Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.08.2017., 22:39   #481
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Pozdrav, prvo se ispričavam jer vidim da je ova tema stara, ali evo to je jedino nešto slično mojem problemu, a bilo mi je glupo da otvaram novu temu. Pa evo ovako dakle danas sam uključio Max tv to go, ali problem je što mi usluga ne radi niti na kompjutoru, niti na laptopu, ali uredno radi na mobitelu, i sva tri uređaja su spojena na wifi, a grešku mi stalno baca da korisničko ime i lozinka nisu točne. mislim uključioo sam si ju kako bi bez brige imao arenu 2 s obzirom da gledam formulu, a baš na mobu mi i nije neki gušt gledati.
Hvala.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2017., 07:41   #482
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor hrcfaca Pregled postova
Pozdrav, prvo se ispričavam jer vidim da je ova tema stara, ali evo to je jedino nešto slično mojem problemu, a bilo mi je glupo da otvaram novu temu. Pa evo ovako dakle danas sam uključio Max tv to go, ali problem je što mi usluga ne radi niti na kompjutoru, niti na laptopu, ali uredno radi na mobitelu, i sva tri uređaja su spojena na wifi, a grešku mi stalno baca da korisničko ime i lozinka nisu točne. mislim uključioo sam si ju kako bi bez brige imao arenu 2 s obzirom da gledam formulu, a baš na mobu mi i nije neki gušt gledati.
Hvala.
Preko kojeg link se pokušavaš prijaviti? Nedavno su nadograđivali sustav i tu se nešto mijenjalo.
Probaj preko ovog ako već nisi.
http://maxtv.hrvatskitelekom.hr:8083
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2017., 11:45   #483
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Preko kojeg link se pokušavaš prijaviti? Nedavno su nadograđivali sustav i tu se nešto mijenjalo.
Probaj preko ovog ako već nisi.
http://maxtv.hrvatskitelekom.hr:8083
Hvala, majstore! Ma sve živo sam već probao i zvao sam službu za korisnike valjda 10 puta, još sam i skinuo neku aplikaciju za Windows i opet ništa.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2017., 12:24   #484
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor hrcfaca Pregled postova
Hvala, majstore! Ma sve živo sam već probao i zvao sam službu za korisnike valjda 10 puta, još sam i skinuo neku aplikaciju za Windows i opet ništa.
Nema frke.
Ja sam se natezao s njima skoro dva mjeseca oko toga. Tebi je barem na mobitelu radilo.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2017., 21:22   #485
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Da li je tko reklamirao uređaj kupljen u t komu (Galaxy S6) bez dokumentacije? Dal prolaze takve stvari? Imam mobitel star godinu i pol i negdje sam zametnuo jamstvo i račun. Pitao sam na chatu al lik mi je ladno rekao da treba račun i jamstveni. (Pošteno od njih, moj je zajeb al pitam)
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2017., 22:01   #486
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Da li je tko reklamirao uređaj kupljen u t komu (Galaxy S6) bez dokumentacije? Dal prolaze takve stvari? Imam mobitel star godinu i pol i negdje sam zametnuo jamstvo i račun. Pitao sam na chatu al lik mi je ladno rekao da treba račun i jamstveni. (Pošteno od njih, moj je zajeb al pitam)
Bez dokumentacije nista.
Jedino da eventualno odete sami do servisa pa pitate da vam po imei broju vide jamstvo.
Ono mora tamo biti istaknuto.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2017., 22:05   #487
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Da li je tko reklamirao uređaj kupljen u t komu (Galaxy S6) bez dokumentacije? Dal prolaze takve stvari? Imam mobitel star godinu i pol i negdje sam zametnuo jamstvo i račun. Pitao sam na chatu al lik mi je ladno rekao da treba račun i jamstveni. (Pošteno od njih, moj je zajeb al pitam)
Kopiju računa zatraži.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2017., 22:12   #488
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Na osnovu čega mi mogu izdat kopiju? Serijskog ili da traže po pretplatniku?
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2017., 22:23   #489
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Po pretplatniku.
Sve je zabiljezeno koji mob (serijski broj i imei) je kod kojeg pretplatnika zavrsio, a u ovom informatickom dobu sve se cuva digitalno takodjer.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2017., 22:27   #490
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Svjestan sam ja da se sve čuva, pitanje je samo da li su mi voljni dati to što trebam.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2017., 21:52   #491
visokos
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Knin
Postovi: 17
Pozdrav

potrebna mi je pomoć. Usluga mi radi na mobitelu i laptopu gdje je instaliran W10. Na stolnom računalu imam instalirano W7 i imam zvuka ali slike nemam. Gore navedeni link ne pomaže isti simptomi. Služba za korisnike 0 bodova
visokos je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 17:49   #492
assassinst
Registered User
Moj komp
 
assassinst's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Split
Postovi: 35
Tmobile retention

Jel ima itko broj od retention sluzbe o Tmobilea, ilitiga sluzbe za savjetovanje?

Blizi se kraj ugovora, a redovna ponuda mi nije privlacna..

Prije su me s nekog 0800... broja zvali, ali taj vise nije aktivan..
assassinst je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 18:23   #493