Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.05.2013., 13:03   #2521
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
nemojte nis kupovat za prave novce, moj prijateljski savjet..barem jos neko vrijeme dok se ove situacije ne rijese.
igra je izgubila svaki smisao ovim sranjima koja su izasla i konstanto izlaze

batman saved the day xD

ps.s nekad moras imat i malo srece..ili puno lol

ne znam jel je ovo neki placebo al od kad je ovo izletilo za modove ekipe je puno manje i masakriram sve zivo i mrtvo.
ocito jedini od kojih sma gubio odnosno imao problema su ti nabrijani retardi lol

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 03.05.2013. u 17:24.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2013., 17:44   #2522
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Ajd da i ja prođem 100k.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2013., 22:41   #2523
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Jedna dobra danas sa E75, nisam dugo s njim igro
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 16:08   #2524
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
ma joj, kome pricas, uzemem malo T32 da se odmorim od malih tiera,5 poraza zaredom, nema veze kako igrao i sta napravio, kad su u timu "kreteni", pomoci nema, sva sreca pa se kolo srece okrece, ali ako nedam sve od sebe u partiji poraz negine, ali i tada nemora znaciti da cemo pobjediti

evo predzadnja, dva kampera ostala ziva, dobra taktika za preziviti
a u zadnjoj druga prica, isto stete a drugi ishod, pa ti misli sto i kako

i obavezno pa partiji danas 1-2 koji se mrdaju naprijed nazad, neki novi bot u pitanju izgleda

a rekao sam da necu igrati, ali mi vrag neda mira treba srusiti postotak pobjeda na 30%
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 17:20   #2525
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Neznam. Ja isto soliram pa u zadnja dva mjeseca držim visokih 58-61% wr.
gsxr750k9 radi istu stvar, iako ovdje svako malo kuka ko stara baba.
  Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 17:47   #2526
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
ma nekukam nego je previse botova po partijama, evo zadnja, uzmem arty t8, naravno da nisam prezivio ni 2min, gledam malo, kad nasa tri tenka po bazi se u krug vrte, to je samo jedna od mnogih, za nevjerovati, ili se samo to meni desava


a nije da sam dobar igrac, imam i ja svojih mana, ali se trudim da napravim sto vise u igri, ali mi je fascinantno da me baca u mm gdje imam ili 2-3 afk ili 1-2 bota ili ljudi kao u vlakicu svi po jednoj strani pa svi izginu, ajd kad igram s Tier V ili VI onda s jednim suigracem i nesto mogu napraviti ali nemozes sam protiv 10-12 "njubeka" u timu kad igram Tier 7-8-9 tenkove

evo samo zadnje 3 prije arty, sve izgubili, nevrijedi kako igrao i sta napravio:
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 18:13   #2527
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
gsxr750k9 radi istu stvar, iako ovdje svako malo kuka ko stara baba.
stari moj nemas pojma koje ja manevre izvodim da izvucem partiju..pa da nema mene na teamu ovi bi isli u beskonacan minus.
evo recimo danas je vikend i to je jeena katastrofa..

@jozica posalji report i replay na support kad vidis te botove.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 19:46   #2528
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
stari moj nemas pojma koje ja manevre izvodim da izvucem partiju..
.
A ja kao nisam?
Ja znam da ne smijem poginut, ako napravim grešku to je 100% poraz. Nema više situacija u kojima te tim izvuče. Jbga, to je tako ako si najbolji pojedinac na mapi. A sa 60% wr vjerojatno jesi.
  Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 20:30   #2529
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
stari moj nemas pojma koje ja manevre izvodim da izvucem partiju..pa da nema mene na teamu ovi bi isli u beskonacan minus.
Dobro jutro! I dobro da si sam napokon izvukao ovaj zaključak, jer ga nisi htio "niti čut" od mene "x" stranica prije...
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
A ja kao nisam?
Ja znam da ne smijem poginut, ako napravim grešku to je 100% poraz. Nema više situacija u kojima te tim izvuče. Jbga, to je tako ako si najbolji pojedinac na mapi. A sa 60% wr vjerojatno jesi.
Naravno, to se ne može u svakoj partiji jer bi igrač imao 100% wr LOL. Ali, što je igrač iskusniji i bolji, može donesti prevagu sve češće i češće. I što se onda događa sa wr-om tog igrača? Ostavit ću vam da sami izvedete zaključak.

Pozdrav svima!
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 20:35   #2530
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
brijem da igram u 3man platoonu da bi imal 80%
a s onim super modom 200 xD

p.s. skromnost mi je vrlina.

