I onda popizdim.

Isao sam.ga uzet.samo zato jer je plug n play, kako na pc-u tako i na libreelecu (kodi) za retro gaming.

Sto se fps-ova tice, da se odigrat, al ce ti trebat pun k vremena da se naviknes. Kolko god se ufurao mis je mis, samo to cu ti rec

U planu mi je probat ps3/4 gamepad, pa cu vidjet kako ce on radit. Po pitanju d-pada mu xbox ne moze ni prismrdit.



@ vedran
A sto se onog cviljenja oko.narudzbe gamepada tice, nitko.te nije tjerao da ga kupis. Imas oci pa vidis cijenu i ako ti ne pase narucis negdje dalje. Ne branim brku i boli me k za njega, ali srat da ti je netko drugi kriv jer si platio.vise je bas to - sranje brate

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 01.05.2018. u 14:37.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 14:47   #402
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Xbox 360 gamepad kakav imam ima jako neprecizan d-pad zato jet su sve strlice spojene u jedan komad plastike i zbog tog mi ide na jetru, a platio sam ga oko 500 kn kod nas.

X puta mi se desi da umjesto lijevo stisnem dole npr. I onda popizdim.

Isao sam.ga uzet.samo zato jer je plug n play, kako na pc-u tako i na libreelecu (kodi) za retro gaming.

Sto se fps-ova tice, da se odigrat, al ce ti trebat pun k vremena da se naviknes. Kolko god se ufurao mis je mis, samo to cu ti rec

U planu mi je probat ps3/4 gamepad, pa cu vidjet kako ce on radit. Po pitanju d-pada mu xbox ne moze ni prismrdit.
Xbox one, nema spojene strelice, tak da bi to trebalo bit ok..

Ma znam da je miš bez premca, al tražim nekaj da se zavaljam na krevet i gejmam.. Ponuda gamepadova je velika, nekaj ću valda nać, a ovaj xbox one se dost spominje i jako ga hvale, znači da nekaj valja, kaj ne

Sad ću vidit kak konzolaši (kod igranja FPSa) uspijevaju izić na kraj sa gejmpedima, ubrzo dok nabavim jedan
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 16:39   #403
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
E za taj nisam znao dok sam ovaj svoj uzimao. S njim nebi trebao imat problema s d-padom.

Ja gejmam fps na ps4 uredno. U pocetku je bila muka isusova, sad sam se vec ufurao solidno
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 20:28   #404
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Speedlink Torid Wireless sasvim ok za 200kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 20:33   #405
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
E za taj nisam znao dok sam ovaj svoj uzimao. S njim nebi trebao imat problema s d-padom.

Ja gejmam fps na ps4 uredno. U pocetku je bila muka isusova, sad sam se vec ufurao solidno
Uvijek se znalo da Xbox360 ima loš/neprecizan D-pad, zato su s XboxOne kontrolerom to ispravili

Koristim XboxOne kontroler s bluetooth i radi kak treba...zadovoljan.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 21:01   #406
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
E jbg, ja nisam bio jedan od tih :/
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 21:03   #407
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Speedlink Torid Wireless sasvim ok za 200kn.
Manje je od 200kn, osim ak nije kod lihvara... 150kn je bila manje vise cijena jos prije godinu dana, stim da sam ja ubo neku akciju za 130kn. Pratit Nabavu, pa vidit
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je online   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 21:07   #408
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ma znam.
Ja ga ubo za 170kn, odličan za tu lovu. Imao 2 komada xbox 360, bolji, ali duplo skuplji, ovaj ga prati u svakom stopu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 21:40   #409
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Mislim da je Torid trenutno najjeftiniji u HGŠrotu - 149 kuna.

Po meni, ne bi se trebalo gledati dalje od ove 3 opcije - Torid, F710 i XB1 controller.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Super cijena, osobno ga nisam viđao ispod 300 kn.

Nažalost nisam imao prilike vidjeti i isprobati prve verzije tako da ti stvarno nebi znao reći kakav je odnos kvalitete. Ali obzirom na općenito stanje industrije, nekako je pravilo da takav proizvod koji je duže vani, kasnije serije postaju ili oklaštrene ili kvalitetom izrade lošije.

Na ambalaži ovih kod mene piše da su podržani Windows XP, Vista, 7 i 8. Nema ni 8.1 ni 10, tako da to možda jesu stariji.

Jedino što sam probao je F310 i ona starija varijanta istog, ali se drugačije zvao i taj stariji mi je bio bolji po pitanju filinga (radi se o žičanim). Bio je malo teži, ovaj F310 je ko perce lagan.
Baš zbog toga pitam, bio sam neugodno iznenađen kad sam probao novi F310 - kao da se radi o gamepadu od 50 kuna, a ne 200+ kuna.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je online   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 23:08   #410
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Ovaj torid je jako dobar, al kolko sam citao, nije sad ekstra precizan.
XB1 je najbolji od vecine, doduse i najskuplji, ispada da s potonjim nema kompromisa..

