Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2010., 22:52   #1
alen1005
Premium
Moj komp
 
alen1005's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 47
MSI m677 u banani

Prije mjesec dana otišla mi je grafa na laptopu, pa sam cijelu matičnu u suradnji sa kolegom sa foruma (vranjba), ubacio u rernu. Grafička proradila i sve bilo super jedno tjedan dana, sada mi se laptop više uopće neće upaliti. Matična mi daje znakove života, kada puni bateriju, svijetli lampica. Moja sumnja je da je otišla ona pločica za paljenje. Je li netko imao sličnih problema, svaki info je dobrodošao.
Da se nadovežem da sam pokušavao upaliti laptop sa Wake on Lan, ali nemam mac adrsesu. Da li netko ima ideju kako bih je mogao saznati.
Hvala svima na pomoći
alen1005 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 07:57   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Vjerojatno ti je otišla matična. Zamjena novom nema smisla jer su cijenu novih vrlo solidne (oko 2.500kn) i samim time neisplativo ih je zamijeniti. Ili nađi istu na ebayu ili prodaj lap u dijelovima i nabavi novi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2010., 15:56   #3
alen1005
Premium
Moj komp
 
alen1005's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 47
Znam da je velika vjerojatnost da je otišla matična, samo se nadam da mi je možda otišao power button board. Ali problem je što nemam pojma kako bih to uspio provjeriti prije nego što laptop završi na tržnici.
alen1005 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na