@vragoder igram potpuno isto kao i prije deset stranica i prije ne znam ni sma koliko.
jeidno mi je malo bolji team pa zadrze neprijatelja i hoce poslusat dok ja radim masakr okolo.

recimo danas je katstrofa i nisma odigral nista...cim sam videl da su weekend warriori online gasim...
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 21:48   #2531
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
stari moj nemas pojma koje ja manevre izvodim da izvucem partiju..pa da nema mene na teamu ovi bi isli u beskonacan minus.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
igram potpuno isto kao i prije deset stranica i prije ne znam ni sma koliko.
jeidno mi je malo bolji team pa zadrze neprijatelja i hoce poslusat dok ja radim masakr okolo.
Ti si trol i ja te više neću hraniti!
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 22:56   #2532
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
nismo na istoj valnoj duljini hahaha

gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 03:03   #2533
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Uh, bilo je tu svega , ponajviše adrenalina, ali svakako bih htio napomenuti da se radilo od vrlo tijesnoj 15:14 pobjedi. Predivan fajt. Nije bezveze Master kolajna pala.

__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 11:57   #2534
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ukupno samo 60k? To je bez premiuma? Koliko tu ima čistog profita ~40k?
  Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 13:00   #2535
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Da,nije tu pao neki preveliki damage, i treba uzeti u obzir da je Pershing duplo jeftiniji od ostalih T8 tenkova, pa je i nerealno očekivati jednaki credit income. Da, bez premiuma.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 13:16   #2536
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
po meni...najbolje uzet ili IS6 ili SS.
bolji MM, ding machine IS6 ili SS koji apsorbira cuda ak ne znas de treba gadjat...
jeftiniji...loadas neesto golda i to je to..
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 13:32   #2537
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Prilikom login-a dobijem error:
Incorrect email or password.
100% sam siguran da su "pravi". Čak sam i resetirao password ali opet ista stvar.

Probao sam i skinuti ponovno igru i opet isto.
A opet, otvorio sam novi acc i s njm se normalno logiram...

????
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 13:34   #2538
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ma pun mi q high wr igrača ; jučer jedan u 704-ki izgine sredinom partije, napravi 1kill i dosta dmg (sve što je opalio je prošlo), i zalijepi mi se i počne seruckati... Ja u Ferdiju, napravim 4kill-a, od toga prva dva kao spas arty-jima, koje nitko nije čuvao... psmtr.
Na kraju zginu naravno svi, ostanem ja i jedan arty protiv E-50M i dva arty-ja, ovaj sere, otvorena mapa bez zaklona... Sreća, njub u E-50M se krene sakrivati, ja pod paljbom, mic-po-mic riješim oba arty-ja, i još mu udijelio između par šuseva (išao je na peek-a-boo, ja nisam mijenjao smijer pod paljbom, tako da kada bi me detrackali, lik mi je izlazio pred ciljnik ). Naš arty cijelo vrijeme bježi (!!!) ne opali ništa... Jasno, riknem, ovaj ostane na 10% i ubije dezertera, izgubimo... 704-ka ima takve statse da nema šanse da je to čisto, i još ima obraza kenjati... Nema Boga da bi netko ovo bolje izvukao u zadanoj situaciji, jedino da mi je prošao još koji šut (bez dinganja), no isto tako mogao je proći i njima... smrad čiterski.
Naravno, on je imao cca300 dmg više, ja odmah iza njega, drugi debelo iza...
  Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 13:43   #2539
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
ma igra je puna bisera, nema pravila, evo zadnja, uzmem IS, El Haluff, svi ostadose u bazi ljevo dolinu branit, ja i mali BDR i T49 krenemo desno, ocistimo brdo, pocmemo se penjat uzbrdo, dotle neprijatelj se popeo uzbrdo ,poubijao sve nase, arty se sakrila i vice da scoutam bazu, meni engine i gusjenice u banani, treba tri dana da dodjem do baze, nema veze kako igrao, kad 12 tenkova ostane u bazi i umre, tu pomoci nema, a jos kad vidim imena glaczyus,PL muka me vata
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 13:50   #2540
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
bagra
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 14:17   #2541
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
E, da, mapa je bila Live Oaks, sjeverna strana, zaklona za Ferdija , kada jednom krene, nema ni za lijeka. Dio debila zapeo u gradu, nisu mogli riješiti jednoga heavy-ja 4:1, sa brda ih prikazali TD-ovi, pa sam ja krenuo (i uspio) to spotati za arty-je, to sam zaboravio spomenuti.
Bio sam max. skoncentriran, nisam odigrao puno, ali bilo je iznad 70% (ne znam sad, ima sve na noobmeter-u, koga zanima)...
  Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 14:39   #2542
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
ma moze bit i 85> ali nema pomoci, takav dan, nebi pobjedio danas s velikim tierima ni pod razno:

stvarno neznam zasto se vise zivciram i igram igru
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 16:28   #2543
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
pazite ovog bota.
PRESTRASNO!
http://worldoftanks.eu/community/acc...44332-tr1bord/
lik se danas cima gore dole po bazi stoji vrti turret..strasno
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 19:30   #2544
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Danas i jučer 35/16 omjer pobjeda/poraza,jedan od rijetkih vikenda gdje je WR u plusu...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 20:38   #2545
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Don Pregled postova
Prilikom login-a dobijem error:
Incorrect email or password.
100% sam siguran da su "pravi". Čak sam i resetirao password ali opet ista stvar.