A dost i hvale xbox360 gamepad, samo na njemu je mana "spojene strelice" a i torid ima isti princip..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 23:55   #411
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ovaj torid je jako dobar, al kolko sam citao, nije sad ekstra precizan.
XB1 je najbolji od vecine, doduse i najskuplji, ispada da s potonjim nema kompromisa..

A dost i hvale xbox360 gamepad, samo na njemu je mana "spojene strelice" a i torid ima isti princip..
Imao torid, presao na xbox 360 kod kojeg se primjeti bolja izrada, ali taj kiks s d-padom je i dalje tu. Ako vec uzimas pregrizi jezik i ubodi ono sto ce sigurno radit, a to je xbox1 gamepad
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 22:05   #412
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Pao je xbox one gamepad, odlican gamepad, ergonomija, tipke, nije tezak u ruci..

Jedina mana je, treba se naviknut jos..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 22:59   #413
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Bravo.

Naviknut ces se, tako je i meni bilo. Sad mi je tako svejedno, dal je ps4 ili xbox gamepad
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2018., 20:02   #414
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
ja ga maznem ovi dana dok traje akcija...imam vec godinama 360 pad i pomalo je odsluzija svoje...

https://www.links.hr/hr/gamepad-micr...ox_one_gamepad
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2018., 12:24   #415
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
ovaj torid ne izgleda loše.
nego mene neke drugo zanima.
kak vam se ponašaju wireless kontroleri?
pitam zato jer sam skuzil po wireless miševima da dosta znaju trzuckati prilikom korištenja.
malo sam istražival i najlogičnije objašnjenje je da ima previše uređaja koji odašilju na 2.4ghz bandu pa se događaju interferencije.
ili je to samo stvar do: kolko para tolko muzike?
nebi htel kupiti 2 gamepada pa da skuzim da mi trzaju.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 10:31   #416
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Zato kupiš Xbox One kontroler koji ide preko bluetootha
sti je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 10:43   #417
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
ovaj torid ne izgleda loše.
nego mene neke drugo zanima.
kak vam se ponašaju wireless kontroleri?
pitam zato jer sam skuzil po wireless miševima da dosta znaju trzuckati prilikom korištenja.
malo sam istražival i najlogičnije objašnjenje je da ima previše uređaja koji odašilju na 2.4ghz bandu pa se događaju interferencije.
ili je to samo stvar do: kolko para tolko muzike?
nebi htel kupiti 2 gamepada pa da skuzim da mi trzaju.
Ništa ne trza. Nismo u 2000. godini.

Ovaj Torid je najjeftiniji XBOX klon kod nas i radi savršeno.

Priča ti netko tko je imao i XBOX 360 i XBOX One gamepad. Kvaliteta izrade nije na razini, naravno, ali meni za 50 sati godišnje savršen gamepad. Nikakvih problema s njim nemam. Puniš i igraš.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 11:24   #418
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
super, onda uzimam. hvala!

ma brine me zato jer mi misevi od 100 kn redovito trokiraju prek wirelessa. a uopce nema usb 3.0 prilljucka na maticnoj.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 12:44   #419
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,182
Ja sam ga(troid) isto uzeo zbog ove teme ima mjesec dana, gustam u njemu, nikad nikakav problem, ni trzaj ni ništa a imam dva routera kod sebe, router kat poviše i bežičnu tipkovnicu sa slicnim adapterom, tako da mogu pretpostavit da smetnji koje bi mogle uzrokovat nešto ima i viška.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 19:28   #420
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Da ne otvaram temu u hardware dijelu, moze i ovdje pitanje, naime kupio sam Logitech F710 wireless gamepad, i jako često imam lag u igrama, sve sam isprobao, mjenjanje baterije, razne igre, spajanje u razlicite USB portove, koristenje onog dodatnog kabela, bez njega, kako god okrenes dosta cesto se dogodi input lag u igrama, stisnem naprijed i tek nakon 2 sec reagira, ili hocu negdje se pomaknut pa se pomakne previse i zavrsim u piz.. m.. i umrem (Dark Souls)... u stanu imamo wireless upaljen, 2 moba i komp spojena na mrezu, a i ima i dosta drugih wireless mreza upaljenih oko nas u zgradi, 8 ih lovim jos na kompu, zar je moguce da sve te 2.4ghz mreze toliko utjecu na gamepad i vezu???

Ako je tako jedino mi preostaje stavit na trznicu gamepad (kupio ga pred mjesec dana) i kupit neki žičani (imam stari rumblepad 2 jos i nikad problema s njim, jedino ne radi vise bas u novijim igrama, a neda mi se zajebavat s x360ce)

Savjeti i ideje?
MadManBD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na