Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2007., 19:12   #1
Dramamine
Premium
Moj komp
 
Dramamine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 42
Problem sa Riva Tunerom

Ovako, nabavio sam novi komp, pa sam odlučio kloknut grafičku (GF 8800 GTS 640).

Koristim Riva Tuner (duuh) i namjestim sve one postavke i profile za rad (fan control i to) i kad idem klokat, promijenim brojke, ali nemam Test. Nemam uopće taj gumb više tamo.

WTF?

Sorry ak je već problem riješen negdje na forumu...
Dramamine je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2007., 17:43   #2
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
evo da ne otvaram novu temu jer ja isto imam jedan problem s riva tuner-om pa da vas upitam ovdje

dakle imam hd 2900 gt i htio bi ju malo isprobati kako se spada, imam riva tuner instaliran i pitao sam frenda mi kaže kaj trebam raditi jer neznam i on mi počne objašnjavati da postoje prozorčići za svaki sektor no tu se pojavljuje problem ja tih prozorčića nemam, a sada da bi me bolje shvatili evo ss


dakle nema ona dva najbitnija a ja stvarno neznam zašto, pa ako ima netko neki suvisli odgovor bio bih mu zahvalan, usput konfu vidite, a jedini zaključak koji smo ja i moj frend mogli donijeti jest da mi je to zbog napajanja(điđimiđi 500w) došli s kućištem jer na njemu nemam 8 pinski nastavak koji je potreban za ovu grafulju već mi radi na onom koji sam dobio s njom a to je 6 pinski???????
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na