Probao sam i skinuti ponovno igru i opet isto.
A opet, otvorio sam novi acc i s njm se normalno logiram...

????
'si riješio ovo?
Hakiran...?
Nisu za bezveze nudili golde za promjenu passworda...
  Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 22:56   #2546
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Danas i jučer 35/16 omjer pobjeda/poraza,jedan od rijetkih vikenda gdje je WR u plusu...
Zatvaram vikend za pamćenje,49/21 pobjede/porazi

S t34 lagano 1.5 mil,nevjerovatna je lakoća zarađivanja s njim...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2013., 13:22   #2547
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Igram ovu igru od 2012 godine.napravio sam par mjeseci pauze zbog biser igrača i siemki.Igra mi nije više pružala opuštajuće zadovoljstvo.
Vratio sam se prije mjesec dana i vidjeh da su siemke još uvjek tu.Rade ono što najbolje znaju, ne rade ništa.Od prije sam se naučio na njih ali koliko vidim one više nisu glavni problem.Ustvari više se ne trudim gledati na njih a kad ih gledam što rade ustvari ne rade izmame mi smješak.
Ovo je nešto novo!?
Ne znam da li su ovo skriptani botovi, jer osobno sam još uvjek uvjeren da za tim tenkom ipak upravlja čovjek iako to tako ne izgleda.Možda sam naivan?
Kako netko može imati 0 bodova na kraju bitke, 0 ispaljenih hitaca.Šta je on radio cjelo vrijeme.I to ne samo jedan u jednoj pratiji njih pet? Radi se o Tier 7, 8 pa čak i tier 10 tenkovima.
Ponovo sam se počeo nervirati jer kada počinje partija stres je veliki ili kako je netko ovdje napisao sada se boriš 1 Vs. 29.
Zato sam odlučio osobnu tolernaciju na glupost ukinuti.
Scoute koji ostaju u bazi, automatski ubijam.Tenk koji mi se nabije na guzicu i blokira me od povlačenja u nazad kada se punim automatski ubijam.Provokatore koji pucaju po tebi nakon odbrojavanja i koji ulaze u platon sa tier 2 i tier 8 radi iskorištavanja mehanike igre. Automatski ubijam.Inženjere koji misle da na svakom kamenu ili zaklonu piše rezervirano na njegovo ime i počne me izguravati.Automatski ubijam.
Npr.ako igram opuštajući tier 5 Stug 3 i dolazi KV2 izgurava me iz zaklona jer sam mu zauzeo mjesto.Isprva radim taktičko povlačenje i iz daljine ga dovršavam.
Slažem se sa svima vama da sam postao beztolerantno đubre ali ja se samo prilagođavam situaciji u kojoj se nalazim.
No, za kraj uvjeravam vas da u meni još uvjek ima dobra.Kada igram sa normalnom ekipom i ja sam normalan. Ali kill switch je uvjek tu.
Šteta tako dobra igra...
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2013., 13:51   #2548
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 490
I ja sam poceo primjenjivati tu taktiku, jednostavno kolicina kretena je nevjerovatna. Neka me banaju bas me briga.
Kreten u e75 izgura t62 i ceka da ga koknu ne dozvoljava mu da se vrati, kada su ga ubili pocne mene gurati (igrao sa 113). E pajdo neces vratio se nazad ispalio 4 granate u njega i ubio ga, naravno da je do kraja igre pizdio Report 113 for team kill. Kill 113 itd...
Iduca partija igrao sa ISusom, kv1s se zabija u mene cim sam krenio iz baze, ne dozvoljava mi da skrenem itd..., stao okenio kupolu i boom u njega, sroljo se makne i krene pizditi report IS itd.. Malo govno je čekalo dok neprijatelj nije dosao, kada sam krenio boriti pocne me gurati izvan zaklona, naravski da sam ga koknio. Stvari kada svi idu na jednu stranu ili kampiraju na krivima mjestima i krivim tenkovima ili igraju kao siemke me vise uopce ne diraju, ali ove uber kretene skidam po kratkom postupku. I neka mi daju godisnji i onako je sezona godisnjih odmora.
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2013., 13:51   #2549
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
zaboravio si spomenuti, a mozda i ne znas za cheat modove koji su u zadnje vrijeme hot topic.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2013., 15:31   #2550
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
malo za*eb*vas ljude

ma ovo je ljudnica, uzmem T32, nakon cca 2min pola tima mrtvo, mislim gotovo, na kraju zavrsilo nerjeseno, umjesto da su capali bazu protivnici isli da nas dokrajce, jedan jagdtiger i jedan T32 uz 1 arty t6 izvukli draw, El Halluf, baza dole u dolini
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na