Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2008., 10:51   #1
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
PC Power & Cooling Silencer 750 Quad CrossFire Edition

E da mi treba nešto tako snažno ovo bi bilo to...
E da, Beren - dobri grafovi Vidim da si odyebo bench generator
tor je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 14:58   #2
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
dobro napajanje, ali zašto raditi tako snažna napajanja, bilo bi dobro da osvane neki Corsair VX350 ili nešt slično

btw u tekstu imate grešku, kaže se proizvođaČ

odmah na početku...
Buger je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2008., 19:02   #3
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Ima fensi-šmensi crvenu boju(),al kad se vidi sta je "pod haubom" onda bas i nije vise "za malu djecu"

Napajanje je mrak ,60A @ 12V
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 19:06   #4
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Sviđaju mi se novi grafovi
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 19:27   #5
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
E da mi treba nešto tako snažno ovo bi bilo to...
E da, Beren - dobri grafovi Vidim da si odyebo bench generator
A tad sam još imo Vistu pa mi skripta za generaciju grafova nije radila. Srećom, novi Excel radi zaista predivne grafove. Jedino što je potrebno dosta zezancije da ih se sredi da svi imaju koliko toliko jednake omjere, a treba ih naknadno i obradit u PS-u što dovodi do gubitka kvalitete.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 19:30   #6
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor Bugger Pregled postova
dobro napajanje, ali zašto raditi tako snažna napajanja, bilo bi dobro da osvane neki Corsair VX350 ili nešt slično

btw u tekstu imate grešku, kaže se proizvođaČ

odmah na početku...
Primarno zato što ustupitelji obično šalju snažne modele na test jer im prezentiranje jeftinih modela na ovakav način nije toliko zanimljivo. Ono, jeftini će se ionako dobro prodavat, a skupe treba što više promovirat jel nema svatko novaca da si tako nešto priušti.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 22:24   #7
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Isto napajanje je testira prvo Bug pa PC Chip , a PCE zadnji - znači li ovo da je Oleg M. u pravu ?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 22:41   #8
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Bug i PC Chip nisu testirali potpuno isto napajanje zato što CrossFire Edition model koliko ja znam uopće nije moguće kupiti u hrvatskim dućanima, a u PCE je stigao direktno iz SAD-a.

U krajnju liniju zar je uopće bitno tko je prvi što testirao? Ionako inozemni mediji 99.9% proizvoda obrade prvi, pa je onaj koga proizvod baš zanima ionako već pročitao recenziju.

Na kraju, ako ćemo baš direktno uspoređivati, teško je da su članak na PCE-u od nekoliko stranica i članci u tiskanim medijima od pola stranice jednako informativni, zar ne?
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 23:10   #9
Vedran_Links
Premium
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 55
Ima pogreška u recenziji. U HR ne postoji distributer za ovaj brand ;-)
Ne vjerujem da će ga ikada i biti jer su napajanja skupa i nemaju prodavanost na ovakvim tržištima.

P.S. ako se aludira pod distributer na Links onda bih samo kazao da mi kupujemo napajanja sa dvije godine jamstva i to proslijeđujemo dalje. Još možda za ubuduće bitna stavka je ta da korisnik uvijek može kod proizvođača a sa računom bez obzira gdje kupio napajanje ostvariti puno jamstvo. I van granica HR dućani nedaju kompletno jamstvo nego u većini slučajeva daju zakonsko jamstvo koje u većini zemalja traje dvije godine, nadalje ga daje i ostvaruje proizvođač. Tako kupac određen broj godina može artikal riješiti u dućanu a poslije kod proizvođača. Nažalost u na većim tržištima postoje uredi koji to spretno odrade a u HR ih nema ;-(

Pozdrav.
Vedran_Links je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 23:21   #10
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Da, aludira se na vas obzirom da vi jedini imate napajanja ovog proizvođača u ponudi. Ne znam kakva je situacija od kada je OCZ preuzeo PC Power, da li možda firma koja distribuira OCZ automatski može distribuirati i PC Power. Konkretno mislim na Ve-mil (ako sam dobro shvatio oni su OCZ-ov distri), no oni nemaju PC Powerova napajanja u ponudi, pa postoji dobra mogućnost da sam krivo posložio lego kockice.

Hvala na klarifikaciji oko distribucije i jamstva.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.01.2008., 14:08   #11
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Bug i PC Chip nisu testirali potpuno isto napajanje zato što CrossFire Edition model koliko ja znam uopće nije moguće kupiti u hrvatskim dućanima, a u PCE je stigao direktno iz SAD-a.

U krajnju liniju zar je uopće bitno tko je prvi što testirao? Ionako inozemni mediji 99.9% proizvoda obrade prvi, pa je onaj koga proizvod baš zanima ionako već pročitao recenziju.

testirali ste potpuno isto napajanje. razlika je samo u boji. i pazi, naljepnici. nije Nsli vec CF sticky.

btw, prvu recenziju prije kupovine doticnog napajanja prije pol godine, upravo sam vidio za crossfire


kaj se tice garancije, links je sasvim u pravu. nazalost. nasu. kupaca. garancija je takva kakva je, no ukupna u trajanju od pet godina moze se SAMO ostvariti u kontaktu sa proizvodacem i to pismenim putem. to je uglavnom i jedini minus tog napajanja koje se navodi u recenzijama. uz naravno, njegovu duzinu.
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na