Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.07.2004., 04:43   #31
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Originally posted by BSA
kak je to sve nezgodno!al medalja ima 2 strane....
imam frenda koji je masu puta fakat grdno opal i niš!
prije dve godine smo se vozili u gornjem vrapču biciklima...spuštali se niz neku uličicu di je bilo na jednom od zavoja malo pijeska...frend je zaostal i ja usporim iza zavoja da ga pričekam, a on proleti pored mene ,koči al neide (BMX),proklizuju kotači, odleti niz ulicu,zaleti se u kamen ,salto i u grmlje na leđa!digne se sav zgreba al sve u redu!!(da i BMX je preživjel )
isti taj je na novu godinu (03 na 04) pijan ko majka zemlja opal prek obične žičane ograde(ona kaj se savija) NA GLAVU! naime noge mu se nisu odvojile od poda,a štel je skočit onak pijan,A OGRADA PROPALA!!!!!!!
i SAMO BLAŽI POTRES MOZGA I KVRGA NA TIKVI!
Jebiga, to su ti pehovi.
Meni ovo ljeto isto nejde najbolje, prvo se razbio s motora (meni skoro pa ništa, na motoru šteta 7k kn ), ko će sad to popravit neznam

Onda odlučih za to vrijeme dok je motor "u kvaru" kupiti bajciklo kad sam svojeg prodo priije nego kaj sam motor kupil. Kupim biciklo, natučem 400km u dva tjedna i razbijem se ko pička (sa +30kmh) 300m od zgrade. Koljeno ošlo u kurac, makar je već ovaj tjedan kolko-tolko bolje. Na biciklu šteta cca600kn (sjebao se pogon, sic štanga i sic).

Sad razmišljan da opet stanem na role samo se bojim kak je krenulo da bi opet mogo opizdit a pošto se ide za desetak dana na more neznam kolko je to pametno

Sve u svemu, prilično skupo ljeto
marac je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2004., 08:12   #32
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Trebalo bi se obuć sa štitnicima na svim zglobovima i kacigom. Otić kupit kruh i svaki dan ako se ništa ne desi skidat po jedan štitnik. Tako ćemo možda naučit hodat
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2004., 09:19   #33
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Ala šta si lud. Dobra ideja.

Marac, ne brini. I ja sam do 28-29 bio nedodirljiv. Imao saobraćajnu, bio sam na cesti. Uništio svoje i još tri auta (parkirana). Okretao se preko krova dvaput i auto se zapalilo. A meni? Ništa. Kako sam probio glavom prednje staklo, imao samo malo razbijenu arkadu. Ljudi se krstili da sam uopće živ izašao (iz stojke, jasno).
Eee, ali onda. Iz običnih gluposti sjebem koljeno (ligamenti), skočni zglob (ligamenti), i to sve malo ozbiljnije. A šta se sreće tiče, u manje od pola godine 4 saobraćajne, bio ili ne bio kriv. Ni jednom brzina nije bila veća od 20 na sat. Bem ti sreću. A kad vozim 200, nikome ništa.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2004., 09:46   #34
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Originally posted by Rivi
Ala šta si lud. Dobra ideja.

Marac, ne brini. I ja sam do 28-29 bio nedodirljiv. Imao saobraćajnu, bio sam na cesti. Uništio svoje i još tri auta (parkirana). Okretao se preko krova dvaput i auto se zapalilo. A meni? Ništa. Kako sam probio glavom prednje staklo, imao samo malo razbijenu arkadu. Ljudi se krstili da sam uopće živ izašao (iz stojke, jasno).
Eee, ali onda. Iz običnih gluposti sjebem koljeno (ligamenti), skočni zglob (ligamenti), i to sve malo ozbiljnije. A šta se sreće tiče, u manje od pola godine 4 saobraćajne, bio ili ne bio kriv. Ni jednom brzina nije bila veća od 20 na sat. Bem ti sreću. A kad vozim 200, nikome ništa.
Pouka???

Vozi 200 na sat
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2004., 10:59   #35
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by marac
...ono, izleti trajekt iz sporedne ulice
Ne, nego Dado
Pes

Bavio sam se sportom, padao sa bajsa, motora, par prometnjača...zadnji put sam glavom ulubio štok na autu...nikad ništa.
No dobro-neko se uvjek dočeka na noge, ja na glavu
Šatro se ne kuži:burn:

Jedino sam malo-malo načeo patelu i ligamente koljena.

Ali sam u međuvremenu fino sjebao kičmu, dva pršljena su otišla u vražju mater i izgubio sam malo osjećaj da ne držim ravno ljevo stopalo.
Ljeto, pes izdajica iskopao rupčagu da se hladi-ja zakoračio mislio da mi je stopalo ravno i fiju...na rub rupe
Otišo zglob, ligamenti...i još je idiot skočio na mene i počel me balit...aaaaa...

I odonda sve otišlo u krasni kurac, barem jedamput godišnje krivo stanem i sjebem zglob i ligamente.

A kad se samo sjetim kak sam bil važan jer nisam nikad ništ slomil...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2004., 23:45   #36
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
od svih najgorih padova nikad nisam (nasreču) niš slomil...
al sam se zato sa jedno 10-11 godina napiknul!! u desnu ruku na šiljak od susjedove ograde,hebiga ko kilnac se penjo po ogradi i ruka mi ostala zahaklana na šiljku...ubo sam se drito 30 mm od vene! da sam još samo malo mrdnul rukom.... još dan danas imam ožiljak! 10 šavova
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2004., 13:05   #37
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Čitam malo ovo i čudim kaj ste uopšte živi od svih tih padova, nesreća i sličnih sranja.
Al ajde nisam ni ja nišš bolji, isto ko mitzekov Jr. sam ko klinac bil više u Klajčevoj neg doma, već sam 50 put opal na glavu (Jelc - nemoj mislit da se samo to dočekuješ na vugla), strgal ključnu kad sam pal s bica, pokupil me avto i na šta sam se dočekal...narafno na tikvu tak da i dan danas imam kvrgu.
vga killer je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na